Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39201) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Igen az oldalt most töltik, az akciós lista is error 404...
Ezt lehet nem most kellett volna.. :)

(#39202) lovace válasza 1430 (#39197) üzenetére


lovace
aktív tag

Dominóból váltottam Like 300 díjcsomagra és erre vállaltam 2 év hűségidőt.
Bejelentkeztem a t-mobile oldalán és most már látom, hogy azzal az összeggel tudnék készüléket vásárolni, amivel az új előfizetőknek jár 2 éves hűséggel. Gondolom azért, mert az előfizetésem megkötésekor nem vásároltam készüléket.
Most már tiszta sor, köszönöm! :)

(#39203) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ez de durva apró betűs a másik pT-nél... Nextnek 'megfelelő' díjcs. :D

A tarifacsomagokra vonatkozó ajánlat 2013.11.07. és 2014.01.06. között érvényes, új egyéni számlás előfizetésként történő vásárlás, vagy Bónusz Program igénybevétele esetén, belföldi, normál célú felhasználásra, készülékvásárlással vagy készülékvásárlás nélküli konstrukcióban, e-Komfort csomaggal, 2 év tarifamegtartással. A normál felhasználás feltételeit az Általános Szerződési Feltételek tartalmazza. A tarifacsomagok havidíjában foglalt korlátlan percek és SMS üzenetek kizárólag belföldi, normál díjas hívások, SMS üzenetek esetén érvényesek.

Az e-Komfort csomag igénybevételi feltételei:

Elektronikus számla:
A papír alapú helyett elektronikus formában tekintheted meg a számládat, elkészültéről e-mailben értesítünk.
Számláidat elektronikus csatornán fizeted be:
banki átutalással, csoportos beszedési megbízással, bankautomatáknál, elektronikus felületen bankkártyával (MyTelenoron keresztül, internetbankon keresztül, MasterCard Mobile alkalmazással)
Számláidat időben, a fizetési határidőt betartva rendezed.

Ha a három fenti feltétel közül valamelyiket nem teljesíted, akkor az adott hónapra a tarifacsomag havidíja a Start tarifa esetén 300 Ft-tal, az All-In tarifák esetén pedig 1000 Ft-tal magasabb, ami a következő havi számlában kerül kiterhelésre.

Akkor akár 3E-vel többe is kerülhet a havi díj? :D Vagy csak egyszer büntetnek? :D

[ Szerkesztve ]

(#39204) palee69 válasza Vangelis (#39200) üzenetére


palee69
senior tag

Nekem még mindig szállításra vár. :(((

(#39205) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Most nézem, hogy megkaptam a jóváírást a havi szálámból, mert nem tudtak ieadni a webshopos rendelésmet... még a kuponos akcióban.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39206) dptrsk válasza Soulfly842 (#39203) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Szerintem, csak 1E-vel terhelik a számlát.
Én úgy értelmezem, hogy ha valamelyik nem teljesül 1E-vel magasabb lesz.
Azért elég durva lenne, ha 3E-vel többet fizetsz... bár ki tudja

(#39207) delig


delig
tag

Sziasztok!

Van ez az 5000Ft-os kupon tartozékokra ugyebár. Na most ha én pl egyszerre 2 tartozékot akarok rendelni, és így, ezekre egyben beváltani a kupont, az csak nekem nem megy, vagy direkt így van? Rendelnék egy ócó autós tartót és töltőt, 5800 lenne, de nem tudom rájuk érvényesíteni a kupont, mert így már nem ajánlja fel a lehetőséget.
Ha külön-külön akarom megrendelni, akkor persze felajánlja.
Meg eddig azt hittem két kuponom van, közben meg csak 1, amit kétszer küldtek el. Tegnap vettem észre, hogy a két kód azonos :)

Válaszokat köszi!

És BUÉK!

(#39208) aero. válasza delig (#39207) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Csak 10e feletti vásárlásnál tudod beváltani.

(#39209) palee69 válasza palee69 (#39204) üzenetére


palee69
senior tag

Szállítás alatt :DDD

(#39210) delig válasza aero. (#39208) üzenetére


delig
tag

Igen tudom, de itt is olvastam pl, h működött annál kevesebb összeg alatt is.
És az is forcsa, h 3-4 ezer környékén beválthatnám, de 5-6 ezer környékén már nem.
De legfeljebb választok még mellé vmit h 10e fölé menjen, úgy is kipróbálom.

Azért köszi :)

(#39211) cris78


cris78
őstag

Decemberben váltottam mozaik xs-re. Ugye a voip nem megy ezen. De ha BlackBerrym van és elofizettem a bb e-mail-re. Akkor a BBM-ben sem megy a hanghivas?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#39212) lord.lakli válasza delig (#39210) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ha a kosárban 1-nél több termék van és nincs kint a kuponkód mező, akkor az nem az összeg miatt van tuti, hanem olyan fapados megoldást választott a szuper webshop, hogy egynél több termék esetén nem jeleníti meg. Próbáld ki 2 termékkel 10000Ft felett, kíváncsi vagyok kint lesz-e.

