Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) zzola válasza bobooo (#22700) üzenetére


zzola
félisten

Igen? Tegnap még 11.30-a volt ez a határidő....vicc.
Nálam meg 9 naptári nap.... :U

[ Szerkesztve ]

(#22702) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A kedves ügyfélszolgálatos ma 15:00 kor hív.

Végülis még csak 18:00 lesz lassan :)

ennyit a pontosságról.

Nem akarnak ezek nekem eladni semmi.. (nesze neked platina kártya)ennyit ér.

De még végülis hívhat.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22703) akcsy


akcsy
tag

Hali! A T-nél szeretnék a közeljövőben telefont venni... Mivel más szolgáltatóról lépek át ezért úgy gondoltam, hogy veszek előtte egy kártyát(havidíjas, ezt megtudom oldani, stb...) viszont hozzá neten szeretném megvenni a telefont, mert az a 10% nagyon jól jön nekem... Nah szóval az lenne a kérdés, hogy ez így megoldható, hogy előre megveszem a kártyát, majd hozzá neten a telót? és ilyenkor ugyanúgy megkapom a telót 10% kedvezménnyel?:) És azt a jelszót ami belépéshez kell, azt majd hol találom?:o
Előre is köszi...

[ Szerkesztve ]

(#22704) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Most olvasgatom a kapcsolat pontokat.

tehát 10 fogadott percnél jár 1 pont?

Tehát ha havonta mondjuk 100percet fogadok akkor 10 pontot kapok?

Ez lehet hálón belüli is?
Csak meg cégesről korlátlanul beszélhetünk mert olyan a díjcsomag és tmobilos.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22705) smileismarci válasza Vangelis (#22704) üzenetére


smileismarci
tag

Hát szerintem igen :K És mi lesz felhívod magad, hogy legyen több pontod? :DD :C

[ Szerkesztve ]

#%

(#22706) Vangelis válasza smileismarci (#22705) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát akkor pár órát hívogatom magam :)ú
napi 12 óra meló és ez 12-15ször egy hónapban.

12*60 perc*13nap=9360perc.

Akkor az 936pont.

Hát mire új telefont tudok venni lesz mit beváltani :)

Felhívom e... hát simán.! OKOSA! Ha a cégnek nem kerül több pénzébe.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22707) smileismarci válasza Vangelis (#22706) üzenetére


smileismarci
tag

:C

#%

(#22708) TheMarci válasza Vangelis (#22706) üzenetére


TheMarci
addikt

Az 936 forint plusz, többe kerül az áram, amit a 9300 perc hívás leszív a telókról. :D

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#22709) Vangelis válasza TheMarci (#22708) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azt is a cég fizeti .. rádugom a töltőre.

Meg keresek pár vodafone RED.es cimborát :) Nekik is korlátlan :) De lehet előfizetek egyre.

Akkor egész nap hívhatom magam :)

30nap * 1440perc(24óra)=43200 perc Tehát= 4320pont havonta. (Habár az előfizetés 13990 havonta...)

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22710) 1430 válasza #11527168 (#22692) üzenetére


1430
senior tag

Nem, az "1" gyakorlatilag az arany szintű kedvezményeket jelenti (a platina pedig a 2-es).
Viszont a tavasszal bevezetett tarifakedvezmények nem zárják ki egymást, azzal a megkötéssel, hogy havonta csak egy aktiválható (tehát ha mindhártmat aktiválni akarod, akkor hónapról hónapra aktiválhatsz egyet).

Möhe
Akkor lehet, hogy nem is lakossági ügyfél vagy és más felületen (pl. My T-Systems) történt a rendelés? Passzolok.

Zolar
Minden munkanappal (mikor nem hívnak) ugrik a szállítás egy munkanapot.
A rendelés feladásától elvileg 3 munkanapon belül felhívnak (karácsonyi szezonban ez még inkább jellemző, sőt még meg is csúszhatnak), de a WS a lehető legkorábbi időpontot mutatja.

Vangelis
"Természetesen" hálózaton belüli hívások után nem jár pont. :N

akcsy
Ez így nem feltétlen fog működni. Ha veszel egy új előfizetést, ahoz legkorábban 7 hónappal később vehetsz készüléket, és ha a vásárlásig nem éred el az arany szintet, akkor még többe is kerülhet a készülék, mint új előfizetéssel (illetve ilyenkor neten csak egy összegben vásárolhatsz). Bár ha akár egy évig is várnál a készülékvásárlással, akkor bejöhet a dolog.
Amúgy a belépéshez (is) szükséges jelszót szerződéskötéskor kell megadni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#22711) smileismarci


smileismarci
tag

Hálózaton belül nem :Y ez köcsögség a T részéről szerintem. Mert szerintem hálózaton belül többen hívnak mint "kívülről" mert család az általában egy helyen van.

