Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39451) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Használt HTC One SV kell még valakinek?

44 190 Ft

rendelhető!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39452) palee69 válasza Vangelis (#39451) üzenetére


palee69
senior tag

Hol?

(#39453) Vangelis válasza palee69 (#39452) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ment PÜ

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39454) dr.laci1 válasza Vangelis (#39451) üzenetére


dr.laci1
tag

mennyire használt?

(#39455) Vangelis válasza dr.laci1 (#39454) üzenetére


Vangelis
nagyúr

fogalmam sincs... :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39456) HofiZoli válasza Vangelis (#39451) üzenetére


HofiZoli
senior tag

jöhet pü az elérhetőséggel :)

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#39457) pepe091 válasza palee69 (#39452) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Itt. Google megtalálja, ha beírod azt hogy "Telekom használt *** " Csillagok helyére pedig a kívánt készülék neve. ;)

(#39458) lugos

De nincs ám. :DDD Pluszban beigazolódott, hogy a termékeket nem törölték, csak a saját keresőjükből nem lehet megtalálni őket. :D

[ Szerkesztve ]

(#39458) lugosi válasza Vangelis (#39444) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én marha, egyszer bementem, hogy itt van ez meg ez, szeretném listaáron megvenni, nem, nem kell hozzá se dominó, se ez se az, én listaáron szeretném. És közölték, hogy úgy nem lehet. Ha ezt nem értettem, hogy miért nem lehet, de rájuk hagytam, megvettem az amazonról függetlenül. Olcsóbban.

pepe091: hiába a google elől nincs elbújás, még egy ekkora cégnek se... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39459) zoli62 válasza D@ve89 (#39440) üzenetére


zoli62
addikt

Webes rendelésnél az elállás jogát már én is firtattam,mert a vonatkozó kormányrendeletet nem lehet kétféleképpen értelmezni. Telenor azt mondja, hogy a rendelet nem vonatkozik erre, mert a szerződéskötés a helyszínen, átvételkor történik.

(#39460) Vangelis válasza lugosi (#39458) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mondjuk én a nélkül keresgélek!

Ha van valami értelmes akkor jelzem!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39461) kezdő válasza pepe091 (#39439) üzenetére


kezdő
senior tag

Ezzel kapcsolatban lenne nekem egy kérdésem.
Ugye a Like csomag 2+2 évig érvényes, a 2. év végén igazolni kell, hogy fennáll-e még a hallgatói jogviszony.

Na már most én a második évben járok, októberben lesz 2 éves amikor nézni kéne, hogy jogosult vagyok-e a további használatra. (az leszek)

Ilyenkor még meg fogom kapni a hosszabbítást vagy a megszüntetés miatt átraknak az aktuális legolcsóbb csomagba?

Azért lenne jó ezt tudni, mert számomra a Like 300 az egyetlen díjcsomag ami megéri jelenleg, ha nem kapnám meg a hosszabbítást akkor most kéne még valamit okoskodnom (felmondani a jelenlegit és azonnal újrakötni 2 évre pl)

(#39462) St3ven válasza lugosi (#39458) üzenetére


St3ven
addikt

És közölték, hogy úgy nem lehet.

Ezt én sem értem, gyakran felmerül bennem hasonló eseteknél, hogy bizonyos üzletekben akarnak-e egyáltalán eladni!? Személyes tapasztalat, és nem csak a telkó szegmensben.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#39463) pepe091 válasza kezdő (#39461) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

100%-ban egy cipőben járunk. Nekem is októberig érvényes jelenleg, és ennél jobb díjcsomag nincs számomra. Egyébként szinte biztos vagyok benne, hogy lehet majd hosszabbítani, mert csak új előfizetést nem lehet rá kötni, de meglévőt hosszabbítani lehet. Legalábbis szerintem, de majd 1430 megerősít vagy megcáfol.

(#39464) vatafakk válasza pepe091 (#39463) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Én most vettem akcióban készüléket, de nem engedtek a Like-ra 2 év hűséget kötni, innen már lehetett rá következtetni, hogy ezt leveszik a kínálatról, de 1 évet engedett aláírni, szóval remélem azt kitölthetem végig, és nem raknak át másikba (a hűségem nem díjcsomagra szól, csak előfizetésre).

(#39465) dr.laci1 válasza Vangelis (#39460) üzenetére


dr.laci1
tag

Ha van egyszerűbb telefon azt is kiírhatnád.én még nem találtam semmit

(#39466) Vangelis válasza dr.laci1 (#39465) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nokia 100-as talán még van :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39467) kezdő válasza dr.laci1 (#39465) üzenetére


kezdő
senior tag

Eddig 31 terméket találtam, de semmi világmegváltó ajánlat. :(

Régi típusok, GSM boltokban majdnem azonos áron beszerezhetőek+elavult a legtöbb, legalábbis számomra.