(#39213) sagit


sagit
addikt

Üdv

Adott egy feltöltőkártyás bluemobile sim, szeretném azt a számot megtartani, és átvinni dominó kártyára, megoldható a dolog?

Előre is köszönöm a választ. :R :R :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#39214) punky10 válasza delig (#39210) üzenetére


punky10
addikt

Kiválasztasz valamit 10 E felett,majd hozzáteszed,amit meg akarsz venni,majd törlöd az első tételt.Régebbeen így ment,de lehet,hogy már nézik a 10 ezres határt is.Akkor vegyél mellé mást is,hogy elérd a 10 kilót.Vigyázat:ilyen esetben KAP-pontokat nem váltanak be,még ha engedi is a rendszer.Én is így jártam... :((
Ha nem lett volna a Cs..aCenterbe kedves(és csinos...)az ügyintéző,akkor lett volna egy kis vita,így rájuk hagytam..."Lekuponoztam"őket 30 kilóval,had örüljenek most ők is... ;]

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#39215) Vangelis válasza palee69 (#39209) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem após most ment be a cuccért.... scak odaadják neki.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39216) atis4660


atis4660
csendes tag

Hali! Mennyire használtak a használt mobilok a t-honlapján rendelve? Érdemes ezekből vásárolni?

(#39217) palee69 válasza atis4660 (#39216) üzenetére


palee69
senior tag

Talán holnap tudok választ adni ha megkapom,
De Vangelis szerintem hamarosan kézbe kapja.

(#39218) pigmeus válasza atis4660 (#39216) üzenetére


pigmeus
tag

Amit én vettem L7 II, karcos volt a hátulja, valahol mattra volt kopva, a kijelzőjét valószínűleg cserélték, de ettől függetlenül volt rajta két pixelhiba. Ja és mikor átvettem nem tudtam egyből használni, mert valaki rajtahagyta a kijelzőzárat. ( ezt az alakosat ) Amúgy a kijelző karcmentes volt, csak nem takarították meg. Én túladtam rajta egyből. De van aki az elmondása alapján bontatlan kapott.

(#39219) palee69 válasza sagit (#39213) üzenetére


palee69
senior tag

Szerintem dominóra kizárt max előfizetésre viheted át.

(#39220) varsam válasza atis4660 (#39216) üzenetére


varsam
őstag

Belsőstől hallottam, elég változó a dolog.
Van ami már tényleg használt, ahogy előbb is írták, van amit csak kibontottak és pl 3 napon belül vittek vissza mert teszem azt nem tetszett, viszont olyan is van ami tényleg új, csupán csak egy ideje állt a raktárban (beragadt készlet). Ezeket viszont nem tudod szűrni, ezért van a 8 napos elállás lehetősége.
Amúgy nem csak T-s dolgozók részére vannak kint, aki ezt a felvilágosítást adta az rosszul tudta.

(#39221) atis4660 válasza varsam (#39220) üzenetére


atis4660
csendes tag

Köszi a válaszokat! Rendeltem két S Advancet és egy galaxy minit, nem bánnám ha a bontatlan jönne. :))

(#39222) palee69 válasza atis4660 (#39221) üzenetére


palee69
senior tag

A bontatlannak én is jobban örülnék :DDD

(#39223) Vangelis válasza palee69 (#39217) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem adták ki apósnak :D

Pedig eddig mindig mindent kiadtak :D

Tőlem sem kértek még soha semmi papírt. Pedig sok dominó előfizetést vásároltam.
Itt meg csak listaáras termék van.

Most mehetek be én. :)

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39224) palee69 válasza Vangelis (#39223) üzenetére


palee69
senior tag

Akkor csak holnap lesz átvétel?

(#39225) Vangelis válasza palee69 (#39224) üzenetére


Vangelis
nagyúr

nem tudom... Nincs olyan közel sajnos....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39226) polonic válasza kali (#39195) üzenetére


polonic
félisten

Ha viszont 30 napon túl is elhúzódna, akkor kérhetem a termék cseréjét vadiújra vagy a vételár visszafizetését? Ilyenkor a mobilnetet is vissza lehet mondani?

(#39227) kali válasza polonic (#39226) üzenetére


kali
legenda

nincs (már) ilyen 30 napos határidő, legalábbis jogszabályilag, indokolt esetben elég sokáig húzhatják, sajnos...
amennyiben nem tudják javítani - vagy nem éri meg nekik - úgy cserélik, de ezt adott esetben ők döntik el, ha a kicserélés a javításhoz képest aránytalan többletköltséggel jár számukra, akkor nem lépik meg -, és te közben nem módosíthatod az igényt, az esetleges sokadik javítás után - pláne, ha mindig/többször azonos hibával javítják - kérheted a cserét, mert már nem bízol abban, hogy a következő javítás korrekt megoldást jelent, illetve a sok javíttatás, ügyintézés...stb rengeteg kellemetlenséget okozott.
elállás akkor lehetésges, ha nem tudják javítani, és cserélni sem képesek - a korábbival azonos adottságú/tulajdonságú - termékre, illetve ha az árleszállítás sem okés.