[ Szerkesztve ]

#%

(#22712) Beca1990


Beca1990
senior tag

Hanyadikán van számlazárás a T-nél?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#22713) dedike válasza Beca1990 (#22712) üzenetére


dedike
addikt

Adott hónap utolsó napján.

Jó szerencsét!

(#22714) -B-


-B-
senior tag

Ezekre valaki:

[link]

[link]

???

(#22715) Beca1990 válasza dedike (#22713) üzenetére


Beca1990
senior tag

akkor nem 19.e vagy 25.e? én ezeket hallottam... :S

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#22716) Gery1987 válasza -B- (#22714) üzenetére


Gery1987
őstag

Helló!

Valahol ezt leírák korábban már, hogy a T-hez kell bemenni azt hiszem, ott kell kezdeményezni, majd bemenni a Vodához és ott is a szükséges dolgokat megtenni. Erre adnak egy idő intervallumot amin belül meg kell történnie a váltásnak. Ha ez megtörtént akkor a számod T-s lesz. Ha minden papír rendben van rendelhetsz online bármit. De erre kérdezz rá mert ez miatt nem bukhatsz.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#22717) Varszegig válasza Gery1987 (#22716) üzenetére


Varszegig
veterán

Az átadóhoz már nem kell menni, max ajánlatos, az adataid egyeztetése miatt, bár a vodával mint átadóval nem szokott gond lenni. Telenorral annál inkább.
Mostanában egyeztettem pár telenoros kártyás szám adatait, hihetetlen milyen szar az adatbázis, a név kivételével szinte soha semmi nem egyezett...

(#22718) Vangelis válasza 1430 (#22710) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22719) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Na szépen alakulnak a dolgok...

A készülékem 10.19-én lett leadva (4 szervizelés alkalom), és ma kaptam az sms-t, hogy átvehető.
Elmentem érte, de kiderült, hogy ugyanott felvéste a szerviz a keretet mint az 1. szervizelés alkalmával, pedig ha a másik alsó sarkát választotta volna akkor csavarhúzó nélkül levehette volna a drága szervizes a telefonom hátlapját.Ezen kívül a kijelző plexi ugyanúgy mozog mint leadás előtt. így 4 szervizelés alatt nem sikerült a telefonomat hibátlanul visszaadniuk. Kb aug. óta megy a szervizből ki szervizbe vissza "téma", és már nagyon unalmas. Most a szerviz lapra az került, hogy kérem a cserét, ha már hibátlanná varázsolni nem sikerül a szerviznek. Szerintem ismét "szervizelni" akarja csak a szerviz és cserét nem segít elő.
Mit tegyek, hogy végre cseréljék a készülékemet?
Az első keret csere után azt mondta a szervizes, hogy fődarab cserével is jár a javítás akkor ezt már célszerűbb lenne cserélniük, mert ugye a költsége így megint csak magasabb lesz mint ha cserélnék már a készüléket végre.????

A sok utánajárást nem fogja számomra kárpótolni senki, nem beszélve arról, hogy a szervizelés alatti idővel a T le akarja rövidíteni a jótállási időt (legalábbis a wstend szervizben a T dolgozó azt mondta, hogy azzal az idővel nem lesz hosszabb, még ha az alkatrész új is arra is csak az eredeti jótállási határidő.

Ilyen esetben azért már nem szabadna, hogy kérdéses legyen a csere és valami kárpótlás...

(#22720) erdoke válasza ANDROID??? (#22719) üzenetére


erdoke
titán

Az okt. 19-i leadáshoz képest a mai értesítés bőven 30 napon túl van, tudtommal jogszabály szerint ilyen esetben kötelező a csere. Tehát ha 30 napon belül nem tudják 100 %-osra megjavítani, akkor cserélni kötelesek a jótállás hatálya alatt.

A legjobb aláírás a héten

(#22721) BorosSor


BorosSor
csendes tag

Előzmények:
Régen, nagyon régen vettem előfizetéses kártyát és készüléket a T-Mobile-tól. Annyira régen, hogy akkor még a nevük WESTEL volt. És igen.. nem fizettem egy idő után es lett tartozás is. Aztán persze nőtt az összeg és jött a behajtó. Aztán nem akartam tartozni, sem azt, hogy a fizetésemmel szórakozzanak, ki is fizettem egy összegbe az egészet a behajtó cégen keresztül. (Természetesen, belátom, hogy én voltam a saras.)

