Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39901) Blackmirror válasza Horovic (#39900) üzenetére


Blackmirror
senior tag

És akkor úgy sem megy ahogy én írtam :F
Mert az ilyen panaszkezelés elég hosszadalmas szokott lenni...

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#39902) lugosi válasza Horovic (#39900) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Rajtam kívül még ha jól látom 3-an válaszoltak a kérdésedre a másik topikban, cikket linkeltek stb.
Sajnálom hogy nem oldódott meg, de szerintem a válaszokból sejteni lehetett már hogy a hiba a te készülékedben van és vagy egyedi, vagy az általad leírtak alapján nem oldható meg. Nincs a közeledben valaki akinek hasonló telefonja van és rá tud nézni a beállításokra?

Egyébként a t-nek van külön bb telefonszáma ahol jobb eséllyel beszélsz olyannal aki tud is valamit.

[ Szerkesztve ]

(#39903) roti86 válasza Logeeen (#39895) üzenetére


roti86
őstag

Erről nem volt szó. Akkor edigital 0%THM. :)

(#39904) Logeeen válasza roti86 (#39903) üzenetére


Logeeen
senior tag

És ha edigitalban sokkal drágább mint pl a telekomnál egy előfizuval? ;] (Neválaszolj! :DDD )

#Xiaomi 13T#

(#39905) Bailey


Bailey
senior tag

A Like 50 díjcsomag mellé megrendelheto a net&roll 1GB. Mert ez a honlap alapján nem világos.

(#39906) D@ve89 válasza Bailey (#39905) üzenetére


D@ve89
tag

Nem rendelhető meg, bár nem értem miért nem egyértelmű, mikor itt látszik, hogy mely bővítők mely csomagokhoz rendelhetőek.

(#39907) manchester85 válasza Bailey (#39905) üzenetére


manchester85
addikt

De világos, és nem.

i6 Silver

(#39908) anonymus89 válasza Bailey (#39905) üzenetére


anonymus89
addikt

Pedig a honlapon ott van, hogy mely dijcsomagokhoz rendelheto.

Megeloztek mobilrol picit lassabban megy.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#39909) freaghill


freaghill
őstag

Mennyibe kerülne a legolcsóbb előfizetős csomag amihez lehet rendelni 500mb-os netet?

(#39910) Bailey válasza D@ve89 (#39906) üzenetére


Bailey
senior tag

a like 50 részletes infóinál ez van: A díjcsomaghoz opcionálisan igénybe vehető Go!Net M, Go!Net L, illetve Go!Net XL adatdíjcsomag, valamint Net&Roll 1GB LTE limitbővítő opció is, azonban a kiegészítő adatdíjcsomag esetleges lemondását követően a díjcsomagban foglalt adatmennyiség igénybevételéhez a mobilinternet-szolgáltatást újra aktiválni kell.

(#39911) St3ven válasza freaghill (#39909) üzenetére


St3ven
addikt

750 Ft

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#39912) #76500480


#76500480
törölt tag

Telekomnál melyik a legolcsóbb domino csomag? Nem kéne mobilnet se éjszakai percdíj kedvezmény. De a legolcsóbb percdíjas/sms díjas számomra megfelelne, időszaki díj nélkül! Készülék nem kell, csak új tel. szám sim kártyával.

[ Szerkesztve ]

(#39913) egoistus


egoistus
tag

jön az lg f6 a t-hez :C

Már csak az árára leszek kíváncsi, remélem nem szúrják el.

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/hamarosan_kaphato_mobiltelefonok

asse tom mi van sokszor, hát még most

(#39914) sarkanyolo2 válasza egoistus (#39913) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szerintem 58-62 között bedobják, egy újabb sláger lesz belőle. (náluk is)

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#39915) motoflug válasza egoistus (#39913) üzenetére


motoflug
őstag

Ez a telefon van egyaltalan feherben?

(#39916) biznisz_man válasza motoflug (#39915) üzenetére


biznisz_man
tag

Nem, csak feketében lesz kapható!

(#39917) motoflug válasza biznisz_man (#39916) üzenetére


motoflug
őstag

Mondjuk mindegy is,mert nem annyira fogott meg.

(#39918) St3ven válasza #76500480 (#39912) üzenetére


St3ven
addikt

Nem nagy a választék, de abból a Domino 5-öt ajánlanám. Alapból ezzel adják a SIM-eket. A Domino Nap 1 ill. 2 Ft-tal olcsóbb percenként, de ott nem lehet 5 kedvezményes számot választani.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#39919) egoistus válasza sarkanyolo2 (#39914) üzenetére


egoistus
tag

Az durva is lenne :Y

Telenornál jó ára van. De ahogy olvasgatom ott a lg d505 kodnevü van, míg a telekom a d500-ast kapja de ez nem tuti. Igazából még azt sem tudom mi a kettő közötti különbség.

