Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60918) dellfanboy


dellfanboy
őstag

ez a 300kHUF-ert vett Yamaha eleg durva ami 2008-as mar-mar szamomra eleg hihetetlen kategoria, megha 160 k km is volt benne..

[link] talaltam itt ezt a honlapot de itt kicsit magasabbrol indulnak az r1-ek...

en storym:
lassan 6honapja elek hollandiaban de hogy a jo allapotu vasak nem olcsobbak mint otthon az fix. a valasztek nagyobb es az arak is...

karacsony elott neztem meg egy elso generacios r6-t(azaz 1999 evjaratut 16eves, fekete szurke gyari idomokkal pont mint amit Paulovits mester tesztelt a revube 99-be(csak a MOL matrica hianyzott a geprol). popec allapot a tulaja egy most 65 eves foszer, hasznalta palyan parszor meg az elejen de nagyreszt kozuton. szervizkonyve kitoltve igaz allt a motor 3 evet (2005-2008)kozott mert az oreg kulfoldon dolgozott, iden allitolag be se inditotta, volt a gepben 80k km. arra hogy mennyiert adta, kerem tippeljetek.

viszont neztem mas r6-t meg novemberben, ez mar masodik generacios volt de nem a forditott telos , fiatal torok/marokkoi srace, utangyartott idomok, tele monster matricaval... eldobta palyan ezert arulta, dekni karcos, idomok kuka,jobb index nem mukodott, kiherelt gyari dob. szervizkonyv nuku, 50k km. muszaki meg 1 evig volt rajta. beinditotta nem tunt veszesnek de ki tudja mikor cserelt olajat. mondtam neki adok 2k EUR-t kp-ba most ha eladja nekem(3k-ert hirdette). szerencsere nemet mondott azt mondta tul keves (mondjuk meg is szivom ha leokezza mert nem volt nalam annyi penzt :DD ). nem kotottunk uzletet, kb 2,5 het mulva irt egy emailt hogy eladta a gepet 2,6k EUR-t valami Lengyel sracnak... :C

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.