Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80451) tabaga válasza makoss (#80450) üzenetére


tabaga
tag

Nekem öcsém ezt használja, és ha elfogy a rendes kerete, a Facebook videók lassítva mennek, míg mondjuk az instagramon ugyan olyan gyorsak. Érdekes.
Gondolom, amiatt hogy instan korlátozva van a hosszuk.

[ Szerkesztve ]

(#80452) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

A Telekomhoz szeretném áthozni a Telenor-os számomat.
Sok mindent nem értek.

Mivel a Telenor-nál előfizető vagyok, ezért majd csak a hűség végén tudom áthozni a számomat, vagy akár már most is?

Azonkívül ha áthozom a számom akkor ez díjtalan? Vagy van valami kezelési költsége?

(#80453) Zeki válasza tothjozsi96 (#80452) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hűség végén, díjtalan.

(#80454) Andralin válasza soka799 (#80410) üzenetére


Andralin
aktív tag

Én sem frissítettem semmit.

Előző nap még az ismert hibaüzenetet adta, másnap próbaként elindítottam és legnagyobb meglepetésemre belépett rendesen.

(#80455) Andralin


Andralin
aktív tag

Azt meg tudná valaki mondani, hogy ha bemegyek személyesen egy Telekom ügyfélszolgálatra és a Domino kártyámról kérek egy híváslistat, akkor az pontosan milyen költségelemeket fog tartalmazni?

A nevéhez híven csak és kizárólag az indított hívásokat és azok díját listázza?
Egyéb költségelemeket tartalmaz, mint pl. díjcsomagok, adatopciók adott időszakban levont havi vagy egyyszeri díja, mobilparkolás díjai vagy Google Play áruházban vásárlás díjai?

Ha ezeket a költségelemeket nem tartalmazza a híváslista, akkor hogyan tudom lekérni, leellenőrizni őket?

(#80456) radio100jozs válasza tothjozsi96 (#80452) üzenetére


radio100jozs
őstag

Bármikor átviheted, azaz hűség közben is a számodat máshová, csak akkor ahogy azt alá is írtad a szerződéskötéskor, ki kell fizetned a szerződésbontás összes jogkövetkezményének a díját (készülék, tarifacsomag...stb kedvezmények).

(#80457) Pól2


Pól2
csendes tag

Üdv az Uraknak !
Szeretném megkérdezni,hogy T-mobilos dominós sim kártya van a lakásriasztó központjába amit megvásárláskor a szolgáltatóval titkositattam, hogy nem legyen hívható.
Ellenben havonta, akár több alkalommal is a T-com küldi rá a szolgáltatói üzeneteket (szerződés változás, árváltozás), amit a sim kártya 49 Ft-ért küldi tovább a telefonomra.
Kérdésem,hogy le tudom e mondani a szolgáltató üzeneteket?

(#80458) kovacsmi_74 válasza Sofian (#80447) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Igen, ez így van tapasztalataim szerint is, de pontosan ezért is nem kezdtem el én sem részletezni...
Tehát valóban inkább használjuk... ;)

(#80459) Soulfly842 válasza Pól2 (#80457) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem, nem lehet. Tájékoztatási kötelezettségük van, ha csak nincs tiltó lista a riasztón sms-re, amit nem igazán hiszek :)

(#80451) tabaga

Instagramon a videók nem külső oldalról származtathatóak, még Facebookon javarészt igen. Célszerű is kikapcsolni a facebook alkalmazásban az automatikus videólejátszást, ha az ember nem akar váratlan meglepetést :)

(#80460) dptrsk válasza Pól2 (#80457) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Aktiváld rajta a domino most opciót, így 9 forintért küldi tovább hálón belül(19 hálón kivül).
Esetleg a riasztó beállításaiban a továbbküldést állítsd be úgy, hogy csak akkor, ha a küldő száma nem az amiről a tájékoztató SMS jön.

(#80461) lm83


lm83
őstag

Sziasztok,
Gondolkozok a szám idehordozáson.
A kérdésem az lenne, hogy tudok egyszerre két előfizetést is venni?
Mármint gondolom biztos tudok. Csak milyen meglepetések érhetnek azzal szemben, hogy a neten kinézek két telefont két különböző előfizetéssel?

