Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80601) vonyarc


vonyarc
tag

Egy ilyen WI-FI FON-os hot spotnak mekkora lehet a hatótávolsága?

(#80602) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ha 3.26.-áig van hűségem, akkor 3. hónapban lesz az utolsó számlám, vagy 4. hóban? Amint lejár, szeretnék kisebb díjcsomagba menni

Ha jól nézem akkor Move XS díjcsomag, és mellé egy korlátlan böngészés opció a legolcsóbb ha alig telefonálok és sokat netezek
Vagy a Fun S lenne még, de ott nincs 4G

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#80603) dptrsk válasza enginev3.0 (#80602) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha 03.26 jár le, akkor a 4. hónap elején kapod az utolsó számlát.
Díjcsomagot már 03.27 válthatsz kisebbre, időarányosan lesz számlázva a 2 eltérő csomag.

Dominoba is átmehetsz, 02.15 jön az új Domino Fix csomag, lehet az pont jó lesz neked.
Részleteket sajnos még nem tudok, de remélem valami Most opcióhoz hasonló.

Esetleg Domino5+Domino Most+NetPlusS+Korlátlan böngészés és email is alternatíva lehet, ha a Fix csomag nem lesz elég ütős.

[ Szerkesztve ]

(#80604) enginev3.0 válasza dptrsk (#80603) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha jól számolom amit Te írtál megúsznám 3ezer forint alatt havonta, vagy is havi 3ezerrel tölteném fel, akkor az bőven elég lenne hogy minden opciót bekapcsoljak

Mondjuk azért nem vagyok a feltöltős csomagok híve, mert sosem lehet tudni mikor lesz egy hosszabb beszélgetés akármilyen okból kifolyólag

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#80605) kovacsmi_74 válasza enginev3.0 (#80604) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Korábban sokáig dominós voltam, mindig nagyobb összeget tettem rá, úgy nem kell havonta foglalkozni vele. Egyébként a Most opció óta gondolkodom, hogy visszaváltok, és ki tudja milyen lesz a Domino Fix... Sokszor a havidíjat sem beszélem le. Amúgy feltöltésre bónusz is jár regisztráció után.

http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/domino-dijcsomagok/feltoltesi-kedvezmeny

(#80607) matthewKER válasza enginev3.0 (#80604) üzenetére


matthewKER
tag

Viszont tudod, mikor mennyit és miért fizetsz, és 9Ft/19Ft-ért beszélsz nem 40/43Ft-ért.
A Move XS nem tudom elképzelni, hogy kinek érheti meg. Aki ilyen keveset beszél és internetezik, amit az a csomag tartalmaz, az maximum 1500Ft-ból kijönne Domino Surf-fel és Domino Most opcióval és még jóval többet internetezhetne.
A Fun S-nek nincs értelme a Domino Most opció helyett az általad említett érvek alapján, ha az 1970Ft elfogy, ott is ugyanúgy fel kell töltened a kártyádat. Pontosan emiatt új SIM-kártya is kell hozzá, mert a Fun S-hez Domino-s SIM-kártya kell.
Ráadásul a Fun S Aranytárskártyás díjcsomag, ahhoz kell még egy meglévő aranyszintű előfizetés.
Ha van aranyszintű előfizetés már, akkor a Next S Aranytárskártya alatt szerintem nem érdemes előfizetésesnek lenni. Ha nincs, akkor a Next S alatt én jó szívvel nem ajánlanék semmit.
Viszont nem beszél mindenki annyit, hogy ez megérje, én sem, ezért vagyok Domino-s.

(#80608) enginev3.0 válasza matthewKER (#80607) üzenetére


enginev3.0
félisten

Aranyszintű előfizetés van, most is Move M aranyban vagyok

Ha dominos lennék, tudnám nyomon követni hogy mennyi pénz van még a kártyámon?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#80609) matthewKER válasza enginev3.0 (#80608) üzenetére


matthewKER
tag

Persze, mobilalkalmazásban vagy az internetes felületen bármikor megnézheted, semmilyen költsége nincs.
Update: Ja, és még ott van a *102# kód is.

