Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87901) Zola007 válasza sutyesz96 (#87900) üzenetére


Zola007
veterán

mert nem a magyar oldalról rendelnek és 30% kedvezménnyel

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87902) MPowerPH válasza Zola007 (#87899) üzenetére


MPowerPH
félisten

Eddig sem tomegeltem. Elhagytam magam, sz@r kajakat ettem, meg csak kiegeszitoket sem toltam mar fel eve, kicsit akartam tisztulni.... Persze nem jott be, mert a csipsz az meg ment heti ket zacsko, meg a szemet kaja is.
Egyebkent elirtam, naponta 400g csirket eszek, most lemertem. Ket nap utan maradt 200g. Attol fosok, hogy elkezdem kivanni az edeset. Bar most rendeltem epres feherjet myprotkotol, az valamelyin szinten nekem feler az edesseggel. Kerdes, szabad tejjel innom(itt kint a sovany tej is zsiros...), vagy csakis vizzel?

Don't Tread On Me

(#87903) dunc válasza MPowerPH (#87902) üzenetére


dunc
nagyúr

Vízzel idd, de én csalni szoktam , víz+tej! (íz mindenke felett! XD )

(#87904) MPowerPH válasza dunc (#87903) üzenetére


MPowerPH
félisten

Lehet kapni 0.8%-os tejet is, ha jol remlik. Az majdnem viz. Amit alt. iszunk, az a teljes kek tej, valami 3.8-4% zsirral. Ez felel meg az otthoni 2.8%-osnak.

Don't Tread On Me

(#87905) Zola007 válasza MPowerPH (#87902) üzenetére


Zola007
veterán

ha híztál folyamatosan az utóbbi időben, az energiaraktárak szempontjából tömegelésnek tekintendő, attól függetlenül hogy mi volt a cél és a kaja

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87906) syl5 válasza batai15 (#87891) üzenetére


syl5
őstag

[link]
Egy perc keresés után már cikket is találtam, és van még alternatíva.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#87907) MPowerPH válasza Zola007 (#87905) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ertem... Persze mindig faradtnak es erotlennek ereztem magam. Most messze nem vagyok a toppon, deadlift kivetelevel mindenhol stagnaltam. Kivancsi leszek a vegere... Az a gond, hogy hizekony vagyok, es hiaba fogyok le, szepen sunyi modon egy ket ev alatt kezdhetem elorol.

Don't Tread On Me

(#87908) marked one94


marked one94
őstag

Nyárra ezt a formát sikerült összehoznom. Lehetnék szárazabb, meg mellem szerintem nagyon kicsi. Sajnos így a hónap végére elfogyott a pénzem így kaja terén voltak rendesen csalások. [link]

You'll Never Walk Alone

(#87909) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Lemenni kutyába... ;] :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#87910) szőröscica


szőröscica
addikt

Vettem egy Tefal kontaktgrillt, marha jó szerkentyű, új lendületet fog adni a diétámnak. :)

(#87911) GoTReX


GoTReX
őstag

Hogy a fasz*mba nyitják ki a "szárnyakat" hát póznál? :DDD

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#87912) Eagl3 válasza GoTReX (#87911) üzenetére


Eagl3
veterán

Nekik van "szárnyuk" :)

(#87913) Zola007 válasza GoTReX (#87911) üzenetére


Zola007
veterán

sok koxot, akarom mondani Red Bullt kell hozzá inni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87914) szőröscica


szőröscica
addikt

Jó kis mell-tricepszet nyomtam.

Az új Scitec 100% WPP ízeket kóstoltátok már? Narancsos csokis érdekelne elsősorban.

(#87915) sutyesz96 válasza marked one94 (#87908) üzenetére


sutyesz96
őstag

És a láb? :P

A tej témához: Van 0,1%-os is persze, de hiába zsírtalan a cucc ha tele van laktózzal (tejcukorral). Egy normál tej tejcukor tartalma 5,2% -> 1 liter tej 52g cukrot tartalmaz. Nem azt mondom hogy teljesen meg kell vonni, ha nagyon rászomjazol, tömegelésnél simán mehet szerintem egy 3dl a szokásos tejsavóval. De inkább számold "félreevésnek", ne legyen az étrended része.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#87916) Zola007


Zola007
veterán

Csináltam csirkemellturmixot.
Finom lett
a recept:
500g paszírozott pradicsom
150g főtt csirkemellfilé
só, bors, fokhagyma, oregánó, majoranna

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87917) MPowerPH válasza Zola007 (#87916) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ezt en is kiprobalom. :)

Don't Tread On Me

(#87918) marked one94 válasza sutyesz96 (#87915) üzenetére


marked one94
őstag

Nincs olyan nagy tükör beleférjen ;] De nincs lemaradva, a felsőtesthez képest :)

You'll Never Walk Alone

(#87919) Zola007 válasza MPowerPH (#87917) üzenetére


Zola007
veterán

sok youtubes idióta natúr mixeli a csirkét, úgy talán én se innám meg.

