Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88051) Nightmare válasza -Mike- (#88049) üzenetére


Nightmare
senior tag

Még nem, hiányzik 2.7 kiló. ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#88052) -Mike- válasza Nightmare (#88051) üzenetére


-Mike-
addikt

Vágd le az egyik alkarodat és meg is van, ne szenvedj ezzel olyan sokáig.

(#88053) Nightmare válasza -Mike- (#88052) üzenetére


Nightmare
senior tag

Hogy ez eddig nem jutott eszembe. :U :D

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#88054) darkarthur válasza GoTReX (#88038) üzenetére


darkarthur
senior tag

Azért nem kell minden nap azt enni.

1K-ért veszem a csirkecsöcsöt, 2k-ért a marha combot. Full szárazon, zsírmentesen. Amúgy sem eszek fél kg-nál több húst egy nap. A többit egyéb forrásokból viszem be. (90kg vagyok, alacsony testzsírral).

Samsung S23 Ultra 5G

(#88055) Eagl3 válasza darkarthur (#88054) üzenetére


Eagl3
veterán

Hol veszel ezerért csirkemellet?

(#88056) darkarthur válasza Eagl3 (#88055) üzenetére


darkarthur
senior tag

Van itt egy csirke feldolgozó, mekinek csinálnak csirkéből minden félét, és az alapanyagot kvázi beszerzési áron adják a dolgozóknak, így szoktak nekem hozni. Ami jó, hogy semmi dzsuva nincs rajta, így csak megmosom, kimérem, elteszem. Elég szerencsés helyzet.

Samsung S23 Ultra 5G

(#88057) bbuffy válasza .: JuSzT :. (#88050) üzenetére


bbuffy
senior tag

Van kûlönbség jelentős szted? Font 445 euro 312.
V miért? Hogy olcsó? De ez vmi kevert cucc akkor.

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#88058) .: JuSzT :. válasza bbuffy (#88057) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Más a szállítási költség, meg a rendelési érték. Meg a két oldalon más más akciók vannak, ki hogy tudja olcsóra kombinálni a saját kis szettjét.

Nekem 84 EUR lett
2 kiló creatine
5 kiló maltodextrin
4,5 kiló True whey.

és így már ingyen szállítanak. Előrelátó módon készülgetek az őszi tömegelésre, vagy valami olyasmire.

(#88059) kk831228 válasza Nightmare (#88046) üzenetére


kk831228
addikt

Azt néha hallgatom én is... :R Kicsit már túlégeti a srác, de nagyon sok érdekes jó dolgot mond!! :R :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#88060) Zola007 válasza Nightmare (#88046) üzenetére


Zola007
veterán

igyál amikor szomjas vagy
a vér 3%-os vízveszteség esetén a szervezet már van ADH-termelés, a vese sűrít és megjelenik a szomjúságérzet.
Ebből a szöveti kompartmentek még vajmi keveset érzékelnek.
Azt viszont tényleg meg kell tanulni, hogy mik a szomjúságérzet jelei.

A cserepesre száradt száj, sötétsárga vizelet és ülésből felállva szédülés már ezen túlmutat.

ébredéskor 1 pohár, reggeli előtt 1 pohár, közben 1 pohár.
Utána meg iszol amikor szomjas vagy, kilónként 45 ml legyen meg naponta, edzés alatt 1 liter a többit már nehéz elrontani

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88061) Ribi válasza Zola007 (#88060) üzenetére


Ribi
nagyúr

Kilónként 45ml? Szóval egy átlag embernek kb 4 liter? Kicsit sok lesz az.
Ki az a hülye aki akkor sem iszik amikor szomjas?
Sajnos én is általában akkor iszom amikor szomjas vagyok és szerintem 1 litert sose iszom meg naponta.
Morningsós mókus amiatt mondta, hogy nem jó evés közben enni, hogy felhígítja a gyomorsavat a sok víz.
És alapvetően az ember is inkább száraz kajára van beállva és tulajdonképp emiatt a leves sem egy jó kaja feldolgozás szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#88062) Nightmare válasza kk831228 (#88059) üzenetére


Nightmare
senior tag

Végighallgattam az összeset, elég sok volt felrakva. Kicsit túlzásnak tartom amiket mond, eléggé igen-nem alapon fest le sokmindent. Erről nagyapám jutott eszembe 88 évig élt, és akkor ivott-evett, amikor kellett. :) Most jön az, ha betartotta volna, akkor élhetett volna 100-ig is. ;]

(#88060) Zola007: nem foglalkozom az ivás témával. Régen ittam én is, erőltettem. Most csak akkor iszom, ha szomjas vagyok. Nem vagyok meggyőződve arról, hogy annyira jó az a rengeteg víz. Így is eljárok 4x-5x pisálni egy nap, nem foglalkozom vele. Pl reggel ittam egy pohár vizet, kb 3 deci. 11-ig bezárólag 2X voltam hugyozni.

