Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87101) Morris


Morris
veterán

Én itt tartok most. Haladok, de lassan!

(#87102) HussarF válasza aelod (#87100) üzenetére

Hogy ne érezd magad szarul, hogy még neki is vaskosabb futóművei vannak ;]

(#87103) Eagl3 válasza Morris (#87101) üzenetére


Eagl3
veterán

Az felső hasizom vagy zsír?

(#87104) Morris válasza Eagl3 (#87103) üzenetére


Morris
veterán

Az már egy kevéske izom kezdemény. De még mindig fedett egy kicsit. Kell még egy jó háromnegyed év

[ Szerkesztve ]

(#87105) Eagl3 válasza Morris (#87104) üzenetére


Eagl3
veterán

Akkor viszonylag "szerencsés" vagy, ha ekkora TZS-nál látszik a hasizom formája akkor diéta során marha gyorsan elő fog jönni :)
Nekem rohadtul be kell fogynom, hogy látszódjon a hasam. Most vagyok 95 kiló környékén, kb. 85-re le kell mennem, hogy látszódjon a has formája. Nagyon vékony a derekam\csípőm és rohadt széles\vastag a mellkasom hozzá képest, szerintem ez az oka, hogy nehezen látszódnak a hasizmaim.

(#87106) Morris válasza Eagl3 (#87105) üzenetére


Morris
veterán

Pedig még legalább egy 10-est le kell adnom. Csak baromi nehéz. Az eddigi 15 kg viszonylag könnyen lejött. De a következő 10-15, kín-szenvedés lesz... :((

(#87107) aelod válasza HussarF (#87102) üzenetére


aelod
veterán

A teremben az átlaghoz képest még így is jobb lábaim vannak..
A csajé meg nem frusztrál ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87108) aelod válasza Eagl3 (#87105) üzenetére


aelod
veterán

[link] az elmúlt "szezonban" én is elő tudtam csalogatni őket úgy, hogy nem edzettem hasra és csak a cht fogtam vissza.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87109) Dani82 válasza Zola007 (#87098) üzenetére


Dani82
senior tag

Van itt egy csaj a hotelben aki hasonlo adottsagokkal rendelkezik. En nem szoktam ilyet csinalni de eddig 4x vesztunk ossze az asszonnyal hogy faszt bamulom allandoan :DD

(#87110) aelod válasza Dani82 (#87109) üzenetére


aelod
veterán

Há mé bámulod?! Pláne az asszony jelenlétében.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87111) kk831228 válasza Woodslave (#87099) üzenetére


kk831228
addikt

Egyterű autód van?? Én legközelebb azt vennék, sokkal kényelmesebb vezetni, praktikusabb stb...

Nekem 400000km van benne. :B Nyugodtan el lehet indulni ezekkel is nem csak a 220-el... Ugyanúgy be lehet szponi 50000km-es autóval is ha autópályán beszarik egy porlasztó, vagy gyújtótrafó stb...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87112) Woodslave válasza kk831228 (#87111) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem. Egy h astra. Jelenlegi helyzetet figyelembe véve ebben is lesz 400. Ami még nem is zavarna ha nem nálam történne

Legközelebb valami autóformát választanék aminek van hátulja. De mindjárt jön dexar hogy van autós topic. ;]

Ezért Elmegyek edzeni :))

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#87113) Woodslave válasza Woodslave (#87112) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pechem va pont felújítás van.. A másik terem meg 10€ akkor se fizetek annyit ha leesik az izmok :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#87114) aelod válasza Woodslave (#87113) üzenetére


aelod
veterán

Emelgesd az astrát.

"...ha leesik az izmok" alig vagy kint és máris töröd a magyart? :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87115) Woodslave válasza aelod (#87114) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja alpachino a fejlesztő pedagógus akihez járok ;]

Jó hogy ráérsz. Olvasgass szakirodalmat ;) ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#87116) aelod válasza Woodslave (#87115) üzenetére


aelod
veterán

:D
Besírtam.

Meglepődsz mert olvastam. :K
Ráérek me' bomba riadó volt ma. 3 órás dekkolás a 70fokban. Megvolt a mai szauna+kardio is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87117) aleister válasza Woodslave (#87115) üzenetére


aleister
veterán

;] :C

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#87118) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok!

