Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) troviko


troviko
senior tag

Hiába, ez egy vérbeli Sony! - Valamit mindig el kell rontani rajta.

https://www.oldtech.hu/

(#2) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Ezt a hülye címet....:N

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3) troviko


troviko
senior tag

Egyébként a cikk végén feltett kérdést én sem értettem soha. Rettenetesen sok ilyen eset volt már az iparágban, és talán a legtöbb pont a Sony-nál...

https://www.oldtech.hu/

(#4) hekmi


hekmi
tag

viszont jófajta üzemidőt biztosít, vegyes használattal 4-5 órás képernyőidőt előrevetítve
270 ezerért tényleg annyira jó? :DDD

(#5) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Na majd az XZ3 Premium tényleg ütős lesz s855-tel OLED+ 2 kamerával de kis kávával.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#6) fattyu


fattyu
veterán

irgalmatlanul drága. 270 4/64 ért. félkész nem működő fícsör. az egy kamera spec ezúttal nem tűnik öngólnak. a távoli erdős képeknél most érzem először hogy a sony nem olajfestmény filtert húz alapból mindenre.
a szép meg relatív. a sony a markáns formatervével volt sexy. ez nekem már nem az.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#7) Ádám16


Ádám16
addikt

Remek, szép telefon. Pont nem érdekel a RAM mérete, ha simán fut a rendszer minden területen. A fotók sem rosszak szerintem. Ezt kérjük Compact változatban is.
A Sony-k kifutóárai nagyon jók szoktak lenni, 1 év múlva ez BB lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) babosmiki válasza Ádám16 (#7) üzenetére


babosmiki
addikt

Ez tényleg szép telefon lett. :K

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#9) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Annyi a (számomra) pozitívum ezzel kapcsolatban, hogy már nem a tégla designt erőltetik. Persze hozzátenném ez sem sokkal jobb, elsősorban a hátlap kialakítása miatt.
Az XA3 formája viszont tetszik, azt a vonalat kellene továbbvinniük szerintem.

(#10) Crob


Crob
tag

Hàt ahogy nézem nem idén kapja össze magàt a Sony...
Nem lenne ez rossz, de ennyi pénzért nevetséges, hogy ez az idei n+1. "csucsmobiljuk", miközben ök sem tudjàk làthatoan eldönteni, hogy mit is akarnak adni a népnek.
El kéne dobni pàr betüt a nevekböl, aztàn kitalàlni, hogy most melyik kategoriàban melyik 1-2 telefonnal akarnak versenyezni, mert igy csak annyi jön le egyszeri telefonvàsàrlonak, hogy van a Sonynak kisebb és dràga, nagyobb és még dràgàbb, meg ugyanakkora csak kurvadràga telefonja.
Csak az a baj, hogy semmivel sem tudnak többet/màst, mint a konkurencia, a sajàt vilàgverö kameraszenszoraikat meg még mindig csak ök hàzon belül nem tudjàk szoftveresen rendesen munkàra birni....
:W

(#11) K0vasz


K0vasz
aktív tag

szépnek szép (mondjuk nekem az S9 is tetszik, ez meg kb. annak a klónja), de már ott tartok, hogy a legfontosabb szempont, hogy minél kisebb legyen - ez pedig nagyon messze van a "kompakt" telóktól

(#12) Murdock1981


Murdock1981
tag

Végre csak egy kamera. Nem is kell több.

(#13) Juhaszatti válasza Murdock1981 (#12) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Van akinek kell. A fényképezőgépeknél sem 1 objektívvel oldanak meg mindent. Másikat tesznek rá távolra, közelre, makróhoz, portréhoz, stb. Mivel a telefonra nem tudsz objektíveket szerelni, ezért külön lencsékkel oldják meg.
Teljesen rendben van ez, amíg a plusz lencse plusz funkciót is jelent, pont mint a fényképezőgépeknél.

(#14) sphe


sphe
senior tag

Szegény Sony... Szép külső, unpraktikus dolgok, nehézkes kezelés, sonyra jellemző festmény hatású kamera, kékes színhőmérsékletű kijelző, pedig tanulhatnának tőle hogyan kell szólnia egy sztereó hangszórónak.

(#15) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Sajnalomhogy nem maradtak a szogletes vonalon. Na meg a tobbi baki..mint mindig most is van baj boven.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#16) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez sem a Sony éve. Szerintem a teljes tudás újfent nincs összhangban azzal - amit a marketing (direkt nem mondtam tervezőt, mert ugye a tervező azt készít gyártatni, amit a marha marketingesek letesznek keretnek.) akart volna elhinteni.
El-elbicsaklik megint a kivitelezés. Ennek látható formája a béna ujjlenyomat olvasó és kamera elhelyezése.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17) MaCS_70 válasza Murdock1981 (#12) üzenetére


MaCS_70
félisten

Neked nem kell több.

