Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43951) Balupapa válasza MunezXBK (#43949) üzenetére


Balupapa
senior tag

nabummm:D más bizsztos jobban fejlődütt akko' :D

_-=*WheelWhores*=-_

(#43952) ABE válasza Balupapa (#43951) üzenetére


ABE
őstag

Bunkó vagy Bugsy! :))

(#43953) audi100td


audi100td
nagyúr

Citroen ZX vagy Reanult 19? Melyik lenne jobb választás? Illetve melyiknek mi az előnye/hátránya a másikkal szemben? 1.4-es benzines (75LE) lenne mind a kettő.

(#43954) Balupapa válasza ABE (#43952) üzenetére


Balupapa
senior tag

Látom ma film nosztalgia nap van :))

_-=*WheelWhores*=-_

(#43955) DeFranco válasza ABE (#43947) üzenetére


DeFranco
nagyúr

vegyél BMW-t vagy valami Audit amivel meg lehet jelenni. Pénz&Sárm

Átírással 600-ból megvagy, majd spórolsz az olajon meg veszel rá alig használt gumit, a slick úgy is jobban adja, sportgyertya, tankolsz bele 2000-ért evoracsingot és széttépheted a száját a faluszélen.

Sanyi tud hozzá olcsó bontott utángyártott alkatrészt. :K

(#43956) Integra válasza audi100td (#43953) üzenetére


Integra
titán

tyííííííí, bátor vagy. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43957) audi100td válasza Integra (#43956) üzenetére


audi100td
nagyúr

Tudom, de ennyi pénzért (200-300k) nem kapok japán autót, max olyat ami szét van rohadva. Ma egy Primera-t néztem meg, ki volt rohadva az egész küszöb. Kocsi meg kell, amíg nem lesz pénzem jobbra, mivel az Audi már lényegében teljesen kuka, ma pl. a kuplung munkahenger dobta be a törölközőt.

[ Szerkesztve ]

(#43958) Kornel válasza DeFranco (#43955) üzenetére


Kornel
veterán

:C

(#43959) Integra válasza audi100td (#43957) üzenetére


Integra
titán

az a baj, hogy ez irdatlan 22-es csapdája :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43960) #10726912 válasza audi100td (#43953) üzenetére


#10726912
törölt tag

+1 A Renault 19-re. Primeranem jöhet számításba? Szerintem többet érne a 19-esnél... :U

(#43961) neduddki válasza audi100td (#43953) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a 19 20 eve isz uk vot pedig akkor meg oleg vekonak votam:- )

udv

neduddki

mod: ennyi pizi mahd az 51es ufo elmeseli hogy kell szinyi torkos borz mogygyara ha nem hallgacc a bandara es buzuki

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#43962) ABE válasza DeFranco (#43955) üzenetére


ABE
őstag

Akkó' ányóc lesz.

(#43963) bigmasterg válasza audi100td (#43957) üzenetére


bigmasterg
addikt

A suzuki Japán :P

(#43964) audi100td válasza #10726912 (#43960) üzenetére


audi100td
nagyúr

De, jobb lenne. Csak az a gond, hogy nem találtam ennyiért olyat amit nyugodt szívvel megvennék, amit linkeltél szintén nem bizalom keltő. Ma ezt néztem meg és élőben koránt sem ez az állapot fogadott, a képek szerintem legalább egy évvel ezelőtt készülhettek. A kocsi ott áll már ezer éve, 450e Ft volt még az eredeti ára, kb. a kereskedésben rohadt szét.

(#43965) Dluinet válasza alienpapa (#43942) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ennek nem Briggs motorja van? A képen az látszik.

egyfokozatú (ásványi) SAE30-as olaj

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#43966) bitpork válasza audi100td (#43957) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Vegyél megint szivart. Bár az sincs ilyen olcsón :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#43967) lsc válasza audi100td (#43964) üzenetére


lsc
nagyúr

Corolla? Ennyiért főleg nem hibátlanok, de a két említettnél bőven jobbak.

Az élet kegyetlen .

(#43968) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Egyszer elvezetnék egy ilyet: [link] :DDD

(#43969) #10726912 válasza audi100td (#43964) üzenetére


#10726912
törölt tag

Esetleg nézhetsz Passatokat. (a gyanús linkemre is ránéznék, hátha mégse átverés, sokat nem veszíthetsz vele). Passatból ezt találtam:
[link], esetleg 1.9td...
A 19-es helyett még lehet alternatíva szerintem az Astra, esetleg benzines Mondeo.
Sok sikert a kutatáshoz és sajnálom, hogy le kell mondj a szivarról :(((

(#43970) giigz válasza DeFranco (#43968) üzenetére


giigz
veterán

2 utcával arrébb az egyik srác ilyennel járt még pár éve, kipufogó+sötétített üveg, öröm volt látni :D

(#43971) bitpork válasza DeFranco (#43968) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez egy átkeresztelt Kragujevac(Zastava). Megboldogult kollégámnak volt. Emlékszem egyszer a bolt előtt cserélt rajta kipufogót...

