Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57956) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

Netre lenne szükségem, mert a vezetékes szolgáltatómnál már nem tudom igénybevenni a szolgáltatást. Vezetékes Telekom szóba sem jöhet mert messze vagyok a központtól, egy bitet sem tudnak adni. A mobilnet a mi cellánkban csak EDGE, de a közeli ózdi cellában van 3G és LTE. Az LTE hálózatra nem tudok felcsatlakozni, mert nagyon gyenge a jel. Viszont ha a Sony SP telefonomat kiteszem az ablakba és nyújtózkodom egy kicsit 5 vonásból 3-4 vonásnyi H+jelet tudok fogni a szomszéd cellából. Mértem sebességet 6-7 MB letöltést elértem.

Lehet kérni a Telekomtól valamiféle antennát, hogy fel tudjak tartósan csatlakozni a szomszédos kilógó cellára?

2007 óta levelezek velük, hogy szeretnék netet vagy mobil vagy vezetékes oldalról, de nem fejlesztenek semmit, így ez marad alternatívának vagy a Telenor 3G hálózata. Mivel a Telekomnál van mindenem a TV kivételével, maradnék, de a technika ördöge nem nagyon akarja.

Minden ellenállás hasztalan.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.