Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43029) tresh válasza whitezo88 (#43022) üzenetére


tresh
addikt

Megane meg a Laguna a rönó jelben hasonlítanak maximum ;) Megán tulaj ként meg elég furcsán olvastam ezt hogy úszott a kocsi meg dőlt a kanyarokba.. ugyan is nálam ilyen nincsen (lehet mert karban van tartva). A haverod megánjánk elégé ki lehetett a bele :))

Mondjuk meggyőzni úgy se tudlak és nem is akarlak titeket arról hogy jó autó mert a francia mindig sz@r lesz a köztudatba ettől függetlenül nem egy típusuk van ami remek választás és a m1 ph1/ph2 pont oda tartozik..és nem vagyok francia párti se német se japán..:)

tothm:
A lagunás dologra pedig azt tudom mondani 500k ért ott valami nagyon nem klappol..
Ha kuplung szerk. csere érett akkor az kb 150-200K művelet.
Ott a vezérlés amit tuti cserélnék az se olcsó mulatság..és lehet ezt mérlegelte és így már ha hozzá adod ezeket az alap költségeket rögtön 800K körül jársz vétel árral együtt.. én arra gondolok most kéne rá komolyabban költeni és inkább eladja..

ja és ahogy írták go egy márka szerviz 10k körül átnézik neked csontra meg egy kis apró/kávé a szerelő srácoknak és korrektek lesznek és elmondják mi a gondja és netán azt is megsúgják érdemes e vele foglalkozni avagy sem :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.