[ Szerkesztve ]

(#80610) goop válasza matthewKER (#80607) üzenetére


goop
őstag

Pontosan, next S vagy next S atk ami megéri ill. ez felett, a többi felejtős, szinte olcsóbban kijön domino kártyával.

@enginev3.0: *102#

[ Szerkesztve ]

(#80611) tsteve


tsteve
senior tag

http://index.hu/gazdasag/2017/02/09/telefonos_csalokra_figyelmeztet_a_tesco_15_ezret_bukhat/

telekom-os számra küldették itt is az sms-t, s telekomos volt a csalók által feltöltött telefon is.. szeretik a csalók a telekom-ot :)

[ Szerkesztve ]

(#80612) 313313 válasza tsteve (#80611) üzenetére


313313
addikt

Már említettem korábban is, hogy Telenornál a "félre ment" feltöltést tranzakció szám alapján át tudják(és szokták is) rakni A számról B számra. Na a Telekom ezt nem csinálja meg, tehát ha te feltöltöd valaki számát, így jártál...
Nyilván ha Telenoros számokat töltögetnének, trazakció szám alapján a szolgáltató "visszaadná" neked az összeget....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#80613) Zeki válasza tsteve (#80611) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tényleg ilyen egyszerű feltölteni valakinek a kártyáját?
Akkor engem hívogathatnak a csalók, mindig 1000Ft alatt van az egyenlegem. :)

A hívó azt kérte, hogy az adategyeztetéshez az általa megadott számra (30 344 4500) küldje el sms-ben a következő számsort: 3084378441500
Nem jöttem rá, hogy ez egy telefonszám az utolsó 5 szám pedig az az összeg, amit majd kicsalni igyekeznek tőlem.
Valóban kapott egy sms-t a Telekomtól, amire válaszként írt egy OK-t. Ekkor derült ki számára, hogy egy kártyafeltöltést hajtott végre 15 000 forint értékben a számsorként előadott szám első 9 számára.

Fura ez nekem.

(#80614) tsteve válasza Zeki (#80613) üzenetére


tsteve
senior tag

de előfizus kártyáról egyszerű...

(#80615) Zeki válasza tsteve (#80614) üzenetére


Zeki
nagyúr

Itt a baj. A válasz sms-ben amit OK-val kell nyugtázni lehetne valami infó erről, hogy Ön most 15 ezer Ft-tal fogja feltölteni a 0630.... számot. Biztos benne? Ha igen, akkor küldjön válaszban OK-t.

Vagy nem tudom mi jön ilyenkor válasz sms-ben.

(#80616) tsteve válasza 313313 (#80612) üzenetére


tsteve
senior tag

a félrement tranzakciók esete valóban érdekes.. gondolom ennek kezelése a belső szabályzatok eltérésén is múlik...amúgy sztem a telekom túl szabálykövető lehet talán ezen a téren, s addig nem csinálja vissza az ilyen feltöltéseket, amig valamilyen hatóság fel nem szólitja...amugy -elvileg- csak peres uton rendezhető az igény, ha csalás történik, kivéve ha a belső szabályzat erre lehetőséget ad már korábban is...talán a telekomnál épp ez a lehetőség hiányzik, s pont azért szeretik annyira a csalók ezt a módszert

[ Szerkesztve ]

(#80617) tsteve válasza Zeki (#80615) üzenetére


tsteve
senior tag

ez nagyon jó ötlet, lehetne informativabb az a bizonyos sms...bár fene tudja mit tartalmaz pontosan

http://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/szamlazas-egyenleg-befizetes/domino-egyenleg-feltoltes/sms

nem túl sok infó van itt..

