Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22451) djculture válasza begrimisu (#22449) üzenetére


djculture
félisten

T-mobilnál nem fognak ilyennel foglalkozni előre megmondom. Az illetővel állnak szerződésben ami addig tart amíg a hűség tart és atelefont ez alatt kinem fizeti részletekben,legföljebb utána lehet róla nullás igazolást kérni.
Az hogy most nincs tartozás perpillanat semmit se jelent, vagy át vállalod az egészet vagy tuti a bukta, mert az illető utána majd nem fogja fizetni erre fogadnék. Rengetegen megszívták már így .

[ Szerkesztve ]

(#22452) begrimisu válasza djculture (#22451) üzenetére


begrimisu
aktív tag

NEM érted az a lényeg pont hogy nullás legyen!! Pont az a lényeg hogy azt kérdezem meg hogy minden ki van e fizetve tehát nincs részletfizetés a készülékre mert ki van fizetve minden törlesztő részlet! Most felhívtam a T mobilt és azt mondták minden további nélkül megmondják ha a tulajdonos is ott van és ö kéri és igazolja magát!

[ Szerkesztve ]

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#22453) blueye válasza begrimisu (#22452) üzenetére


blueye
veterán

Azt nem írtad hogy az EDDIGI vagy az ÖSSZES részlet van kifizetve, ezért próbáltunk segíteni, sorry. ;]

(#22454) begrimisu


begrimisu
aktív tag

Ezt ö állitja mármint az eladó na és ezt szeretném hivatalosan lekérdezni mivel messziről jött ember azt mond amit akar hiába egy hölgyről van szó nem ismerem!

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#22455) djculture válasza begrimisu (#22452) üzenetére


djculture
félisten

Jó de hűség sincs a készülékhez tartozó előfizetéshez? Mert ha van akkor szerintem csak kötbérrel lehet nullásba tenni de majd megmondja 1430. Hiába fizeti ki valaki a telefon részleteit egybe ha ott van hozzá tartozó előfizetésen egy hűség. Egyszer nem fizeti be a számlát és te nálad lévő telót szépen letiltják.

[ Szerkesztve ]

(#22456) Vangelis válasza djculture (#22455) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De akik úgy reklámozzák, hogy letiltás elleni garanciát vállalnak?

Vagy egyáltalán mi a lóxar lenne az ?

Nekem első hangzásra baromságnak tünt.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22457) blueye válasza begrimisu (#22452) üzenetére


blueye
veterán

Tényleg, mennyire régi ez a telefon amit veszel?

@Vangelis, most írta le djculture, csak úgy van "garancia" vagy esetleg a kötbért kp-ban letétbe helyezi :)

[ Szerkesztve ]

(#22458) djculture válasza Vangelis (#22456) üzenetére


djculture
félisten

Marketing bulshit, mi más. Letiltás ellen max akkor van garancia ha a szolgálatóhoz már nem köt hűség, meg az eszköz is kifizetve.
De vagy egybe lerakja az ember a kötbért meg teló részleteit ami után ha kiszámolod kijön a befizetésre olyan összeg hogy kettő új telót vehetett volna az illető.
Vagy pedig kivárja az időt és szépen fizeti, akkor meg már mire eljut a végére a teló egy lyukas garast se ér annyira elavult.

[ Szerkesztve ]

(#22459) Malachi válasza begrimisu (#22445) üzenetére


Malachi
addikt

írasd bele az adásvételibe, hogy ha a hűségidő lejártáig a telefont letiltják, az eladó köteles visszafizetni az árát. személyi igazolvány szám, cím, telefonszám, tanúk. ennél jobban nem tudod bebiztosítani magad, marad a bizalom.

[ Szerkesztve ]

(#22460) Varszegig válasza Vangelis (#22456) üzenetére


Varszegig
veterán

A letiltás elleni garancia egy papír, amivel kitörölheted... Ha esetleg mégis tiltják a telefont, akkor perelheted vele az eladót. Ez a mai magyar viszonyok közepette pár év (5-10?) alatt lemegy, ő a végén széttárja a karját, és közli nincs pénze, bocs.

Malachi: És hogy hajtod be rajta?

