Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71484) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Hosszú lesz....
Juj gyerekek, Telekomos kislány kiakasztott ma…
Rendeltem neten 4G képes domino sim kártyát, futár hozta ki, telefonon kell aktiválni.
Felhívom a megadott 80 / 80 63 99 99-as telefonszámot, mondom hogy mit szeretnék (SIM kártyát aktiválni), kéri a hívószámomat, diktálom hogy 70/xxxxxxx, molyol, molyol, azt mondja hogy erre a számra nem tudja aktiválni mert hogy ez Vodafone-os telefonszám.
Mondom, hölgyem ez kizárt, egyeztessük újra a hívószámot.
Bediktálom neki, visszaolvassa, próbálja újra, majd szól hogy ez még mindig Vodafone-os.
Mondom, naneee, igen, Vodafone-os volt, de tetszik tudni van a számhordozás intézménye és bizony vagy 5 éve Telekomos.
Ne mondjam neki, most nézte meg a rendszerben és bizony ez a szám a Vodafone-hoz tartozik.
Komolyan eddig viccesnek találtam de most már komolyra fordítva a szót meg tudja oldani az aktiválást?
Nem.
Akkor legyen kedves adni egy kollégáját aki tapasztaltabb.
Nem.
Akkor mondom hívom újra hátha valaki más veszi fel.
Nem, mert ő fogja felvenni.
Hmmm, akkor legyen kedves adni egy nevet.
Nem.
Akkor egy hívásazonosítót hogy reklamálni tudjak.
Rendben, majd bediktál egy (talán) tízjegyű azonosítót.
Felírtam.
Kérdezi segíthet-e még vagy bonthatja a vonalat?
Mondom kis türelmet.
Közben a mellettem lévő telefonról tárcsáztam ismét a 80-as számot, felveszi egy másik ügyintéző, bemutatkozik, mondom, egy pillanat.
A másik telón elköszöntem, és az új ügyintézőm felé fordultam.
5 perc alatt beaktíválta a SIM kártyát.
ui: elnézést a sok „mondom”-ért ;)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.