[ Szerkesztve ]

(#80618) Becksman válasza MittuDomain_ (#80557) üzenetére


Becksman
őstag

Néztem én is. De szerintem egy "elavult" telefonért nem érdemes annyit se adni. Számoljunk azzal, hogy az s8 jön 2 hónap mulva. S6 még kap ergy verzót aztán le lessz tojva.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#80619) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Sziasztok,

Jelenleg céges (T-s) flottában lévő telefonszámot valahogy össze lehet hozni online megrendelt havidíjas előfizetéssel? Konkrétan ha most megrendelem, valahogy át tudják cuccolni az egészet a meglévő telefonszámra?

(nincs hozzáférésem az online ügyfélszolgálathoz, csak céges meghatalmazással tudnék személyesen ügyet intézni)

[ Szerkesztve ]

(#80620) Jadro válasza Becksman (#80618) üzenetére


Jadro
veterán

Biztonsági frissítések jönnek még egy darabig, a rajta lévő rendszer pedig még jó darabig elég lesz szerintem. A vas teljesen rendben van és ezért az árért szerintem még most is jó vétel.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#80621) Beca1990 válasza Jadro (#80620) üzenetére


Beca1990
senior tag

a P8 is jó vétel most...
az a vas is elég a mindennapokra. :)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#80622) Mr.Csizmás válasza Jadro (#80620) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

S6e vs. P8, P9L, H7L? asszony venne, csak az S6e számomra kérdőjeles. (mivel tőlem kérdez)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#80623) Beca1990 válasza Mr.Csizmás (#80622) üzenetére


Beca1990
senior tag

ár érték arányban P8.
van szép fehér-arany színben is. :)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#80624) Jadro válasza Mr.Csizmás (#80622) üzenetére


Jadro
veterán

S6 vagy P8. Igazából egyéni preferencia kérdése. Én P7-ről váltottam S6-ra, mert kellett egy kis változatosság :) Elvileg április elején céges teló csere és maradnék is Samu vonalon S7 edge-et választva. Nekem nagyon bejön az S széria, de a Huawei és Honor készülékek is rendben vannak. Csak ne a lite verziókat szerintem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#80625) tlac


tlac
nagyúr

Korábban írtátok, hogy a napinet és a maraton együtt beállítható, de ebben az esetben minden nap levonja a napinet díját. Viszont itt egy pár napja meg volt egy hozzászólás, hogy mégsem vonja le.
Ez tényleg megváltozott? Vagy valamit trükközni kell hozzá? (Régen valami technikai netről is volt szó.)
Szóval hogy van ez?

Venni szeretnék egy egyszeri 1 gigát és nagyon jó lenne ha ezen kívül más költsége nem lenne. Szerintem ez nekem fél évig simán elég lenne.

[ Szerkesztve ]

(#80626) dptrsk válasza tlac (#80625) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Soulfly fórumtárs leírta régebben, hogy napinet és maraton esetén mit kell csinálni, hogy ne vonja a napinetet, tehát az egy megoldott probléma.

Ha a technikai netet be tudod kapcsoltatni 1430on, akkor maraton+technikai net megy együtt.

[ Szerkesztve ]

(#80627) Nimda válasza vgyuri (#80599) üzenetére


Nimda
addikt

És ilyenkor mit lehet tenni, technikai netet bekapcsoltatni?

[ Szerkesztve ]

(#80628) vgyuri válasza Nimda (#80627) üzenetére


vgyuri
őstag

Ügyfélszolgálaton érdeklőd meg, hogy hova tűnt a neted, 3 hónapra írtak 1 gb-ot. Nem lehet hogy valami leforgalmazta?

(#80629) Nimda válasza vgyuri (#80628) üzenetére


Nimda
addikt

Biztos, hogy nem, mert nem használtam a kártyát, csak beletettem egy készülékbe és bekapcsoltam pár órát, ennyi idő alatt nem fogy el 1GB adat.Emlékszem, még a netpluszt is aktiváltam, jelzett is 800MB-ot de az sem fogyott el.Pár hétig nem kapcsoltam be a készüléket és most ott tartok, hogy 0KB-ot ír a webes felület.