Viszont így abszolút finom. 30 deka zabpelyhes pitéhez ittam, abszolút megfért a kettő egymást mellett.

Ha nem én csinálom és nem mondják, hogy van benne hús, komolyan mondom, fel se tűnik.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87920) Radnix válasza FollowTheORI (#87909) üzenetére


Radnix
senior tag

nyalnád mint Lassie, mi ? ;]

(#87921) szőröscica


szőröscica
addikt

Mai kaja király volt. 500 gramm csirkemell dijoni mustárral bepácolva, 80 gramm rizs, illetve egy adag fehérje edzés után. Ettem kevés olajbogyót a zsírbevitel miatt, illetve kígyóuborkát. Fasza lesz ez a diéta, remélem november közepére meglesz a 75kg.

A heti három aerobból egyet ki fogok váltani úszással, csak nyugisan elszüttyögök 2km-t.

(#87922) Silverr válasza GoTReX (#87911) üzenetére


Silverr
aktív tag

Addig még nem tudod kinyitni a szárnyakat, addig nem is tudod a hátizmaidat megedzeni rendesen ;)

(#87923) -Mike- válasza Zola007 (#87916) üzenetére


-Mike-
addikt

Minek ennyire variálni.

(#87924) Zola007 válasza -Mike- (#87923) üzenetére


Zola007
veterán

minek ennyire variálni?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87925) batai15


batai15
félisten

hát én se tudom már mostanság mit egyek.. unalmas mindíg a csirke mell sütve meg zöldség ebédre :DDD

(#87926) xxSanchez válasza batai15 (#87925) üzenetére


xxSanchez
őstag

Nem olyan vészes ez, én már 5. hónapja élek csirkén meg zöldségen. Próbálj meg kitalálni új variációkat nekem ez különösen jól bevált:

Csirkemell borssal, őrőlt pirospaprikával, rajta pedig brokkolikrém.

A brokkolikrémet én így csinálom:

1. Párolj meg neked tetsző mennyiségű brokkolit.
2. Dobd be egy turmixgépbe, rakj hozzá ízlés szerint borsot meg fokhagymát.
3. Daráld addig amíg nem lesz pépes állagú, aztán borítsd rá a csirkékre.

[ Szerkesztve ]

Heyho.

(#87927) batai15 válasza xxSanchez (#87926) üzenetére


batai15
félisten

ez jól hangzik! mondjuk csak az ebéddel vagyok gondba, mert a reggeli , sült tojás, vagy v hal stb ,tíz órai adott, uzsi is általába 1 gyümi meg natur joghurt v cottage stb..
Mondjuk a párolt borsó , vagy répa meg csirke mell az kedvenc eléggé nekem

(#87928) -Mike- válasza batai15 (#87925) üzenetére


-Mike-
addikt

Millióegy csirkecsöcs recept van, ne fórumozásra használd a netet, az csak árt. ;]

(#87929) batai15 válasza -Mike- (#87928) üzenetére


batai15
félisten

mondom köret..
zab lisztet merre kapni? mert mióta eszem darálom , de ígyis még nagy szemű a tízórai fehérje turmixomba..

(#87930) Zola007 válasza batai15 (#87929) üzenetére


Zola007
veterán

biobolt
internet

600 ft tája egy kg. Natura-snak kissé fura íze van, vagy csak én trafáltam bele valamibe.
Ami előtte volt másféle márka annak nem volt mellékíze

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87931) batai15 válasza Zola007 (#87930) üzenetére


batai15
félisten

tuti van az én városomba is.
Amúgy nem mindíg eszem csirke mellet csak és kizárólag.. comb meg szárnya is fogyaszható, legalábbis a lemért myfitnesspal szerint meg van a protein stb .

(#87932) szőröscica válasza batai15 (#87927) üzenetére


szőröscica
addikt

Tízóraira mit csapatsz?