Beírtam már ide, párom 160 cm-es lány létére sokat iszik (2 liter körül), vérvétel után azt mondta neki a doki, hogy igyon többet, asszem a vörösvérsejtje a plazmában több volt(úgy emlékszem ez is jelzi, hogy eleget iszik-e) mint nekem, aki alig 1-et iszik egy nap. 4.5-5.5 a tartomány(igazíts ki, ha rosszul emlékszem), neki 5.3 volt, nekem 5. Úgy gondolom nem lehet kategórikusan kijelenteni, hogy kinek mennyit kell inni. Menjen el vérvételre, és minden kiderül.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#88063) .: JuSzT :. válasza Ribi (#88061) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Ezért rendelek 4-6 karton vizet be a munkahelyemre. Mindig van egy üveg az asztalomon, ezért nem felejtek el inni. Mert akkor iszom amikor az üvegre nézek, nem amikor szomjas vagyok.

(#88064) aelod válasza Ribi (#88061) üzenetére


aelod
veterán

De azért elmondod a tuti csak épp nem tartod be.
:U
Sosem értettem mit kell ezen ennyit pörögni. Ott a shaker. Töltsd meg igyá' belülle (ahogy vas megyében mondanák). 7 decisek általában. Én a melóban megiszom 3-4 "pohár" vizet. Edzésen még lemegy egy. Aztán a otthon is vagy 2 az étkezéseknél. Könnyen számon lehet tartani így a víz fogyasztást.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#88065) Ribi válasza .: JuSzT :. (#88063) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én is kezdek erre rászokni mostanában, mert mindenki ezt hajtogatja, hogy sokat kell inni. Habár nálunk valahogy senki nem iszik sokat.

aelod: Én sem iszom, mert nem vagyok szomjas. Ez a baj. Próbálom magam kényszeríteni erre.

[ Szerkesztve ]

(#88066) Sanyi.il válasza Nightmare (#88046) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Fent van valahol az összes kigyűjtve? Néha van időm még munka előtt belehallgatni, van amikor érdekes dolgokról beszél.

[ Szerkesztve ]

(#88067) Nightmare válasza Sanyi.il (#88066) üzenetére


Nightmare
senior tag

Én a youtube-ról hallgattam. 100+ videó(hang) lett feltéve. Némelyik csak 1 perc, de van 20 perces is. Érdemes meghallgatni, de néha hajmeresztő dolgokat mond. Pl a fehérjéről, gyerekkorban (állítólag) kifejezetten káros a sok. :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#88068) Ribi válasza Nightmare (#88067) üzenetére


Ribi
nagyúr

Tegyük hozzá, hogy vega a faszi, szóval emiatt már van egy bizonyos irányultsága. :U ;]
De amúgy jókat mond. Szerintem.

(#88069) Ijk válasza Nightmare (#88062) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csak edzés alatt megiszom másfél liter vizet, mivel ki is izzadom. Nem tudom te milyen edzéseket folytatsz. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#88070) Woodslave válasza Ijk (#88069) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de el tudod képzelni ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#88071) Woodslave válasza Nightmare (#88067) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát nem fehérjéből eszik sokat a gyerek azt elhiheted :N :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#88072) Nightmare válasza Ijk (#88069) üzenetére


Nightmare
senior tag

Semmilyet, tudod. :K ;] :D

(#88070) Woodslave nyald ki. :U :D

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#88073) Zola007 válasza Ribi (#88061) üzenetére


Zola007
veterán

nem sok, ez az ideális
egy sportolónak 40-50ml/kg
átlagembernek 30-35 ml/kg

1 literrel meg nem lehet kipucolni a napi bomlástermékeket.
Még nem érzed a kárát, majd idővel

Morningmókus azt elfelejti, hogy ahhoz, hogy a gyomorsav megfelelően bontson, szükséges egy kellő hígítás a gyomorban és egy pH optimum.
Ha beviszel egyszerre fél kg kaját, ez rendesen eltolódik. A visszaállításához a szervezet a gyomor és bélfalon keresztül vizet vonz a vérből, főleg ha nagy a CH tartalma az étkezésnek. Ezért a vér ozmotiks koncentrációja csökken, amit egyéb szöveti terekből próbál kompenzálni

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88074) Woodslave válasza Zola007 (#88073) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a jobb térdem nem javult annak ellenére, hogy tényleg semmi lábedzést nem végeztem az elmúlt 4 hétben. Ami érdekes, hogy érintésre is fáj. A térdkalácsom környékén (anatómiai ismeretek hiányában jobban nem tudom behatárolni) Mi lehet ez?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#88075) aelod válasza Woodslave (#88074) üzenetére


aelod
veterán

Ugyan ez nekem is...
555 km-t vezettem. Azóta van ez.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#88076) -Mike- válasza Nightmare (#88067) üzenetére


-Mike-
addikt

Élelmiszeripari mérnök vagy te is hogy ilyen lazán megkérdőjelezel dolgokat?