Következő időszak:
Nem is volt náluk sem és semmilyen szolgáltatónál már lassan 10-12 éve semmilyen előfizetésem. Ami volt, az mind prepaid volt, az is a T-Mobile-nál dominóban ugye.

Ez történt jó pár órája:
Rendeltem még 2 napja a Webshopbol egy telefont MOZAIK XS díjcsomagban.
Meg kellett adni minden adatot, mikor szállítsák… stb.
Ma fel is keresett egy hölgyemény a Webshopból, hogy akkor megbeszéljük a részleteket és ekkor jött a furcsa dolog.. A hölgy, rögtön mondta, hogy anno volt tartozásom feléjük így az előleget nem úszom meg. (Le is döbbentem, hogy 10+ év után is őrzik ezeket az adatokat.)
Nem is nagyon értettem, de mivel oda volt írva a honlapra is, hogy ehhez a díjcsomaghoz új ügyfél esetén 10 rugó körül lesz az előleg. Így először nem is érdekelt. Aztán ami ez után jött, kicsit hideg zuhanyként ért… 50.000 forint a minimum, amivel kihozhatok egy előfizetéses konstrukciót. Lehet az sima sim kártya, 20 ezres mobil vagy 200 ezres. Minimum 50 ezer, a 10+ évvel ezelőtti bakiért. És akár lehet is több mint 50 ezer. Mondta is a hölgy, hogy sehol se számítsak (semmilyen T-Pont, T-Mobile bolt) kevesebbre, mert rögtön ki bukik, hogy tartoztam anno. (amit már 10+ éve ki is fizettem.)
Hát mivel a telefon 25 ezer körül lett volna ezzel a díjcsomaggal és még dominóba se lenne 50 rugó, így inkább nemet mondtam. Persze, megértem, hogy anno én hibáztam, de ezt akkor se tartom fairnek.

Végkifejlett:
Így marad a prepaid.. De úgy látszik, bármit csinálsz (tartozol, kifizeted, együtt működsz, leszarod… stb) a T-Mobile minden infót megőriz és mindig fekete listás maradsz, bármit csinálsz. Hiába fizeted ki, akkor is ez van. Úgyhogy, ne számítson senkise könnyű menetre, aki valaha is tartozott 5 fillérrel is ennek a cégnek. Inkább menjetek más szolgáltatóhoz, ott nagyobb lesz a siker szerintem.

Gondoltam ezt megosztom :)

(#22722) djculture válasza BorosSor (#22721) üzenetére


djculture
félisten

Jó történet. Különben nem vesztettél vele sokat, csak 1-2 éves rabláncot az alatt meg kitudja hány áremelést.
Legjobb a prepaid arról annyit beszél/netezik stb az ember amennyi pénze van, nagyon muszáj esetleg tényleg valami nagyon alacsony havidíjas előfizetésnek látom még értemét. De annak hogy mondjuk 3200ft havidíjasra meg köti az ember a szerződés, utána jön egy barom törvény és lesz x pénzzel több.
Vagy marad de kevesebbet lehet elforgalmazni. Annak én nem látom értelmét.

[ Szerkesztve ]

(#22723) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Hát tegnap maradtunk a FAn díjcsomagnál.

De érdekes a múltkor még már csak választani kellett volna díjcsomagot most meg már azt mondták, hogy ismét újra hív majd a kiszállítási csoport.

Mi van itt...... pedig most valami probléma megoldó ipsével beszéltem, de csak még több problémát szült a dolog és 30 perces telefon beszélgetést.

Jah és csinált egy új webshopos megrendelést.

Még azt is megkérdezte, hogy mit írjon be titkos jelszónak?%!?% Mondom az nem pont azért titkos, hogy csak én tudhassam?

magyarul csinált egy új webshopos megrendelést. Ehez kellett ennyit telefonálni. Azt gondoltam, hogy majd Ő belső rendszeren megoldja a dolgot, nem azt, hogy kezdjük elölről az egészet.

Király

Mindegy megjön megnézzük max 8 napon belül visszaviszem. Ha mégsem felel meg.

Gondolom ki lehet bontani és áttapogatni a készüléket? kipróbálni stb.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22724) Tigryss76


Tigryss76
tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdés:
Családbarát kedvezmény díjcsomagváltásnál megmarad, vagy újra kell aktiválni?
Úgy tudom ezt a telefonszámhoz párosítják, és nem az előfizetéshez ... Jól gondolom?