[ Szerkesztve ]

(#22461) blueye válasza Malachi (#22459) üzenetére


blueye
veterán

És? Bíróság? Mo.-n? Nane :(

(#22462) djculture válasza Varszegig (#22460) üzenetére


djculture
félisten

Ezért mondtam jobb hanyagolni az ilyen üzleteket, nem ér annyit az egész. Inkább vennék a T-mobile tól egy készüléket garanciával mint használtat. Kitudja nem lett e belemókolva és majd bármi baj van akkor szét tárják a kezüket a szervizben és veszik a gari. Telónak az előéletét se tudja senki csak az eredeti tulaj.
Manapság az útszéli pista bácsi is képes ezeket úgy mókolni hogy észre se veszi csak az aki naponta javítja őket.

[ Szerkesztve ]

(#22463) Malachi válasza Varszegig (#22460) üzenetére


Malachi
addikt

és mindenkinek, aki nem tud olvasni: "ennél jobban nem tudod bebiztosítani magad, marad a bizalom."

nem azt mondtam, hogy vegye meg. azt mondtam, maximum ezzel tudja bebiztosítani magát. ő majd eldönti, kockáztat-e.

(#22464) blueye válasza Malachi (#22463) üzenetére


blueye
veterán

De ezzel egyáltalán nem biztosítja be magát, értsd meg.
Ez nem olvasás/értelmezés kérdése. ;]

(#22465) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok!

Like díjcsomagban vagyok, és ha barátnőm hív, akkor ugye mindig kinyomom és visszahívom, azonban mindig kapok a T-től egy sms-t, hogy nem fogadott hívásom volt. Ki lehetne ezt valahogy kapcsolni? (nekem iphoneom van, barátnőmnek egy régi nokiaja ha ez számít)

(#22466) begrimisu válasza blueye (#22457) üzenetére


begrimisu
aktív tag

1 éves múlt!

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#22467) djculture válasza pana0017 (#22465) üzenetére


djculture
félisten

My t-mobile-ban ha jól rémlik kilehet kapcsolni.Hívásértesítő néven van.

(#22468) blueye válasza begrimisu (#22466) üzenetére


blueye
veterán

Akkor jellemzően 2 év hűséget vállalt az eladó.

(#22469) Malachi válasza blueye (#22464) üzenetére


Malachi
addikt

az hülyeség, hogy egyáltalán nem biztosítja magát. az más kérdés, hogy itthon jelenleg mennyire hatékony egy bíróság, ha ilyen üggyel fordulsz hozzá. de ha akarsz, fordulhatsz, ott a papír a kezedben. azért van, érted.

mindenki képes eldönteni, vállalja-e a kockázatot. de ennyi erővel semmit ne vegyél, ami használt, mert lehet, hogy másnap kopogtatnak a zsaruk, egy sorozatszám ellenőrzés és viszik a cuccot. az elmúlt években a környezetemben jártak már így németországból lopott több százezres hegesztőberendezéssel is, telefonnal, az autós sztorikat mindenki ismeri, azokat is szívfájdalom nélkül elevszik, hiába vetted jóhiszeműen.

ez egy ilyen műfaj sajnos.

(#22470) blueye válasza Malachi (#22469) üzenetére


blueye
veterán

A "hülyeség" szót nem kéne használnod.
Amúgy kérlek használd az "off topic" kapcsolót.

(#22471) djculture válasza Malachi (#22469) üzenetére


djculture
félisten

Az a baj ez a használt telefon biznisz a legrosszabb üzletek egyike. Én a saját káromon tanultam meg 2000 körül. Csak egy telefont buktam szerencsére volt aki rosszabbul járt.
Ha valaki gyorsan olcsóé akar megszabadulni valamitől akkor annak már régen rossz aki beveszi ezt a maszlagot.
Volt egy jó haverom annak a vége az lett hogy vett egy ilyen telót ami után a hozzá tartozó előfizetéshez csináltak 3 milliós tartozást, a haver ült érte 1,5 évet az lett a vége az utána következő behajtási meg bírósági eljárásoknak.
Most priusza van ilyen baromság miatt és dolgozhat kuli egészségre veszélyes munka helyen, ahova nem kell erkölcsi mert örülnek ha jön oda valaki.
Az ilyen bizniszek mindig jónak tűnnek de utána ha baj van foghatja az ember a fejét.

