Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87201) kk831228 válasza -Mike- (#87200) üzenetére


kk831228
addikt

:D

Egyáltalán, kit érdekel itt mindenki... :F ;] ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87202) Zola007 válasza -Mike- (#87200) üzenetére


Zola007
veterán

az igaz :))

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87203) Woodslave válasza kk831228 (#87201) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó kis közösség ez :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#87204) Zola007 válasza Woodslave (#87203) üzenetére


Zola007
veterán

te meg ki vagy? ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87205) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#87204) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak norriszpulosz, nem tuttad?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#87206) kk831228 válasza Woodslave (#87203) üzenetére


kk831228
addikt

;]

Leírom ahogy én gondolom, ami ugyancsak nem érdel senkit természetesen :D : Mindenki adja a tanácsokat a másiknak, de közbe leszarja az akinek adja, mert úgy is úgy csinálja mindenki ahogy saját maga goondolja, mert csak az a jó és kész... :D ;] Közbe mondja persze, hogy "oké megfogadom a tanácsodat..." Közbe meg röhög magába és szarik az egészre mert már ő tudja a tutit és úgy is az a jó... ;]

Szerintem : Zárható... ;] :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87207) kk831228 válasza Woodslave (#87203) üzenetére


kk831228
addikt

Még tovább megyek : Az egész PH erről szól: csináld azt amit a többiek, vegyél ugyanazt mint a többiek, mert csak az a jó, legyen olyan autód, tv-d, telefonod, stb. költsd el az életedet is ugyan arra mint a többi fórumozó... ;] Próbáld meg mindenből a legfullosabbat megvenni... :K

Úgyhogy egész PH zárható... ;] :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87208) Woodslave válasza kk831228 (#87206) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó mondjuk ez abból a szempontból érthető hogy az infók egy része megemésztett másodinfo visszaböfögése a másik része meg irreleváns saját tapasztalat :D (mert genetika, kox vagy egyébként se izmos)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#87209) Zola007


Zola007
veterán

lassan végzek a váll - tricepsszel
Oh yeah

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87210) venge


venge
tag

Szegeden nyílt egy új edzőterem.
Valaki volt már itt?

(#87211) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Ezt próbálta már valaki? Árban egész tetszik, viszont nem tudom mennyire lehet ütős. Annyi mindent próbáltam már, de semmi nem adja... Azt is hallottam már, hogy lehet vércsoport függő is, amiatt nem nagyon ütnek nekem ezek, pedig soha nem kávéztam.

(#87212) aelod válasza zsolt1225 (#87211) üzenetére


aelod
veterán

500mg taurin+200mg koffein? Elég ütős lehet...

De szerintem ezek felesleges pénzkidobások. Akinek pörgető kell az edzéshez az kérje meg a haverját, hogy adjon neki 2 pofont. Egyből felpörög :DDD
_________________

Más. Pestiek. Próbáljátok ki Kathi Béla új terme melletti P. gyorséttermét. (ha így írom az nem tilos nem?). Ettem hamburgert nagyon f@sza volt. Minden le van írva miben mennyi kalória protein+ch+zsír van. Vigyázat celebekkel is össze lehet futni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87213) zsolt1225 válasza aelod (#87212) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Igen, jobb lenne ha lenne edzőtárs :)

(#87214) stickrs válasza zsolt1225 (#87211) üzenetére


stickrs
senior tag

összetétel alapján egy elég gyönge cucc. 3 adagtól felfelé lenne érdemes inni kb. a 2 adag no-xplode 3.0 nem rossz, tegnap próbáltam. Ami adta, azokat betiltották már rég :D a régi jack3d pl..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#87215) sutyesz96 válasza venge (#87210) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem néz ki rosszul, szeptembertől bepróbálom. :K

Mondjuk vicces hogy a férfi öltöző be van kamerázva, a női meg nincs és ezt még híresztelik is. :DD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#87217) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

17 évesen 169-170 centihez 53-54 kg jó vagy rossz? Nem gyúrok, csak érdekelne és nem találtam ilyen topikot. :R

(#87219) dunc válasza IMIIKE1998 (#87217) üzenetére


dunc
nagyúr

Kevés nagyon! ésszel, sporttal (úszást ajánlom) pár év alatt 75-80 kg re kéne hízni, hogy ember formád legyen! :K

Auswitchba jó volt! ;]

[ Szerkesztve ]

(#87220) kk831228 válasza IMIIKE1998 (#87217) üzenetére


kk831228
addikt

Ha lány vagy akkor jó :B ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87221) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Látom hiszti van. Akkor marad aláírásban
Így legalább nézheti a modi a hülyeségemet itt.

