Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61551) Vangelis


Vangelis
nagyúr

veszek párat :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#61552) Ateszpapa válasza dptrsk (#61547) üzenetére


Ateszpapa
addikt

De mire hivatkozzak?
Sehol nem látom hivatalos árlistán.
Webshopon rákerestem erre a lamax x6 akció kamerára. Nem talált semmit róla. Hol találom a hivatalos árlistát amin rajta van?

(#61553) hoby36


hoby36
senior tag

Üdv!Manapság is előfordul,hogy valakinek lejár az előfizetése és le akarja mondani,akkor az ügyfélszolgálat felajánl egy kisebb értékü készüléket ingyen?Csak ,hogy ne mondja le az illető.

A logikában semmi sem véletlen!

(#61554) Kispotter


Kispotter
tag

Sziasztok! Feltöltókártyás vagyok van 500 mb mobilnetem 20. án van a hónapfordulóm ekkor nullázzák az adatforgalmat és ekkor vonnak pénzt. Voltam nyaralni és elhasználtam a netemet így belasították van valahogy lehetőségem úgy venni mobilnetet 20. áig hogy a hónapforduló maradjon??

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#61555) Ateszpapa válasza hoby36 (#61553) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Azt sajna nem tudom, de bizti adnak valamit.

(#61556) hurenzon válasza hoby36 (#61553) üzenetére


hurenzon
senior tag

30 Ft ért kb 3 féle van

(#61557) lorcsi


lorcsi
veterán

szevasztok

a t-mobil webshopjában kinéztem egy terméket, beleteszem a kosárba..és beállítom a fizetési módot..meg írnám az átvételi pontot, de nem engedi..
a szállítási információknál az szerepel, hogy ingyenesen kérhető a tpontokban való átvétel
de jó is lenne, viszont nem változtatható, csak az a fix pont ahol jelenleg is állomásozik a termék

mi van iylenkor ?:F

(#61558) cris78 válasza Vangelis (#61551) üzenetére


cris78
őstag

Nekem is vegyél :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#61559) Teko001 válasza lorcsi (#61557) üzenetére


Teko001
őstag

Véletlenül nem olyan termék, ami már csak abban az egy üzletben van, és csak ott vehető át? Külön készlettel dolgozik a központi raktár és az üzlet.

[ Szerkesztve ]

(#61560) lorcsi válasza Teko001 (#61559) üzenetére


lorcsi
veterán

nem tudom, ez is elképzelhető, de akkor is..kellene postázniuk..vagy legalább futár..vagy valami

(#61561) hoby36 válasza hurenzon (#61556) üzenetére


hoby36
senior tag

Kíváncsi leszek az ajánlatukra. :)

A logikában semmi sem véletlen!

(#61562) Kispotter válasza Kispotter (#61554) üzenetére


Kispotter
tag

Valaki??

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#61563) kali válasza Kispotter (#61554) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem írtad, hogy milyen opció az az 500 MB, de domino netplusz vagy domino net&roll mellé mehet például a domino turbo 1 GB (1590 ft).
30 napig lehet felhasználni a kapott adatmennyiséget, viszont a korábbiakkal ellentétben, ez nem újul meg magától és egy cikluson belül többször is aktiválható.

(#61564) b.daniel válasza Ateszpapa (#61544) üzenetére


b.daniel
senior tag

Mindenképpen írj az ügyfélszolgálatnak, lehet azért nem látta mert külön kód van most ezekre a fesztiválszezonos akciókra, és még nem tudott róla.

(#61565) Ateszpapa válasza b.daniel (#61564) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Értem én, de mire hivatkozzak, honnan tudom azt az árat ami a rendszerben sem volt/van benne?
Erre a fórumra, mert be írta valaki? :D

Amúgy a gari sem stimmel szerintem, mert nem kaptam gari jegyet, csak a számlán szerepel, hogy 6 hónap gari van rá - ami szerintem kevés, mert legalább egy évet kell adniuk 10 ezer forint felett.

(#61566) kali válasza Ateszpapa (#61565) üzenetére


kali
legenda

szia,

használt vagy demo készüléknél van az, hogy nincs jótállás, hanem csak 6 hónap szavatosság.

(#61567) Ateszpapa válasza kali (#61566) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

Én bontottam ki a dobozt.
Külön gari papírt sem kaptam, csak a számlán ez a szöveg olvasható:

"Megjegyzés 6
A jelen számlán értékesített termékre a jogszabályoknak megfelelõen 6 hónap szavatosság érvényesíthetõ
"

Ezek szerint rendesen elrontotta az ügyintéző hölgy?