Igények kérdése. De szerintem sem véletlenül vannak különböző gyújtótávolságú objektívek, horribile dictu: zooooom! Csak ez utóbbinak sajnos komoly korlátai vannak mobilos méretekben (meg úgy általában komoly optikai kompromisszumokkal jár...).

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#18) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Szerintem meg jó lett. Mindig is szerettem a Sony-kat csak sajnos a kamera nem nagyon szokott sikerülni nekik.Várom a tesztet.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#19) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Újabb nagyszerű példa arra, hogy ezeket a mai telefonokat nem embereknek tervezik. Ergonómia, kényelem, használhatóság? Pff... minek? :W

(#20) Saccco válasza <Adamsky> (#19) üzenetére


Saccco
nagyúr

Optikai ujjlenyomat-olvasó.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21) somogyib


somogyib
őstag

Mi az a "hall szenzor"?

(#22) weiss válasza somogyib (#21) üzenetére


weiss
addikt

Mágneses tér érzékelő.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#23) somogyib válasza weiss (#22) üzenetére


somogyib
őstag

És az mire jó?

(#24) Polarstar válasza somogyib (#23) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Robotzsaru ha a füle közelébe teszi a mobilt, akkor a kijelző lekapcsol. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25) weiss válasza somogyib (#23) üzenetére


weiss
addikt

Ha jól tudom, akkor a mágneses flip-tokokhoz kell.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#26) somogyib válasza Polarstar (#24) üzenetére


somogyib
őstag

Aha. Tehát közelségérzékelő fémfejűeknek. :D

weiss: kösz, utánaolvasok.

[ Szerkesztve ]

(#27) darvinya


darvinya
titán

Köszönöm a cikket.

Sony ismét hozta maga elvárható elcsesést, ami miatt nem térnék vissza.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#28) atike


atike
nagyúr

....és lesz amúgy XZ3 Premium...? :U Vagy csak "de jó lenne"...?

(#29) zolomon17


zolomon17
senior tag

Szemből meglehetős OnePlus 5T érzés fogott el. A Sony mikor szokott le amúgy a jack-ről? Pedig velük még számoltam, mint alternatíva :O

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#30) Sinesol


Sinesol
veterán

Jó kis teló lett, eddig Android fronton csak a P20 tetszett, de most már inkább ezt venném, ha váltanék.

[ Szerkesztve ]

(#31) papi77


papi77
addikt

Végre 1 kamera :)
A szoftnak meg kell egy-két hibajavítás,és atom stabil lesz!

Az első: NOKIA 1611

(#32) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ennyi pénzért vannak sokkal jobb ajánlatok

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#33) SkyLine3000 válasza Juhaszatti (#13) üzenetére


SkyLine3000
addikt

De aki annyira komolyan fotóz, h különféle obik kellenek, azok nem is fognak telóval fotózni... Ha komolykodni akarok én is előveszem a dslr-t, nem a telóval fényképezek, pedig nagyon jó képeket lő.

(#34) vzsolt72


vzsolt72
lelkes újonc

T. Bone123

Csak építő szándékkal írom, mert a cikkeid egyébként jók :C De mindegyikben elköveted ugyanezt a magyartalan kifejezést. Nem egybe, hanem össze van rakva. Légyszi próbáld ekerülni, mert csípi az ember szemét. Valamikor mindenki vidéki volt és életünk során próbáljuk levetkőzni a korábban felszedett rossz szokásokat, beidegződéseket. :K

"mert egyébként makulátlanul egybe lett rakva"

(#35) judas13


judas13
addikt

Egy lêpêst elôre, kettôt hátra.
Mert Sony.

Az ujjlenyomat olvasó felfoghatatlan elhelyezêsêt meg majd gondolom külön oktatják a szakmai körökben, hogy hová is nem szabad majd tenni azt semmi esetre sem.

Ráadásul nemrêg mêg ôk ugatérozták, hogy visszafogják a (csúcs)kêszülêkek kiadâsainak az ütemêt...

