Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87851) aelod


aelod
veterán

#Ahhoz bocsánat.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87852) Zola007 válasza aelod (#87851) üzenetére


Zola007
veterán

szerintem több van ilyen, mint amelyik nem

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87853) aelod válasza Zola007 (#87852) üzenetére


aelod
veterán

Siralmas a helyzet...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87854) GoTReX válasza aelod (#87850) üzenetére


GoTReX
őstag

Nem saját tapasztalatból mondtam ezt ,de simán szerintem.... Csak kíváncsi lennék egy szituációra,hogy pl név nélkül hazai élvonal akik 17-19 éves korukra már nyomták szépen ,és hogy alakult ki a beszerzése stb. Én nem is gondoltam volna ,hogy ilyen nyiltan megy a neten a vatera szintű adok-veszek dolog. Vajon ők is végigzongorázták ezeket a kitudja mi van benne lépcsőket :U Lehet furcsa hogy én most ezt hoztam fel témának,de mint tudjuk/látjuk vastagon benne van ez a hobbista kondiban is. A kérdés részben a profik nézegetése,másfelől a hirtelen csontszáraz formára bekészült facebook jancsik okán merült fel bennem.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#87855) -Mike- válasza GoTReX (#87854) üzenetére


-Mike-
addikt

A profi testépítő és a naturál szó nem szerepelhet egy mondatban. De még egy postban sem. Az, hogy a tinik vagy a kicsit jobban kinéző srácok mit tolnak teljesen más. Azt még te is szúrhatnád annyira light, de nem látszana az sem. ;]

(#87856) GoTReX válasza -Mike- (#87855) üzenetére


GoTReX
őstag

Haha kösz ;] Amúgy nem is ez volt a kérdés hogy naturál-e vajon Molnár Peti vagy bárki más...

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#87857) aelod válasza GoTReX (#87854) üzenetére


aelod
veterán

Mindenki letagadja, hogy nyomja. Mindenki. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87858) Zola007 válasza GoTReX (#87856) üzenetére


Zola007
veterán

Na látod, ilyenkor tud megnyugtató lenni a tény, hogy rólam eszébe nem jut még feltételezni sem senkinek :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87859) GoTReX válasza Zola007 (#87858) üzenetére


GoTReX
őstag

De vágod ,hogy tök másra irányult a kérdés nekik?:D

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#87860) Zola007 válasza GoTReX (#87859) üzenetére


Zola007
veterán

én csak azt mondtam ezzel, hogy se tini, se jobban kinéző, se csontszáraz, se testépítő nem vagyok, tehát én használhatom a naturál szót ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87861) kexksz


kexksz
addikt

[link]

Minden termékre -25% ma májproténnél

[ Szerkesztve ]

(#87862) -Mike- válasza aelod (#87857) üzenetére


-Mike-
addikt

A profik nem tagadják, Béla is elmondta, ha profi akar lenni akkor muszáj szednie.

(#87863) GoTReX


GoTReX
őstag

Beszerzés vagy beajánlás a kezdetekben. Ezt írtam,itt meg megy a ki tagadja ki nem téma.Félelmetes. Mindenki tudja hogy tagadás van magas szinten.Egyes felmérések szerint a sportokban olyan szinten tagadott viselkedés forma mint a pedofilia pl. De nem is erre tértem ki :DD

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#87864) aelod válasza GoTReX (#87863) üzenetére


aelod
veterán

Egyértelmű, hogy ajánlás. Egy full laikus nem fog rendelgetni HGH-t a neten....

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87865) Zola007


Zola007
veterán

Kissé leült a színvonal, hát bedobom: [link]
Legalább egyik se fogatlan :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87866) tutis válasza Zola007 (#87865) üzenetére


tutis
őstag

edzőtermet egyik se látott még..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#87867) GoTReX válasza Zola007 (#87865) üzenetére


GoTReX
őstag

Örömmel látom hogy mind meg van elégedve magával :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#87868) szőröscica válasza Zola007 (#87865) üzenetére


szőröscica
addikt

Legjobbak, mi? Mint a szépségkirálynő-választásokon. Ott is kapásból jobbat mutatok az utcán 2 percen belül.

(#87869) -Mike- válasza GoTReX (#87867) üzenetére


-Mike-
addikt

Van aki egész életében nem megy el edzőterembe és meg van magával elégedve, boldog. Elképzelhetetlen, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#87870) GoTReX válasza -Mike- (#87869) üzenetére


GoTReX
őstag

Egyáltalán nem erre céloztam ;]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#87871) szőröscica válasza -Mike- (#87869) üzenetére


szőröscica
addikt

Én ezeket az embereket nagyon irigylem.

(#87872) batai15 válasza Zola007 (#87865) üzenetére


batai15
félisten

ezek nem jó nők . Mielőtt betámadtok nem a modellekre meg a pláza picsákra bukom.De semmi említésre méltó nincs eggyikbe se..

