Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79051) St3ven válasza tigomigocika (#79046) üzenetére


St3ven
addikt

Telenor MyTV alapcsomag. Nem kell hozzá telenorosnak lenni, fizethető bankkártyával.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#79052) adyz. válasza szabogabor10 (#79050) üzenetére


adyz.
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm! Arról van valami információ, hogy mennyire szeretik javítani/cserélni a készülékeket? Melyikre nagyobb az esély?

(#79053) szabogabor10 válasza adyz. (#79052) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nincs tapasztalatom ezzel.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#79054) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok!

Még dec. 29-én belőttem magamnak a Napinetes csomaggal egy ilyen marathon 1gb-os csomagot. - És nálam azóta meg van halva a telekom alkalmazás :D - Nálatok is ? - Illetve, hogyan tudnám megnézni, hogy abból az eddigi 1gb-ból mennyi úszott el ? - Előre is köszi ! :)

Boldog új évet ! :)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#79055) St3ven válasza Roxkex (#79054) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, többeknek ez a helyzet. A Telekom fiókban írja a felhasznált adatmennyiséget.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#79056) -secret- válasza Zoty4 (#79045) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Előfizetésed mellett írja.

T

[ Szerkesztve ]

(#79057) MittuDomain_ válasza -secret- (#79056) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Hogy jár neked a Move XS-hez 530MB adat?
Külön vettél még, vagy engem vertek át, hogy csak 30 az alap?

Nekem a saját BIS-es 1gb netem meg sehol nem is mutatja a rendszer, csak van...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#79058) -secret- válasza MittuDomain_ (#79057) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

30MB jár hozzá és van pluszba 500-am még külön.

(#79059) Zoty4 válasza -secret- (#79056) üzenetére


Zoty4
őstag

Koszi, kozben megtalaltam :)
Erdekes mindket next s atkm lejart, es a kedvezmenyes (afacsokkentett) 5350 ft-os havidij van odairva. Nem is basztatom inkabb a telekomot, hogy adjanak kedvezmenyt, ez igy korrekt. Majd 500 fttal olcsobb mint decemberben es huseget se kell kotnom :)

[ Szerkesztve ]

(#79060) -secret- válasza Zoty4 (#79059) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem is most 1970 ft eddig meg 2500 volt a Move XS.

(#79061) Zeki válasza -secret- (#79060) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#79062) -secret- válasza Zeki (#79061) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De igazából nem áfacsökkentéses ár, csak olcsóbb lett a csomag ezáltal kevesebb pénz telefonálható el, na mindegy nekem tökéletes, hogy van mellette családi mobil opció.

[ Szerkesztve ]

(#79063) Zeki válasza -secret- (#79062) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én a 40Ft-os percdíjjal még mindig nem látom értelmét ezeknek a csomagoknak.
Egy Domino Surf vidáman kacagva lekörözi.

[ Szerkesztve ]

(#79064) -secret- válasza Zeki (#79063) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, vicc sajna, hogy az előfizetéseseket jobban szívatják mint a dominósokat.

(#79060) 2500 1990

[ Szerkesztve ]

(#79065) Zolapapa89


Zolapapa89
csendes tag

Helló!

Azt mikor derülhet ki kb, hogy mi lesz a domino Most csomaggal? Eddig Telenoros voltam, most szeretnék kártyás lenni, de még nem döntöttem el, hogy Voda vagy Telekom legyen. A legtöbb ismerősöm Telekomos így ha megmaradna valamilyen formában a Domino Most akkor talán azzal járnék jobban, de ha a hónap végén megszüntetik akkor inkább Vodafon Tuti lenne a jobb választás.

Elegem van a Telenorból már szeretnék eljönni végre. :D

(#79066) Zeki válasza Zolapapa89 (#79065) üzenetére


Zeki
nagyúr

Valszeg nem derül ki egy ideig.

(#79067) balint82


balint82
senior tag

(Mobiltelefon) Árlista frissítés várható?

Google Pixel 4a

(#79068) Zolapapa89 válasza Zeki (#79066) üzenetére


Zolapapa89
csendes tag

Hát ez nagyon jó.
Üzletbe érdemes lehet bemenni érdeklődni, vagy ők sem tudhatnak semmit?
Azt nem akarom megcsinálni hogy most telekomhoz megyek, aztán ha megszűnik akkor tovább a vodához.

(#79069) glaci válasza Zolapapa89 (#79068) üzenetére


glaci
őstag

Pedig akár ezt is megteheted.
Vagy vársz még egy hónapot.
Az viszont biztos, hogy amíg hivatalosan közzé nem teszik, addig senkitől semilyen biztos információt nem fogsz kapni.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#79070) Roxkex válasza -secret- (#79056) üzenetére


Roxkex
senior tag

Köszönöm! :) - További szép napot

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#79071) Örni válasza Zolapapa89 (#79068) üzenetére


Örni
senior tag

Amíg a Vodánál lesz Tuti, addig a Telekom sem fogja megszűntetni az övét, különben miért maradnánk?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#79072) hacki87


hacki87
senior tag

Sziasztok!