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#37) judas13


judas13
addikt

Nyelvtan nácik kíméljenek😐

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#38) Luck Dragon

Nekem nagyon tetszik, el tudnék rajta gondolkodni, ha nem ilyen hajmeresztő ár díszelegne a dobozán. Kár érte.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#39) moleculez


moleculez
veterán

Gyenge kezdés után erős visszaesés... A Sonynak most biztonsági játékot kellene játszani, az ilyen kísérleti megoldásokat (élvezérlés) meg bevezetni a középkategóriában. ( a Samsung nagyon okosan pont így tesz, lásd 2 kamera implementálása is először a C szérián volt, ha jól emlékszem). Normális gesztusvezérlés alapból ott a 9-ben, nem, majd ők jobban tudják... majdnem. Ezt biztos direkt csinálják. Lehet megélnek az IMX beszállításokból, néhány licensből, meg alkatrészből, és igazaból nem is akarnak jó telókat csinálni, vagy nem tudom?
Mindegy sok vizet nem zavarnak a piacon.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#40) batai15 válasza moleculez (#39) üzenetére


batai15
félisten

+1

(#41) hitchins


hitchins
őstag

Meg mindig varom hogy vegre kijojjon egy olyan sony amit ismet megvennek.
Ez nem az. Ismet :(
Jobb lenne ha inkabb evenkent adnanak ki uj telefont ahogy a tobbi gyarto akkor talan lenne ido atgondolni es lenne valami erdemi elorelepes.
Talan az irany most mar jo de meg van min dolgozni.

(#42) Zvezda


Zvezda
junior tag

Szép telefon, az elmúlt évek legjobb Sonyja. De ennyi pénzért brutális a konkurencia, Mate 10 Pro, P20 Pro, S9, Note 9 mind jobb választás

Xiaomi Mi A2

(#43) ates válasza Sebhelyes (#36) üzenetére


ates
aktív tag

Ennyire nem rossz azért ez a telefon, bár az ára tényleg magasabb annál, mint amennyit a konkurencia fényében ildomos lenni kérni érte. Mondjuk ki a 270 egyszerűen sok ezért a telefonért. Ja és minimum 4 v. 6/128-nak illetve volna lennie. Köszi.

(#44) janeszgol


janeszgol
félisten

6 giga ram mehetett volna bele. Kijelzőre kíváncsi vagyok, mit tud, a kamera közepes. Aminek örülök, az az, hogy outdoor fénymérésnél megnézted Bone a filmeket, youtube-ot. Ezt szeretem a MA-ban, hogy valóságos szagú. Pont a múltkor a Xiaomi tesztnél kértem outdoor tesztet és hát mit használ az ember ott? Nem a színes-szagos tesztképeket, hanem vagy böngésző/youtube vagy film. Tehát jellemzően fehér háttér, illetve fekete/zöld szín (ez mindig dominál a filmekben). És erre itt van a tesztben megemlítve. Jó lehet nem emiatt, de akkor is tök jó.
Ez olyan, mint a beszédhangszóró. Többed (néhány) magammal említettem, hogy szerintem baromi fontos a minősége mai is számít és mindig szerepel ez a tesztekben. Tök jó látni ezt.
Annyit akarok írni, hogy lehet csinálni jobb képeket félig manualban vagy manualban, de a fene se használja. Előkap, katt, visszatesz. Automata. Ez szerepel a tesztekben és ezért valóság-szagú. Ez a telefon most ennyit tud. Hogy tud-e majd többet, azt senki nem tudja megmondani, max a cég, aki kiadta a telefont.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#45) leslien válasza janeszgol (#44) üzenetére


leslien
nagyúr

6 giga ram mehetett volna bele.

már úton van az is.. [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#46) Azie válasza troviko (#1) üzenetére


Azie
őstag

majdnem sikerült 3 évvel később lemásolni a lumia 520 dizájnját, de még ezt is elkúrták :D :D sony :D :D
az esti képek is hozzák a 3 évvel ezelőtti szintet :)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#47) Saccco válasza Azie (#46) üzenetére


Saccco
nagyúr

Volt régen ilyesmi forma telefonjuk, pl a Vivaz.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#48) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Egyik legszebb? Ez? Mit szívtál te jóember? ;] A hátulja ocsmányságát nem sokan tudnák lekörözni. :DDD Az ujjlenyomat-olvasó ráadásul még jó béna helyen is van. Karmolni kell a hátulját, hogy rátehesd az ujjad.. Szégyen..

[ Szerkesztve ]

(#49) Crafter32


Crafter32
őstag

Nekem Sony XZ1c külső kellene káva nélkül XZ2 prémium kameraval.
Ez a szappantartó dizájn nem tetszik, ráadásul lapát méretű.
Csatlakozom azokhoz akik nagyon szeretnének venni egy szép és tökéletes Sony telefont, de nagyon nem tudnak.

(#50) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Amikor először olvastam róla, hogy végre oled lesz a sony-ban is, már kezdtem azon gondolkodni, hogy a Z3 után megint lesz egy telóm tőlük.
De a tesztet olvasva....
Talán mégsem. Az egész telefon olyan összecsapott, átgondolatlan katyvasz hatását kelti.
Az összképet nézve kb. visszalépés lenne, ha S8+-ról erre váltanék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.