Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58417) taip válasza club1 (#58415) üzenetére


taip
senior tag

Akkor ez azt jelenti, hogy ha azon a bizonyos helyen a Telekomnak nincs lefedettsége, a Telenorra pedig nem engednek fel, akkor így jártam, ne is várjak változást?
Gondolom a Telenor nem fog oda fejleszteni 800 MHz-en, hiszen 1800 MHz-en már van lefedettsége. A Telekom pedig azért nem fejleszt, mert a Dunántúlon a Telenor fejleszt, a Telekom csak használja a Telenor 800 MHz-es hálózatát.

Azért lenne jó tudnom, mire számíthatok, mert ezen az adott helyen szükségem lenne mobilnetre (lehetőleg 4G) és nem mindegy melyik szolgáltatónál fizetek elő, főleg ha hűség is bejátszik.
Amúgy pedig onnan 100 m-re már van a Telekomnak is 4G-je, de oda már nem ér el, ahol nekem kéne. Nem tudom, antennával van-e esély annyira erősíteni, hogy legyen itt is 4G, vagy ha kívül esek a lefedett területen, akkor így jártam?

Comes: Vezetékes Telekom topik itt.

[ Szerkesztve ]

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.