(#88077) Woodslave válasza aelod (#88075) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja mondjuk az se kedvezett neki én is sokat jöttem csütörtökön.. 1000 km körül, abból 200 km-t szerb pályán 80-al mert azt hittem valami elszállt a lengéscsillapítóknál olyan volt mint valami traktor, aztán hálistennek felrobbant egy balelső kerék defekttűrő abroncs, lehet észre kellett volna vennem a jelekből hogy azzal van gebax, de megnéztem és kemény volt nem gyanakodtam rá (qrva nagy volt ahogy a látómezőm felső részén feltűnt egy gumidarabka :D ). Kerékcsere leálló sávban szakadó esőben 17 fokban miközben az elhúzó kamionok fürdettek :C )

igaz a bal térdem de a kérdés szempontjából lényegtelen :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#88078) MPowerPH válasza Woodslave (#88077) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ezert szoktak kotelezove tenni a defektturo abroncsoknal a guminyomas ellenorzo rendszert.

Don't Tread On Me

(#88079) aelod válasza Woodslave (#88077) üzenetére


aelod
veterán

Még jó, hogy nem lett bajod...

M7 vasárnap egy óra 20-30al tötymörgés, Balaton felé beállt...aztán a lábam is (jobb).
Ma láb nap. Óvatos leszek inkább.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#88080) Zola007 válasza Woodslave (#88074) üzenetére


Zola007
veterán

bursitis vagy chondromalacia patellae

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88081) Nightmare válasza -Mike- (#88076) üzenetére


Nightmare
senior tag

Dehogyis. :) Hallgasd meg az összeset, és akkor majd Te is meglátod, hogy 3/4-e (sztem) helytálló, de azért mond hajmeresztő dolgokat. Ami a való élettel kicsit nehezen összeegyeztethető. Azért is írtam az ivást, mert kicsit természetellenes, amit javasol. Pl az állatvilágban sem hinném, hogy ilyet kell tenni, de kicsit belegondolsz, mi is állatok vagyunk valamilyen szinten, csak tudunk beszélni. :D

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#88082) Woodslave válasza Zola007 (#88080) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ortopédia? Tényleg az a furcsa, hogy szinte azt megérezném ha valaki ráfújna a térdemre. 130-al guggoltam vele akkor se rosszabbodott.. De ha ujjal megütögetem az is fájdalmas..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#88083) Nightmare válasza -Mike- (#88076) üzenetére


Nightmare
senior tag

Érdemes meghallgatni, de néha hajmeresztő dolgokat mond. Pl a fehérjéről, gyerekkorban (állítólag) kifejezetten káros a sok. Amúgy erre gondoltál? Vagy úgy az egészre? Mert sokmindent nem kérdőjelezek meg, csupán ha így kéne élni: reggel rögtön 2 pohár, evés előtt fél órával-evés közben nem-evés után csak 1 órával szabad inni,+ óránként, és játszd ezt el minden kajánál, ehhez alkalmazkodni, kicsit ellentmond a természetnek...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#88084) Zola007 válasza Woodslave (#88082) üzenetére


Zola007
veterán

irány az ortopéd szakrendelés
nsaid + jegelés
nem edzéskor szokot intenzív lenni, hanem pihenő időszakban. Akkor jobban aktivizálódni tud az ízületi gyulladás
Mondtam neked, hogy sok lesz a heti 3-4 guggorászás
Kox nélkül heti 2-nél többet nem bír szerintem senki

(#88083) Nightmare: "kicsit ellentmond a természetnek..."
az, hogy direkt diétázol, időre eszel, edzéstervvel jársz edzeni, nem mond ellen a természetnek?
igyál amikor szomjas vagy, azzal nagyon nem lőhetsz mellé

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88085) Woodslave válasza Zola007 (#88084) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja tisztára mint a feleségem... ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#88086) dunc válasza Woodslave (#88082) üzenetére


dunc
nagyúr

Orvos, és pihentetés! :Y

(#88087) Woodslave válasza dunc (#88086) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor hagyjam a guggolást? :U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#88088) Nightmare válasza Zola007 (#88084) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nem eszek időre, naponta 3X. 11 körül(amikor odaérek, vagy 10.30-tól 11.30-ig), 15.30-tól-16.30-ig, és 20.00 körül. Edzeni van amikor csak 17.00.kor tudok, de van, hogy 15.00 előtt. Mikor hogy alakul az időm. :)

Na, a direkt diéta stimmel, de ha jól emlékszem nem említettem a szélsőséges dolgokat, és a Tóth úr sem ilyenekről beszélt, hanem "általában".