(#80462) Zeki válasza lm83 (#80461) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tetemes kaució.

(#80463) lm83 válasza Zeki (#80462) üzenetére


lm83
őstag

Ööö nem legújabb iphonet vagy samsung s7-8-at szeretnék xxxxl-es előfizetéssel, hogy havi 20ezret fizessek egy előfizura...
Ilyen move s-es meg m-es csomagot néztem olyan telefonokkal amit max 10ért lehet venni egy összegben részletfizetés nélkül.

(#80464) Beca1990 válasza lm83 (#80463) üzenetére


Beca1990
senior tag

olyanokra is lehet számítani 40-50 ezer mobilelőleget.
ha nem vagy arany vagy platinakártyás lehet vele számolni, de így új előfizetőként annál inkább.

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#80465) makoss válasza tabaga (#80451) üzenetére


makoss
addikt

Használ mellé valamit, vagy csak ez ez egy van neki?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#80466) Watto1991 válasza lm83 (#80463) üzenetére


Watto1991
senior tag

A számokat gond nélkül át tudod hozni, viszont a készüléknél kérhetnek előleget. Milyen telefonokra gondoltál?

(#80467) Genova1983


Genova1983
tag

Üdv Mindenkinek! Adott egy Net&Roll M előfizetés, aminek március 1.-én jár le a hűsége. Mikortól kezdeményezhetem a felmondását? Csak elseje után?Vagy előbb is bemehetek már jelezni, hogy március 1 után már nem tartanék igényt az előfizetésre?

(#80468) Pól2 válasza dptrsk (#80460) üzenetére


Pól2
csendes tag

Köszi szépen sikerült !!!

(#80469) norberto_th válasza Genova1983 (#80467) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Csak elsején.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#80470) Genova1983 válasza norberto_th (#80469) üzenetére


Genova1983
tag

Köszönöm. Akkor csak elseje után megyek kezdeményezni a felbontást. Hosszú idő után úgy döntöttem átmegyek a telenorhoz, a hipernet home most lényegesen jobb ajánlat szerintem.

(#80471) lm83 válasza Watto1991 (#80466) üzenetére


lm83
őstag

Látom gondolatolvasó vagy, hogy számhordozást kitaláltad :) Vagy írtam? :)
Hát pl néztem egy samsung j3-at move s-el ~10ezer, meg j5 move m-el ~11ezer mondjuk így első blikkre :)
De hogy 40-50ezer :Y Nem részletre akarnék telefont venni, és ennyit csak úgy előre...

(#80472) Zeki válasza lm83 (#80471) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönd ezt a sok számlát nem fizető, telefont gyorsan elpasszoló neppernek...

(#80473) lm83 válasza Zeki (#80472) üzenetére


lm83
őstag

Az okával tisztában vagyok, csak hát a 100-200ezres telefonnál gondolnék azért erre, de akkor a legolcsobbnál is, még a végén kártyásan olcsóbb lesz? :Y

Régen tudom nem néztek semmit. Dehát ha házat, autót is oda adtak akár 0 forint előleggel, vagy max 10%-al, akkor a telefont miért ne adták volna...

(#80474) Zeki válasza lm83 (#80473) üzenetére


Zeki
nagyúr

Régen... azok is sokan megszívták. Sokan hoztak el önerő nélkül autót, aztán szarrá hajtva, félig törve ott hagyták valahol, hogy vigye a tréler a lefoglalás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#80475) Watto1991 válasza lm83 (#80471) üzenetére


Watto1991
senior tag

Mások a feltételek, ha új előfizetőként a két telót részletre veszed, és mások ha egy összegben. Szerintem előleg nélkül át fogja engedni a rendszer, ha mindkettőt kifizeted. :K

(#80476) lm83


lm83
őstag

Hát eddig csak Te vagy ezen a véleményen :)
De ez mind még elméleti szinten van, mert még jövő hónapban jár le a 2 évem a telenornál...
Még ott is ki kell találnom, hogy hogyan lehet elhozni a számot...
Meg kíváncsi leszek, hogy ezen áron el tudom-e őket hozni, vagy itt is megszívatnak majd mint a telenornál mikor ott négy éve vettem telefont

(#80477) tabaga válasza makoss (#80465) üzenetére


tabaga
tag

Alap csmagjahoz jár még 500mb net, de az általában elfogy, így ezt használja leginkább. De o pl snapchatre is. Ha neked fontosak a Facebook videók, akkor lehet a korlátlan böngészés opcióval jobban jársz :)

[ Szerkesztve ]

(#80478) Watto1991 válasza Genova1983 (#80467) üzenetére


Watto1991
senior tag

8 nappal előtte már be lehet jegyezni, hogy. a hűségidő lejártakor kapcsolják le az előfizetést.