[ Szerkesztve ]

(#39228) polonic válasza kali (#39227) üzenetére


polonic
félisten

Ez azért így elég rossz helyzet. Úgy érzem, hogy a jogszabály eléggé a kereskedő oldalán áll.

(#39229) kali válasza polonic (#39228) üzenetére


kali
legenda

igen, bizonyos esetekben harcolni kell rendesen, de a végtelenségig azért nem húzhatják az ügymenetet, 15 (munka)nap után sűrűn reklamálnék, a duplájánál pedig megindokoltatnám, illetve írásban is megpanaszolnám - a vásárlók könyvébe is - a dolgot, jelentős kellemetlenségre hivatkozva...stb.
nekem mondhatnak bármit, és nen tudom ellenőrizni az általuk felvázolt okot, de a felügyeleti szervet már nehezebb megvezetni...
mikor adtad le javításra? nem jellemző azért, hogy egy hónapon túl is ülnének rajta, bár ezt szervize is válogatja, mert bizonyos esetekben a szolgáltató a gyártói központi szervizbe küldi javításra a termékeket - de ez nem a te gondod, te a szolgáltatóval állsz szerződésben, nála panaszold meg a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#39230) sagit válasza palee69 (#39219) üzenetére


sagit
addikt

szuper

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#39231) polonic válasza kali (#39229) üzenetére


polonic
félisten

Tegnapi napon telt le a 15 napos határidő. Ma benéztem a helyi T-be, de irtózatosan sokan voltak, nem vártam ki a sorom. Apple termék egyébként, el lett küldve szervizbe.

(#39232) palee69 válasza sagit (#39230) üzenetére


palee69
senior tag

De ez az én véleményem,hátha valaki szakértő is mond rá valamit :)
Légyszíves kali :)

[ Szerkesztve ]

(#39233) dedike válasza 1430 (#39197) üzenetére


dedike
addikt

Igen, láttam már tegnap, köszi! :R

Jó szerencsét!

(#39234) kali válasza polonic (#39231) üzenetére


kali
legenda

az apple esetén nem is a javítás, hanem a csere jellemző - általában refurbished, tehát felújított példányra.

palee69; ezt passzolom így hirtelen, utána kell nézni, mert nem vagyok t-s illetékes, ők jobban/fejből vágják.

[ Szerkesztve ]

(#39235) palee69 válasza kali (#39234) üzenetére


palee69
senior tag

Köszi :)

(#39236) polonic válasza kali (#39234) üzenetére


polonic
félisten

Igen, ezt tudom. Gyakorlatilag egy vizsgálat lenne, hogy tényleg hibás-e a cucc, nem is javítás. Ezt mondták is.. Ezért is bosszantó, hogy 15 napnál tovább tart.

(#39237) adam3 válasza polonic (#39236) üzenetére


adam3
aktív tag

Csak az ünnepek miatt kérdezem, az a 15 nap 15 munkanap? Mert ha nem akkor még egy kicsit várj, az ünnepek miatt minden lassabban ment.

(#39238) polonic válasza adam3 (#39237) üzenetére


polonic
félisten

Igen, erre is gondoltam. De a jegyzőkönyvben tegnapi határidő van.

(#39239) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nokia Lumia 620
Windows Phone 8 operációs rendszer
3,8"-es érintőkijelző
5 megapixeles kamera
HSPA+, Wifi
Zenelejátszó
A-GPS/Glonass-vevő, Google térkép

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39241) motoflug válasza atis4660 (#39221) üzenetére


motoflug
őstag

Majd szamoljatok be,hogy milyenek a telefonok. :)

(#39242) erdoke válasza #78121280 (#39240) üzenetére


erdoke
titán

Háát, 7e Ft a 20 GB, míg 8500 a 30. Hülyének is megéri az új csomag...

A legjobb aláírás a héten

(#39244) Beca1990 válasza Vangelis (#39239) üzenetére


Beca1990
senior tag

ezt miért irtad ide? :)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#39245) Vangelis válasza Beca1990 (#39244) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nokián is van gugli térkép?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39246) aero. válasza Vangelis (#39245) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Van egy gMaps nevű megoldás, de hidd el, nem fog hiányozni. :)

(#39248) Vangelis válasza aero. (#39246) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De nekem az jött át, hogy alapból az van rajta.
Mármint így reklámozzák.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39249) aero. válasza Vangelis (#39248) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ja, tényleg, most olvasom.
Kizárt, Here Maps és Drive van rajta. :K

(#39250) taip válasza erdoke (#39242) üzenetére


taip
senior tag

8500 aranytárskártyával, tehát a 9550 Ft-os normál árral kell összehasonlítani a 7000-es árat.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.