Ti mit csinálnátok a helyembe? Mire váltanátok?
Jelenleg move M díjcsomagban vagyok. Keveset telefonálok ezért nincs szükségem rá. Van otthoni előfizetésem is mind a kettő az én nevemen van.
Arra gondoltam, hogy esetleg tegyem át valamilyen társkártyába vagy inkább dominoba?
Esetleg a domino most mellé lehet még aktiválni netplusz csomagot? Mert akkor még az a kis hívás is olcsóbb lenne. Jelenleg 60 70 percet beszélek maximum, de netből akár 2 gigát (1giga is elég ha csak lassítják) is elhasználtam 3hét alatt és itthon wifin vagyok. Cél, hogy olcsóbb legyen a Move M-től ha van rá mód.

(#79073) Zeki válasza hacki87 (#79072) üzenetére


Zeki
nagyúr

Feljebb linkeltem... Domino Surf csomag kell neked, plusz hozzá valami nagyobb netplusz csomag, meg a Domino Most opció.

(#79074) K1nG HuNp válasza Zeki (#79073) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Ez a dominó most aktiválás után meddig van érvényben?

Illetőleg a maraton és a netplusz között mi a különbség? Miért olcsóbb a netplusz (ha 1gb adatot nezunk)?

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#79075) Black_Raven válasza K1nG HuNp (#79074) üzenetére


Black_Raven
veterán

Hivatalosan január 31-ig.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#79076) hacki87 válasza Zeki (#79073) üzenetére


hacki87
senior tag

Köszönöm a válaszod!

(#79077) St3ven válasza K1nG HuNp (#79074) üzenetére


St3ven
addikt

Mert a NetPlusz csak 30 napra szól.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#79078) tmslevi


tmslevi
tag

Sziasztok!
Eddig NetpluszS Dominós előfizetést használtam, ami jött rendesen 30mbittel. Váltottam NetpluszL-re, melynek ugye 300mbittel kellene jönnie. A speedtest 20-30 mbit fölé nem megy. A sim kártyát pár napja újïtottam 4gsre, telefon ismeri az összes hazai 4g sávot, előfizetês meg ugye 4g-s. A rêgi apn-t átírtam a Telekom oldalán leírtra. Úgy is 20-30mbit. Újraindítottam, de úgy sem lett jobb. Mi lehet a probléma, miért nem jön a 4G? Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#79079) Zeki válasza tmslevi (#79078) üzenetére


Zeki
nagyúr

A 4g jel ott a telodon felul? Amugy siman lehet terhelt arrafeke a halo.

(#79080) tmslevi válasza Zeki (#79079) üzenetére


tmslevi
tag

Budapesten vagyok. 4G hálózaton van, azt írja, de nem 4G sebességgel jön.

[ Szerkesztve ]

(#79081) Mr.Csizmás válasza tmslevi (#79080) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez milyen felület, hogy mutatja az időjárást is a notifyn?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79082) tmslevi válasza Mr.Csizmás (#79081) üzenetére


tmslevi
tag

MIUI. Xiaomi Redmi Note 3 Special Editionöm van.

(#79083) gjo válasza adyz. (#79052) üzenetére


gjo
tag

Még kalapáccsal egyengesd meg kicsit, akkor újat kapsz.

(#79084) Huroq


Huroq
senior tag

Sziasztok!

Ha Pick Pack Pontra kértem a szállítást és a T honlapján a ma délután van megjelölve érkezésnek, de a Sprinteres nyomkövetés szerint holnap érkezik, akkor melyik a mérvadó? Esetleg van tapasztalat?

Köszi!

(#79085) Jadro válasza Huroq (#79084) üzenetére


Jadro
veterán

Ha ma megérkezik a PP pontra, úgyis kapsz róla értesítést, egyébként jó a kérdés.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#79086) Mr.Csizmás válasza Huroq (#79084) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

2.

ők is csak a futártól kapnak visszaigazolást, hogy éppen odaért, vagy a jeti elvitte a szállítmányt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79087) Beca1990 válasza Mr.Csizmás (#79086) üzenetére


Beca1990
senior tag

nekem január 9-re írtak egy csomagot a honlap szerint, ma pedig hozta a futár.
tehát inkább a futár értesítése mérvadó

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#79088) Huroq


Huroq
senior tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
A kérdés csak azért merült fel, mert ajándék lenne, de valóban majd kiderül este.
Köszi még egyszer.

(#79089) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!

