Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39851) sarkanyolo2 válasza Nordik (#39850) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Fórum keresővel egyből megvolt, kedves őstag fórumtárs. :D

"XIV. A BIZTOSÍTÁSI JOGVISZONY ÉS A BIZTOSÍTÁSI FEDEZET MEGSZŰNÉSE, A KOCKÁZATVISELÉS VÉGE:

4. A Biztosított bármikor indoklás nélkül, a Biztosítóhoz intézett írásbeli felmondó nyilatkozattal
felmondhatja a biztosítási jogviszonyát, és ezzel kiléphet a Csoportos Készülékbiztosítási
Szerződés által nyújtott biztosítási fedezetből. Az erre irányuló nyilatkozatot a Biztosított a
következő módokon teheti meg:

1. írásos lemondást küld a Mobiltelefon-szolgáltatónak, amely alapján az megszünteti a szolgáltatást,

2. T-Pont-ban írásban szünteti meg a szolgáltatást.
Ilyen esetben a biztosítási jogviszony az adott Biztosított vonatkozásában (az adott Biztosítotthoz tartozó valamennyi Készülék tekintetében) a jövőre nézve szűnik meg, a felmondást követő nap 0 órától. "

(Forrás)

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#39852) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Sziasztok.
Kb másfél hónapja vettem egy Ace 3-as mobilt , de biztos hogy elmaradt a garancia papír mert nincs benne a táskába amibe beletették a papírokat , és csak most vettem észre.
Mik a tapasztalatok , ha ma bemegyek hogy pótolják , akkor kapok egyet?

(#39853) Frenky89 válasza Ateszzero (#39852) üzenetére


Frenky89
őstag

Nexus 5-re zéró esély van a T-nél, ahogy az eddigi Nexus-okra sem volt, jól gondolom?

(#39852) Ateszzero: Mielőtt bemész nézd meg, hogy a my-T-ben nincs-e feltöltve valahol.

(#39854) Ateszzero válasza Frenky89 (#39853) üzenetére


Ateszzero
őstag

Ott van.... :B
Most ezt csak kinyomtatom és kész vagy le kell pecsételtetni?

(#39855) erdoke válasza Ateszzero (#39854) üzenetére


erdoke
titán

Miért kellene kinyomtatni? :F

A legjobb aláírás a héten

(#39856) Ateszzero válasza erdoke (#39855) üzenetére


Ateszzero
őstag

Nem tudom , de régebben ugy volt hogy be kellett adni amikor vittem a készüléket javításra.

[ Szerkesztve ]

(#39857) taip válasza kali (#39849) üzenetére


taip
senior tag

"amennyiben nekem nem tetszik egy szolgáltató szolgáltatása, úgy alternatívát keresek, vagy nem veszem igénybe"

Ezzel egyetértek, csak akkor van a gond, ha mindegyik szolgáltatónál kb. ugyanazokba a feltételekbe fut bele az ember.

Illetve akkor is gond lehet, ha valaki úgy jár, mint egy ismerősöm.
Új előfizetőként aláírt 2 évet a T-nél, majd kiderült, hogy ahol dolgozik, ott nem hogy mobilnet nincs, de beszélni sem lehet, annyira nincs térerő. Naívan azt gondolta mielőtt leszerződött, hogy ez Pesten nem lehet gond. Pedig de. Az ügyfélszolgálat szerint minden rendben, hiszen máshol tud telefonálni (pl. otthon este). Az, hogy egész nap meg nem, az egyéni szociális probléma. :(((

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#39858) D@ve89 válasza taip (#39857) üzenetére


D@ve89
tag

És eddig nem derült ki, hogy ahol dolgozik, ott nincs a T-nek rendes lefedettsége? Komolyan nem értem.

Mondjuk nemtom hol dolgozhat Pesten, ahol nincs beltéri 2G lefedettség.

[ Szerkesztve ]

(#39859) kali válasza taip (#39857) üzenetére


kali
legenda

az ilyen helyeket nagyítóval kell keresni, vagy speciális hely, de arról meg illik tudni, ha ott dolgozik, viszont ha tényleg annyira gáz, akkor lehet találni okot, ami alapján a hűséges szerződés is felmondható kötbér nélkül.

erdoke; mert ha valaki nem akar a szolgáltatóhoz járkálni, hanem a sokkal gyorsabb és egyszerűbb samsung garis futárt hívja házhoz, annak szüksége lesz a szolgáltatós jótállási jegyre.