(#87873) sutyesz96 válasza -Mike- (#87869) üzenetére


sutyesz96
őstag

Igen. ;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#87874) marked one94


marked one94
őstag

Üdv!

Hétfőn kell mennem vérvételre és szedek kreatint, már több mint 1 hónapja. Ma még nem ittam nem is tervezem a vérvételig. Szerintetek mennyire lesz magas a kreatin érték? Vagy 4 nap alatt annyit ürül ki a szervezetemből hogy ne legyen gond? Fehérjét ugyan úgy iszom, vagy azt is hanyagoljam?

You'll Never Walk Alone

(#87875) Dicker válasza marked one94 (#87874) üzenetére


Dicker
őstag

Kreatin értéket nem vizsgálnak. ;]

De kreatinin vizsgálathoz inkább hugyozni kell. A vérvétel nem megbízható épp a kiegészítők, és az edzés miatt.

(#87876) Eagl3


Eagl3
veterán

A rizstészta mehet dietában? Gondolom a sima tesztanal boven jobb.

(#87877) syl5 válasza Eagl3 (#87876) üzenetére


syl5
őstag

Nem.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#87878) Eagl3 válasza syl5 (#87877) üzenetére


Eagl3
veterán

Akkor megyek, meghanytatom magam.

(#87879) aelod válasza Eagl3 (#87876) üzenetére


aelod
veterán

Épp elég a rizsben a ch ami van azzal is módjával kell bánni diéta alatt. Pláne ha ezt még megfejeled egy jó adag tésztával..

(#87865) Zola007

Nagyon retek az összes már bocs.

Kárpótlásul. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87880) Eagl3 válasza aelod (#87879) üzenetére


Eagl3
veterán

Nyilván nem rizstésztás rizsre gondoltam, hanem rizs helyett.

(#87881) .: JuSzT :. válasza Eagl3 (#87880) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

tésztából is van teljes kiőrlésű

(#87882) aleister válasza Eagl3 (#87878) üzenetére


aleister
veterán

:DDD :C

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#87883) batai15


batai15
félisten

durum tészta v rizs .

(#87884) GoTReX válasza aelod (#87879) üzenetére


GoTReX
őstag

Blo-blo-blokkolálnám. E-el-el venném,nem az hogy elvenném ,de blokkolnám őket-e. ;)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#87885) -Mike-


-Mike-
addikt

Uh micsoda fehér samsung..

(#87886) szőröscica válasza -Mike- (#87885) üzenetére


szőröscica
addikt

Ez nem egy iPhone 6? Egyébként hasonló faborítást fogok csinálni a teraszomra.

(#87887) syl5 válasza batai15 (#87883) üzenetére


syl5
őstag

Mindkettő szar.
Rizsből a barna, basmati jó, de előbbiből nem tudsz értelmes mennyiséget megenni, utóbbi meg nagyon drága, és huzamosabb ideig azt se tudod enni, mert felfúj.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#87888) szőröscica


szőröscica
addikt

Láttam ma egy reklámot, a Dörmi nevű gyerekeknek szóló terméket reklámozták, a végén kihangsúlyozva, hogy olyan összetevőkből áll mint pl. a búzaliszt és csokoládé. 2015-ben talán már nem kellene olyan hülyének nézni a fogyasztókat, hogy azt sugallják, ezek jót tesznek egy gyereknek, vagy bárkinek. Kíváncsiságból felmentem a honlapjára, 100 grammban van 6 gramm fehérje, ellenben 58 gramm szénhidrát, aminek a fele cukor és még 16 gramm zsír is jutott. Állításuk szerint változatos tízórai vagy uzsonna része lehet egy ilyen, de egyébként bármikor kényeztethetjük vele a gyerekeket.

(#87889) aelod válasza syl5 (#87887) üzenetére


aelod
veterán

Hagyjuk már ezt a csak a barna jó meg a fehérből is csak a jázmin vagy basmati dumát.[link]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87890) aelod válasza szőröscica (#87888) üzenetére


aelod
veterán

És azt is láttad mekkora volt a gyerek kezében? A valóságban tök kicsi.
Cukor alapú társadalom. Szerinted miért van ennyi elhízott gyerek M.o-on? Aztán meg csak nőnek a daganatos megbetegedések és a cukorbetegek mutatói...

Hungarorum eliminates.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87891) batai15 válasza syl5 (#87887) üzenetére


batai15
félisten

hát akkor mit? na nem vagyok én pro builder hogy egy kis durum meg fehér rizs padlóra vigyen.. elég sok mindent elhagytam , meg is van az eredménye , de mivel sokszor már fingom nincs mit egyet így ennyit meg engedek.