Fura volt, hogy gőze sem volt, hogy ilyet is árulnak.

:(

(#61568) b.daniel válasza Ateszpapa (#61565) üzenetére


b.daniel
senior tag

Mondd hogy az egyik üzletben azt mondták ennyi,a másikban csak ennyiért tudták odaadni :D valaki ránéz a reklamációdra,látni fogja,hogy igazad van ,hidd el :)

(#61569) kenny123


kenny123
addikt

Haha lol, változott a topiknév? :)

Kérdésem lenne. Mindig nagyon laikus voltam a hálózatirányítós dolgokhoz, ezt nézzétek el nekem.
Van egy otthon élő telekom mobilszámom, amit ugyebár itt kint nem sokat használok, de jó lenne azonnal megkapni az arra érkező banki sms-eket, illetve egyéb infókat.
Az átirányítás hogy zajlik, lehetséges egyáltalán csak webről elintézni? Illetve egyáltalán Magyar tmobiltól tudok irányítani holland szolgáltatóhoz? Milyen költségekkel jár ez?

Köszi.

yo

(#61570) Teko001 válasza kenny123 (#61569) üzenetére


Teko001
őstag

SMS-t nem lehet átirányítani. Hívást igen, de az is óriási költségekkel járna. Csak simán tedd be kint egy mobilba a sim kártyát, és roamingoljon, valós időben megfogod kapni az sms-eket.

(#61571) btomi9 válasza Teko001 (#61550) üzenetére


btomi9
aktív tag

Oké, én csak azt nem értem, hogy hogyhogy nem szerepel az ÁSZF -ben? Így igazából nem is létezik. Amivel nekem nem lenne bajom, mivel adják és tudom használni. Csak ha igényelek egy újat és elutasítanak, akkor felnyomhatom őket az NMHH -nál, hogy fogyasztók megtévesztése (ugyanis a honlapon egy szó nincs arról, hogy egy előfizető csak egyszer veheti igénybe), ÁSZF -ben egy szó sincs róla, kicsit patthelyzet. De most már kíváncsi leszek, azért a 2 giga laptopon pillanatok alatt el fog fogyni még youtube nélkül is.

(#61572) Teko001 válasza btomi9 (#61571) üzenetére


Teko001
őstag

Abban a szerződésben, amit aláírtál igényléskor nem volt benne? Nem feltétlen kell benne lennie az ÁSZF-ben, rengeteg csomag nincs benne, ami amúgy létezik (flottás, stb...), de van rá egyedi szerződés a feltételekkel.

(#61573) kenny123 válasza Teko001 (#61570) üzenetére


kenny123
addikt

Van benn valami. :D
Köszi, van is itt egy csutka nokia, abban elfér.

yo

(#61574) g0dl


g0dl
addikt

Van egy nem használt domino sim-em, ami hamarosan lejár, de pár ezer Ft van még rajta. Mire lehet ezt felhasználni?
feltölteni róla másik domino-t, parkolás, autópálya matrica, lottó, vagy felvenni kp-ben? Működik ezek közül bármelyik?

(#61575) Teko001 válasza g0dl (#61574) üzenetére


Teko001
őstag

Az elsőt itt valaki említette, hogy elvileg megoldható, a többi az utolsó kivételével mind működik, ha univerzális egyenleg (úgy lett feltöltve). Az utolsó pedig majd az új szabályokkal lép pár hónap múlva életbe.

[ Szerkesztve ]

(#61576) g0dl válasza Teko001 (#61575) üzenetére


g0dl
addikt

Köszi sajnos pár hónap már nincs, és csak további feltöltéssel tudnám hosszabbítani. Nekem a másik sim-re feltöltés volna a legjobb, de a felületükön semmi ilyet nem találtam.

(#61577) Teko001 válasza g0dl (#61576) üzenetére


Teko001
őstag

Hát ha megoldható is, maximum egyedileg szerintem, és személyes ügyfélszolgálaton vagy írásban, kérésre, de a legegyszerűbb számodra talán az lenne, ha elköltenéd. De Soulfly842 talán jobban megtudja neked mondani, hogy mikor van erre lehetőség, ha tényleg van is. A visszakérés pedig augusztustól fog élni

[ Szerkesztve ]

(#61578) Soulfly842 válasza zoli62 (#61541) üzenetére


Soulfly842
addikt

Beszélj egy ügyintézővel. Tuti, hogy ezzel kapcsolatban van valami kavarodás

(#61542) Ateszpapa
Irj nyugodtan egy kivizsgálásra vonatkozó levelet. Egyedi akcióskók, melyek nagyon frissek, s eddig még csak néhány üzletben volt csak ilyen. Ekörül volt szerintem a zavarodottság. Az akciók egyébként június 1-től, a tervek szerint - ha a készletek is engedik - folyamatosan futnak majd ezek a nyáron.