(#39860) taip válasza D@ve89 (#39858) üzenetére


taip
senior tag

Írtam, hogy új előfizető, tehát előtte nem volt tapasztalata, hiszen másik szolgáltatónál volt.
Amúgy 13.ker. déli része.

kali: Valóban, mikor elkezdett ott dolgozni, nem az volt az első kérdése, hogy milyen a térerő, mert nem merült fel, hogy gyakorlatilag a belváros szélén ez ekkora gond lehet.
Szerintem kötbér nélkül nem engedik el, mert lehet, hogy a szolgáltató is elismeri, hogy nincs térerő, de azt megoldottnak tekinti azzal, hogy elhelyez egy mini antennát, amihez vezetékkel lehet csatlakozni és akkor vezetékes mobil lesz. :(

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#39861) D@ve89 válasza taip (#39860) üzenetére


D@ve89
tag

A munkahelyén elvétve sem volt eddig egy Telekomos se, vagy senki nem hozta még fel, hogy "de rossz itt a T lefedettség"? Egyébként továbbra sem tudom elképzelni, hogy a 13. kerület déli részén hol lehet ez a titokzatos lefedettség nélküli hely, a Váci út környéke aztán teljesen tele van szórva 2G, 3G és 4G cellákkal egyaránt (és túl nagy különbség nincs a szolgáltatók között abban a tekintetben, hogy mely házakra helyezik el az antennákat, tehát sok a közös pont).

(#39862) cris78


cris78
őstag

Most voltam atvenni a külső aksimat. Kuponos rendelessel. Míg vártam, oda jött egy magenta színű pólós lányka. Kávét hozhatok? Mondom én nem Vangelis vagyok! Nézett értelmesen. :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#39863) Vangelis válasza cris78 (#39862) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:W

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39864) Logeeen válasza cris78 (#39862) üzenetére


Logeeen
senior tag

:)) :DDD

#Xiaomi 13T#

(#39865) punky10 válasza cris78 (#39862) üzenetére


punky10
addikt

Tőle már meg sem kérdik,sőt azt is tudják,hogy kéri(cukor,tej vagy tejszín...stb)
Udvariasan bevezetik a részére fenntartott "Vangelis-salon"-ba,leültetik,hozzák a kávét,és közlik,hogy egy pillanat türelmet,máris hozzák a részére leakciózott termékeket... :DD

sárkányölő:
Békéscsabán a Centerben is van ilyen szolgáltatás(bár személyreszóló fogadószoba még nincs...)és finom a kávé...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#39866) sarkanyolo2 válasza cris78 (#39862) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ez komoly? Mármint nem a Vangelises kérdés ( :DDD ), hanem az, hogy megkínáltak kávéval. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#39867) Carte


Carte
tag

Sziasztok!

Érdekelne, hogy amennyiben valaki előfizetésre vesz telefont, és a telefon teljes összegét kifizeti - akár úgy, hogy részletre vette, de kifizeti egy összegben - és utána az előfizetését nem fizeti, tilthatják-e az IMEI alapján a telefont.
Azért kérdezem mert elszaporodtak a hirdetések, amiben azt látom hogy " teljesen ki van fizetve, nem tilthatják le" stb. Történt valami változás, mert más topikban valaki azt írta hogy új jogszabály alapján ilyenkor már nem tilthatnak, csak ha részlet sincs kifizetve (persze a tartozást behajtják, sim-et tiltanak stb, de magát a telefont nem, ha már ki van fizetve).

Köszönöm a válaszokat előre is! :R

(#39868) kali válasza Carte (#39867) üzenetére


kali
legenda

szia,

igen, akkor is tilthatják.
sokan keverik azzal a módosítással, hogy az előfizetést nem lehet már felfüggeszteni, ha a készülék részletével marad el valaki.

[ Szerkesztve ]

(#39869) 313313 válasza Carte (#39867) üzenetére


313313
addikt

Telefont akkor nem tilthatnak, ha a telefon részletével maradsz el.
De amennyiben a havidíjat nem fizeted, úgy a telefont ugyan úgy tiltják, független attól, hogy ki használja azt...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#39870) kali válasza 313313 (#39869) üzenetére


kali
legenda

a telefont akkor is tilthatják, ha annak a részletével marad el az előfizető, csak az előfizetést nem; ászf

(#39871) Carte válasza kali (#39870) üzenetére


Carte
tag

Köszönöm a gyors válaszokat! Életmentő! :))

(#39872) taip válasza D@ve89 (#39861) üzenetére


taip
senior tag

A pontos helyét nem tudom, annyira azért nem vagyok tisztában a részletekkel, csak panaszkodott nekem, hogy hányszor pattant vissza az ügyfélszolgálatról.

Egyébként pedig igen, másnak sem megy ott a T. De most mit csináljon? Szolgáltatót nem válthat a nagy kötbér miatt, annak meg örül, hogy munkahelye van, azt nem hagyja ott a mobil miatt.
Úgyhogy most fizeti a tizenvalahány ezer Ft-os számlát, mellette meg vett egy másik szolgáltatónál feltöltős SIM-et, hogy el tudják őt érni és tudjon telefonálni, de ez nonszensz.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#39873) cris78 válasza sarkanyolo2 (#39866) üzenetére


cris78
őstag

Komolyan megkérdezte....
Más, valaki vett ilyen ghoo külső aksit a multkor. Hogy müködik ez? Honnan tudom ha fel van töltve? Már mindenbe luxus leirást adni???

