Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61151) Zeki válasza btz (#61147) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nincs emeltdíjas harmincas szám. Emeltdíjas lehet a 0690, 0691, és a rövid hívószámok (5 számjegy talán), amiket a tv-ben sms szavazáskor szoktak mutogatni.

(#61152) proly01


proly01
őstag

Megtudjátok mondani nekem,hogy ha a westendben az emeleten a rendes üzletben szeretnék telefont venni ( nem a két partnerüzletben) akkor honnan tudok készletinformációt kérni,hogy van e az adott telefonból?
Van erre valami telefonszám? 1430 megmondja vagy az üzlet?
Mert már lassan minden online van (el tudom képzelni,hogy már lassan csak minimális telefon készlet van) és én meg nem szeretnék online telefont venni.

:R

....Pr:)ly....

(#61153) Tomy007


Tomy007
tag

Hali

Azt nem tudja valaki hogy a Domino surfnek is emelkedik a 30napos időszaki díja illetve a benne foglaltak változnak e?

(#61154) Sayuar válasza Tomy007 (#61153) üzenetére


Sayuar
őstag

E szerint nem

(#61155) btz válasza Zeki (#61151) üzenetére


btz
addikt

De akkor hogy húzzák le a kamu csajok 30-as számmal több ezer forintal az embert? Felhivassák magukat azt volt egyenleg nincs egyenleg. Ugyan ez SMS verzióban is.

ⓑⓣⓩ

(#61156) Zeki válasza btz (#61155) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kamu a sztori.

(#61157) kali válasza proly01 (#61152) üzenetére


kali
legenda

telefonon nem egyszerű, de a webshop felületen keress rá úgy, hogy adott üzletben akarod átvenni azonnalosan;

w

(#61158) djculture


djculture
félisten

Újabb mobilinternetes eu-s felmérés ahol az országunk az utolsó helyre került:

Európában 35 euró előfizetési díj ellenében az ügyfelek átlagosan 5 gigabájt adatforgalomhoz juthatnak 4G hálózatban. A finneknél ez 50 gigabájt, vagyis az európai átlag tízszerese.

Észtországban 40, Franciaországban, Nagy-Britanniában, Svédországban és Dániában pedig 20 gigabájt adatforgalom jár 35 euró előfizetésért.

Németországban egy gigabájt, Magyarországon pedig 0,5 gigabájt jár 35 euróért, illetve annak megfelelő összegért. A szomszédos országok közül Ausztriában 13, Lengyelországban 10, Szlovéniában 8 gigabájt, Horvátországban, a Cseh Köztársságban és Szlovákiában 4 gigabájt, Romániában pedig 3 gigabájt adatforgalmat biztosítanak ekkora összegért.

(#61159) erdoke válasza djculture (#61158) üzenetére


erdoke
titán

Nyilván nálunk százszoros az adó, sokkal több a fjord, a mocsár és a hegy, mint Finnországban, stb-stb. Még véletlenül se a verseny gyenge...

A legjobb aláírás a héten

(#61160) tomy86 válasza erdoke (#61159) üzenetére


tomy86
addikt

Mindjárt jönnek a hozzászólások, hogy: majd a Digi :))

(#61161) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok! Segítséget szeretnék tőletek kérni. Nézegetem a Telekom oldalát, létezik, hogy az iPhone 5C-t akár fizetés nélkül el tudom vinni? Természetesen gondolom egy adott díjcsomaggal.

Sic Parvis Magna

(#61162) Ateszpapa válasza 30z.Samu (#61161) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hívd fel őket az a tuti. Bizti nem mindegy hogy melyik dijcsomaggal és pontosat úgyis ők tudnak mondani.

(#61163) 30z.Samu válasza Ateszpapa (#61162) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi! És mit gondoltok? Megbízható szolgáltató a Telekom?

Sic Parvis Magna

(#61164) r3dsnake válasza 30z.Samu (#61163) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Továbbra is azt mondom, hogy i5S alá ne add.

(#61165) Sayuar válasza djculture (#61158) üzenetére


Sayuar
őstag

jó lenne egy forrás, mert így, ebben a formában nem igaz a megállapítás:
"Európában 35 euró előfizetési díj ellenében az ügyfelek átlagosan 5 gigabájt adatforgalomhoz juthatnak 4G hálózatban"

Miért:
Magyarország: Domino Surf + NetPluszXXL=3980Ft, 310Ft/EUR kurzuson ~13 EUR
Románia: digi prepaid, 5GB 4,96 EUR

Szóval óvatosan az ilyen felmérésekkel, mert nem tudni ki-, és milyen érdekből írja.

[ Szerkesztve ]

(#61166) Ateszpapa válasza 30z.Samu (#61163) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nekem személy szerint semmi bajom velük. A telenyomor és a vodkafonnal már nem így látom. :)

(#61167) btz


btz
addikt

Lehet szólni a T-nek Dominós internet esetén hogy vegyenek ki a NAT mögül? Mert a közös külső IP egykét helyről ki van tiltva.

