Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87701) syl5 válasza Nightmare (#87695) üzenetére


syl5
őstag

Baz+ egyél rendesen, gyúrjál rendesen, és izmos leszel!
Nem rocket science...
Abban igazad van, hogy nem akkora a benefit-je a tápkiegeknek, mint reklámozzák, de a Colgate fogkrémtől sem lesz a szuvas, szétcigizett, kávézott fogból egy hét alatt műprotkó fényességű tiszta fogsor. Ez tiszta sor.
Fehérje azért jó, mert ha normálisan akarsz edzeni, akkor 2 órával előtte megkajálsz, leedzel, lezuhanyzol, hazaérsz eltelik 4,5-5 óra, úgy hogy szétbasztad magad és nem eszel. Ilyenkor bedobsz egy adagot még az öltözőbe, eszel rá pár szem magot, és jobban kibírod amíg normális kajához nem jutsz. Ennyi, egy adag/nap.
De attól még kell normális minőségű, és mennyiségű kaja és edzés.
Hány kg vagy?
Ehhez mennyivel guggolsz, húzol fel, nyomsz fekve, mennyivel megy egy overhead press, hány szabályos húzódzkodás megy, mennyi tolódzkodás?
Lefogadom jó részét nem is csinálod, bezzeg a bicepsz biztos van, meg szarrá izolált mell edzés.
Enni kell és erősödni, megtanulni szabályosan az alapgyakorlatokat, és felfejlődni azokban. Ha ezek tisztába vannak téve akkor az izom "magától" jönni fog.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#87702) aelod válasza Because (#87698) üzenetére


aelod
veterán

Egy kérdőjel elég a mondat végére.
Nem.
Nem megy a fejlődés? ;]

Magyarországon nem bűncselekmény amúgy ezekkel üzletelni?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87703) Dicker válasza aelod (#87702) üzenetére


Dicker
őstag

A legtöbb országban bűncselekmény ezekkel üzletelni. Olyan, mint a drog.
De a birtoklása lett pár éve itthon életfogytiglanig terjedő büntetéssel sújtható. ;]

(#87704) Nightmare válasza syl5 (#87701) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ehhez mennyivel guggolsz, húzol fel, nyomsz fekve, mennyivel megy egy overhead press, hány szabályos húzódzkodás megy, mennyi tolódzkodás?
Lefogadom jó részét nem is csinálod, bezzeg a bicepsz biztos van, meg szarrá izolált mell edzés.
:U Érdekes feltételezés.

Kizárólag alapgyakorlatok mennek. Aki régóta olvassa a fórumot, tudja (márha érdekelte is, vagy megjegyezte), de azért leírom. ;)

Fekvenyomás most elég szar 90 kg-ból 2 ment legutóbb. A legjobb 100-ból 3.
Guggolást nem erőltetem, a csúcs 94-be 5 volt. Felhúzás 152 kb-ba 5, sajnos mostanában nem a legjobb, csak 140 körül megy. Fej fölé nyomás 68 kg-ba 5 volt a csúcs, most max 2. Tolódzkodni nem szoktam, régebben csináltam, akkor 63 kg (saját súly) +40 ebből 4-6 attól függ. Húzódzkodás saját súly + 18 ebből 4-6 ismétlés. Átmeneti böjtöléssel diétázom, éhgyomorra(11-kor eszem, 4-kor edzek). Jelenleg 63 kg és 169 cm. Ennek fényében lenne még valami kérdés?

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#87705) Because válasza HussarF (#87700) üzenetére


Because
őstag

nem tudom azért kérdezlek titeket mit rendeljek

(#87706) .: JuSzT :. válasza Because (#87705) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Mindig az akciósból.

(#87707) aelod válasza Because (#87705) üzenetére


aelod
veterán

Észt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87708) Because válasza aelod (#87707) üzenetére


Because
őstag

szar a genetika be kell avatkozni, élni nem akarok sokáig (héliumpalack, zacsi már rég be van készítve a pincében ha bármi úgy alakul)

[ Szerkesztve ]

(#87709) Zola007


Zola007
veterán

tyűha, mi vót' itt ma!
Duzzad az agyam a sok új információtól!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87710) aelod válasza Zola007 (#87709) üzenetére


aelod
veterán

Azt hittem a víztől :DD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87711) Ijk válasza Nightmare (#87695) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem nőtt 20 év alatt az ember fehérjeigénye, egyébként is a 20 év nem volt olyan régen már bőven nyomták a táplálékkiegészítőket. 70-80-as években még nem, akkor meg itták a nyers tojást. Az volt aztán a fasza, mennyivel rosszabb hogy most az olcsóbb, finomabb, egyszerűen elkészíthető tejsavó van helyette. Egyébként sem voltak izmosak a 70-es években, közel sem volt ennyi testépítő amatőr szinten, de legalább dagadt sem. Azóta sokkal fejlettebb a táplálkozás tudomány, a mai tudást a testépítésben akkor fektették le.