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#39874) KZP válasza cris78 (#39873) üzenetére


KZP
őstag

Ha már nem villog az utolsó led, hanem csak világít folyamatosan (töltés közben), akkor már fel is van töltve.
A töltöttségét meg úgy látod (persze nem százalékos pontossággal), ha nyomva tartod kicsit a gombját.
Nem egy bonyolult szerkezet. :D

(#39875) sifarr válasza szabogabor10 (#39845) üzenetére


sifarr
senior tag

Ha az EU végre meghozza a VoIP-tiltást megtiltó döntést (régóta tervben van), akkor azonnal le kell venniük a tiltást. Nagyon remélem, hogy minél előbb megtörténik. Aljas dolog.
És akkor szerinted mi lesz?
Megmondom én.
6000-re emelkedik a legolcsóbb kombinált csomag (hang + net) 35-40 forintos percdíjjal és 200 mega nettel. A kiegészítő csomagok meg kétezertől indulnak.
A prepaidhez a legolcsóbb kiegészítő net pedig 200 mega 1500 lesz.

Nem védem én a szolgáltatókat, de az hogy a voip szolgáltatók ne fizessenek hálózati díjat, hasonló ahhoz, ami a németeknél is kiverte a biztosítékot.
Ők fizetnek külföldön mindenhol sztrádadíjat, a többi ország meg elvárja, hogy Németországban továbbra se legyen útdíj.

(#39876) sarkanyolo2 válasza cris78 (#39873) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ez Békés megyében nem divat... :(

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#39877) Sterilzona válasza cris78 (#39873) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Igen faszának tűnik ez a külső akksi. Mennyi volt rá a kedvezmény ?
Honnan lehet ilyen kupont szerezni ? :)

(#39878) Gordiann


Gordiann
őstag

Sziasztok

Ma felkínálta nekem a telefonomon az Evernote app, hogy telekomos ügyfélként fél év ingyen prémium előfizetést biztosítanak, ajánlom figyelmetekbe :)

www.evernote.com

Én mar régóta használom, nagyon jo cucc!
(Attól tekintsünk el, hogy a német telekom 1 evet ad :U )

[ Szerkesztve ]

(#39879) cris78 válasza Sterilzona (#39877) üzenetére


cris78
őstag

3990 volt, 5000 volt a kupon. Na meg két busz jegy, mert rendes polgár vagyok, nem használok ki semmi kis kaput. :D karácsonyi akcióban adták a kupont, ha akkor vásároltál.
KZP: köszi!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#39880) Sterilzona válasza cris78 (#39879) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Akkor sztem bőven megérte. Ügyes! Máshol 5000 től vannak, ahogy láttam.
Majd írhatnál egy privit, hogy mégis hogy üzemel, kiváncsi lennék rá ...

[ Szerkesztve ]

(#39881) erdoke válasza kali (#39859) üzenetére


erdoke
titán

Elektronikus formában megmutatom neki (pl. iPaden), hitelesebb úgyse lesz a nyomtatástól.

A legjobb aláírás a héten

(#39882) kali válasza erdoke (#39881) üzenetére


kali
legenda

az kevés lesz, viszi el a csomagban a futár a jótállási jegyet, a telefonnal együtt.
nem a háznál történő javítást írtam, mert ott valóban elég lehet megmutatni akár online is a szervizesnek, de az olcsóbb kategóriás telefonokhoz csak prémiumos futár adott, annak meg aztán hiába mutogatja az ember, hiszen ő csak viszi és hozza a csomagot.

(#39883) 206 cc


206 cc
senior tag

Amennyiben véletlen valakinek van még kuponja és nem használja fel szívesen fogadnám ajándékba... :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#39884) Coc@s válasza taip (#39857) üzenetére


Coc@s
őstag

Hali!
Meg lehetne tudni a pontos címet?

18 éve itt

(#39885) roti86 válasza 1430 (#39832) üzenetére


roti86
őstag

Sziasztok,

ha 03.01-előtt sikerül megkötni a Like díjcsomagot, akkor az 2 évig megmarad a hűség idejére vagy 03.01 után átraknak másik csomagba?

(#39886) D@ve89 válasza roti86 (#39885) üzenetére


D@ve89
tag

Megmaradsz benne, és valószínűleg 2 év múlva, ha még mindig lesz érvényes diákigazolványod, akkor nyugodtan hosszabíthatod újabb 2 évre. Azért, mert lezárják a csomagot, aki benne van, az még benne fog maradni, csak új előfizetők nem igényelhetik.