ⓑⓣⓩ

(#61168) St3ven válasza Sayuar (#61165) üzenetére


St3ven
addikt

Azt írja, hogy "átlagosan". Azaz ebben gondolom benne vannak a kedvezőtlenebb ajánlatok, plusz más szolgáltatók kedvezőbb és kevésbé kedvezőbb ajánlatai is. Persze a forrás tényleg jól jönne.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#61169) szabogabor10 válasza 30z.Samu (#61163) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nagyon stabil hálójuk van.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#61170) 30z.Samu válasza szabogabor10 (#61169) üzenetére


30z.Samu
félisten

És a számlázásuk korrekt? Mert ahol vagyok, ott korábban volt 1-2 érdekes kaland.

Sic Parvis Magna

(#61171) szabogabor10 válasza 30z.Samu (#61170) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem még soha nem volt problémám.
Most azért kíváncsi vagyok, kiszámlázzák-e az e havi roaming hívásaimat. Mert ha igen, lesznek bajok. ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#61172) St3ven válasza 30z.Samu (#61170) üzenetére


St3ven
addikt

Korrekt. Ha néha nem is értettem elsőre egy-egy jelenséget, mindig volt rá logikus magyarázat.

A számlázási ciklus is korrekt szerintem. Hó 1-jétől hó utolsó napjáig tart, az egyes szolgáltatások (pl. mobilinternet) időarányosan számlázódnak. Ráadásul nincs ilyen Telenor-féle egyedi számlázási ciklusuk, aminél ha szerencsétlenül belefut az ember a fordulónap előtti napokba, akkor egy-két napra fizethet teljes havidíjat, majd másnap még egy havit. :W

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#61173) 30z.Samu válasza St3ven (#61172) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen! Hasonló problémám van nekem is. Pontosabban nálam néha van olyan, hogy elfelejtenek 1-1 hónapot kiszámlázni, aztán hirtelen rám vágnak két havit, meg korlátozással fenyegetnek. Most is ilyesmi a helyzet, aztán nagy nehezen beismerik, hogy Ők szúrtak el valamit. Ha bemész reklamálni...

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#61174) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Akartam még valamit kérdezni. Hallottam olyat, hogy valamelyik szolgáltatónál lehet olyat csinálni, hogy pl Google Play-en lehet vásárolni úgy, hogy az összeget nem a bankkártyádra, hanem a telefon számládra terheled rá. Ezt a Telekomnál meg lehet csinálni? Néha nem jönne ez rosszul. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#61175) Teko001 válasza 30z.Samu (#61174) üzenetére


Teko001
őstag

Csak ha prepaid előfizető vagy

(#61176) 30z.Samu válasza Teko001 (#61175) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez mit takar? Lehet, hogy amatőr kérdés, de ehhez nem értek. :)

Sic Parvis Magna

(#61177) vwpolopg válasza 30z.Samu (#61176) üzenetére


vwpolopg
őstag

Csak ha feltöltőkártyás vagy. (szolgáltatási díjat előre fizető)

[ Szerkesztve ]

(#61178) Teko001 válasza 30z.Samu (#61176) üzenetére


Teko001
őstag

Bocsi, fogalmazhattam volna érthetőbben is :B Szóval, ahogy mondták, igen, feltöltőkártyásoknak (prepaid - előre fizetett). A számlás előfizetés pedig a postpaid (utólag fizetett).

(#61179) 30z.Samu válasza Teko001 (#61178) üzenetére


30z.Samu
félisten

Aha...tehát tudom igényelni, hogy a szolgáltatásomban legyen postpaid? Ez mennyibe kerül?

Sic Parvis Magna

(#61180) St3ven válasza 30z.Samu (#61179) üzenetére


St3ven
addikt

Nem. Két lehetőséged van: a) feltöltőkártyás vagy b) előfizetéses vagy.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#61181) 30z.Samu válasza St3ven (#61180) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az oké, de alapból van ez, vagy igényelni kell? Vagy csak a feltöltősnél lehet ilyet?

Sic Parvis Magna

(#61182) St3ven válasza 30z.Samu (#61181) üzenetére


St3ven
addikt

Csak feltöltőkártyás fizethet a Google Playen, igényelni tudtommal külön nem kell. Egy a lényeg, hogy az univerzális egyenlegből vonják le, ami a telekommunikációs szolgáltatásokon kívül vásárlásra is felhasználható. Ehhez csak annyit kell tenned, hogy elektronikusan töltöd fel az egyenlegedet.

(#61184) 30z.Samu
Úgy nem megy. :(

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#61183) Zeki válasza 30z.Samu (#61181) üzenetére


Zeki
nagyúr

Feltöltősnél alapból megy.

(#61184) 30z.Samu válasza St3ven (#61182) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tehát akkor számlás előfizetésnél ez nem lehetséges úgy, hogy mondjuk utólag ráterhelik a számládra? Ne haragudjatok, hogy kérdezősködöm, csak kíváncsi vagyok ez hogy működik.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#61185) Teko001 válasza 30z.Samu (#61184) üzenetére


Teko001
őstag

Ott nem lehetséges egyelőre.