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#43972) DeFranco válasza bitpork (#43971) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A vicc az, hogy a népítéleten 5:1 arányban dícsérik. :DDD

(#43973) bitpork válasza DeFranco (#43972) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

2 fillér volt hozzá minden, és szög egyszerű volt. Rendben rohadt, de picipézből ment.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#43974) bigmasterg válasza Integra (#43959) üzenetére


bigmasterg
addikt

Erről egy gyors vélemény ? :)
Mondjuk integrát úgysem mernék venni, mert jó eséllyel nyúl az ember egy széthajtott, halálból feltámasztott darabba.

(#43975) harry válasza audi100td (#43957) üzenetére


harry
veterán

Nissan Almera esetleg? De igazából ilyesmi árban tényleg nem várható túl sok...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#43976) probizz


probizz
tag

Ide is beteszem, mert nem jár mindenki a klub topicba. ;) Csak, hogy nappali képeket is lássatok. :) (Kattints a nagyításhoz.)

[ Szerkesztve ]

(#43977) audi100td válasza lsc (#43967) üzenetére


audi100td
nagyúr

Néztem Corolla-kat is, de ennyiért csak hulladékot találtam, kivéve egyet ami képről nem tűnt rossznak, de messze van tőlem sajnos. Azért gondoltam pl. Renault-ra, mert pl. ez kifejezetten egyben van, legalábbis a képek bíztatóak.

bitpork: Vennék szivart, de max 5h benzines jöhetne szóba, azok meg sokat zabálnak, főleg a 2.3-as, erre is figyelnem kell, dízelt meg még egyszer nem vállalnék be, totál le vannak azok lakva, vagy olyan drágán hirdetik, hogy az árából kijönne egy C4 TDI.

harry: Almera-kat is kerestem, de ennyiért az is felejtős. Volt egy egész jó Sunny, ráadásul 1.6-os 3 ajtós, de az orrom elől vitték el.

Tiger.huhhhh: Passat, Golf dettó, de egy elfogadható Astra lehet kijönne.

szerk: Volt egy nagyon szép 323-as Mazda is, amit meg néztem személyesen, viszont végül (még aznap) a főnök ismerőse kapta meg a verdát, ilyen az én szerencsém. :D

[ Szerkesztve ]

(#43978) giigz válasza audi100td (#43977) üzenetére


giigz
veterán

+100-200k es megnyilnak a lehetosegek, jo allapotut is vehetsz, nagyobb, kenyelmesebb, szebb, jobb autokbol valaszthatsz. Ennyi penzbol altalaban csak hulladek van kb., tisztelet a kivetelnek...

(#43979) Typhoon47 válasza audi100td (#43977) üzenetére


Typhoon47
őstag

szerintem duplázd meg a keretet és akkor esetleg. de így csak szart fogsz kapni, vagy valami elfogadhatónak kinézőt rejtett szarsággal. ennyiért szerintem még klímás manager swift sincs.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#43980) audi100td válasza giigz (#43978) üzenetére


audi100td
nagyúr

Az a gond, hogy nincs +100-200k-m és egyelőre nem is lesz. :D Viszont találtam most egy Sunny-t ami nem tűnik rossznak, igaz a ronda 4 ajtós változat, de mindent nem lehet egyszerre. :) Holnap ha lehet megnézem, remélem tényleg egyben van.

(#43981) neduddki válasza audi100td (#43980) üzenetére


neduddki
nagyúr

hI!

csak hallkan kerdezem sunyhoz hogy all az alkatresz?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#43982) audi100td válasza neduddki (#43981) üzenetére


audi100td
nagyúr

Attól függ miről van szó, kopó alkatrészek mondhatni elérhetőek, ha valami spécibb cucc kell az szopás, még bontott is necces, ilyen szempontból a franciáknál az előny. :(

(#43983) neduddki válasza audi100td (#43982) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

beszelej didyman-val hath a klubbn an vmi ismert pozso elado

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#43984) Integra válasza bigmasterg (#43974) üzenetére