Amúgy linket nem köcsögségből, de nem adok, nem akarom elvenni a vásárlási lehetőséget azok elől akik maguktól rátalálnak :D

(#39468) Vangelis válasza kezdő (#39467) üzenetére


Vangelis
nagyúr

kifogytak.....

Vagy most töltik fel az újakat... :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39469) n@p@lm válasza 1430 (#39393) üzenetére


n@p@lm
őstag

....vagy eláll a szerződéstől, pénz vissza, megveszi máshol.
"Fontos tudni, hogy a cserének mindig ugyanolyan típusú termékre kell történnie. Amennyiben ez nem oldható meg, például az a típus már elfogyott és nem is lesz készleten, úgy a vételár visszafizetését lehet kérni, azaz fogyasztó elállhat a szerződéstől (természetesen azzal a megkötéssel, hogy jelentéktelen hiba miatt elállásnak nincs helye).
"

(#39470) n@p@lm válasza 1430 (#39399) üzenetére


n@p@lm
őstag

persze, különcködnek, míg valaki egy pert nem akaszt a nyakukba...
nekem nincs apple termékem, de ha így jártam volna mint polonic tuti a pénzt kértem volna vissza.
15 nap, persze....

(#39471) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Amiatt is kacifántos az apple termékeket érintő készülékcsere, mert a szervizes kollégák még akkor sem adhatnak újat az apple megkötése szerint, ha tömegével állnak az adott raktáron normál értékesítésre szánt készülékek. Az ilyen jellegű cserékhez külön készlet van, amit az apple biztosít. Hivatalosan szét sem szedhetik, hanem küldeni kell... Bármeddig fajulhatna a dolog, akár panaszkönyv, fogyasztóvédelem és társaik szintjéig is, akkor sem lehet ettől többet elérni.

De ez nem a telekom sajátossága sajnos, hanem az apple-é. Szembe megy minden tekintetben az EU-val... így például az egy éves jótállás sem hatja meg őket különösebben:

[link]

(#39472) lovace válasza pepe091 (#39439) üzenetére


lovace
aktív tag

Ez bizony nagyon szomorú, én is Like 300-at használok 3 hónapja, de abban biztos vagyok, ha nem lesznek új kedvezményes csomagok bevezetve, mikor lejár a szerződésem szét fogok nézni más szolgáltatóknál is.

(#39473) St3ven


St3ven
addikt

Céges előfizetés számláján milyen hívásokat tartalmaz a TeleMátrix CF sor? Csak mert minden hónapban van pár perc ilyen irányú hívás, ami jóval magasabb percdíjjal számlázódik, mint a többi - például Vodafone hálózatába irányuló - hívás.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#39474) Soulfly842 válasza lovace (#39472) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ettől függetlenül, akinek van feltehetőleg még hosszú-hosszú ideig maradhat ugyanaz.

A régi Like (nem like 50, nem like 300) is hosszabbíthatóak a diákigazolvány felmutatása mellett..

(#39475) lovace válasza Soulfly842 (#39474) üzenetére


lovace
aktív tag

Viszont ha hosszabbítható, akkor nem értem, hogy vatafakknak miért nem kötötték meg 2 évre a szerződését. Bár egy ismerősöm, aki T-s volt azt mondta, hogy náluk volt, aki azt is kérdezte, hogy mennyi van még hátra a főiskolából/egyetemből és ha csak fél vagy 1 év, akkor nála sem lehetett 2 évre megkötni az előfizetést.
(Talán az ő esetében is ez a helyzet áll fenn.)

(#39476) St3ven válasza lovace (#39475) üzenetére


St3ven
addikt

Ha ez igaz, akkor gratulálok az egységes folyamatokhoz/eljárásokhoz.

Egyébként tudtommal utóbbi nem kellene, hogy befolyásolja a hosszabbítás időtartamát, csak az érvényes diákigazolvány megléte számít. Ha megvan, újabb két évre hosszabbíthat az ügyfél.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#39477) lovace válasza St3ven (#39476) üzenetére


lovace
aktív tag

Ismerősöm ismerőse, szóval mérget nem vennék rá!

