Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39151) troland26


troland26
őstag

Szerintetek az mit jelent , hogy kaptam egy üzenetet 00:28-kor egy ismerősömtől , hogy letöltés folyamatban . Nyilván valamilyen újévi köszöntés volt .... :F

(#39152) szabogabor10 válasza troland26 (#39151) üzenetére


szabogabor10
veterán

MMS-t kaptál, és valamiért nem tudja a telód letölteni. Próbáld újra kézileg.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#39153) inferno88 válasza #40993792 (#39146) üzenetére


inferno88
őstag

Mondjuk 2-án még 3 napon belul lennek. lyenkor nem ugy van, hogy ha adott uzletben van masik ilyen keszulek(latom a T oldalan), akkor kerek egy cseret helyben? Nekem az is megfelelne.

Semper fi!

(#39154) Sragi válasza lord.lakli (#39150) üzenetére


Sragi
őstag

Na azért ennyire nem szar a helyzet :U ;]

(#39155) roti86


roti86
őstag

Sziasztok,

A rabló vodánál most februárban fog lejárni a hűségem és nagy valószínűséggel A T nél fogom megkötni a következő előfizum. A kérdésem a telekomadóra vontakozna: A vodafone a havidíjon felül kiszámláz +500Ft-ot adó címén, a telenor kapcsolási díj formájában szedi be, a telekomról viszont nem tudok mit alkalmaz. Ők a percdíjba építették be?

(#39156) Sragi válasza roti86 (#39155) üzenetére


Sragi
őstag

A T is rabló banda ;]
Amúgy a percdíjak drágultak tudomásom szerint.(szeptembertől)

[ Szerkesztve ]

(#39157) palee69 válasza Sragi (#39156) üzenetére


palee69
senior tag

És még a térerő is sz@r :(((

(#39158) Sragi válasza palee69 (#39157) üzenetére


Sragi
őstag

Na ja..... :U De még mindig a 3 szar közül a kevésbé szar :DDD

Na most olvasom az üzletszabályzatot és ilyen érdekességre bukkantam :(( :
"A Mozaik XS, S, M díjcsomagokra 2013. november 1-je után történő előfizetés, vagy a díjcsomagokra ezen időpont után történő
díjcsomag váltás esetén a díjcsomagok nem használhatók internet alapú hang és video hívásokra"

A pofám leszakad....Ez azt jelenti,hogy nem használhatom a viber-t például?

[ Szerkesztve ]

(#39159) roti86 válasza Sragi (#39158) üzenetére


roti86
őstag

Elvileg igen, gyakorlatilag pedig próbáld ki. A VoIP topicban mintha olvastam volna, hogy másoknak működik.

(#39160) punky10 válasza Sragi (#39154) üzenetére


punky10
addikt

De igen... ;]
És nekünk az a jó,mikor nem működik...Mert amikor megy,akkor csinálja a hülyeségeit...

Na jó,pár kuponos akciónál jó volt...Nekünk... ;]
Bár akkor nem jól működött.Nekik...
Tehát nekünk akkor jo,ha nem jól működik.

Na jó,hagyjuk...Még másnap van... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#39161) Sragi válasza roti86 (#39159) üzenetére


Sragi
őstag

Nem tudom nem próbáltam én inkább csak arra gondoltam ,hogy ezek simán képesek érte letiltani a netem vagy valami plusz díjat felszámolni ha észre veszik. :U

(#39160) punky10
Nagyon gonosz vagy!!! Hogy feltételezhetsz róluk ilyent? ;]

[ Szerkesztve ]

(#39162) Bogyooka


Bogyooka
tag

Sziasztok.

Van egy előfizetésünk ami már aranykártyás. Nyáron kint voltunk egy hónapot külföldön és nem lett a számla befizetve, kikapcsolták, de mikor hazajöttünk rendeztük a számlát és vissza lett kapcsolva. Előtte és azóta mindig rendesen van fizetve.
A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor kap az aranykártya valami felfüggesztést?
Új számmal szeretnénk vásárolni részletfizetéssel Iphone 5S-t és úgy tudom az aranykártyánál nem kérnek be mobil előleget.
Az Iphone 4S-nek a részlete most fog lejárni februárban, azt a 2 részletet egybe kifizetném és utána rendelném meg az új telót részlettel.
Van valakinek tapasztalata Iphone 5S vásárlása kapcsán? (az ára miatt kérdezem)
Kell hozzá valami plusz dolog, papír?
Köszi mindenkinek.

Iphone 5 16GB White

(#39163) troland26 válasza szabogabor10 (#39152) üzenetére


troland26
őstag

megpróbáltam , lejött , de csak sima sms volt .. érdekes .. :F

(#39164) raziel01


raziel01
veterán

Ha nekem július 1-től szeptember 30-ig GONET XL csomagom volt, december 30-ig pedig GONET L akkor jár nekem újra a kedvezményes GONET XL? (Like díjcsomag)
3 havonta lehet elvileg.