Hivatkozz nyugodtan arra, hogy a Fesztivál-tartozékkedvezményekről van szó, melyek elején indultak, s más csatornán korábban ezt a felvilágositast kaptad.

(#61539) btomi9

Az akció egyszeri promóciós internet.

(#61550) Teko001

Igen megszunik automatikusan. Esküdni nem merek, de talán egy év. Havidja nincs semmilyen körülmények közt, de más publikus internet csomagra át lehet váltani.

(#61554) Kispotter
Turbó opciókra keress rá, csak azzal lehet bővíteni, vagy nagyobbra lehet váltani.

(#61567) Ateszpapa

Általában a legegyszerubb filléres tartozékokra, ill egyszerubb gyártók olcsó produktumaira nem jótállás, hanem csak szavatosság van. Ennek köze sincs a használt eszközökhöz.

(#61539) btomi9

Azon felül, amit Teko001-nek leírtam: azért nincs benne, mert ez egy promóciósan adott termék. Promóciós nyiltkozatot kap hozzá az ügyfél, abban vannak leírva a feltételek. ÁSZF-be a későbbiekben - ha állandósítják - max akkor lesz benne.

(#61574) g0dl

[link]

[ Szerkesztve ]

(#61579) Kispotter válasza kali (#61563) üzenetére


Kispotter
tag

Netplusz M van nekem. Ha a Turbót aktiválom akkor az ügye 30 napig tart és addig az alap netplusz M el mi lesz? Ugyanúgy levonja a pénzt a hónapfordulómon 20 án és ha lejár a 30 nap 0 ról indul az alap netem egész 2. - áig?? Valamint a weboldalon 990 ért van az 500 Mb akkor tólem mértvon le többet mindíg?? Nemtudom pontosan kb 1500 körül?? Köszi előre is!

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#61580) Soulfly842 válasza Kispotter (#61579) üzenetére


Soulfly842
addikt

Amit te nézel az csak az Domino Surf esetében érvényes, mivel ott forgalombővítőnek minősül. A domino Surf kivételével minden más csomagban 1790 a feltöltőkártyás ár (a többinél nem forgalombővtőként, hanem úgymond 'fő internetként' funkcionál. Úgy más az ár.

A Turbó opció 30 napig tart. Ergo, ennek a 30 napja független a Domino Netplusz M csomagod megújulásától.

[ Szerkesztve ]

(#61581) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Ahogy nézem, folytatják a kisvárosok lefedését is LTE-vel. Helyes. :)
És végre Velencén is van, már csak Agárd és Gárdony hiányzik a környékről.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#61582) Kispotter válasza Soulfly842 (#61580) üzenetére


Kispotter
tag

Hát ez tök jó, hogy nem írják ki érthetően mert az 1790 sehol sem szerepel valamint az sincs seholsem odaírva hogy a 990 csak surf nál van..

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#61583) dptrsk válasza Soulfly842 (#61578) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az univerzális egyenleg feltöltés csak havidíjas előfizetőknek van, domino SIMnél ez a válasz jön vissza.

(#61584) dptrsk válasza Kispotter (#61582) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Szerintem teljesen érthetően ki van írva.

olcsóbb: Még több netre van szükséged?
drágább: Nincs még net a díjcsomagodban?

Szerintem teljesen érthetően le van írva. Csak sokan nem figyelnek oda, pedig nagy magenta betűkkel van írva az első sorban. Itt

(#61585) Ateszpapa válasza Soulfly842 (#61578) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Milyen címen tudok írni ezzel kapcsolatban, hogy ki is vizsgálják?
Eddig vagy telefonon vagy személyesen intézkedtem.