Kezdőként lenne hozzátok pár kérdésem. Heti három edzésben gondolkodok, egy hete kezdtem. Olvasgattam itt ott, főként a topiknyitót. Tehát heti három alkalom, megfelelő lehet-e 1. nap mell, hát váll, 2. nap láb, fenék, 3. nap kar.
Emellett sokat kerékpározok (évek óta). Nem gondolom magam túl zsírosnak, viszont az úszógumi és a has környéke problémás. Elsősorban ennek a leadása a cél, de ha már gondot fordítok a dologra, akkor nyilván mást is megterhelnék.

Kicsit átalakítottam az étrendemet, csak graham kenyér, sok zöldség, csirkemell, igyekszem rendszeresen, adott időben enni. Este 6 után már nem. Proteint csak az edzések után (vagy máskor is érdemes?) turmix formájában juttatok be. Multivitamin reggel, omega 3 este. Napi 3-4 liter vizet iszok, ez leginkább citrom-és limekarikás, némi mentával, illetve ehhez társul még 1 liter zöld tea.

A 173 centiméteremhez 85 kg társul, na ebből szeretnék ledobni 10kg-ot.
Végül is a kérdésem, hogy van-e nagy hiba az eddig leírtakban?
Köszi

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#87119) Alpachino válasza Woodslave (#87115) üzenetére


Alpachino
veterán

Ne rám verd a balhét..... :D

Téged pedig kivételesen, ingyen fejlesztenélek, bár ilyen nagy, gyúrós gyerekek személyiség fejlesztésével, még nem foglalkoztam..... :D

E :C gyébként meg nyelvtan tanárhoz kellene járnod nem hozzám ;] :O

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#87120) marked one94 válasza Peti78 (#87118) üzenetére


marked one94
őstag

Ez miért jó ha 6 után nem eszünk? Sose értettem.

You'll Never Walk Alone

(#87121) Alpachino válasza Peti78 (#87118) üzenetére


Alpachino
veterán

" Este 6 után már nem..."

Na ezt a baromságot nagyon gyorsan felejtsd el( feltéve, ha már 7-kor ágyba bújsz :) ) :( Ameddig aktív vagy addig szüksége van a szervezetednek tápanyagokra, tehát egy fehérjedús+zöldség, tojás, túró....stb. kaja mehet esti étkezésnek :K

"Proteint csak az edzések után"

Ha rendben van a fehérje beviteled, vagy is fedezve van a rendes szilárd táplálékból, akkor igen, ha nincs, akkor kiegészítheted egy turmixszal bármikor, és ügyelj arra, hogy diétában min. 2g/tskg. meglegyen.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#87122) Eagl3 válasza Peti78 (#87118) üzenetére


Eagl3
veterán

Inkább:

1. Mell, bicepsz
2. Hát, tricepsz
3. Láb, váll

De ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz. :)

(#87123) -Mike- válasza Peti78 (#87118) üzenetére


-Mike-
addikt

Ha kezdő vagy felesleges szétbontani külön az edzést. Tanulj meg edzeni, teljes test edzés hétfő-szerda-péntek lebontásban min. másfél hónapig. Utána mehet külön. Komolyan.

(#87124) HussarF válasza Alpachino (#87121) üzenetére

(#87125) Eagl3 válasza Alpachino (#87121) üzenetére


Eagl3
veterán

Azért én nem ajánlgatnám ezt a 2g/tskg fehérjét ilyen könnyedén, marhára el lehet szállni teljesen feleslegesen. Aki 25-30 vagy akár több tzs%-al van megáldva, és így számolja a fehérjebevitelt, nem fogja érteni, mi a szarért nem tudja már letuszkolni a torkán azt az irdatlan mennyiségű húst, kb. egész nap ehetne.
Szóval helyesebben inkább 2g/zsírmentes tskg-al számolnék. :)

(#87126) Alpachino válasza Eagl3 (#87125) üzenetére


Alpachino
veterán

Igen ez igaz, :K mert ha pl. valakin +50kg felesleg van és így 130kg-al számolunk pl. az ideális 80kg helyett, akkor sok lesz....de a kolléga esetében nincs ilyenről szó, tehát nyugodtan mehet a 85kg-jához a 170g napi fehérje diétában, de ha éppen 160g-ot visz be az sem lesz katasztrófa :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#87127) Peti78


Peti78
őstag

Köszönöm a válaszokat, megfogadom. Egyébként 6 után nem mondhatnám, hogy aktív vagyok. :)

Eagl3 Az utolsó gondolatodat viszont nem fogadom meg, azért jöttem ide, mert idegen számomra a téma. Tehát inkább azt csinálom, amit a hozzáértőbbek mondanak. :)

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#87128) aelod válasza -Mike- (#87123) üzenetére


aelod
veterán

Osztom a véleményt!