Ha mozaik xs mellé 35 max 40 ért még jó lenne vagy feltöltősbe 45-50.
Minden magasabb árazást botránynak veszek, és a 2. előfizumat a vodánál tartom míg a világ, világ...
Ezt vehetik fenyegetésnek is ;] Alacsonyabb árak engesztelőleg hatnak rám :DDD

39915: Állítólag van, de nem tudom biztosan.

[ Szerkesztve ]

asse tom mi van sokszor, hát még most

(#39920) tipuka


tipuka
addikt

sziasztok!

lenne 1 amatőr kérdésem, mentségemre legyen 5 éve nem aktiváltam domino sim-et . :)

a kérdés: domino surf qucik sim-et vettem és, hogy aktiváljam? benne van a leírás pontokba szedve, aszerint csináltam nyílván, megnyomtam a # gombot és semmi.... csak a hangerőt veszi le. :D küldtem,hvitam röviden hosszan, de semmi.... előre is ksözi!
üdv!

(#39921) sarkanyolo2 válasza tipuka (#39920) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Tess.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#39922) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Melyik a legnagyobb mobilinternet csomag hang előfizetéshez?
Jól gondolom, hogy korlátlan még nincsen?

(#39923) freaghill válasza St3ven (#39911) üzenetére


freaghill
őstag

Mi a neve? Hol találtad?

(#39924) St3ven válasza freaghill (#39923) üzenetére


St3ven
addikt

MobilOtthon Prémium. Plusz 203 Ft (nem lebeszélhető) a hívószámkijelzés.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#39925) D@ve89 válasza St3ven (#39924) üzenetére


D@ve89
tag

-

[ Szerkesztve ]

(#39926) Beca1990


Beca1990
senior tag

Fun díjcsomagot lehetséges feljebb váltani? pl Mozaikra vagy Nextre?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#39927) #65537792


#65537792
törölt tag

Sziasztok!

Bussines net m mobilnet előfizetésem van, de ha bekapcsolom a telefonon a mobilhálozatokat, nincs semmi. Most használnám elösszőr. Kell mást is csinálnom. Esetleg a t-mobile-nál szólni, hogy aktiválják?

(#39928) #65537792 válasza #65537792 (#39927) üzenetére


#65537792
törölt tag

Közben találtam egy ilyet a neten.

Hozzáférési pontot kellett létrehoznom.
Ezeket írtam bele:
•Név: web’n’walk
•APN: wnw
•MCC: 216
•MNC: 30
•Hitelesítés típusa: PAP
•Hozzáférés típusa: default

így most megy a net. A kérdés a következő, hogy azt a csomagot fogom használni amire előfizettem? Nem ám kapok egy 100.000-s számlát. :D

(#39929) kali válasza #65537792 (#39928) üzenetére


kali
legenda

szia,

nincs már hozzáférési pont szerint szelektált szolgáltatás, így nem lehet gond.
annyi, hogy wnw alatt nincs 4g/lte, a business net m díjcsomag viszont képes rá, így ha megfelelő készüléked van, akkor jobb beállítani a megfelelő értéket, az apn legyen internet.telekom, a név bármi lehet.

(#39930) club1 válasza #65537792 (#39928) üzenetére


club1
veterán

Én még nem hallottam olyanról, hogy azzal, hogy valaki beállította egy működő apn-re a mobilnetjét, más csomagot használt volna mint amire előfizetett. Valószínűleg azért, mert ilyen lehetőség nem létezik.
Egyébként tudod használni az internet.telekom (vagy csak natúr internet) nevű apn-t is az előfizetéseddel. Talán az utóbbi gyorsabb, nem részletezem miért.

(#39931) #65537792 válasza kali (#39929) üzenetére


#65537792
törölt tag

Sony Xperia SP-ém van.

Az APN, Access Point Name akar lenne? Azaz a Hozzáférési pont név? Ugye a készülék magyar. Szóval ez legyen internet.telekom. A többi marad úgy ahogy volt? Az a MMC, MNC meg a többi.

Ha lejebb görgetek van olyan is, hogy Hozzáf.pont-név tipusa. Ide defaultot írtam. Az jó? Vagy töröljem ki? Nem kell oda semmi?

(#39930) club1

Okés. Csak én nem vagyok szakértő. :) Inkább megkérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#39932) kali válasza #65537792 (#39931) üzenetére


kali
legenda

akkor a készülék 4g/lte képes, szóval érdemes beállítani a megfelelő hozzáférési pontot, már amennyiben megfordulsz néha lefedett területen.
igen, a Név bármi lehet, például Telekom HU NET, az APN pedig internet.telekom, minden más érték marad a régi; MCC: 216, MNC: 30, Hitelesítés: PAP, APN típusa: default, supl, minden más alapérték.

[ Szerkesztve ]

(#39933) #65537792 válasza kali (#39932) üzenetére


#65537792
törölt tag

Köszönöm szépen!

(#39934) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nálatok is le van rohadva a t home oldala? kéne fontos infó onnan de nem tölt be csak pörög...

mod: remek. nekem a főoldal bejön, mikor belépek, tök fehér minden, a címsorban elvileg bejelentkezett, márha a "LoginSuccessfull%3Dtrue" rész fent azt jelenti.