Pl nagyon helytálló a logika szempontjából az, hogy nem javasolja a 2 óránkénti kaját. Azért mert a gyomor 4 óra alatt ürül ki, és ha folyamatosan tömöd, akkor mindig keveredik az emésztett az éppen leérkezettel. Ennek van logikája, plusz amit említ, hogy a gyomor nem tud pihenni(mondjuk arra ott az éjszaka). Ez az Ő álláspontja.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#88089) troller válasza Woodslave (#88085) üzenetére


troller
senior tag

Néha az asszonynak is lehet igaza, vagyis inkább midig :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#88090) FollowTheORI válasza Zola007 (#88084) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mondjuk erre meg az a mondás, mikor már szomjas vagy az késő. :D

Amugy evés közben után (meg picit előtte) azért nem jó csak inni, mert rontja az emésztést picit (higítja a gyomorsavat, meg a ph-t is módosítja)... más oka nincs.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88091) Nightmare válasza FollowTheORI (#88090) üzenetére


Nightmare
senior tag

Kell tanulmány az ellenkezőjéről? ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#88092) FollowTheORI válasza Nightmare (#88091) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kösz nem. :DDD

#88074) Woodslave

Lehet valami betokosodott gyulladás lesz az, kopás vagy túleröltetés miatt.
Jobb ha megnézi orvos ennyi idő után. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88093) Dicker válasza Woodslave (#88087) üzenetére


Dicker
őstag

Azt akarják mondani, hogy koksz kell, mert nem bírja a térded nélküle. Venni kell a test jeleit. ;]

(#88094) -Mike- válasza Nightmare (#88083) üzenetére


-Mike-
addikt

Az hogy ő alátámasztva elmondja mi lenne az ideális, mert ez a szakmája ezzel foglalkozik és ezt az egészet azzal elütni, hogy ellentmond a természetnek de amúgy lilafingod nincs az egészről csak mert szerinted természetellenes mindenféle ok nélkül. Ez a hajmeresztő. De amúgy nem érdekel csak a tanaidat ne híreszteld csak olvasgass mindenféle bullshitet magadnak csendben, azzal jár a legjobban mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#88095) Woodslave válasza Dicker (#88093) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is inkább erre hajlok ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#88096) Nightmare válasza -Mike- (#88094) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ne érts félre, én nem ezt akartam mondani, írni. Én ehhez nem értek, de egy dologban igazat kell, hogy adj: az orvosok sem értenek egyet semmiben sem. Nincs egy olyan téma, amire azt mondják: ez így van. Nézd a netet: mindenre van egy tanulmány, és annak az ellentanulmánya. Akkor mi az igaz?

Voltam rokonnál kórházban, egy cukros néni volt mellette. Egyszer hypózott, máskor 30 volt a cukra. Nem tudták mitől, találgattak. Ez a SOTE-n volt. Akkor? Miről beszélgetünk? Légyszíves ne ess nekem, nem adtam rá okot. Én csak "érdeklődöm", hogy kinek mi a véleménye... :B

Én csupán arra akartam rávilágítani, hogy a természetben sincs ilyen, hogy evés előtt fél órával iszom, utána meg egy óráig nem. Akkor esznek isznak, amikor szükségüket érzik. Remélem érted mire akarok kilyukadni. :)

(#88092) NetTom: pedig készenlétben vagyok. ;]

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#88097) Zola007 válasza FollowTheORI (#88090) üzenetére


Zola007
veterán

Rgészséges emberben nem rontja az emésztést
A gyomor fedősejtjei nagy mennyiségű hidrogén és kloridiont képesek mobilizálni
a kevés folyadék sokkal jobban rontja

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88098) Zola007 válasza -Mike- (#88094) üzenetére


Zola007
veterán

másnak is lehet ez a szakmája, legyen akár orvos, akár biológus, mégse hisztek neki
kell hozzá egy öltönyt venni, meg Jutúb videót csinálni és máris issza mindenki az Tudást

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88099) -Mike- válasza Zola007 (#88098) üzenetére


-Mike-
addikt

Mondhatja melegítőben is négyszemközt, én hiszek mindenkinek.

(#88100) Nightmare válasza Zola007 (#88098) üzenetére


Nightmare
senior tag

Én csak Bunnynak hiszek. ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.