Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60833) zsolt19900 válasza polimorf (#60832) üzenetére


zsolt19900
őstag

megnéztem az összes -szinte az összes- csavargós videót yt-n :) és láttam, hogy a túravezetőnek is van ilyen toldata, gondoltam akkor nem lehet annyira rossz :D gondolom az benne a jó, ha éppen nem kell és városban cirkál az ember, akkor lehajtja kvázi, hogy esetleg ha bele is zavar akkor ne zavarjon a látómezőbe, aztán ha szükség van rá csak szépen fogja és felhajtja

valahogy optikára jobban tetszenek ezek a dolgok, hisz ne "éktelenkedjen" már a motoron feleslegesen egy oltári nagy plexi :)

Moskitó: lenne már motor a nevemen, de amilyen elképzeléseik vannak az eladóknak, találtam majd 1 ill. fél éves hirdetéseket, no mondom írok erre nem, hogy alkuképes lenne az ár, még emelkedett is :D hejhuj mondom (de természetesen a motoron semmi sem változott, szóval se új gumi se semmi ilyesmi), meg hogy én alkudni szeretnék akkor nekem nem eladó, meg látom hogy már hónapok óta fent van és egy tízest engedne el az árából..... nem nem akarom lealkudni a csillagos eged, de amikor én hirdetek bármit is és látom, hogy kell neki, jó helyre kerül ill. tényleg meg is veszi ha közös nevezőre jutunk akkor kéremszépen ne csak én legyek az aki, mint eladó enged, de mint vevő nem "kap" engedményt semmiből sem.

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.