(#80479) makoss válasza tabaga (#80477) üzenetére


makoss
addikt

Ahhoz a mostani netpluszs csomagot le kell mondjam? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#80480) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Üdv Mindenkinek!

A kérdésem a következő:

Ha új előfizetőként kötök egy havidíjas előfizetést, (készülék nélkül, csak a sim kártya), akkor hány hónapnak kell eltelnie, hogy előleg nélkül hozhassak el részletre készüléket az előfizetéshez?

Előre is köszönöm!

(#80481) Ateszpapa válasza Oposzumtoszó (#80480) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hali!

Kb 7 hónapnak.

(#80482) Oposzumtoszó válasza Ateszpapa (#80481) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Köszönöm!

(#80483) dptrsk válasza Oposzumtoszó (#80480) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Tudtommal legalább 7 hónapnak.

(#80484) Genova1983 válasza Watto1991 (#80478) üzenetére


Genova1983
tag

Köszönöm

(#80485) tabaga válasza makoss (#80479) üzenetére


tabaga
tag

Huhh nem tudom, nem vagyok ennyire benne a témában. Szerintem nemsokára kapsz itt hozzáértő választ.

(#80486) goop


goop
őstag

Ez a telekom féle hívás részletező...

Csak a más hálózatba indított hívások, smsek vannak benne, ez így jó, vagy ezen lehet még variálni, hogy az ingyenes részt is mutassa?
(Next s atk)

[ Szerkesztve ]

(#80487) dptrsk válasza goop (#80486) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az ingyenes részt nem mutatja, mivel nem került számlázásra.
(Nekem azt mondták annak idején a törvény arra kötelezi őket, hogy amiért fizetsz azt meg tudd nézni)
Next S esetén Telekom mobilon belül ingyenes ugye, így az nincs rajta.

Esetleg, ha elektronikus hívásrészletezést kérsz, akkor talán rajta lesznek ezek a hívások is, de ezt nem tudom, nem próbáltam.

(Magenta 1 miatt most lett vezetékes vonalunk, ott is kértem volna részletezést, de ott is csak azt mutatná, amiért fizetnem kell(5000perc felett))

[ Szerkesztve ]

(#80488) kovacsmi_74 válasza makoss (#80479) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Ha a tarifacsomagod tartalmaz adatforgalomban korlátlan internetet, vagyis ha elfogy lassítják, akkor elég a korlátlan böngészés opció, ha nem akkor valamelyik netplusz+korlátlan böngészés opció kell. Amit szeretnél szerintem menni fog vele. Egyedül a lemondáskor kell arra figyelni, hogy egész hónapot fognak számlázni, bár én még nem mondtam le és egyelőre nem is tervezem.

[ Szerkesztve ]

(#80489) goop válasza dptrsk (#80487) üzenetére


goop
őstag

Köszi, ez jött az e számlával, a végén volt a hívás részletező, mindegy, akkor ez ilyen.
Én is most váltottam magentára, gondolkodtam a hoppás részletezőn is, de ha ahogy mondod, csak az 5000 perc feletti lenne benne, akkor teljesen felesleges. :D
(telenornál látszik minden mp pontosan, gondoltam itt is fog, de talán túlélem, hogy mégsem. :D )

[ Szerkesztve ]

(#80490) Kbali válasza goop (#80489) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerintem a híbásrészletező és a részletes számla nem ugyanaz.
Hívásrészletezőnek minden indított hívást cél telefonszám szerint kellene tartalmaznia, külön kell kérni.

(#80491) dedike válasza dptrsk (#80487) üzenetére


dedike
addikt

Azért abban, amit mondtak érzed a bökkenőt, igaz? a törvény arra kötelezi őket, hogy amiért fizetsz azt meg tudd nézni
A Magenta havidíját ki fizeti? A Telekom édesanyja?
Vagy azt nem kell fizetni? Ez a tipikus esete annak, hogy nem akarásnak nyögés a vége.

