Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61701) szabogabor10 válasza vwpolopg (#61694) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem tölti fel, csak onnantól kezdve nem fogja számolni a rendszer a böngészést.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#61702) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Végre elkészült a mobilnetes elektronikus számlám (a sima mobilos még mindig nem), és érdekes részt találtam az ÁSZF változásos résznél:

"Az EU Plusz és EU 100 opciók leírása kiegészül azzal, hogy azok 2015. május 1. és augusztus 31. közötti időszakban rendelhetőek meg. (Havidíjas Díjszabás 2/A Melléklet 7.5. pont)."

Tehát akkor tényleg csak nyár végéig lesznek megrendelhetők? Nagy dirrel-durral beharangozták május elején, de azt senki nem közölte a Telekom részéről, hogy csak promóciós ajánlatról van szó... :U
Vagy csak arról van szó, hogy új opciók lesznek ősztől? Nem tiszta ez az egész nekem.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#61703) ForRedGlory válasza vwpolopg (#61700) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Miért én telefonáljak? Miért nem keresnek meg? Ez nem így működik... "

Az első kérdésre a válasz: javaslat volt
A második kérdésre és a kijelentésre: látom nem fogtad fel, senki nem mondta, hogy nem lettél megkeresve, te sírsz itt látatlanban, hogy a nyomi Telekom nem keresett meg brühühühü, miközben halvány lila fogalmad sincs az egészről, lehet hogy a levél már régen úton van a postán. Megjegyzem, 25 naposnál régebbi panaszok esetén AUTOMATIKUSAN keresik az ügyfeleket TELEFONON, ha neked nem volt ilyen és nem fogadott hívásod sincs ismeretlen számról, akkor jó eséllyel már rég ki lett vizsgálva. Persze ebben is benne van a hiba lehetőség. A kedvedért megnéztem, összesen 10db olyan ügy van ami 30 napon túli, nem sok az esélye, hogy a tied is közte van...

Amúgy nyugodtan menj el az NMHH-hoz így látatlanban, de lesz egy rossz hírem, körbe fognak röhögni, mert első kérdésük az lesz, hogy mi a kivizsgálás eredménye és megkaptad-e már. Te meg majd gagyogsz, hogy ja bocs, azt nem tudom, a csúnya Telekom nem kérdezett meg én meg fafejű vagyok és csak azért sem érdeklődöm meg. NA ez nem működik így...:U

[ Szerkesztve ]

(#61704) vwpolopg válasza ForRedGlory (#61703) üzenetére


vwpolopg
őstag

Látom Te nem fogod fel, hogy attól, hogy engem osztasz egy fórumon, az én ügyem nem fog előrébb lenni és tök jogosan verem a nyálam ahol akarom mert egy közületek megkárosított. Nem csak engem, de ez az én ügyem szempontjából mellékes. Pont nem érdekel, hogy ,,a nyomi Telekom nem keresett meg brühühü,, ideje lenne felfognod, hogy többek között belőlem kapod a fizetésed és főleg ha jogosan, ott anyázok ahol akarok. A boltban is így osztod az ügyfeleket? Vagy csak itt neten ekkora az arcod és kiéled a boltbéli sérelmeket? Az, hogy itt óbégatok a 30 nap miatt,te meg rinyálsz, hogy nem fogom fel, hogy biztosan úton van a levelem postán, az is téged minősít de megsúgom, hogy engem az zavar, hogy elhúzzák eddig. Semmi nem indokolja, hogy a 30. napon küljdenek egy levelet postán, bőven el lehetett volna küldeni előbb, vagy ha el is húzzák eddig, dobni egy sms-t, emailt stb.

De rendben, kapok majd egy levelet, tudod mit, megvárom, ebben igazad van, hogy 3 munkanapon belül megjöhet. Tehát ha keddre nincs a postaládámban, akkor nem küldtek semmit időben. De az, hogy kapok egy sablon levelet amiben leírják, hogy sajnos hiba történt stbstb blabla, az a gyökér kollégád meg vígan húzza le tovább az ügyfeleket, na az nagyon nem oké... kíváncsi vagyok a levélre és majd megosztom itt a tartalmát, nehogy szú érje a hát elejét...

Senki nem keresett meg semmilyen formában. Nem volt hívásom rejtett számról, sem felvett, sem elmulasztott. Se sms, se email, semmi megkeresés nem jött. Legyen az akármilyen nüansznyi panasz, ezért is jogosan verem a nyálam, hogy annyit se képesek jelezni, hogy panasza kivizsgálása folyamatban van. Az se érdekelt volna ha egy automata üzenet, legalább tudnám, hogy foglalkoznak az üggyel.