Egyébként szeptemberben, amikor kötöttem a szerződést nekem is azt mondta a T-s, hogy ha van diákom, akkor már hosszabbítja is további két évre nem érdekli, mennyi van még hátra. Megjegyzem a mai felsőoktatási rendszerben nem ritka az olyan eset, amikor a delikvens akár meg is duplázza a felsőoktatási intézményben eltöltendő időt, ha többször nem sikerül neki egy tárgy, tehát attól még, hogy valaki 3 éves képzésen vesz részt közel sem biztos, hogy nem lesz ott 6 évig. :D

[ Szerkesztve ]

(#39478) Soulfly842 válasza lovace (#39477) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az butaság :) Isemerősöm ismerőse itt nem mérvadó.. :) ha egy-két nap jogosultság van meg, akkor is hosszabbítható a like jogosultság két évre! :)

(#39479) lovace válasza Soulfly842 (#39478) üzenetére


lovace
aktív tag

Neked legyen igazad!
Hidd el nekem is az lenne a legjobb, minél tovább tudnám hosszabbítani az előfizetésem, mert ennél jobbat nem nagyon találnék sehol! ;)

[ Szerkesztve ]

(#39480) D@ve89 válasza lovace (#39472) üzenetére


D@ve89
tag

Lezárt csomagok esetében minden esetben úgy van, hogy amíg akar (de legalábbis jó pár évig megmarad a lehetőség), addig aki benne van a csomagban, az benne is maradhat. Nem kell aggódni, hogy nem lesz többé Like 50 vagy Like 300, ráadásul biztos vagyok benne, hogy lesz helyette más hasonló konstrukció új előfizetőknek.
(De talán a szerződésben benne is van valami hasonló megfogalmazással.)

[ Szerkesztve ]

(#39481) lord.lakli válasza lovace (#39477) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ez a siralmas, hogy a 3 év helyett a nagy átlag 4, 5 évet is ott van :W Ezeknek minek kedvezményes mobil előfizetés?

(#39482) lovace válasza D@ve89 (#39480) üzenetére


lovace
aktív tag

Ez az első előfizetésem, így ezt nem tudtam, köszönöm a felvilágosítást! :)

lord.lakli
Szerintem nem szabad egy kalap alá venni azokat a hallgatókat, akik nem végzik el az előírt időn belül a képzésüket, mivel számos oka lehet.
Például közel sem mindegy, hogy valaki egy BTK-s képzésen csúszik el vagy egy jóval nehezebb mérnöki vagy jogász képzésen. Az utóbbit ugyanis teljes mértékben megértem, főleg, ha sok tantárgy épül egymásra az adott szakon.

(#39483) lord.lakli válasza lovace (#39482) üzenetére


lord.lakli
őstag

Bocsi, hogy megemlítem, de 2002-es mostani rendszer bevezetése előtt nagyon sokan végeztek TTK és mérnöki szakokon is öt év alatt, főleg jogot, mert az csak 4.5 év volt az egyetemen. Mióta lehet bukni, azóta divat a több év. Szerinted régen nem épültek egymásra a tantárgyak? Mellesleg a képzési időt betartva 2 TTK-s 5 éves egyetemi szakot, 1 mérnöki Bsc-t és 1 mérnöki Msc-t sikerült elvégezni adott időkereten belül és még sokan másoknak is. Na de ennyit a teljes OFF témáról.

(#39484) erdoke válasza Soulfly842 (#39471) üzenetére


erdoke
titán

A linkelt cikk össze-vissza keveri a jótállást és a – jogilag nem létező – garanciát. Az Apple 1 év jótállást és 1 év szavatosságot biztosít a termékeihez, ami – tudtommal – itthon megfelel a tartós fogyasztási cikkekre vonatkozó jogszabályi előírásoknak. Ahogy korábban írtam, a telefonos Apple Support szerint két év jótállás (!) jár a Telekom által forgalmazott iPhone-okhoz (is), hiszen az uniós követelmény (?!).
Jó lenne, ha valaki végre tisztába tenné ezeket a dolgokat. Én pl. azt se tudom pontosan, mi az uniós szabályozás ezen a téren, és mennyiben térhetnek el tagállamok negatív irányba. A fenti 1+1 év jótállás + szavatosság helytálló pl? Az NFH oldala szerint igen.
Amit szintén előír a jogszabály, hogy jótállás hatálya alá eső javítás esetén új alkatrészt kell beépíteni. A refurbished készülék ennek megfelelhet, tehát nem látok olyan okot, ami kötelezővé tenné az új, bontatlan készülék kiadását.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#39485) grafikus17 válasza Vangelis (#39460) üzenetére


grafikus17
senior tag

A tegnapihoz képest most újra lehet keresni az tmobil oldal keresőjében. Akkor most lehet megint rendelni?