Esetleg aki magyarázta ezt, az sík hülye volt hozzá. :Y

Jó szerencsét!

(#80492) goop válasza Kbali (#80490) üzenetére


goop
őstag

Részletes számla szolgáltatás
Havi díj: 1200 Ft/hó

Ezt kapcsoltam be a telekom fiókban, első számlám, szóval passz, hogy ez most jó vagy sem.

Melléklet, részletes híváslista, ez szerepel a számla végén, ott vannak a nem ingyenes hívások, pontosan, óra, perc, stb.

(#80493) makoss válasza kovacsmi_74 (#80488) üzenetére


makoss
addikt

Akkor úgy érted, hogy a netplusS csomagon felül kell aktiváljam ezt a "Korlátlan közösségi oldalak opció"-t? :R
Mert meglévő díjcsomagot említ, de lehet félreértem:
"Az igénybevétel feltétele: aktív, túlforgalmazási díjat nem tartalmazó havi/időszakidíjas mobilinternet szolgáltatás megléte, ami lehet a havi díjban bennefoglalt adatmennyiséget tartalmazó hang díjcsomag, a hang díjcsomag mellé aktivált adatdíjcsomag/adatopció, illetve mobilinternet-csomag."

...amikor aktiváltam ezt a netplusS-t akkor még 800MB-ot írt az első 2 hónapra, utánna 200MB ami semmire nem elég :O
Ezért agyalok valami változtatáson, esetleg a telenor MyChat csomag amiben 1 Giga net + korlátlan MyChat van.
Nem tudom melyik legyen.
Dualsimes feltöltőkártyás telóm van, csak erre az 1 kártyára netet használnám, a másik vodás arra beszélgetés.

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#80494) goop válasza makoss (#80493) üzenetére


goop
őstag

Én átnéznék a flottás topicba, pár forintért kapsz 4Gb netet, annyi, hogy nem neveden lesz a sim, de mivel két kártyás vagy, ez gondolom édes mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#80495) kovacsmi_74 válasza makoss (#80493) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Netplusz nélkül van neted? Ha nincs akkor netplusz s + korlátlan böngészés+e-mail opció. A közösségivel nem tudom mik mennek. Ezzel több minden, mint amit az ismertetője ír. De ahogy mások sem igen részletezik az illetékesek miatt, nehogy foltozzák... Max. ha nem jönne be (?), hónap végén lemondod. Puding próbája...

(#80496) Black_Raven válasza makoss (#80493) üzenetére


Black_Raven
veterán

Miért nem váltasz NetPlusz M-re. 4*500mb két hónapig, utána jöhet az L 4*1gb két hónapig...

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80497) makoss válasza goop (#80494) üzenetére


makoss
addikt

Nem ismerős, de már ajánlották...

(#80495) kovacsmi_74: netplusz nélkül nincs netem. :( A lemondás részleteiben nem nagyon vagyok otthon :N

(#80496) DarthFader: Mert az is csak 2 hónapig megy utánna 500MB, ami megint nem sok, mivel a 800MB is hamar lement :(

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#80498) kovacsmi_74 válasza makoss (#80497) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

sms 1430-ra +BONGESZES vagy -BONGESZES.
+ a bekapcsolás
- a kikapcsolás.
Bekapcsolás időarányosan, kikapcsolás teljes hónapra számlázva.

(#80499) Watto1991 válasza Kbali (#80490) üzenetére


Watto1991
senior tag

Ez így van.
Részletes számlán nincsenek next s-nél a Telekomos hívások , mert ingyen voltak. A híváslistán viszont MINDEN indított kimenő hívás és sms/mms rajta van, mi , meddig tartott és mennyibe ekerült. Havi egyszer ingyenes kikérni elektronikusan, vagy havi számla mellé lehet kérni ~1100 ft-ért.

(#80500) Andralin válasza Andralin (#80455) üzenetére


Andralin
aktív tag

Ha már úgyis ez a híváslista téma pörög, akkor kérhetném szépen, hogy valaki homályosítson fel engem is ezügyben? Lásd a (#80455)-ös kérdésemet.

Hálás köszönet előre is! :R

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.