(#87892) BÁ Nutrition válasza batai15 (#87872) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Te hány éves vagy?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#87893) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Szepen ahogy elhagytam magam, meg a holiday is kozbejott, felcsuszott egy 6 kilo fel ev alatt. Most megjott az ihlet, leadok 10-et. ;] 90kg vagyok, a cel a 80kg. 92-rol indultam, de a 3 napos meregtelenites utan 2kg lejott, ezt nem szamolom meg a fogyokuraba. Etrenden nem tudok sokat varialni, cukor, kenyerfelek kilove, minimalis szenhidratot veszek csak magamhoz. Sajnos nem tudok 6x enni egy nap... Reggel keles utan shake. Ebedre megcsinalok 500g csirkemellett vizen parolva(egy csopp oliva olaj megy csak hozza), vagy porehagymaval, vagy brokkolival, vagy spenottal, csak hogy ne magaban legyen. Koretnek 1db cekla.(fott...) Ennek a csirkes gecsemanenak csak a felet eszem meg, a masik resze jon velem a meloba, este 6-kor megeszem. Fel negy korul meg megiszok egy shake-et+vitamint, etkezes helyett. :U Nem is lenne masra ido... Aztan este edzes, ami utan 125g sovany turo, soval, borssal, pirosarannyal bolonditva. ;] Meg vitamin.
Nem szamoltam meg ki, hogy ez kb. mennyi kaloria, feherje, szenhidrat /nap, de nem tunik soknak. Neha csirkemell helyett eszek majd lazacot, pisztrangot vagy cod-ot, ezeket rukkolaval. Vasarnap lesz csak eltero, akkor a marha steak -bol nem engedek. Egy fel kg-t abbol is bevagok, szerintem koret nelkul.
Kb ennyi, ilyenkor nem a valtozatossagon van a hangsuly. :U Ez igy rendben lesz?

E mellett nem kardiozok, es nem aerobozok, csak sulyzos edzest csinalok. Kivancsi vagyok, a vegere mennyire esik vissza az erom. Het elejen csinaltam felhuzast, 180kg-ba ment 2db. Ezt valszeg nem tudom majd megtartani, de amint elerek oda, hogy a 170-et nem tudom felemelni, abbahagyom.

Don't Tread On Me

(#87894) batai15 válasza BÁ Nutrition (#87892) üzenetére


batai15
félisten

25.miert ?

(#87895) Woodslave válasza MPowerPH (#87893) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Faxa. De miért a felhúzás határozzam meg a diéta végét? De annyira nem gáz mert a legkevésbé érzékeny a testsúlyra...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#87896) MPowerPH válasza Woodslave (#87895) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az nem a veget hatarozza meg, hanem egy emergency stop pont lesz. Ha nem adtam meg le a 10-est, de mar nem megy a 170kg sem, akkor elobb abbahagyom. Szerintem is, pont ezert gondoltam a deadlift-re. Ott dolgozik minden, eszreveszem, ha nincs mar erom.

Don't Tread On Me

(#87897) Zola007 válasza MPowerPH (#87896) üzenetére


Zola007
veterán

ha most hútál 2-t a 180-ba, akkor kb 185-190 a maxod és úgy 4-et tudsz a 170-be
ahhoz hogy ne menjen a 170kg, 165 körül kell lenni az "új" maxodnak, ehhez 160-ba kell tudnod 2-t.

szerintem ez olyan súlykülönbség, ami nem a diétádat fogja értékelni, hanem az idegrendszeri fáradtságot.
Szerintem egy jól beállított diétának a CH megvonás miatt már az elején némileg visszaesik a teljesítmény 5-10%-ot, ellenben ez fenntartható hosszabb időn keresztül, sokkal később jön majd egy plato
Kicsit úgy érzem, fordítva ülöd meg a lovat diéta szempontjából

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87898) MPowerPH válasza Zola007 (#87897) üzenetére


MPowerPH
félisten

A forditva ulod meg a lovat mit tesz? :F Soha nem huztam maxot, nem jatszok a tuzzel.(az biztos, hogy a 190-et nem tudtam felhuzni...) Egyebkent persze elirtam a dolgot, tegnap mar faradt voltam. Szoval a 170-be is 2-ot, az a cel. Igy realis.

Don't Tread On Me

(#87899) Zola007 válasza MPowerPH (#87898) üzenetére


Zola007
veterán

megfogalmazo másként.

Az energiadeficit miatt nem a tömegelős erőszintedhez kellene viszonyítanod, hanem a szintentartóhoz.
Az a baj, hogy gyúrósok 90%-a nem tudja mi a tényleges erőszintje, mert vagy tömegel, vagy diétázik

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87900) sutyesz96 válasza barisj (#87836) üzenetére


sutyesz96
őstag

Tegnap megspóroltuk volna az összrendelés NEGYEDÉT, nem értem miért nem adtátok le tegnap a rendelést. Na mindegy, nem kötekedésből, csak mondom. :))

No matter what, you keep finding something to fight for.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.