Alapgyakorlatok megtanulása, helyes kivitelezése, agy-izom kapcsolat fejlesztése. Aztán lehet bontani az edzést.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87129) HussarF válasza Peti78 (#87127) üzenetére

Az a baj, hogy te nem tudod megmondani, hogy itt ki a hozzáértőbb ;)

(#87130) aelod válasza HussarF (#87129) üzenetére


aelod
veterán

Akinek kockás a hasa. Többi dilettáns :DDD ;] ja és dagadt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87131) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Sziasztok!

Lassan 1 éve kezdtem el edzeni és most jutottam el oda,h úgy érzem, be kéne szereznem pár dolgot a sérülések megelőzésére, mert az ízületek jelentik némely gyakorlatnál a problémát, nem feltétlen az izom nem bír többet.
Így első körben csuklószorítóra gondoltam, mert fekvenyomásnál a mostani súlyokkal már érzem,h a csuklómnak nem feltétlen "kellemes" a dolog, illetve valamilyen öv kéne guggoláshoz a derekam védelmére.
Itt nézelődtem, de elég nagy a választék, így kicsit tanácstalan vagyok, úgyhogy gondoltam rákérdezek a tapasztaltabbaknál, kinek mi vált be. Természetesen ha máshonnan érdemesebb vásárolni, másik bolt is játszhat, én csak ezt ismertem, ezért itt nézelődtem.

Előre is köszönöm a segítséget :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#87132) Apollyon válasza Ragnar95 (#87131) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A gyakorlatok helyes végzését nem helyettesítik a csuklószorítók, övek stb. Persze segítenek valamennyit, de akár hamis biztonságérzetet is kelthet a dolog, mivel ezekben is meg lehet ám sérülni. Just sayin'.. ;)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#87133) Eagl3 válasza Ragnar95 (#87131) üzenetére


Eagl3
veterán

Én Biotech-es piros\fekete csuklószorítót vettem, teljesen meg vagyok vele elégedve, ilyen csak az enyémre nem Brutal hanem Biotech van írva, de pont így néz ki. Övvel kapcsolatban nem tudok tanácsot adni.

(#87134) Peti78 válasza HussarF (#87129) üzenetére


Peti78
őstag

Én valóban nem, de ha valaki nagy baromságot mond, pár perc alatt ráugranak. :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#87135) Ragnar95 válasza Apollyon (#87132) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze, ezzel tisztában vagyok, a legfontosabb,h helyes legyen a technika, de ettől függetlenül minimalizálnám a sérülésveszélyt, amiben azért segítenek a csuklószorítók, övek szerintem.
Eagl3: köszönöm az ajánlást :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#87136) Ijk


Ijk
nagyúr

De utálom ezt a sok ventilátort a teremben. Nem győzöm lekapcsolgatni a plafonventilátorokat, az idióták meg nem győzik visszakapcsolni. Koma jön hogy nem zavar ugye ha visszakapcsolom. Nem bazdmeg, azért kapcsoltam le hogy spóroljak a teremnek a villannyal.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#87137) dunc válasza Ijk (#87136) üzenetére


dunc
nagyúr

Én is utálom, és a légkondit is! Jelenleg is fáj a torkom, mert melóhelyen a sok birka ezerrel nyomatja ventit stb! :(((

(#87138) Woodslave válasza Alpachino (#87119) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Feleségem az. :D amúgy csak arra utaltam hogy kb. Olyan szintű hiba volt mint a tiéd de sok az önkéntes nyelvőr. Amúgy a k és m egymás alatt van a virtuális billentyűzeten

Ki akartak zsebelni a metrón de Chuck Norris voltam :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#87139) Alpachino válasza Woodslave (#87138) üzenetére