[ Szerkesztve ]

(#80630) vgyuri válasza Nimda (#80629) üzenetére


vgyuri
őstag

Web-es felületen írja mennyi adat van hátra? Üsz azt mondta nem megoldható, mert egyszeri adatot annak. Próbáld ki a sim kártyát.

(#80631) MadMancs válasza Zeki (#80615) üzenetére


MadMancs
veterán

Tartalmazza. A számot is és az összeget is.
Időnként használom. Ha valaki arra lusta hogy elolvassa mit okéz le, az már az ÍJ kategória.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#80632) Chris.G


Chris.G
tag

A domino fix díjcsomagról hol van tájékoztatás?

(#80633) -secret- válasza Chris.G (#80632) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Fix vagy mix?

(#80634) kovacsmi_74 válasza Chris.G (#80632) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

ÁSZF változásokban szerepel, hogy febr.15-től lesz. Részletekről addig semmi...

(#80635) vonyarc


vonyarc
tag

Ha megrendelem a "Korlátlan böngészés és e-mail opciót", azt meg tudom osztani tabletre?

(#80636) -secret- válasza vonyarc (#80635) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:N

(#80637) vonyarc válasza -secret- (#80636) üzenetére


vonyarc
tag

kössz

:W

[ Szerkesztve ]

(#80638) kovacsmi_74 válasza vonyarc (#80635) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Miért ne menne?

(#80639) -secret- válasza kovacsmi_74 (#80638) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nálam nem ment anno...

[ Szerkesztve ]

(#80640) vonyarc


vonyarc
tag

Nem tudná kipróbálni valaki?

(#80641) kovacsmi_74 válasza vonyarc (#80640) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Tapasztalat, tuti...
Ha a netet tudod osztani, akkor miért ne menne?

(#80642) vonyarc válasza kovacsmi_74 (#80641) üzenetére


vonyarc
tag

köszönöm :)

(#80643) tlac válasza dptrsk (#80626) üzenetére


tlac
nagyúr

akkor ez csak utólag derül ki, hogy jó lett-e?
vagy van olyan biztos út, hogy egyszer se vonja le feleslegesen a napinet díját?

(#80644) matthewKER válasza tlac (#80643) üzenetére


matthewKER
tag

0. Maraton-t megvásárol
1. NapiNet-t kikapcsol
2. NapiNet-t bekapcsol
3. Örülni és használni a Maraton adatkeretet
:))

(#80645) dnl91 válasza vonyarc (#80635) üzenetére


dnl91
tag

Simán, én osztom ipad-re néha, notebookra pedig folyamatosan.

(#80646) lufi7


lufi7
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap bementem egy T pontba elintézni a számhordozást a Telenortól
és amikor mondtam, hogy Dominót akarok azt mondta kiscsávó, hogy nem lehet csak előfizetésesre váltani. :Y
Ez igaz?
Mi a megoldás?

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#80647) dptrsk válasza lufi7 (#80646) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ez nem igaz, csak dominora nem/alig kap jutalékot.

Mondd, hogy ne szórakozzon, esetleg keress másik t-pontot.

(#80648) Anubris


Anubris
őstag

Sziasztok,

szeretnék csomagot váltani, akár szolgáltatót is.

Nagyon keveset telefonálok egy hónapban, ezért arra gondoltam, hogy előfizetésről váltanék feltöltő kártyára, viszont az jó lenne ha internetezni azért tudnék vele.
A domino surf úgy látom csak 150mb-t ad.

Tudnátok mondani jobb verziót?

Köszönöm!

(#80649) kovacsmi_74 válasza lufi7 (#80646) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Ahogy nézem, honlapon online is lehet. Kártyát kiszállítják, ha jól látom.

http://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/segitunk/szamhordozas/igenybejelento

(#80650) #65388800


#65388800
törölt tag

Üdv!

kb 6 hete cseréltettem le sim kártyámat nano simre. De most megint cserélni szeretném szintén nano simre, de olyanra ami mobiltárca képes. Ez is ingyenes vagy ezért már fizetni kell?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.