(#61705) ghostie válasza punky10 (#61329) üzenetére


ghostie
tag

Sziasztok,

Vettem én is egy ilyen akciós Luna bluetooth headsetet, de valami nem stimmel vele.

Berakom a bölcsőbe, rádugom a töltőre, elkezdi tölteni mind a bölcsőt mind a headsetet (pirosan világít mindkettő). Egy idő múlva a bölcső ledje zöldre vált, gondolom azért, mert feltöltődött. Viszont a headset ledje nem világít egyáltalán, a bölcsőbe helyezés után pirosra vált majd 1-2 percen belül kikapcsol. Ha megpróbálom kivenni a bölcsőből 1-2 másodpercre zöldre vált, majd 1 másodpercre kéken villog mintha elkezdené a párosítást de kikapcsol és nem tudom párosítani.
Úgy tűnik, mintha a headset akkumlátora nem töltődne ezért a bölcsőből kivéve rögtön kikapcsol.

Segítséget szeretnék kérni olyanoktól akiknek van ilyen készüléke, hogy én csinálok valamit rosszul, vagy hibás a headset?

Köszönöm

(#61706) Schizoka válasza ghostie (#61705) üzenetére


Schizoka
aktív tag

Szerintem mindent jól csinálsz,nekem is van és addig villogott a kék fény még nem párosítottam.
pár mozdulat és sikerül ha jó a füles,a második telefonra is sikerült gyorsan csatlakoztatni.
Lehet hogy a Tied is selejtes.Már kezdek parázni az enyém meddig fog működni! :((

(#61707) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Halihó Mindenkinek, totál nem vagyok jártas a T-s dolgokban, inkább kérdezek :R

Szóval a kék-szopóroller szolgáltató Júli egytől emel, plusz a netcsomagok végén tiltja a netet... Na ez nekem nem jön be...

Előfizum viszont olcsó, nem akarnék váltani / családi csomagok, blabla /

Dual-simes a telefonom, és arra gondoltam, valami szögegyszerű Dominós csomaggal váltanám ki a netezést.
A lassítás nem érdekel, csak a kommunikáció maradjon meg, tehát alap megoldás érdekelne.

Nézelődtem, de nem tudtam igazán elmenni a csomagok között.
Domino NetPlusz S

Ki mit ajánl?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61708) eddie17


eddie17
addikt

Vajon a 29.990 forintos S4 mini-ből lesz még? Igazán jó áron fut így dominóban. :)

(#61709) Beca1990 válasza eddie17 (#61708) üzenetére


Beca1990
senior tag

kéne... :D

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#61710) ForRedGlory válasza vwpolopg (#61704) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt hiszem ezt meg is beszéltük, kár a betűt pazarolni.

Egyébként halkan hozzátenném, hogy távolról sem ott dolgozom, ahova vizionálsz...

[ Szerkesztve ]

(#61711) Vangelis válasza eddie17 (#61708) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Már kifutó.. egy darab esheteett vissza biztos, mert hetekig nem volt.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#61712) lugosi válasza ForRedGlory (#61703) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Amúgy nyugodtan menj el az NMHH-hoz így látatlanban, de lesz egy rossz hírem, körbe fognak röhögni, mert első kérdésük az lesz, hogy mi a kivizsgálás eredménye és megkaptad-e már. Te meg majd gagyogsz, hogy ja bocs, azt nem tudom, a csúnya Telekom nem kérdezett meg én meg fafejű vagyok és csak azért sem érdeklődöm meg. NA ez nem működik így..."

De hát ez pont nem így van. Nem neki kell üldözni a választ, érdeklődni, hogy miért nem válaszolnak, a szolgáltatónak van kivizsgálási és válaszadási kötelezettsége.
Pont az az egyik mulasztás, amit szankcionálhatnak, ha határidőben nem történik meg a kivizsgálás. Nem válaszoltak = nem történt meg.
Egyébként meg tényleg szokásuk a határidő vége felé reagálni. Erről mondjuk értékelendő lenne, ha leszoknának.

(#61713) Graphics válasza Graphics (#61707) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valaki a nagy vita közepette? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61715) Graphics válasza Teko001 (#61714) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, cSak net kellene. Nincs elofizum a T-nel es lekotni se akarom magam.