Integra
titán

nem lehet sokat megmondani a fotókból. a leírás meg vicc kategóriát súrolja alulról. km óra állás nincsen megadva. de legalább pirosra lefújta a féknyergeket :DDD
a jó type r-ek alapvetően mindig hirdetés nélkül mennek el fórumon keresztül. a legtöbb hirdetett autónak kívülről fújják az előéletét azok, akik egy jó darabra vágynak. nagyon kicsi a piac, itt kiderül minden.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43985) harry válasza giigz (#43978) üzenetére


harry
veterán

Az a baj, hogy ezt bármeddig lehet játszani. Én is úgy voltam vele, hogy első kocsi, csak kell legyen 400 körül valami használható. De ott még sok a fapad, régi, esetleg problémásabb kocsi, ha teszünk még hozzá, 500 körül/fölött már elérhető egy komolyabb kategória, ahol vagy az üzemeltetés a több (pl. mondeo), vagy a kisebb kocsiknak nagyon az alja (focus, 323f), akkor legyen 600-700, és akkor ezek még mindig 2000 körüli gyártású kocsik... +szerviz, átírás, egyéb jóságok.

Nem is tudom, talán inkább az igényeket kéne belőni, és elfogadni, hogy az milyen áron elérhető / adott áron miről kell lemondani. 200-ért is van autó, de az olyan is, noha lehet valakinek csak pár évre kell, és nem számít, ha a rozsda meg is ette, de működik.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#43986) qdak válasza giigz (#43883) üzenetére


qdak
addikt

1 havernak volt 206, rezonalt mint az ikarusz :)

meg a kajas csajszinak, na o nem azt mondana mint te, allandoan kimentek az egoi, de vegulis ezek nm olyan drasztikus dolgok, bar az ego idegesito lehet, foleg ha csekkel is tarsul...

mod: ja meg vmi rettenetes alapjarata volt, de aztan megoldotta a csajszi, le 0 aztak neki.

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#43987) MunezXBK válasza DeFranco (#43972) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Tudod, hogy mentek ezek? :K

(#43988) DeFranco válasza MunezXBK (#43987) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Trabantunk volt, maximálisan szerettük. Más kor volt az, más igényekkel, és ezek az autók igen-igen szerethetőek is voltak. Talán minél kisebbek (trabant, polák, yugo) annál szerethetőbbek.

(#43989) golya32


golya32
aktív tag

Nekem van egy Camrym 200 körül oda adnám, megy nem rohad kényelmes..
Kell ennél több?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#43990) hdman válasza golya32 (#43989) üzenetére


hdman
őstag

Valaki vegye már meg azt a camryt, könyörgöm :DDD

Sopron city :)

(#43991) DeFranco válasza _NCT (#43831) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Most mértem, 1.6 focus Pálya (230)-országút (300)-város (230) használattal 6.8-on állt meg.

És nem, nem gyökkettő fordulaton jártam vele :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43992) Bdanyy válasza DeFranco (#43988) üzenetére


Bdanyy
addikt

Anno kisfiatot szerettem én is :D Főleg a hangját, illetve a pumpás ablaktisztítóadagolót. Viszont emlékszem, hogy kényelmesen már gyerekként sem fértem el hátul, illetve jóóópárszor robbantunk le vele :D Volt osztálytársaméknak volt bogár, nah abban is szerettem utazni :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#43993) neduddki válasza hdman (#43990) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat rkerlek erre Te vagy a lettjobb jelolt, me
1 Te vetted fel
2 hozzad zole van

udv

neduddki

p.s. :- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#43994) Integra válasza qdak (#43986) üzenetére


Integra
titán

én nem írom inkább le a személyes 206-os tapasztalataim :DDD
viszont ami miatt már elvből nem vennék és eltanácsolnék mindenkit, az a botrány pedálrend.. középre elvan tolva az egész, teljesen természetellenes, fent van a tűzfalon, vicc komolyan. aki rendes, normális autóhoz szokott és megpróbál egy ilyet vezetni, nem fogja elhinni, hogy ilyeneket is gyártanak a plebsnek.. botrány, életveszélyes. a gyári szőnyeg alá meg be tud akadni a pedál..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43995) bitpork válasza Integra (#43994) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Már megint nem értesz hozzá! Ez nem hiba ez feature :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#43996) giigz válasza DeFranco (#43991) üzenetére


giigz
veterán

90-nél mennyit forog neked?

(#43997) DeFranco válasza giigz (#43996) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem akarok hülyeséget mondani, nem tudom. :B Tippelhetek, de kb. 50% hogy eltalálom (vagy igen vagy nem)

szerk: persze. :K

[ Szerkesztve ]

(#43998) giigz válasza DeFranco (#43997) üzenetére


giigz
veterán

Akkor majd megnéznéd valamikor? :D

(#43999) giigz


giigz
veterán

Mit láttam ma?

15 milliós új Merci rozsdás lemezfelnivel :D

(#44000) Kornel válasza giigz (#43999) üzenetére


Kornel
veterán

nem volt rajta 17 éves gumi? :C :DD

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.