[ Szerkesztve ]

(#39935) sarkanyolo2 válasza whitezo88 (#39934) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Simán megy.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#39936) Logeeen válasza kali (#39932) üzenetére


Logeeen
senior tag

Nálam az APN típusa: default, supl, a-gps.
Az a-gps miért kell oda?

#Xiaomi 13T#

(#39937) biznisz_man válasza whitezo88 (#39934) üzenetére


biznisz_man
tag

Nálam is megy! Nincs vele gond!
Ha van: mobil oldalad is, akkor próbálj meg onnan átlépni. (T-mobile)

(#39938) kali válasza Logeeen (#39936) üzenetére


kali
legenda

assisted gps, tehát rásegít a gps pozicionálásra a mobilos hálózat által - nagyolással felgyorsítja a folyamtot -, de jobb esetben ez már alapban adott, a hozzáférési pontban eszközölt címzés nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#39939) Prien válasza kali (#39929) üzenetére


Prien
addikt

A Business Net M tényleg LTE képes? Egyszer rákérdeztem ügyintézőnél, aki váltig állította,hogy csak L-től felfelé van LTE...

A kevés is több a semminél.

(#39940) kali válasza Prien (#39939) üzenetére


kali
legenda

igen; link
igaz, csak a 21 megabit/sec maximális sebességű díjcsomag - papíron -, de 4g/lte képes, ahogy a leírásban is szerepel.
a leggyorsabb 4g/lte 60-as sebesség csak xl és attól felfelé adott.

(#39941) Soulfly842 válasza Beca1990 (#39926) üzenetére


Soulfly842
addikt

Lehet, de csak személyesen az előfizetőnek. Új kártyával is jár, mivel más 'technológiájú', más HLR-ű kártya kell a MIX típusú előfizetésekhez és másfajta a hagyományos 'postpaid'-hez.

Öt számjegyű jelszó nem elégséges hozzá, mivel az ilyen típusú váltásnál az előfizetői szerződést is újra alá kell írni, az elő-/számlafizető részéről.

(#39942) Logeeen válasza kali (#39938) üzenetére


Logeeen
senior tag

Akkor az nem muszáj oda. Értem. Köszi!

#Xiaomi 13T#

(#39943) kali válasza Logeeen (#39942) üzenetére


kali
legenda

a magyar beállításokban nem szerepel, jellemzően akkor jelenik meg, ha eltérő régiós firmware verzió kerül fel, és/vagy olyan értékek alapján tölti le a rendszer a beállításokat - xperia z alatt tapasztaltam ilyet utoljára, de adott érték törlése után is működött az a-gps a t-mobile és a central europe firmware alatt is, az a-gps értéket persze csak utóbbi alatt írta be automatikusan.
biztos van olyan régió, ahol külön szükséges a megadása, ezért szerepel így.

(#39944) Logeeen válasza kali (#39943) üzenetére


Logeeen
senior tag

Akkor azért van nekem is benne.. :))

#Xiaomi 13T#

(#39945) kali válasza Logeeen (#39944) üzenetére


kali
legenda

akkor láttam hasznát anno, amikor bejött az lte, de még semmi extra nem működött rajta - a szolgáltató által -, akkoriban még jól jött a külön a-gps címzés, de aztán megoldották, ahogy a többi dolgot is, amik nem mentek eleinte lte alatt, aztán már igen, mint például a mobil tv...stb is.

(#39946) Segesdy


Segesdy
tag

Helló mindenkinek!

Nem tudom jó helyen járok-e de azért beírom, majd elválik. Nos olyan gondom lenne, hogy akarok venni egy telefont ami T-Mobile-os de az én kártyám Vodafone-os. Az jutott eszembe, hogy elvileg van olyan hogy számot átvinni másik szolgáltatóhoz, de ez hogyan is működik? Marad a szám, de új simet kell várásolnom uj tarifa csomaggal? Vodafone felé mit kell jelezni?

Ha valaki részletesen leírná mi és hogyan van ilyenkor azt megköszönném! ;)

Üdv!

(#39947) troland26


troland26
őstag

sziasztok

A következő lenne a kérdésem . Kb 3-4 éve lett vásárolva egy dominós készülék , amihez adtak kártyát is . A sim kártya nem lett használva , mert nem volt rá szükség . Viszont most szeretném azt a simet is használni , kitörtem a kártyát és beleraktam a telefonba ..azt írja ki a készülék , hogy "hibás sim " Van ezeknek a kártyáknak valami elévülése ? Tehát , ha nem használom fel bizonyos időn belül akkor dobhatom ki ?

(#39948) pepe091 válasza troland26 (#39947) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen. 1 év volt a rendelkezésre állási idő.

(#39949) troland26 válasza pepe091 (#39948) üzenetére


troland26
őstag

eh .. sejtettem csak gondoltam hátha ... köszi

(#39950) troland26


troland26
őstag

Egyébként mennyibe kerül egy sima sim kártya minimális lebeszélhetőséggel ?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.