Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64867) Varszegig válasza dedike (#64861) üzenetére


Varszegig
veterán

Viszonteladó volt.
No akkor a teljes sztori röviden. Akartam venni 2 wireless chargert. Itt kezdődtek a gondok, webshop meghal stb. 2 napig ez ment, végre tudtam rendelni. Ok, kosárba be 2 db, akkor meg nem engedi átvenni csak bp. pólus. Fuck, velem nem cseszel ki, akkor rendelek egy db-ot, azt engedte a Maglódi Auchanban lévő T-be átkérni. Akarok rendelni még egyet, azt már nem engedi, mert gondolom nem volt csak a bolti készleten a pólusban. Na gondoltam rohadjon meg, lefoglaltam a pólusban, hátha járok arra. Közben múlt csütörtökön jön a mail a gls-től, hogy aznap érkezik Maglódra az első. Ok, asszony épp ott van, írok neki, hogy a gls tracker szerint csomag kiszállítva, vegye már át. (Direkt őt adtam meg átvevőként előrelátóan.) A T pontban semmit nem tudtak a csomagról, nem is látták a futárt, és egyébként is hagyjuk má' őket ezekkel a hülyeségekkel. (A GLS tracker szerint 10:20-kor átvették, ehhez képest 12-kor letagadták.)
Délután visszament a feleségem (csak ezért ment oda, akkor már nem volt ott más dolga), addigra elfogyott a sorszám gépből a papír. Így nem kapott sorszámot, előre sem vették (ami a csomagkiadásnál elvileg automatikus). Zárás előtt 2 perccel került sorra, és megkapta azt a csomagot, ami már délelőtt is ott volt. (Az ügyintéző közben mindenkit lecseszett, hogy miért nincs sorszáma, majd valakit elhajtott, hogy amit kér az 20 perc, és 2 perc múlva 8, vége, záróra. Igaz, előtte 1 órán át számhordozott, csevegett stb.)
Közben a T oldalán kijött a tartozék webshop akció, és ugyanaz a charger más cikkszám alatt megint rendelhető volt (tényleg tök ugyanaz, nem tudom hogy tudnak ilyen idiótán leltározni), ezért rendeltem még 1-et Maglódra, a Pólusos-t meg majd megveszi valaki, mert a rendelést törölni persze nem tudom. Szombat délelőtt megjött Maglódra a csomi (ezt persze megint csak a GLS-től tudom, mert a T-től akkor kaptam mailt, aikor már a kezemben volt, hiszen csak akkor vételezte be az okos ügyintéző.) A többit meg már fentebb leírtam.
Ha nem arról lenne szó, hogy 3000-ért kapok egy töltőt, ami máshol 15e, komolyan nem görcsöltem volna ennyit rajta.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.