Az alábbi linken én igényelhetek ingyenesen új sim kártyát ?
Jelenleg Fun S Díjcsomagban vagyok illetve mellette van egy NetPlusz L (1gb) internet csomagom.

Új készüléket vásároltam (külföldről) amibe nano sim kellett és nekem csak microsim-em volt, én ezt szépen megvágtam viszont nem lett tökéletes.. Működni működik de szeretnék újat igényelni akkor én most ezt itt megtehetem vagy sem ?

Köszönöm szépen !

[ Szerkesztve ]

(#79090) Huroq válasza Huroq (#79088) üzenetére


Huroq
senior tag

Kaptam is az értesítőt, hogy átvehető a Pick Pack Ponton, tehát ez esetben a Telekom honlapján volt a valós információ.

(#79091) MisoNice


MisoNice
újonc

hol vannak az új csomagok? húgom és a párja most vettek svédországban mind a ketten közös előfizetésre 2db 128gb-os iphone7-et, minden irányba korlátlan előfizetéssel (EU-n belül is, mint a vodafone red) fejentként (!) 16gb-os internettel, havi 32ezer forintért tokkal vonóval, előfizetés+törlesztő! ehhez képest mi hol vagyunk? tudom, a balkánon...de lassan már ott sem! jelenleg a telekomnál havi 50ezer forint lenne csak belföldön korlátlan és 1 gb internettel. felháborító!

[ Szerkesztve ]

(#79092) Zeki válasza MisoNice (#79091) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaj, hát szerinted a mobiltornyokat a szél fútta oda ahol vannak? Meg a sok fejlesztés, meg állami sarcok? És akkor még haszon is kell meg nyereség meg osztalék!
:)

(#79093) AsusBoy válasza Zeki (#79063) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Ezért kell Voip telefonálni 3 ft / percért :)

(#79094) TheMarci válasza MisoNice (#79091) üzenetére


TheMarci
addikt

Céges díjcsomagban van ilyen itthon is.

Do You Dream?

(#79095) Zeki válasza AsusBoy (#79093) üzenetére


Zeki
nagyúr

A fiatalok már messengeren meg egyéb alkalmazásokon írnak egymásnak, meg hívják egymást.
Hála jó Istennek, az Unió jó rendelete volt, hogy a voipot nem korlátozhatja a mobilszolgáltató.
Véget ért az amúgy 2 filléres sms-ek 40-50Ft-ért küldözgetése.... felnő egy generáció, amelyik nem hagyományosan üzenget meg hív.
A tavasszal beharangozott immmr is egy rakás hulladék. Bár a szlovák Telekomnál már legálisan letölthető (alig töltögetik le), de így az életben nem lesz versenyképes semmilyen most menő netes üzengetővel. A viber milliószor jobb hangminőséget képvisel.
Ha meg nem netes embert akarok hívni, tényleg ott a stuntcalls, és ennyi.

(#79096) AsusBoy válasza Zeki (#79095) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Sokan nem ismerik a Voip hívásnál a "Call Back" funkciót.
Itt pluszba felszámol egy kapcsolási díjat ami cirka 10-20 ft körülbelül és ezen felül 3 ft/percért telefonálhatsz.
Ez nem úgy működik mint a sima voip ,hogy internetkapcsolaton keresztül találja meg az adott telefonszámot hanem először gsm kapcsolaton keresztül összeköti a két telefont és nálad úgy fogja jelezni mint ha az az ember hívna téged mint akit te akartál hívni.

Magyarul felakarod hívni a "Bélát" akkor telefonod kifogja jelezni ,hogy a Béla hív téged és felveszed a telefont és onnantól kezdve kezd majd kicsörögni a telefon.

Sima voip-ot én nem szeretem, sokszor nem hallani mit mond, akadozik stb. Viszont ezzel a "Call Back" funkcióval tökéletes.

Magyar ember leleményes és szerintem így lehet a legjobban spórolni a telefonon.
Nekem van egy Fun S díjcsoamgom 1950Ft illetve mellette van egy 1Gb -os net , azt hiszem 1500Ft/hó.
De lehet ,hogy a fun s díjcsomag mellé járó 50mega net is elég lenne a voipra.. sőt :)

(#79097) Beca1990


Beca1990
senior tag

Huawei Y6 fekete és fehér színben domino csomagban 14.990 Ft!
Eléggé bestbuy mivel kártyafüggetlen a készülék.

[link]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#79098) Zeki válasza Beca1990 (#79097) üzenetére


Zeki
nagyúr

Már nem kapható.

(#79099) St3ven válasza Zeki (#79098) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor ez gyors volt.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#79100) Carline válasza AsusBoy (#79096) üzenetére


Carline
őstag

Pont neki írod?
A VOIP topik oszlopos tagja.. :)

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.