Az hogy te miért nem fejlődsz azt senki nem fogja neked megmondani. Egyrészt kérdés milyen szinten vagy most, mennyit enged a genetika, milyen edzések adnának lökést. Nem a 2-3 ismétléses erőgyakorlatoktól szoktak általában izmosak lenni. Mivel törpe vagy nincs is nagy fehérjeigényed, 70g pont jó neked szintentartásra, 140g-tól meg nem fejlődsz ha nem kapnak extra terhelést az izmaid, vagy már a határaid közelében vagy. Testépítésben mindig több fehérjét viszünk be mint ami úgymond szükséges. Nem olyan szimpla a szervezet hogy neked mondjuk 96g fehérje kell naponta átlagosan a növekedéshez, és ha 120g-ot viszel be akkor 24g megy a lefolyóba. 4-5kg izom meg egy haladónak még koxszal is nehéz évente, ha te vagy 70 kiló, akkor örülj ha 1 kilót felépítesz egy év alatt, heti 4 kemény edzéssel. 4-5 évben mérhető a látványos fejlődés nem hónapokban meg 1 évben.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#87712) Nightmare válasza Ijk (#87711) üzenetére


Nightmare
senior tag

Kösz a hozzászólást, bírom Benned, hogy amikor ide betévedek minden alkalommal leírsz hasonlókat. :)

Egyébként a Te hozzáállásod, és "tudásod" illik a legjobbak közé itt a fórumban. Bár néha nem értünk egyet, de ezért szép az élet. :)

Sokmindent megpróbáltam az évek folyamán, egyik sem vált be igazán, de ráérek, majd kitalálom mi lesz a nekem való.

A 20 évet csak úgy írtam, igazából 40 lenne az ideális, mert akkoriban(mikor Mike és Arnold nyomta) nagyon gyerekcipőben volt az ipar. Onnan származik a napi 1 gramm, amit nem értek, hogyan sikerült 2-re feltornázni manapság. :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#87713) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Sziasztok!

Van itt olyan aki reggel jár terembe reggeli / munka előtt?

(#87714) Morris válasza Lacee1986 (#87713) üzenetére


Morris
veterán

yepp :)

(#87715) Because


Because
őstag

winstrol-ra gondoltam, de akkor a kérdésem lehet-e engem büntetni ezért? (annyit ugye nem ér meg)

[ Szerkesztve ]

(#87716) Eagl3 válasza Because (#87715) üzenetére


Eagl3
veterán

Megveszed, használod. A kutyát nem fogja érdekelni.

(#87717) Dicker válasza Because (#87715) üzenetére


Dicker
őstag

Vegyed, úgyse az van benne. Legalább már két lyukas vállú, esetleg új faj lesz a topikban, a két segglyukú ember. ;]

(#87718) Zola007 válasza Because (#87715) üzenetére


Zola007
veterán

ha eljön az idő, megtalálunk!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87719) Zola007 válasza Zola007 (#87718) üzenetére


Zola007
veterán

Áfene, ezt a kamu kékkabátos kétajtósszekrény nickemmel akartam írni...

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87720) HussarF válasza Dicker (#87717) üzenetére

Miről beszélsz? Teljesen be van forrva már évek óta ;]

(#87721) Eagl3


Eagl3
veterán

Csak nekem furcsa, hogy ez a csávó 187 centi magas, 93 kiló és 11% a TZS%-a?

(#87722) Because


Because
őstag

azért ha valaki biztosabb forrásból tud ténylegesen azt tartalmazó anyagot kérem ossza meg!

(#87723) Ijk válasza Eagl3 (#87721) üzenetére


Ijk
nagyúr

Milyen csávó?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#87724) Apollyon válasza Because (#87722) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ja hogy ezt te most itt komolyan gondolod, aszittem csak szórakozol. A pisztolyos megoldás gyorsabb.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#87725) Eagl3 válasza Ijk (#87723) üzenetére


Eagl3
veterán

Jah, lemaradt a link: [link]

(#87726) Ijk válasza Eagl3 (#87725) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha ez 11% akkor nekem 6%. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#87727) Because válasza Apollyon (#87724) üzenetére


Because
őstag

áhh túl sok bestgore-t nézek, amikor kipattan a szeme, leszakad az állkapcsa és életbe marad

(#87728) norbi2010 válasza Eagl3 (#87725) üzenetére


norbi2010
őstag

Itt kezdésnek már a magyar szinkront is elkúrták, mert a videóban az offical weigh-inhez 185.5lbs-t írnak, ami 84kg, nem 93.

(#87729) Eagl3 válasza norbi2010 (#87728) üzenetére


Eagl3
veterán

Végig teljesen elképesztő számokkal dobálóznak.

(#87730) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Crossfit megvót,úgy bedurrant a karom a felénél,hogy fájt. Ennyire még bicepszezést sem érzem,ezentól heti 2x járni fogok

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#87731) Peti78


Peti78
őstag

Üdv!

Elektromos cigit szívok, amiben van nikotin, növényi glicerin, propilén glikol és aroma. Mennyiben befolyásolja ez a fejlődésemet?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#87732) BÁ Nutrition válasza Ijk (#87726) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lehet az izom%ra gondolnak :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#87733) Silverr válasza Peti78 (#87731) üzenetére


Silverr
aktív tag

Semennyire, nem ettől függ az egész.