Köszi a válaszokat!

T

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#22726) Beca1990 válasza Vangelis (#22723) üzenetére


Beca1990
senior tag

milyen telefont választottál?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#22727) Beca1990 válasza #40993792 (#22725) üzenetére


Beca1990
senior tag

és az "ilyen meggondolt, vissza küldött" telefonokkal mi lesz?
újra becsomagolja a T mintha új lenne? :F

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#22729) ANDROID??? válasza erdoke (#22720) üzenetére


ANDROID???
addikt

Bocs mellé nyúltam 10.29-e volt a léeadás, abban bíztam, hogy el fogjuk érni az 1 egész hónapot, de természetesen erre azért "vigyáztak"... :(
Már mindenképpen a cserét fogadom csak el, mert ez már sok volt már nincs erőm foglalkozni azzal a készülékkel.
4 sikertelen javításon túl...
Tettem is panaszt ma 1430-ra, de szintén 30 napjuk van választ adni erre az egészre.
Ki kell vizsgálják stb., hát mit is mondjak, ilyenkor már nem illene, ezt feszegetniük.. :(

Hát szerintem megint csak le fognak rázni jogszabály stbre való hivatkozással, meg hogy megértenek, de ha megértenek akkor kicserélik és nem csak mondogatják hogy megértenek...

(#22730) Vangelis válasza Beca1990 (#22726) üzenetére


Vangelis
nagyúr

lumina 800

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22732) Vangelis válasza #40993792 (#22731) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem is saját részre lesz.

Nekem egy ARC_S van.

Feleségemnek lesz karácsonyra.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22733) djculture válasza Vangelis (#22730) üzenetére


djculture
félisten

Jó is az haver kinn melózik németbe T-mobile-tól vette 44 € havi
4, 95 € előfizetéssel.Favicc amit itthon csinál ugyanez a cég.

[ Szerkesztve ]

(#22734) Vangelis válasza djculture (#22733) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát igen. Én is voltam kint angliában (ég és föld de ez már egy párszor le lett rágva)

Nálunk ez van sajnos.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22735) djculture válasza Vangelis (#22734) üzenetére


djculture
félisten

Jó lenne ha egyszer megérnénk hogy egész Európában egyforma mérce lenne minden téren, vagy akkor minek ez a közösség:) Így is nem egy haver már román telefonnal szaladgál itthon, ugyanis havi 10 óra roaming beszélgetést adtak az előfizetéséhez, és olcsóbban jön ki így mint bármelyik hazai szolgáltatóval.

[ Szerkesztve ]

(#22736) Vangelis válasza djculture (#22735) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát sajnos ez szomorú :(

Tény, hogy szinte nálunk a legdrágább a mobilozás.

[link]

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22737) -B-


-B-
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
A jelenlegi vodás számomat (vitamax, tehát nem előfizetés) át szeretném vinni a T-hez, ahol már előfizetést kötnék.
Azt még nem döntöttem el, hogy csak előfizetést kötök, vagy veszek hozzá új készüléket is.
Ezzel kapcsolatban lenne 1-2 kérdésem.

Ha készüléket is vennék az előfizetés mellé, akkor hogy zajlik ennek a menete a számhordozás miatt?
Bemegyek a T-hez, elindítom a számhordozást, aztán, ha a voda jóváhagyta, akkor értesítenek, hogy mehetek megvenni a telefont?

A másik lehetőség: ha most csak előfizetést kötök, akkor erre az előfizetésre én mikor tudnék leghamarabb készüléket vásárolni?

Úgy tudom, hogy novembertől 2 munkanapon belül lezajlik a számhordozás. Ez tényleg igaz, vagy előfordulhatnak kisebb bakik? Mire érdemes figyelni egyébként a számhordozásnál?
Mint írtam most a vodánál feltöltőkártyás csomagom van, tehát nem köt hűség, nem lehet számlatartozásom, stb.
Ha jól gondolom, az én esetemben gond nélkül le kellene zajlania a számhordozásnak. Vagy rosszul gondolom?

A számhordozás miatt ugye mindenképp be kell menjek az üzletbe?
Gondolom neten ezt nem lehet elintézni, tehát a webshop-os rendelés esetén érvényes 10% kedvezményt se tudom kihasználni. Jól gondolom?

Még egy utolsó kérdés:
Új előfizetőként mindenképp fizetnem kell előleget? Ha igen, akkor kb mennyit? Mozaik XS csomagra fizetnék elő, ha ez számít. Ja, és a telót nem részletre venném.