(#61586) eddie17


eddie17
addikt

Lehet mégis megyek a konkurenciához? Megjött az ehavi számla. 5490 az alap.
A program május 31-ig 5491 forintot mutatott, hogy ennyit használtam. Ugye ebben nincs benne a kedvezmény leírás alapján. Na és erre kaptam egy számlát 6104 forintról. Azt hittem a havi 1000 forintot vonják és nem adják hozzá.
Szóval ha véletlenül elfelejtették, vagy valamiért nincs beállítva akkor nem tartozom semmivel nekik, kifizetem aztán viszlát. :(

(#61587) Beca1990 válasza eddie17 (#61586) üzenetére


Beca1990
senior tag

nekem sem vonták le az 1000Ft-ot... :O

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#61588) dptrsk válasza eddie17 (#61586) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha a program 5491et írt, akkor 5491 volt áfa nélkül a költésed.
5491*1,27=6974 ft, ebből jön le az 1000 ft, és az 5490 lebeszélhetőség, s ami marad az a számlán pluszba számlázódik. De pl ha kék számot hívtál vagy külföldre volt kommunikáció, akkor az nem tartozik az 5490be.

(#61589) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Én még a számlát sem kaptam meg, pedig eddig mindig láttam már az online felületen.
Csak a részletfizetési számlákat látom.

Attól, hogy kapok 16 ezer forintnyi jóváírást még kéne látnom a számlát, nemde?

[ Szerkesztve ]

(#61590) eddie17 válasza dptrsk (#61588) üzenetére


eddie17
addikt

Eddig nem áfa nélkül számolt. Most meg igen? :) Na ne. :) Csak lebeszélhető számokat hívtam.

(#61591) dptrsk válasza Ateszpapa (#61589) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ugye hó elsején csak a fizetendő összeg szokott megjelenni.
Ha a 16ezer fedezi az adott számlát, akkor csak 6-7 nap mulva tudod a részletezőt letölteni.

(#61592) dptrsk válasza eddie17 (#61590) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A MyT-Mobile mindig ÁFA nélkül, s pár órás késéssel mutatja az egyenleget.
1430 írt is róla, topikösszefoglalóban ott van.

[ Szerkesztve ]

(#61593) Ateszpapa válasza dptrsk (#61591) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Fedezi bőven is mert kb 8 ezer szokott lenni a számlám. (bár most pontosan nem tudom, mert lemondtam a biztosítást meg díjcsomagot is váltottam lefelé + külön netet is rendeltem)

Úgy gondoltam, hogy a részletek is bele számítanak, de ezek szerint nem.
Most van 17 ezerért részlet plusz a teló számla amit nem tudok mennyi lett.

Na, most kíváncsi leszek, hogy ami marad a 16 ból, azt a következő számlán is jóvá írják-e amíg le nem beszélem vagy a többi bukta.

(#61594) dptrsk válasza Ateszpapa (#61593) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Biztos nem bukta, de az valóban be szokott kavarni, ha van részletfizetés.
De, ha 1430on jelzed, hogy van még túlfizetés s a havi számlát nem vagy csak a különbözetet fizetnéd meg tudják oldani.

(#61595) br4adam válasza Ateszpapa (#61593) üzenetére


br4adam
aktív tag

Le kell hogy vonják a következőből ha marad még a jóváírt összegből.

(#61596) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!

Pénteken rendeltem egy telót, az egyik T üzletbe való átvétellel. Másnap felhívnak, hogy minden oké a rendeléssel, de jelenleg egyik T pontba se tudnak szállítani valami hiba miatt, ezért Pick Pack pontot kéne választani. Kiválasztottunk egy közelit, majd mondta hogy szerda délután 2-től vehetem át.
Tegnap délbe jött is az email, hogy szállítás alatt. Kérdésem, hogy hogyan tudom megnézni merre jár? (gondolom GLS viszi, hiába írom be a trackinghez a rendelés számot, egy 6 évvel ezelőtti cuccot dob ki)
Muszáj lenne ma átvennem délután, mert utána nem nagyon leszek itthon.

:R

(#61597) #78121280 válasza kerxy (#61596) üzenetére


#78121280
törölt tag

Csomagkereső

Írd be ezt PC0000001487 és utána a rendelésed azonosítóját!

(#61598) kerxy válasza #78121280 (#61597) üzenetére


kerxy
senior tag

Wow, ezt nem ismertem. Köszi a segítséget!

(#61599) lorcsi


lorcsi
veterán

ha valakinek van fölös kuponja a webshophoz...

(#61600) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Aki megkapta az 1000 ft-os havidíjkedvezményt, tényleg olcsóbb lett a mostani számlája? Mert az enyém nem. A részletező még nem elérhető.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.