(#87222) dunc válasza zsolt1225 (#87213) üzenetére


dunc
nagyúr

+1000 :R ezeket a pörgető szarokat néha ok, de a lényeg az emberbe legyen pörgés, lendület, arról nem is beszélve, ha rendszeresen használod, már hatni se fognak!

(#87223) Tamoo válasza .: JuSzT :. (#87221) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én töröltem. Jobb felső sarok. :U

Na mi van bevásároltál az akcióban aztán nem jött be a total protein íze? ;] kissé másabb mint a tejsavó.

(#87224) .: JuSzT :. válasza Tamoo (#87223) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

dede. tök jó. csak amit írtam is. négyet vettem, és fél év csoki után azért már érik egy ízváltás.

(#87225) aelod válasza dunc (#87222) üzenetére


aelod
veterán

Ellenben a sok taurinnal szétkúrod a gyomor nyálkahártyáját.
A sok paraszt mikor jön a terembe már messziről bűzlik az "energia ital" a kezében. Me', hogy az majd energiát ad neki. :DDD
Edzés után meg a jól megérdemelt sodort bláz. :Y

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87226) FollowTheORI válasza troller (#87173) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jaja.... neki se kell sokat vádliznia már: ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#87227) IMIIKE1998 válasza dunc (#87219) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

:R

(#87228) marked one94 válasza IMIIKE1998 (#87217) üzenetére


marked one94
őstag

173cm vagyok 75kg és mégis nagyon kicsinek érzem magam :O és én edzek is.

You'll Never Walk Alone

(#87229) KoVee84


KoVee84
senior tag

1200 hsz-el ezelőtt elmentem nyaralni. Izmos lett azóta valaki? Talált fel valaki új diétát? Sound után egy jó Sziget? :D

Dani: asztmából kigyógyultál?

(#87230) stickrs válasza aelod (#87225) üzenetére


stickrs
senior tag

te miről beszélsz? linkelj már erről valami hiteles forrást legyél szives. Ne a parasztokról, hanem a taurinról.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#87231) aelod válasza stickrs (#87230) üzenetére


aelod
veterán

Azt hittem magyarul írtam és el tudtad olvasni :P
Nem tudok linkelni mert saját tapasztalat. De ha linkelnék is elhinnéd azt amit xy ír xy.hun/com-on?

Én magamból indulok ki. Mi jó nekem és mi nem. Az energia ital marja a gyomrom veszettül. A köznyelv azt mondja "ég a belem".
Lehet közvetlenül nem a taurin a felelős ezért hanem együtt az egész lötty. De több mint 6 éve nem ittam ilyen sz*rt.

(#87229) KoVee84

Sziget egy hányás. Izmos meg nem lett senki :DD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87232) Zola007 válasza sutyesz96 (#87215) üzenetére


Zola007
veterán

az úgy szimplán törvénysértő
majd ha + sszák őket pénzbüntetésre vagy véletlenül valaki beleakad a kamerába a cipőfűzőjével, akkor leveszik

#87231) aelod: az energiaital nem azért marja a gyomrod, hanem a szénsav és a mesterséges ízesítők miatt.
Manapság meg a fogyasztókét azért is nem marhatja, mert a legtöbben nincs is más taurin vagy 3 éve, mióta jól megsarcolták az egészségügyi termékadóval a taurintartalmú italokat.
Ettől függetlenül sz.r, de a taurinnal étkezés közben bevéve nincs semmi baj.
Egyébként meg lehet külön venni, 1500 Ft-ért vettem múltkor a 120g-os tiszta taurint