(#39165) St3ven válasza raziel01 (#39164) üzenetére


St3ven
addikt

Nem. Egy csomagra csak egyszer vehető igénybe a kedvezmény.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#39166) lovace válasza 1430 (#39030) üzenetére


lovace
aktív tag

Sziasztok!
Szeptemberben kötöttem 2 éves szerződést egy díjcsomagra készülék nélkül.
1430 hozzászólásából azt vettem ki, hogy ezek szerint körülbelül 2 évet kellene várnom arra, hogy kedvezményesen tudjak készüléket választani, amikor a jelenlegi előfizetésem megújítom vagy újra cserélem?

(#39167) Beca1990 válasza lovace (#39166) üzenetére


Beca1990
senior tag

ha készülék nélkül vetted, akkor most is vehetsz készüléket

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#39168) lovace válasza Beca1990 (#39167) üzenetére


lovace
aktív tag

Olyan árral, ami a készüléknél új előfizetéshez van feltüntetve a jelenlegi díjcsomagomhoz?

(#39169) freeknight


freeknight
őstag

Sziasztok!
Van valami infó arról, hogy ez a -30%-os webshop kedvezmény mikor ér már véget? Az én céges díjcsomagomra nem vonatkozik ez úgyse, de így öcsémnek nem tudom megrendelni az ajándék Xperia SP-jét, mert állandóan készlethiány van ;]

(#39170) jenei1994 válasza freeknight (#39169) üzenetére


jenei1994
addikt

gondolom jövőhéten.

(#39171) Sragi válasza freeknight (#39169) üzenetére


Sragi
őstag

Úgy tudom visszavonásig.

(#39172) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

A mobilnetes tableteket korlátozzák SIM ügyileg?

(#39173) lugosi válasza aero. (#39172) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azt hiszem az ipadokat nem.

(#39174) szabogabor10 válasza aero. (#39172) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az iPad-eket nem, a Samsung-okat igen, a többit nem tudom.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#39175) whiskeys válasza St3ven (#39165) üzenetére


whiskeys
őstag

Ez tuti? Nem csak az a feltétel hogy az a csomag 2 hónapig szuneteljen? Aztán újra megrendelhető?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#39176) qdak


qdak
addikt

A díjcsomagváltás nem sikerült

A kérés feldolgozásához szükséges háttérszolgáltatás hibát jelzett. Kérjük, később próbálja meg újra !

ez micsoda miért nem tudok váltani ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#39177) ShadowX válasza whiskeys (#39175) üzenetére


ShadowX
őstag

Dominónál működik a szüneteltetős opció. Előfizetésnél csak egyszer lehet mindegyik netet kedvezményes havidíjjal igénybe venni.

(#39178) aero. válasza szabogabor10 (#39174) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Válaszolt az ügyintéző, és az iPadeket is korlátozzák. :(

(#39179) ANDROID???


ANDROID???
addikt

HTC WIN 8 :D
2013. november 27 :DD

Mert szerda van...

[ Szerkesztve ]

(#39180) szabogabor10 válasza aero. (#39178) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem nincs tapasztalatom (külföldön vettem az enyémet), de az Apple megtiltotta a szolgáltatóknak, hogy függősítsék az iPad-eket. Szerintem a Telekom sem teszi, csak totál tájékozatlanok az ügyintézők, mint úgy általában mindig.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#39181) St3ven válasza whiskeys (#39175) üzenetére


St3ven
addikt

Tuti. De írja is a kedvezmény feltételeinél.

A kedvezmény az adott GoNet! adatdíjcsomagra egyszeri havidíj-jóváírást ad, tehát egy adott Go!Net adatdíjcsomagra a kedvezmény egy alkalommal vehető igénybe. Másik Go!Net adat-díjcsomagra történő váltás esetén az ahhoz kapcsolódó kedvezmény igénybe vehető, de szintén csak egy alkalommal.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#39182) Sragi válasza qdak (#39176) üzenetére


Sragi
őstag

Szar az oldaluk :DDD
Próbálkozz :)

(#39184) lord.lakli válasza freeknight (#39169) üzenetére


lord.lakli
őstag

Tuti nem a 30% kedvezmény miatt van készlethiány.

(#39176) qdak: ez sajnos az alapműködés. Össze-vissza elszáll, nem jól működik az egész web sajnos.

(#39179) ANDROID???: és 23 órakor van vége a mai napnak, azaz 2013. november 27-nek :W

[ Szerkesztve ]

(#39185) lord.lakli válasza blueye (#39183) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ez nem jelent semmit sem, ezt oda írják minden készülékhez. Asus FonePad tuti független és oda is odaírták.