[ Szerkesztve ]

(#22472) Malachi válasza djculture (#22471) üzenetére


Malachi
addikt

nem mondtam, hogy vegye meg. azt írtam le, hogy ha megveszi, azt csak adásvételivel tegye és mi az, ami szerepeljen benne. gondolom az itt összeszedett infók alapján el tudja dönteni, érdemes-e belevágni egy ilyen üzletbe.

hogy volt ez a haveroddal? akkor még össze voltak kötve a telefonok a SIM kártyával? vagy hogy büntették meg más előfizetése miatt? :F

(#22473) pana0017 válasza djculture (#22467) üzenetére


pana0017
senior tag

Köszi, sikerült.

(#22474) djculture válasza Malachi (#22472) üzenetére


djculture
félisten

Eladták neki a telót az előfizetéssel együtt és átíratták a nevére amin már ott vigyorgott a rengeteg tartozás csak azt elfelejtették közölni. Jóformán vett egy kafa telót 20 ezerért 1 milliós tartozással, amit nem tudott kifizetni és kamatnak a kamatának a kamata ment rá plusz 500000ft jött a behajtó cég meg ilyenek.
Végén lett 3 millió.

[ Szerkesztve ]

(#22475) kp78 válasza djculture (#22471) üzenetére


kp78
addikt

Anno én is elég nehezen adtam el ezt itt PH-n, mert mindenki zizegett tőle, hogy hűség így+úgy.
Én sem tudtam mással érvelni, mint azzal, hogy nézze meg az értékeléseimet (meg az előfizum, ami nem 3XL-es, hanem egy nagyon jó flottás, ami nyilván marad), és döntsön, hogy megbízik-e bennem. :U
Megbízott, és a mai nap is megy a telefon, hacsak el nem adta.
De egy teljesen vadidegentől én sem mernék venni semmi ilyet, papír ide vagy oda.

(#22476) djculture válasza kp78 (#22475) üzenetére


djculture
félisten

"De egy teljesen vadidegentől én sem mernék venni semmi ilyet, papír ide vagy oda."

Egy ügyvédhaver mondja mindig ha nem kell a papír akkor feleslegesen görcsöl rajta az ember de ha kellene meg tuti hogy nem volt szabályosan tanukkal kitöltve és ellenjegyezve.

Ez téma végszónak akkor jó is :R

[ Szerkesztve ]

(#22477) Malachi válasza djculture (#22474) üzenetére


Malachi
addikt

"Eladták neki a telót az előfizetéssel együtt és átíratták a nevére amin már ott vigyorgott a rengeteg tartozás..."

hát, az nagyon szép. :( azt nem értem, hogy az átiratásnál miért nem derült fény a tartozásra, gondolom kellett mindkét fél hozzá. annak a T-s alkalmazottnak is gratulálnék, aki nem hívta fel rá a barátod figyelmét.

(#22478) djculture válasza Malachi (#22477) üzenetére


djculture
félisten

Akkor még westel volt, és 3 millából jó lakást lehetett venni. Dívott még ez a hajléktalan nevére megvásárolták a telót utána addig beszéltek róla amíg a westel meg nem unta. Akkor még jóval később tiltották le a telókat is.

(#22479) begrimisu


begrimisu
aktív tag

A haverod se telefon vásárlás vagy tartozás miatt kapott 1,5 évet az tuti volt ott más is tartozásért Magyarországon nem jár börtön ott valami csalás lehetett vagy más valami !

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#22480) Vangelis válasza begrimisu (#22479) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah Győzike 22Milláért nem kapott börtönt.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22481) djculture válasza Vangelis (#22480) üzenetére


djculture
félisten

Azon nem csodálkozok egy volt miniszter védte

(#22482) begrimisu válasza djculture (#22481) üzenetére


begrimisu
aktív tag

Gyöngyike az egy piti a maga 20millájával milliárdos tartozások vannak és még se kapnak semmit Nincs adósok Börtöne ennyi!

[ Szerkesztve ]

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#22483) djculture válasza begrimisu (#22482) üzenetére


djculture
félisten

Cini miért ült szerinted? Mindegy ezt témát hanyagolom nem ide való:)
Inkább azt mondja meg valaki idén lesz e valami karácsonyi előtti akció:D

[ Szerkesztve ]

(#22484) Beca1990


Beca1990
senior tag

Hűségidős Mozaik XS -ről (3200Ft) lehetne e váltani Like vagy Like 300 tarifára kötbér nélkül? Ez ugye nem "leváltásnak" minősül?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#22485) djculture válasza Beca1990 (#22484) üzenetére


djculture
félisten

Nem mert Like díjcsomagok csak új előfizetésként vehetőek igénybe.
Max úgy tudnád átváltani ha nem lenne hűséged a mozaik xs-re és dominóra váltanád, majd onnan már lehet a Like csomagokra.

