Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60538) kali válasza Rhino666 (#60536) üzenetére


kali
legenda

az ászf alapján kétoldalú, illetve nem csak az elfogadás és a szerződés felbontása a két megoldás, van köztes lehetőség is.
nem feltétlenül azért, de nem is kellene a samsung tulajokat minősíteni.
nekem is mondott fel ismerősöm, illetve olyan akad, akinek felmondtak, de ettől még semmilyen hátrányom sem származik a szolgáltatás minőségének tekintetében, azzal elégedett vagyok.
akkor lesz kötbér, konkrétan a készülék tekintetében, amennyiben részletre vásároltad volna, az csak annyit változtatna, hogy a készülék kötbér mellett a fennmaradó részleteket is egyszerre kellene kifizetni.
18 éve vagyok a szolgáltatónál - több előfizetéssel és mobilinternettel -, mégsem gondolkodom rajta, hogy mit számítok, mert tudom a választ, minden előnyével és hátrányával.
kívánom, hogy vodánál találj megnyugvást, de mivel céges előfizetés szintjén van tapasztalatom velük is, így nem mernélek csak jókkal kecsegtetni.
felhúzhatod magad, akár jogos is lehet, de attól még lehet normális hangnemben fórumozni.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.