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87233) aelod válasza Zola007 (#87232) üzenetére


aelod
veterán

Lehet a bérletvásárlással elfogadtad az üzletszabályzatuk apró betűs részét amiben a kamera volt...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87234) Zola007 válasza aelod (#87233) üzenetére


Zola007
veterán

személyiségi jog sértő dolgot nem lehet elfogadni
Én írhatok 2 tanús, ügyvédes szerződést a fényezővel, hogy egy lila pillangókkal kitetovált női segget festetek a kocsimra. Attól még az első rendőr bevisz közszemérem sértésért.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87235) aelod válasza Zola007 (#87234) üzenetére


aelod
veterán

Nem hiszem. Az intimissimi plakátokon egy szál fehérneműben domborítanak a lédik :) beviszi a plakátolót is?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87236) Zola007 válasza aelod (#87235) üzenetére


Zola007
veterán

azért az nem ugyanaz mint egy öltözői kamera

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87237) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Van itt valaki a pestiek közül aki a Power Fitnessbe járt vagy jár?

(#87238) Apollyon válasza kk831228 (#87207) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A szakmai fórumban nekem az a kedvencem, amikor mitomén, szükségem lenne valami hardverre, világosan megírom hogy a keret mondjuk max. 30K, és akkor erre jön a válasz hogy "dobj még rá 50K-t és inkább vedd meg ezt meg azt", hát kössz bakker.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#87239) aelod válasza Apollyon (#87238) üzenetére


aelod
veterán

Nekem most pont aktuális a platform váltás gamerről---->micro ATX csendes fogysztós kisgépre.
Szakmai topikban a keretösszeget +5e HUF-al lépték túl a tagok a tanácsaikkal szóval segítőkészek voltak. Embere válogatja.

(#87237) Tamoo

Nem is hallottam még róla...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87240) kk831228 válasza Apollyon (#87238) üzenetére


kk831228
addikt

kb... :R :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87241) KoVee84 válasza aelod (#87231) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ja igen, végülis nem az a topik neve, hogy "izmosok ide" :))

(#87242) aleister


aleister
veterán

Kíváncsiságból lemértem magam edzés előtt, és után. 75.3 vs 74.8 kg. Kicsivel több mint egy órás SWO a tűző napon. Elment mellé 1 liter izotóniás víz. Szóval kb 1.5 littyó víz ment ki.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#87243) Dicker válasza aleister (#87242) üzenetére


Dicker
őstag

Akkor ez azt jelenti szarul csináltad, mert keveset ittál?
Amúgy mi az az SWO? Ez az új Star Wars film? ;]

(#87244) aleister válasza Dicker (#87243) üzenetére


aleister
veterán

Lusta vagyok kiírni, hogy StreeWorkOut. :)

Nem éreztem azt, hogy keveset ittam volna. Igazából csak érdekességképp mértem meg. Elvileg igazad van, mert annyit kéne inni, amennyit kiizzadsz.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#87245) kk831228 válasza aleister (#87244) üzenetére


kk831228
addikt

A workout egy szó, csak SW a rövidítése... :B ;) Így tudni fogja mindenki... ;)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87246) aleister válasza kk831228 (#87245) üzenetére


aleister
veterán

Pont azért írtam oda az O-t, hogy ne legyen asszociáció a Star Wars-ra. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#87247) aelod válasza FollowTheORI (#87226) üzenetére


aelod
veterán

Azé mert cukorrépa lába van?
:)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87248) sutyesz96 válasza Zola007 (#87232) üzenetére


sutyesz96
őstag

Mindenesetre vicces. Majd meglátjuk mi lesz a vége. De legalább feltüntették ezt a "fícsört" a galériájukban. :D

Zola, figyelmedbe ajánlom: :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#87249) aelod válasza sutyesz96 (#87248) üzenetére


aelod
veterán

Nyaktól lefele rendben van :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87250) Tamoo válasza aelod (#87239) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Kettő is van belőle. Viszonylag új és viszonylag kis termek lehetnek. Engem csak az állítható padjuk érdekelne, mert olyat néztem ki magamnak. Mondom hátha van aki már használta.... :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.