[ Szerkesztve ]

(#22486) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Felemelték az S3-at Mozaik L-ben? 99000 az új ára, eddig mintha 89 lett volna. :W Jön a karácsony és emelnek ezek szerint, nem engednek? 99000 irreális ár érte már havi 12 ropis csomagban 2 évig. Így drágább az iPhone 5-nél 10 ropival Mozaik L-ben.
Mozaik M-ben viszont az iPhone drágább 40 ropival.
Ezt aztán nem értem. :F

[ Szerkesztve ]

(#22487) baltibb


baltibb
csendes tag

Vettem egy kártyafüggetlen Samsung s3- at, de a régi domino kártyámat nem lehet bele tenni, mi a lehetőség? :F

(#22488) bobooo válasza baltibb (#22487) üzenetére


bobooo
addikt

Beviszed a T-Mobile-ba és kicserélteted microSIM-re. 5-7 ezer forint.

:O

(#22489) 1430 válasza Zoty4 (#22423) üzenetére


1430
senior tag

Lehet rosszul tudom, de valami olyasmit hallottam, hogy ha be is jönnek az LTE képes díjcsomagok, az I5 csak szoftverfrissítés után lesz rá alkalmas, ami jövő év elején várható... De ne legyen igazam! ;)

Vangelis és Beca1990
Új MOP elófizetéshez csak az alap Samsung van, meglévő MOP-hoz (ha a készülékváltás feltétele adott) viszont mehet bármi az árlistából.

pana0017
Akkor ez rád is vonatkozik, mert ha a híváskérő tiltást állítottad be, akkor kikapcsolt állapot után sem kapsz SMS-eket (bár ha ezt nem igényled, akkor így is jó).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#22490) djculture válasza rayoliviero (#22486) üzenetére


djculture
félisten

Hát üdv a való világban, az adók adója miatt emelkednek folyton az árak.

(#22491) blueye válasza baltibb (#22487) üzenetére


blueye
veterán

Vagy megvágatod.

(#22492) rayoliviero válasza djculture (#22490) üzenetére


rayoliviero
veterán

iPhone-t nem emelték, csak az s3 ára 10 ropival nőtt Mozaik L-ben. Remélem az iPhone-t nem is fogják még karácsony előtt.

baltibb: elvileg igen, a számokat átmásolják, ha kéred.

[ Szerkesztve ]

(#22493) Beca1990 válasza 1430 (#22489) üzenetére


Beca1990
senior tag

Mik a készülékváltás feltételei?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#22494) baltibb válasza bobooo (#22488) üzenetére


baltibb
csendes tag

De jó nekem, és a számokat is át teszik?

(#22495) baltibb válasza blueye (#22491) üzenetére


baltibb
csendes tag

Jóó ! :N

(#22496) Zoty4 válasza 1430 (#22489) üzenetére


Zoty4
őstag

köszi, dec1et megvárom még hátha aztán ha nem akkor kötöm mozaikkal

(#22497) blueye válasza baltibb (#22495) üzenetére


blueye
veterán

Komolyan gondoltam, az enyém is kézi vágógéppel van vágva.

(#22498) baltibb válasza blueye (#22497) üzenetére


baltibb
csendes tag

Értem én, de hol vágjam?

(#22499) blueye válasza baltibb (#22498) üzenetére


blueye
veterán

GSM bolt?
Vagy itt.

(#22500) 1430 válasza Beca1990 (#22493) üzenetére


1430
senior tag

"előrehozott" készülékváltás:
- legalább arany szint
- 24 hónapos hűségből 21 hónap eltelt

"normál" készülékváltás:
- 30 napon belül lejáró hűség vagy egyáltalán nincs hűség
- ha nincs arany szint, akkor legalább 7 hónapos hívószám (illetve utóbbi esetben WS-on csak egy összegű vásárlás tarifahűség vállalása nélkül)

Gazsi00
A te konstrukciód valóban emelkedett, de összességében inkább csökkentek az árak.

[ Módosította: radi8tor ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.