(#61186) 313313 válasza tomy86 (#61160) üzenetére


313313
addikt

Bár nem pont ide kéne, de Digi megint alakít...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#61187) proly01 válasza kali (#61157) üzenetére


proly01
őstag

Igen,erre gondoltam én is,hogy így lehet akkor megnézni azt hogy hol tudnám személyesen megvenni. :K

Más....

Arra esetleg ötlet,hogy melyik budapesti T-boltban pörögnek legjobban a telefonok hol veszik a legtöbbet és hol cserélődik minél előbb a készlet?
Ugyanis a telefon amit szeretnék még elég új(áprilistól forgalmazzák) és sok gyerekbetegsége van az első szériásnak(mint általában mindennél) ezért szeretnék egy kicsit későbbi gyártásút (újabbat) kifogni.

:R

....Pr:)ly....

(#61188) Sayuar válasza 313313 (#61186) üzenetére


Sayuar
őstag

Majd jön tomika86 és elmagyarázza szokásához híven, hogy milyen xar a digi..

(#61189) 30z.Samu válasza Teko001 (#61185) üzenetére


30z.Samu
félisten

Értem. Köszönöm szépen! :R

Sic Parvis Magna

(#61190) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nokia Luna BH-220 BT headset 2990 :)

(#61191) Vangelis válasza vwpolopg (#61190) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ez már régóta ennyi.
Nem rossz,... vettem belőle.. de nem is olyan nagyon faxa...

Mondjuk még azt sem tudom, hogy pontosan mi mit csinál :D

Egyszer kapcsoltam be. Meg feltöltöttem. Lerakni sem tudom, hogy hogy kell vele a hívást :D

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#61192) vwpolopg válasza Vangelis (#61191) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nem tudtam eldönteni, hogy vegyek vagy ne... :D Fura, hogy semmi nem tartja, csak bedugom a fülembe és lóg kifelé a bumpszli :D Most teszteket néztem, olvastam róla, de nem vagyok meggyőzve, hogy kell ez nekem :D Csak azért mert jó áron van, nem akarom megvenni :D

(#61193) Vangelis válasza vwpolopg (#61192) üzenetére


Vangelis
nagyúr

JAh jah nem tartja semmi....

Én sárgát vettem elég vad :D
Meg szerintem nem is volt teljesen új! Bontottan tűnt. De hibátlan.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#61194) vwpolopg válasza Vangelis (#61193) üzenetére


vwpolopg
őstag

Megvettem :D Valahogy sikerült beváltani rá az 5 ezer felett felhasználható 2 ezer forintos hűségkuponkódot :D 990-et megér :D

(#61195) dedike válasza Vangelis (#61191) üzenetére


dedike
addikt

Itt megtalálod az útmutatót! ;)

Jó szerencsét!

(#61196) tomy86 válasza Sayuar (#61188) üzenetére


tomy86
addikt

"tomika86 és elmagyarázza szokásához híven" Egyrészt neked nem vagyok tomika, másrészt szerintem összekeversz valakivel. Linkeld már, hogy hol írtam, hogy szar digi! Elmagyarázom, hogy mire vonatkozott a hozzászólásom. Vezetékes szolgáltatásoknál is istenítik a digit, csak épp pl. ahol lakom (Buda déli része) semmiféle versenyt nem generál. Ahol van T optika (pl. nálunk), azt nagy ívben elkerüli a digi. Két utcával arrébb van optikájuk, de ott meg a T-nek nincs. Dúl a verseny :) De lehet várni a csodát.

[ Szerkesztve ]

(#61197) pepe091 válasza vwpolopg (#61194) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nekem is sikerült, köszi az ötletet. Durva, mert pl az edigitalban 19k-ért osztogatják... Páromnak is vettem egyet gyorsan. :D Érdekes, mert ha még hűségpontokat is be akartam váltani, akkor már nem működött, hibát írt, de nélküle oké volt. Nem szabad telhetetlennek lenni, 990 is jó ár érte. ;]

(#61198) vwpolopg válasza pepe091 (#61197) üzenetére


vwpolopg
őstag

Így van, én is akartam még pontot is de úgy nem működött :D Így is csak jópár kilépés-belépés, újratöltés után épp mikor törölni akartam a kosárból, ott volt, hogy beváltotta a kupont :D Viszont érdekes, hogy másra is próbáltam előtte a kupont és más termékre nem ment... nem értem, de mindegy, jó ez így :D

(#61199) zolka95


zolka95
őstag

Domino csomaggal lehet fizetni a Google Play áruházban?
itt szerepel a Telekom, ez oké.
Már csak azt kéne megtudnom, hogy az én Domino 5 csomagommal lehet-e vásárolni.
Másik fórumban azt mondják igen, leveszi a pénzt a kártyáról és ennyi.

Viszont én ezt az üzenetet kapom:
kép
Tehát más azt mondta lehet fizetni. 3 feltöltő kártyás csomag van a Telekomnál és pont az enyémmel nem lehet? :W
Vagy hívjam fel őket, hogy elmagyarázzák hogy hogy van ez az egész? De melyik számon?

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#61200) Vangelis válasza vwpolopg (#61194) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az a kupon még most is él :D
Én meg elpazaroltam :D

Ha valakinek van ne habozzon adni egyet :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.