Xiaomi Redmi note 7

(#39486) Vangelis válasza grafikus17 (#39485) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha volna mit :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39487) Kobe


Kobe
veterán

azért a T-s ügyintézők is szeretnek trollkodni, nem kicsit....behalt telót akartam leadni gyors cserekészülékkel, irány corvin, beveszik, csereteló nincs, elszállítani majd csak jöv héten valamikor...mondom akkor storno, égetően kell a telfon hétvégére.... átirányít bármelyik nagyobb plázás üzletbe, ott hétvégén is mindig van szervíz és nagyobb cserekészletük van, menjek nyugodtan oda....irány westend, allee, persze szervíz egyik helyen sincs....na ekkor elpattant a cérna, felhívom az ügyfélszolgálatot, hogy mondjanak már valami olyan helyet, ahol hétvégén is beveszik....hát az Europark az épp ilyen, hétvégén is 5 ig le lehet adni, menjek nyugodtan oda
Remek, szombaton már épp kifutottam az időből, nem értem volna oda így el sem indultam - de azért a biztonság kedvéért ránéztem neten, nagybetűkkel ott van az europarkos mellett is hogy hétvégén NINCS szervíz, de az üszi nagybőszen ajánlgatja, hogy menj ki a csába, hátha....

ha rajtuk múlik bakker körbejáratják az emberrel az egész várost, annyira fogalmatlanok :W

[ Szerkesztve ]

(#39488) lord.lakli válasza Kobe (#39487) üzenetére


lord.lakli
őstag

Szerintem szerviz sehol sincs hétvégén, ami tényleg mókás, mert új készülék vásárláson kívül semmit sem tudsz csinálni :O

[ Szerkesztve ]

(#39489) Vangelis válasza Kobe (#39487) üzenetére


Vangelis
nagyúr

és pont!

nekem anno erőltették, hogy hívjam nyugodtan a bolt telefonszámát.
Nekem kellett elmagyarázni, hogy nem lehet!!!

És erősködött, hogy ott a szám..... :W :W

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39490) Beca1990 válasza grafikus17 (#39485) üzenetére


Beca1990
senior tag

HTC One SV, Lumia 610, Asus Phonetablet, de ezek nemnagyon érik meg...

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#39491) palee69 válasza Vangelis (#39486) üzenetére


palee69
senior tag

Hát ez az :((

Bár nekem még az előző sem jött meg... :(((

[ Szerkesztve ]

(#39492) Kobe válasza lord.lakli (#39488) üzenetére


Kobe
veterán

több helyen is van szervíz....csak épp erről jó lenne ha a saját alkalmazottaikat is informálnák

btw, nem értem, az, hogy beveszi a hibás gépet, berakja egy kis felcímkézett dobozba, besétál hátra a raktárba és kiad egy cseregépet, és a számítógépen az 1es nyomtatvány helyett a 2est nyomtatja ki, miért olyan tevékenység amit hétvégén nem lehet intézni.

Ok, nem kell hétvégén központi szervízbe szállítani, de azt, hogy egy hibás készülékes bevegyenek és 2 napig parkoltassanak, nem egy atomfizikusi diplomát igéánylő feladat...

(#39493) ANDROID??? válasza Kobe (#39492) üzenetére


ANDROID???
addikt

Lehet hogy mégis? ;]

(#39494) #TOTTI válasza Vangelis (#39451) üzenetére


#TOTTI
őstag

Én galád rendeltem egyet (HTC One SV), de aztán egy Xperia SP-t, vettem az meg ott van átvételre vár, bár irtam e-mail-t 4 napja, hogy nem kell azért kiszállították a T-Pontba, ha valakinek kell Pécsen 8.-áig átvehető!

(#39495) palee69 válasza #TOTTI (#39494) üzenetére


palee69
senior tag

A bőség zavara :DDD

(#39496) pigmeus válasza Beca1990 (#39490) üzenetére


pigmeus
tag

Annak is örülni kell, h él a lehetőség. Sose tudni mit dob ki a gép megvételre még :D

(#39497) biznisz_man válasza Vangelis (#39486) üzenetére


biznisz_man
tag

Hát én találtam most HTC One S-t, One X, Xperia T, P... és meg sok mást... írd be csak a keresőbe a használt szót és az első 6 oldalon vannak most, amiket írtam abból készlet is van :)

(#39498) Vangelis válasza biznisz_man (#39497) üzenetére


Vangelis
nagyúr

tudom :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39499) biznisz_man válasza Vangelis (#39498) üzenetére


biznisz_man
tag

bezzeg ami nekem kellene az sosincs :(
gondoltam, hogy Te tudni fogod :)

[ Szerkesztve ]

(#39500) lord.lakli válasza Kobe (#39492) üzenetére


lord.lakli
őstag

Van vagy 42 szerviz, de szerintem egy sincs nyitva hétvégén. Sőt nagy részük (vidéken) hétköznap 17 óra után sincs már nyitva. A végzettség végett ne légy biztos ;] A legszebb, hogy még az alma termékeket sem veszik be, amit amúgy sem javítanak. Gondolom az egész ott bukik meg, hogy nincs "szaki" bent aki megállapítja, hogy hibás-e a készülék, vagy csak el kell hajtani az ügyfelet.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.