(#39887) lugosi válasza erdoke (#39881) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Vicces amúgy de jogilag pont így van ahogy írod, hogy egy dokumentum elektronikusan hiteles, akkor az csak elektronikusan hiteles, kinyomtatva nem hiteles. Szóval gondolom pl le lehet tölteni és el lehet emailezni ha kérik.

(#39888) Horovic


Horovic
aktív tag

Vásároltam egy BB Z10-et a T-nél és aktiváltam év végén a Go!NetM mobilinternet csomagot 1000Ft/hó 100Mb, mert a flottás előfizumhoz nem engedélyezték a 690Ft-os Bis-t csak a 2190ft-os Bes-t ( ennyit nem akartam rá költeni,ezért az eladó ezt a mobilnetet javasolta)A mai napig nem működött a mobilnet ( pedig jól be van állítva az APN),ezért ma felhívtam a t-s ügyfélszolgálatot ahol azt mondták, hogy a Z10-esek nem működnek az általam fizetett mobilnet tarifával, csak a 2190Ft-os Bes-el. Közöltem vele ha ezt tudom akkor lehet hogy más készüléket választok és átverve érzem magam, mert az eladó tudta, hogy milyen készülékhez kellene a mobilnet, és ő javasolta ezt. Felvettek egy jegyzőkönyvet az esetről amit állítólag kivizsgálnak. Kíváncsian várom mit reagálnak rá, mert ez így nem tartom korrekt megoldásnak. Természetesen a számlán már ott volt a "használhatatlan" net díja. :(

(#39889) Vangelis válasza Horovic (#39888) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nézz be bb10 tokikba!

Van rá megoldás!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39890) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Milyen díjcsomagot ajánlanátok egy olyan előfizetőnek, akinek eddig egy 3k feltöltés 5 hónapig elég volt, hogyés nem használ netet? Első okosteló is kellene hozzá, minél nagyobb kijelővel.
Köszönöm!

(#39891) Logeeen válasza dodopek (#39890) üzenetére


Logeeen
senior tag

Legkisebb Eco talán..

#Xiaomi 13T#

(#39892) roti86 válasza dodopek (#39890) üzenetére


roti86
őstag

Szerintem nem kellene neki előfizetés, ha tényleg 5 hónapig elég egy 3Ks feltöltés :U

D@ve89: :R

[ Szerkesztve ]

(#39893) Horovic válasza Vangelis (#39889) üzenetére


Horovic
aktív tag

Ott is vázoltam a helyzetet, de sajna nem tudtak semmilyen megoldást. Kíváncsi vagyok a T mit reagál.

(#39894) St3ven válasza dodopek (#39890) üzenetére


St3ven
addikt

MobilOtthon Prémium.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#39895) Logeeen válasza roti86 (#39892) üzenetére


Logeeen
senior tag

De akkor nem tudja részletre elhozni a telefont...

#Xiaomi 13T#

(#39896) lugosi válasza Horovic (#39893) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ott is volt rá válasz, többek között az is tisztázva lett, hogy a 2190 Ft-os az nem BES, ugyanúgy bis, de hiába írnak neked bármit úgy tűnik.

Egyébként amit mondott a T azt is rosszul mondta, az OS 10-es BB-k működnek BIS nélkül is, sima mobilnettel. Ott valami egyedi hiba lesz.

[ Szerkesztve ]

(#39897) Blackmirror válasza Horovic (#39888) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Szia!

Nekem is Z10 van és GonetM(igaz én csak azért kértem mert 190 volt az akciós díja)és megy.Félre lettél tájékoztatva,neked is csak az a probléma szerintem mint sokaknál,nem írtad át az APN-t és azért nem megy.Ha az APNHozzáférési pont neve átírása "blackberry.net"ről "internet"re nem jelent neked megoldást akkor van gond,egyébként nincs.

Beállítások->hálózati kapcsolatok->mobilhálózat->adatszolgáltatás csúszka be---majd alul APNre rákatt,hozzáférési pont neve:internet.

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#39898) Horovic válasza Blackmirror (#39897) üzenetére


Horovic
aktív tag

Internet vagy internet.? Az internet az nem volt ok.

(#39899) Blackmirror válasza Horovic (#39898) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Hozzáférési pont nevéhez írtad?Igen kis betűvel: internet semmi pont semmi nagybetű majd mentés.
Felhasználónév jelszó üresen marad.

iPhone X@R, iPad Pro

(#39900) Horovic válasza lugosi (#39896) üzenetére


Horovic
aktív tag

"Látszik az ügyintéző hozzá nem értése, lévén Pl a 2190 Ft-os az nem Bes. Az ugyanúgy bis. Amellett hogy nem kötelező a telefon használatához, sok csomagban ingyen is van." Ezt a választ kaptam Tőled. Sztem ebben nincs benne a megoldás, de lehet hogy tévedek.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.