(#22738) zoli62


zoli62
addikt

Eltörölték a postai befizetés díját? Csak azért kérdezem, mert semmi info nem volt róla.

(#22739) andudi


andudi
csendes tag

Sziasztok!

T-s, arany szintű előfizető vagyok,nem egészen 2 hónap múlva jár le a hűségem.

Készülékváltást tervezek,ezért ma bementem egy T üzletbe,mert olvastam itt az előrehozott váltás lehetőségéről 21 hónap után és normál váltásról, ha már 1 hónapon belül vagyok a hűség lejáratáig.

Nos, az ott dolgozó hölgy szerint ez az 1 hónapos dolog nem létezik,vagy megvárom a pontos dátumot vagy marad az előrehozott,amivel ugye drágább a telefon.

Persze ki tudom várni azt a két hónapot is,de most már kíváncsi vagyok ,vajon ő tudta e rosszul, vagy én értettem valamit félre itt.

(#22740) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Rosszul tudta/rosszul mondta.

(#22738) zoli62

Igen, eltörölték.

1, Számhordozás esetén mindenképpen menj be a másik szolgáltatóhoz adategyeztetés miatt. Mert ha bármilyen adateltérés van (egy betű el van ütve, régi igazoló okmány számok, stb-stb-stb), akkor sikertelen lesz a számhordozás arra hivatkozik majd a másik szolgáltató, hogy az előfizető egyértelműen nem azonosítható.

2, A készüléket már szerződéskötéskor megkapod, de a kártyádat a számhordozási időablak és a sikeres számhordozást követően tudod majd csak használni.

3, Ha készüléket nem vásárolsz, akkor vagy egy év hűséggel 762 Ft a belépési díj, vagy hűségidő nélkül 5000 Ft, de mivel kiemeltségi szinted csak egy fél év után lehet csak ezért picit magasabb lenne a készülék ár is.

(#22741) andudi válasza Soulfly842 (#22740) üzenetére


andudi
csendes tag

Köszönöm!

Akkor mégsem én értelmeztem félre az itt olvasottakat.

Azt még meg tudnád mondan,hogy kb.mennyi különbség van árban,ha megvárom,hogy 1 hónapon belül legyek.

Ha belépek a MyTmobile oldalamra akkor ugye látom a mostani árat,de kiváncsi lennék a másikra is.

Konkrétan egy Samsung Galaxy S3 Miniről lenne szó.

(#22742) akcsy válasza 1430 (#22710) üzenetére


akcsy
tag

Szóval, ha nem is veszek telefont, akkor is 7 hónapot kell várnom?:o Vagy úgy nem vehetek csak simán kártyát?? (Mert független telóm van, amivel működik)

(#22743) -B- válasza Soulfly842 (#22740) üzenetére


-B-
senior tag

Köszönöm szépen a választ!

Az előleges kérdésemre tudsz valamit mondani?

(#22744) Zoty4


Zoty4
őstag

i5 vásárláshoz ha kamatmentes részletre szeretném megvenni a telot, milyen papírok kellenek ill mit néznek a hitelelbíráláson?
4 éve vagyok T-s előfizető, ez előny?

[ Szerkesztve ]

(#22745) 1430 válasza akcsy (#22742) üzenetére


1430
senior tag

"Vagy úgy nem vehetek csak simán kártyát??"

Már miért ne vehetnél? Különben mi értelme lenne a 7 hónapos szabálynak?! ;)
Soulfly842 pár poszttal előbb megírta a "csak SIM" árakat is.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#22746) TheMarci válasza Zoty4 (#22744) üzenetére


TheMarci
addikt

Nekem csak egy személyit kellett bemutatnom, semmi egyéb nem kellett.

Do You Dream?

(#22747) Zoty4 válasza TheMarci (#22746) üzenetére


Zoty4
őstag

köszi, akkor nem nagy macera

(#22748) gboszi válasza mclaren777 (#22562) üzenetére


gboszi
senior tag

Igen. :)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#22749) zzola


zzola
félisten

Majd 3 nap várakozás után ma végre ~14-kor hívott a szolgáltató, szombaton pick-pack ponton át is vehetem a készüléket. Érdekes, hogy csak a születési helyet-időt kérte, mást nem....

(#22750) djculture


djculture
félisten

Na megjött a szokásos sms miszerint 2013.01.01 től változik az üzletszabályzat. Ez már úgy látszik havonta így lesz..Hogy mi változik péntektől megnézhető a t-mobile honlapján.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.