Dominos megoldas kell.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61716) Teko001 válasza Graphics (#61715) üzenetére


Teko001
őstag

Akkor az első, vagy az utolsó kettő.

[ Szerkesztve ]

(#61717) Graphics válasza Teko001 (#61716) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Koszi :R most mar csak egy Domino kartya kell :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61718) Teko001 válasza Graphics (#61717) üzenetére


Teko001
őstag

Egyébként a 32/32-től tényleg ne várj sokat. Hihetetlenül lassú. Leginkább a "van net" kategória, és ha nagyon kell, valamennyi idő alatt betölt/lekéri a tartalmat, de amúgy... Nyilván nem véletlenül nem 128/128 már, az még a használható kategória volt.

(#61719) Graphics válasza Teko001 (#61718) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem aanno a Telenoar lassitott is eleg volt. Mivel naluk a havi lejarta utan tiltjak a netet , vmi alternativa kell.

Telenoros extra szolgaltatasokat lemojdom, es meg ugy is bentebb leszek anyagilag, ha veszek masik kartyat.

Koszi a segitseget.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61720) St3ven válasza Graphics (#61717) üzenetére


St3ven
addikt

Van jobb ajánlat is: blue mobile

Ez is Telekom.

(#61721) szabogabor10:
Nem.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#61721) szabogabor10 válasza St3ven (#61720) üzenetére


szabogabor10
veterán

Egyébként a Blue Mobile-osok használhatják már az LTE hálót? Csak kíváncsiságból kérdezem.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#61722) St3ven válasza Teko001 (#61714) üzenetére


St3ven
addikt

A Domino NetPluszoknál a bővítős árakat linkelted, ami ugye csak Domino Surf tarifacsomag esetén érvényes (+890 Ft havonta).

(#61723) Teko001:
Csak azért szóltam, nehogy a bővítős árak alapján döntsön. :R

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#61723) Teko001 válasza St3ven (#61722) üzenetére


Teko001
őstag

Oh, tényleg, elfelejtettem átnyomni. :) Köszi

(#61724) Graphics válasza St3ven (#61720) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Koszi, ez nyert, ha jol remlik ez barmelyik Lidl-ben megveheto :R

De meg nezelodok :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61725) szabogabor10 válasza St3ven (#61720) üzenetére


szabogabor10
veterán

Akkor azért erősen meggondolandó, főleg ha vidéken is akar a fórumtárs normálisan netezni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#61726) g0dl válasza Graphics (#61724) üzenetére


g0dl
addikt

A Blue talán a legjobb, de van még a T-s Domino Web is. Az sávos, fogyasztás arányos.

(#61727) Graphics válasza g0dl (#61726) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az nekem nem annyira jó okostelefonba, mármint utóbbi.

Az első inkább. :) Holnap ránézek, aztán lehet beruházok

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61728) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! Akinek nincs telekom fiókja, az a telefonszám-jelszó kombóval be tud lépni a honlapra? Mert nálam:

503 Service Unavailable
No server is available to handle this request.

...

(#61729) St3ven válasza vwpolopg (#61728) üzenetére


St3ven
addikt

Szintén nem megy. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#61730) Totheground


Totheground
addikt

Mennyi ideig tart a Music opciónál, hogy a linkelt Spotify account végre prémiumra váltson? 25.-e óta még mindig nem történt meg.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#61731) Teko001 válasza Totheground (#61730) üzenetére


Teko001
őstag

Régen azonnal megtörtént. Próbáld meg újra összekapcsolni.

(#61732) szabogabor10 válasza vwpolopg (#61728) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én Telekom fiókkal is ugyanezt kapom, pedig csak számlát akartam befizetni...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#61733) Szólista válasza vwpolopg (#61728) üzenetére


Szólista
senior tag

Nem megy.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#61734) Totheground válasza Teko001 (#61731) üzenetére


Totheground
addikt

Köszi, meg fogom ahogy meg tudom nyitni az adott előfizut. Most épp egy 503-as errort dob a honlap, hogy bármelyik előfizetésemet kiválasztom.

Szerk.: akkor nem vagyok egyedül.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#61735) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Most komolyan, mikor érjük már meg, hogy lesz egy olyan hónap (inkább hét), amikor végig hibátlanul megy a weboldal...ez már egyszerűen szánalmas.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#61736) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Köszi mindenki, akkor csak a szokásos... de, hogy valami pozitív is legyen, egy előfizetés megszüntetése körülbelül 10 perc alatt megtörtént, ebből 7-et töltöttem a boltban az ügyintézővel, 3-at telefonon háttércsoporttal. Ez szimpatikus szintidő, telenornál több mint 3 hónapig sz**tam...

