Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64861) dedike válasza SPF (#64857) üzenetére


dedike
addikt

Most direkt beléptem, nem aktív a szolgáltatás (gondolom ezt abból, hogy eddig sem fizettem egy fillért sem ilyen csomagért, meg a véletlenül működő online felületükön a "Megrendelem" gomb virul a sor végén (bár nem tudom ez jelent-e valamit, vagy hogy náluk van-e olyasmi sorrend, mint mondjuk a kreszben, tehát az online felület az előbbre való, vagy az általuk az előfizetőnek küldött tájékoztatás).

Ha esetleg megkérdezed, akkor mindenképpen írd meg a válaszukat, mert szerintem nem mi ketten vagyunk e csöpp országban ebben helyzetben... :K

(#64860) Varszegig:

Előtte még ecsetelte, hogy milyen jó lenne, ha átadhatná ezt az egész munkát valakinek, de nincs senki, mert aki jön, az 2 hét után lelép. Mindezt kb. 25 várakozó ügyfél előtt. Építette a cég image-ét

Ez saját üzlet volt, vagy valamelyik viszonteladójuk? Bár a lényegét tekintve ez mindegy, de azért vannak hozzáértő ügyfélszolgák is.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.