Alpachino
veterán

:C :K

Nem, hogy a gyúrással törődnének..... :D

"Ki akartak zsebelni a metrón de Chuck Norris voltam "

Ez konkrétan mit jelent ? Már mint a mondatod második felére lennék kíváncsi :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#87140) sutyesz96 válasza Peti78 (#87127) üzenetére


sutyesz96
őstag

Pedig igaza van. :)

Ha étrendet nézel, akár diéta akár tömegnövelés, mindenhol legtöbbször a zsírmentes testtömegre vonatkozóan adják meg az adatokat.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#87141) Zola007 válasza Ragnar95 (#87131) üzenetére


Zola007
veterán

Ha valamelyik gyakorlat fájdalmat okoz, akkor azt ne csináld.

Menj el egy súlyemelő-edzőhöz - ne ilyen 3 hetes okj-s termi edzőhöz - és kérd meg, hogy tanítson meg az alapgyakorlatok végrehajtására.
Egy új gyakorlat helyes megtanulása ~500 ismétlés szakértő kézben. Van akinek ösztönösebb, ott talán kevesebb, de az "egyszer megmutatták és tudom" dolog felejtős.
Egy idegileg/motorosan rosszul megtanult végrehajtás kijavítása ellenben akár 10x ennyi időt, tehát 3000-5000 ismétlést is igényelhet.

Ezért mondják, hogy könnyebb a nőket pontlövészetre megtanítani, mint a férfiakat
Mert a fiúk már gyerekkorukban vízipisztollyal és játékpuskával lövöldöznek. Ezért kialakulnak bennük reflexes - de hibás - fegyverkezelő mozdulatok, és sokkal nehezebb ezt a rossz beidegződést kijavítani.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87142) HussarF válasza Woodslave (#87138) üzenetére

Azért bazdmeg, ki az az idióta, aki egy nagy kopasz bivalyt akar kizsebelni? :D
Szinte látom magam előtt, ahogy Wood elborult aggyal csapkod valami gizda balkáni cigányt :DDD

(#87143) Woodslave válasza HussarF (#87142) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem vagyok én Dicker qrvára nem vagyok nagy meg bivaly. Alapvetően ekto vagyok ingben rövidgatyában do you even lift kategória. :(

Mondjuk nem lett volna nagy fogás csak benne volt a két bérlet tegnap vettük 20€. De felbaxták a fejem vkinek a szerencséjére pont megálló volt és leszálltak :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#87144) aelod


aelod
veterán

Sokunknak a titkolt célja a ruhában is do u even lift elkerülése. És akkor nem zsebelnek :)
Am ezek a retkek mindenhol ott vannak?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87145) Dicker válasza aelod (#87144) üzenetére


Dicker
őstag

Akkor ahhoz még fel kell pakolni egy 40 kilót. Vagy veszel XS-es ruhákat. ;]

Normál méretű ruhában én se lógok ki a tömegből. Persze metrózni se szokásom. Mondjuk Japánban kipróbálnám, egy engem "lökdössél kiskcsög" feliratú pólóban. (meg megtanulnám addig japánul a leglényegesebb szavakat) ;]

(#87146) aleister válasza aelod (#87144) üzenetére


aleister
veterán

Mindenhol is. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#87147) Woodslave válasza aelod (#87144) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát itt van minden mint a búcsúban...

Amúgy pólóban még hagyján de ing az qrvára slankít. :D valahogy legalább az alkart nekem is fel kéne hozni...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#87148) HussarF válasza Dicker (#87145) üzenetére

Az XS-es ruhákra szavazok. Egy L-es pólóm van. De mint utólag kiderült, az gyerekméretben L-es :DDD

(#87147) Woodslave
Ne bassz már fel, hogy nem slim fit ingeket veszel. Nekem mellben meg karban szoktak feszülni, kurva jó érzés, olyan, mintha izmos lennék ;]

[ Szerkesztve ]

(#87149) aelod válasza Dicker (#87145) üzenetére


aelod
veterán

Szép hosszú távú célok +40 kiló :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87150) Zola007 válasza HussarF (#87148) üzenetére


Zola007
veterán

Én is néha felpróbálom az S-es pólókat a boltban, legalább pár percig érezzem már magam izmosnak... ingyen :)
M-es / L-est hordok én is, minap egymásra került egy régi és egy mostani pólóm, vicces volt :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.