Zablisztet kapsz a tacskóban

[ Szerkesztve ]

(#87933) batai15 válasza szőröscica (#87932) üzenetére


batai15
félisten

víz zab meg fehérje csokis.

(#87934) -Mike- válasza batai15 (#87933) üzenetére


-Mike-
addikt

És ebbe darálod a zabot és még így is túl nagy a kis torkodnak? De ééédes...

(#87935) Eagl3


Eagl3
veterán

Én vettem Heinz barbecue szószt, ezzel kb. bármit meg lehet enni, annyira brutál jó íze van.

(#87936) batai15 válasza -Mike- (#87934) üzenetére


batai15
félisten

francokat.. csak nem elég kicsire darárálom.. oszt leülepszik hiába rázom..

(#87937) szőröscica válasza Eagl3 (#87935) üzenetére


szőröscica
addikt

100 grammban 29 gramm cukor. :( :O

[ Szerkesztve ]

(#87938) -Mike- válasza batai15 (#87936) üzenetére


-Mike-
addikt

Nekem a nagy szeművel sincs gondom, megrágom aztán megy lefelé. Ami benne marad meg kikanalazom.

(#87939) batai15 válasza -Mike- (#87938) üzenetére


batai15
félisten

na ja pont így csinálom, de inni jobb lenne ha az egész kijönne..

(#87940) Eagl3 válasza szőröscica (#87937) üzenetére


Eagl3
veterán

És? nem nyomok be egyszerre 100 grammot, ez max egy versenydietaba nem fer bele szerintem.

(#87941) szőröscica válasza Eagl3 (#87940) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem hal mellé egy kevés majonéztől is bűntudatom szokott lenni. Nem élvezet az evés, csak arra gondolok mindig, hogy túl sok volt, a mait is annak érzem, pedig 1000 kalóriát sem ettem, ch-ból pedig 80 grammnyi rizs, szóval olyan 60-65 gramm lehetett.

(#87942) Alpachino válasza Eagl3 (#87940) üzenetére


Alpachino
veterán

Semmilyen diétába nem fér bele ez "szószmicsoda" annyi biztos.... :N A többi a te döntésed :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#87943) Zola007 válasza Alpachino (#87942) üzenetére


Zola007
veterán

diétába az fér bele, amit akarsz, hogy beleférjen
mindent lehet kompenzálni, 500g CH-n is lehet fogyni, ha van időd és nem vagy lusta

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87944) Eagl3 válasza szőröscica (#87941) üzenetére


Eagl3
veterán

Én mikor ennyire visszavettem a CH-t szalodtam, szó szerint repült rólam az izom és semmi erőm nem volt. Most, hogy viszonylag tisztán és kb.-ra eszem, hétről hétte fejlődök, formálódok. És esetemben bőven velefér, hogy nyomok egy kis dzsuvát a sülthúsra, marhára nem ezen múlik ezen a szinten.

Szerk.: bocs, ezt telorol potyogtem :)

[ Szerkesztve ]

(#87945) Dicker válasza -Mike- (#87934) üzenetére


Dicker
őstag

Én emiatt néha bevetem azt a trükköt, hogy megrágom.

;]

(#87946) szőröscica válasza Eagl3 (#87944) üzenetére


szőröscica
addikt

Gondolom Te sosem voltál egy zsíros disznó, aki 192 centis magasság és 85 kilós súly mellett is tökéletes dadbodyval bír. :)

(#87947) Alpachino válasza Zola007 (#87943) üzenetére


Alpachino
veterán

Jaa..hát persze, 5000 bevitt kalóriával is lehet fogyni, ha kalóriadeficitbe kerülsz rengeteg mozgással...de ettől az extrém helyzetektől függetlenül, az a szósz csoda, a szó klasszikus értelmében akkor sem diétás táplálék.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#87948) -Mike- válasza Eagl3 (#87935) üzenetére


-Mike-
addikt

Micsoda? Ez mi? Bárbeklyú? Eddig azt hittem itt menzfizikes arcokkal fórumozgatok.. :(
;]

(#87949) Dicker válasza szőröscica (#87946) üzenetére


Dicker
őstag

Aki 192 centi, és 85 kiló, meg dagadt, azon valószínűleg nincs izom.

(#87950) szőröscica válasza Dicker (#87949) üzenetére


szőröscica
addikt

Sosem mondtam, hogy van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.