[ Szerkesztve ]

(#61737) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Egyébként ezt az elektronikus hívásrészletezőt be lehet kapcsolni önkiszolgálón is, vagy mindenképp ügyintéző kell hozzá? Mert mindig azt írja a számlában, hogy kapcsoljam be, ingyen van.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#61738) lugosi válasza vwpolopg (#61728) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szuper, hogy persze hogy nem megy. Miért is éppen most működne, amikor jelzett, hogy megjött a számla?!?

Komolyan mondom, egyszer elmegy, kétszer előfordul, de hogy állandóan ez legyen... Nem tudom, hogy mi az akadálya annak, hogy egy ekkora cég, ekkora pénzügyi háttérrel, ekkora ügyfélbázissal ne legyen képes egy működő, egyszerűen csak működő online rendszert megcsinálni. Ami nem válik hétről hétre közröhej tárgyává. Hihetetlen.

(#61739) vwpolopg válasza lugosi (#61738) üzenetére


vwpolopg
őstag

Az előbb 3 percre be tudtam lépni :D Netcsomagot akartam váltani, de mire elhatározásra jutottam megint elszállt. De egy fizetési tranzakciót nem mernék most elindítani ...

(#61740) szabogabor10 válasza lugosi (#61738) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem is ma hajnali fél 4-kor jött a mail a számláról. Mostmár egyébként jó az oldal, de még nem merek fizetni...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#61741) csako válasza vwpolopg (#61739) üzenetére


csako
veterán

Bátraké a szerencse, én most simán kifizettem a számlám :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#61742) Gedeon31 válasza szabogabor10 (#61740) üzenetére


Gedeon31
addikt

Hónapok óta a Telekom alkalmazásban fizetem a számláimat, nincs olyan gond, mint a weboldalon.

(#61743) szabogabor10 válasza Gedeon31 (#61742) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tényleg...hogy erre nem gondoltam eddig. Be is fizettem sikeresen. Kösz a tippet. Akkor ezután elfelejtem a weboldalt.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#61744) Totheground


Totheground
addikt

Na, újra beállítottam az accomat és most egyből rátette a prémium statuszt. Jól sejtem, hogy ezzel buktam a T-féle ingyenes 30 napot az opcióra?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#61745) Teko001 válasza Totheground (#61744) üzenetére


Teko001
őstag

hát az idáig eltelt részét igen.

(#61746) madrac válasza Zeki (#58212) üzenetére


madrac
őstag

Nekem se az olcsóbb internet bővítő árakat hozza le még mindig domino surf-el, de én így nem mertem megrendelni a netes felületükön. Ezért felhívtam az ügyfélszolgálatot és kérdésemre azt válaszolták hogy valóban az olcsóbb bővítő internet árak érvényesen surf-höz, és nem tudják miért jelenik meg hibásan, de jelzik azt az ezzel foglalkozó csoportnak. A lényeg a lényeg hogy a telefonos ügyfélszolgálat viszont betudja aktiválni az olcsóbb opciót.

(#61747) kiki22 válasza madrac (#61746) üzenetére


kiki22
senior tag

Mennyivel olcsobbak surfhoz a kiegeszito csomagok?en is dominora valtason gondolkodok.minden opciot megvizsgalnek :-)

(#61748) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene.

Jelenleg van egy Net&Roll L es csomagom 9550Ft\hó, aminek a hűsége most jár le. Platina kártya miatt most még vehetnék e mellé egy ugyan ilyen csomagot, készülékkel (lenovo Tab 23eFt kp-ért) kedvezményesen asszonynak, havi 7550Ft/hó-ért. Amire természetesen ő vállal további két év hűséget. A kérdés, hogy én megszüntethetem e ilyen esetben a most lejáró (júliusban) 9550Ft-os csomagomat?
[link]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#61749) odipapa


odipapa
senior tag

Sziasztok!

Tudja vki. hogy az S4 mini-t mióta nem lehet kapni?
Státusz szerint érkezni fog még belőle, de lehet hogy csak kamu.

(#61750) Teko001 válasza oncsi (#61748) üzenetére


Teko001
őstag

Mivel társkártya, így kell egy fő előfizetés, ami mellé társul, tehát nem. Ha esetleg van otthoni előfizetés tőlük, a mellé talán belehet tenni, és akkor igen.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.