(#87734) Peti78 válasza Silverr (#87733) üzenetére


Peti78
őstag

Nyilván nem ettől, de az esetleges negatív hatásai érdekelnének.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#87735) Silverr válasza Peti78 (#87734) üzenetére


Silverr
aktív tag

A negativ hatásai nem az izomnövekedésben fognak menyilvánulni.

(#87736) syl5 válasza Nightmare (#87704) üzenetére


syl5
őstag

Akkor sorry, de nem a csúcs hanem szeria szamok szamitanak, amikkel dolgozol heti szinten.
De akkor csak a kaja a keves, illetve lehet nem eleg intenziv az edzesed.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#87737) Zola007 válasza Peti78 (#87731) üzenetére


Zola007
veterán

Arra ügyelj, hogy jó minőségű akkut vegyél bele, mert a képedbe robban.
Ez az egyetlen nagyjából ami a nikotinon kívül befolyásolja a tested állapotát, bár ha ronda vagy akkor nem oszt nem szoroz.
További kedves szavak igényelhetők az alábbi emelt díjas telefonszámon 069o I88I88

ui: Hádde komolyan, hogy lehet ilyet kérdezni? Ne az edzés miatt szokj le a nikotinról, hanem azért mert fölösleges és még pénzbe és időbe is kerül, mégha e-cigi is.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87738) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Zsír... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#87739) Because válasza FollowTheORI (#87738) üzenetére


Because
őstag

(#87740) BÁ Nutrition válasza Because (#87739) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

edz, edz, nem edz.

bar valakinek edzessel is csak a nem edz szint jon ossze ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#87741) Peti78 válasza Zola007 (#87737) üzenetére


Peti78
őstag

csak minőségben gondolkodom. Azért bátorkodtam "ilyet" kérdezni, mert Ti már összetettebben látjátok ezeket a mechanizmusokat. :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#87742) Ijk válasza Because (#87739) üzenetére


Ijk
nagyúr

Arnold nem a kedvencem emberileg, de szánalmas ez a basztatás amikor kormányzó volt miért nem maradt formában. Kíváncsi vagyok akik ezeket csinálják mit értek el az életükben.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#87743) aelod válasza Ijk (#87742) üzenetére


aelod
veterán

Pontosan. Nemrég olvastam az emlékmás c. életrajzi könyvét és abban leírja honnan hova jutott. Nem csak testépítőként volt sikeres hanem vállalkozóként/üzletemberként és politikusként. A filmjeiről nem is beszélve. Az, hogy 60 felett nem úgy néz ki mint Zane nem kisebbíti az érdemeit. Sok ember példát vehetne a thali kisfiúról aki Amerikáról álmodott. Az alázatnak a kitartó munkának köszönhetően pedig valóság lett a néhai álom.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87744) Nightmare válasza syl5 (#87736) üzenetére


Nightmare
senior tag

Semmi gond, csak leírtam ezeket, hogy tudd nem mell bicepsz edzés megy, no nem mintha számítana. :N

A kaja biztos kevés, mert diétán vagyok. De pl egy érdekes dolog: felhúzás után 2 nappal sem megy úgy a guoggolás, mint kéne, pedig csak heti 1X húzok fel. Ha nem csinálom, jobban megy a guggolás. Tehát a probléma az idegrendszerben keresendő.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#87745) Zola007


Zola007
veterán

Volt itt szó múltkor az izomlázról és a nyújtásról. Nálunk kevesen nyújtanak vagy ha igen, rosszul.

Nekem szinte sosincs izomlázam, ami nem feltétlenül baj, de épp ezért tegnap kíváncsiságból elhagytam a végén a szokásos 8-10 perces nyújtást.
Ma príma izomláz van a mellemben és az első vállban.

Nem 'broscience akar lenni, csak annyit akarok vele mondani, hogy aki az izomlázat tartja az edzés SI mértékegységének, az egy komplex nyújtást vigyen be a végére és lehet, hogy változnak a dolgok.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87746) Zola007 válasza Nightmare (#87744) üzenetére


Zola007
veterán

63 kiló vagy és diétázol?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87747) Nightmare válasza Zola007 (#87746) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ha már nagy darab nem leszek egyhamar, akkor a szálkásságra törekszem. :K

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#87748) NORBl


NORBl
aktív tag

Hot Pan-t használ valaki ? Frankó, bírja ? Ill tudnátok egy bevált, frankó rizsfőzőt is ajánlani ?

(#87749) Zola007 válasza NORBl (#87748) üzenetére


Zola007
veterán

én akartam venni mikor akciós volt, de közelről megnézve a kütyüt, nem tudom hogy adott a Kermi rá engedélyt, mert érintésvédelmileg egy nagy nulla a cucc, illetve a bevonat sem tűnt tartósnak

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87750) Ribi válasza aelod (#87743) üzenetére


Ribi
nagyúr

Plusz a legszebb az ilyen képekben, hogy összehasonlít 2 megrendezett feszítős képet egy tengerparton bóklászóssal, ahol kb nem is tudta, hogy fotózzák. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.