(#39186) lugosi válasza blueye (#39183) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Blackberry Z10-ek közül amit eladnak egy csomó független (kb fele-fele). Tényleg csak elvi jelentősége van, hogy oda van írva. Vagyis inkább egy elképzelés a részükről, mint konkrét tény.

(#39187) whiskeys válasza ShadowX (#39177) üzenetére


whiskeys
őstag

Dominós vagyok

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#39188) menyko válasza lugosi (#39186) üzenetére


menyko
tag

Pont ezzel kapcsolatban lenne nekem is egy kérdésem. Aki már vásárolt T-től BB Z10-ből annak valóban független készüléket adtak? Mert több helyen is olvastam aprón is, hogy Telekomos készülék, de nincs rajta hálózati korlátozás. Továbbá arra is kíváncsi lennék, hogy melyik modellt forgalmazzák (STL-100- 1 / 2 / 3 / 4 ).

(#39189) erdoke válasza blueye (#39183) üzenetére


erdoke
titán

Az iPadek függetlenek, de a mobilnet részt IMEI alapján tilthatják. Magyarul WiFi-s verziót csinálhatnak belőle.

A legjobb aláírás a héten

(#39190) Blackmirror válasza menyko (#39188) üzenetére


Blackmirror
senior tag

stl 100-1-et forgalmazzák.Az én készülékem működik telenoros kártyával is tehát...;)

iPhone X@R, iPad Pro

(#39192) St3ven válasza whiskeys (#39187) üzenetére


St3ven
addikt

Dominónál működik az oda-vissza válogatás. De az eredeti kérdés Like díjcsomagra vonatkozott.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#39193) whiskeys válasza St3ven (#39192) üzenetére


whiskeys
őstag

Köszönöm szépen, engem a Dominós verzió érdekelt volna.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#39194) polonic


polonic
félisten

Milyen lehetőségeim vannak, ha a 15 napos javítási határidő már letelt?

[ Szerkesztve ]

(#39195) kali válasza polonic (#39194) üzenetére


kali
legenda

verni az asztalt, persze csak virtuálisan, mivel a jogszabály szerint a 15 napos intervallumra csak törekedniük kell.
sokszor kérdezz rá, sürgetheted, hátha segít valamennyit...

(#39196) 313313


313313
addikt

Honlapon, főoldalon még kint van a 30%-os kedvezmény, de ha a készülékek közt böngészek, már nem igen mutatják az árak. Cserébe maradt pár készüléknél online kedvezmény 10-21%

Szerk: Next díjcsomagok értékesítése meghosszabbítva 2014. március 31-ig

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#39197) 1430 válasza lovace (#39166) üzenetére


1430
senior tag

Milyen 2 év?
1.) Domino-ból váltottál át és az első évben járó kedvezményért vállaltál 2 évet? Ez nem zárja ki a készülékvásárlást, de itt is él a 7 hónapos szabály, amit felül ír, ha arany szinten vagy illetve 7 hónapon belül az leszel.
2.) Új hívószámmal vettél előfizetést, és így kedvezményt kaptál a belépési díjra? Ez kizárja a készülékvásárlást, tehát rád a készülékváltási szabályok lesznek érvényesek (21 hónap után - ha arany szinten vagy - előrehozottan, illetve hűség vége előtt 30 nappal). Ezt kiválthatod a kötbér kifizetésével (4xxx Ft), de a 7 hónapos szabály itt is játszik.
3.) Új hívószámmal és Next díjcsomaggal vagy valamilyen üzleti díjcsomaggal vettél előfizetést? No ez már kicsit cifrább verzió, de hasonló, mint a 2-es pontban, csak itt még Next esetén díjcsomagot is kell váltani, üzletinél meg hívd a 1435-öt a részletekért.

qdak
Miről és mire próbáltál váltani?
Az szokott ilyen problémát okozni, hogy valamilyen alapértelmezett szolgáltatás hiányzik a számodról, amit a háttérrendszer ilyenkor fel akar tenni, de az önkiszolgáló ezt nem engedi. Telefonálj be, és ügyintéző megcsinálja a váltást, legfeljebb a problémás alapszolgáltatást utána felfüggeszti.

dedike
2014.03.31-ig meghosszabbították a Next promóciót.

313313
Igen, tegnap éjfélig tartott a 30%-os akció, gondolom hamarosan a főoldalról is leveszik.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#39198) St3ven válasza raziel01 (#39164) üzenetére


St3ven
addikt

Neked ez a módszer lesz a nyerő.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#39199) raziel01 válasza St3ven (#39198) üzenetére


raziel01
veterán

Igen így csináltam én is.
3 hónapig volt kedvezményes XL.
3 hónapig kedvezményes L.
Most pedig aktiváltam a kedvezményes M-et. Így március 30-ig akciós lesz.
Aztán majd meglátjuk mi lesz.

(#39200) Vangelis válasza 1430 (#39197) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Rendelés állapota:
Átvevőhelyre beérkezett.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.