Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39996) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenkinek!

Már jópár napja, a kora délutáni órákban érkezik egy hívás a T-Mobile-os (30-as) telefonszámomra - rejtett a telefonszámmal, szóval nem tudom lenyomozni, ki lehet az. A forgatókönyv mindig ugyanaz: pár csörgés után felveszem, és nem szól bele senki. Az a furcsa, hogy a vonal teljesen süket, semmi sistergés nem hallatszik, és embereket sem hallok beszélni a háttérben, semmi zaj nincs. Ha én hívok fel valakit, vagy engem felhívnak, akkor egy minimális sistergést lehet hallani, de itt semmi ilyen nincs.

Nem tudom, hogy valaki szórakozik-e, vagy valami központi hiba lehet, de mindenesetre furcsa, hogy minden nap közel ugyanakkor (+/- 1 óra) csörren meg a telefonom, mindig rejtett szám "keres", és sohasem szól bele senki. Tudtommal nincs haragosom, szóval nem értem, hogy ilyenkor mi van.

Ma 13:14-kor, tegnap 12:16-kor történt ez. Ma nem vettem fel...kb fél percig csörgött, majd "letette" a másik fél. Azóta nem hívott újra.

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy ismerős-e valakinek ez a szituáció? Ti nem kaptok ilyen hívásokat mostanában?

Köszi a válaszokat előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.