Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87451) kk831228 válasza t1 (#87436) üzenetére


kk831228
addikt

Mit jelent az az elég jó idő?? :)) Csak kíváncsi vagyok, én is most kezdtem kicsit rákészülni 2 hete és van még 2... :B Mondjuk az idő annyira nem érdekel egyelőre, csak hogy teljesítsem...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87452) Ijk válasza Dani82 (#87449) üzenetére


Ijk
nagyúr

Gondolom 3 nap alatt baszottul elhízhattál, 1 kiló zsír sem nagyon látszik meg, pedig az 9000kcal.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#87453) t1 válasza kk831228 (#87451) üzenetére


t1
addikt

Minden relatív, 2 hónapja 2:03:00 volt az időm, most 1:47:00 re sikerült lemenni ez 5:05p/km átlag a 21km-re vetítve, nekem már ez nagyon jó, idén leakarok menni 1:45:00 alá :)
Az első nekem is a teljesítés volt, de rákaptam az ízére.

(#87454) aelod válasza HussarF (#87438) üzenetére


aelod
veterán

Motivációt mindenki másból merít. A futástól nem lesz kerek segge. Én ajánlanám neki a TRX-et.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87455) HussarF

Kis anatómia: Hogy van az izmok sorrendje méret szerint az emberi testen? Mondjuk az első 3-5?

Azt tudom, hogy a nagy farizom a legnagyobb, de hogy van tovább? Gondolom a széles hátizom, meg a négyfejű combizom is az elsők között van.

(#87456) Zola007 válasza Ijk (#87452) üzenetére


Zola007
veterán

Felvizesedett kicsit a ch-tól szegény, csak ~3 nap után ha már az izomzat feltöltve teljesen, akkor a kötőszöveti tér is elkezd töltődni.
Rzért látja magát mindenki behízva egy hetes nyaralás után.
Wood meg szimplán elmegy a -ba ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87457) Dani82 válasza Zola007 (#87456) üzenetére


Dani82
senior tag

Hamar lemegy ez intenziv edzestol hetfotol? Elege zavar. Pl az alkaromon le latszik a nagy èr màr :D

(#87458) Zola007 válasza Dani82 (#87457) üzenetére


Zola007
veterán

kb ugyanannyi, 3-5 nap
de ha csak az ér a problémád, majd ettől fog látszani:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87459) Zola007


Zola007
veterán

GyurkaHurkáknak vagy Hurka Gyurkáknak ajánlom:
Tölthető 2 kezes súlyzó
Tölthető 1 kezes súlyzó

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87460) HussarF

Aztakurva, az a tricepsz :Y

(#87461) Zola007 válasza HussarF (#87460) üzenetére


Zola007
veterán

nem sz.r
nézz rá Mahmut Irmak -ra

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87462) Ijk válasza HussarF (#87460) üzenetére


Ijk
nagyúr

Arányos, esztétikus fizikum.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#87463) aelod


aelod
veterán

Zsindex szerint ezek a sziget jó női...
:Y :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87464) dunc válasza aelod (#87463) üzenetére


dunc
nagyúr

Utálom az egész libsi, túlhypeolt szigetet....stb...... :(((

Csajok : hippi az idei sz@r? Átlagos csajok, nincs egy igazi Magyar szépség se köztük!

[ Szerkesztve ]

(#87465) aelod válasza dunc (#87464) üzenetére


aelod
veterán

Akkor már ketten vagyunk ;)

Fő a stílus és az egyéniség :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87466) stickrs válasza aelod (#87463) üzenetére


stickrs
senior tag

jóóólvanakkor :DDD most lehet én emlékszem rosszul, de réggebben mikor átmentem Mo-ra mintha nem lett volna ennyi kövér csaj a fürdőkben, most meg alig lehet találni valami normális alakú csajt..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#87467) dunc válasza stickrs (#87466) üzenetére


dunc
nagyúr

A sok tohonya dagadt E betűt felzabáló lusta állat! Bezzeg a szivárványos zászló megy nekik...... :(((

[ Szerkesztve ]

(#87468) -Mike- válasza dunc (#87467) üzenetére


-Mike-
addikt

Akarsz róla beszélni?

(#87469) dunc válasza -Mike- (#87468) üzenetére


dunc
nagyúr

:D :P Már tizenévesen egy katasztrófa, és kint van a nagy belük, és feszes nacival megfejelik! :Y

[ Szerkesztve ]

(#87470) aelod


aelod
veterán

Hippi stílus másképp.
Instagram: laurendrainfit

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87471) Zola007 válasza aelod (#87463) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87472) HussarF

Ne stresszeljetek, hamarabb meghaltok. A Sziget 90%-a külföldi. Idehozzák a pénzüket, had szórakozzanak. Indexet meg minek olvasol? Minden kattintásal és megosztással meg felháborodással az ő bevételüket növeled. Azt hiszed véletlenül adnak ilyen címeket és véletlenül olyan, amilyen? Ismerik ők elég jól az emberi pszichológiát ahhoz, hogy tudják, hogy kell minél több kattintást generálni.

(#87473) aelod válasza HussarF (#87472) üzenetére


aelod
veterán

Zsindexet nem olvasok, fb-n osztotta meg valaki.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87474) HussarF válasza aelod (#87473) üzenetére

Ott is látszik, hogy melyik oldal cikke. Nem kell rákattintani :)

(#87475) Woodslave válasza Zola007 (#87456) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mer? :D

Egyébként meg természetesen az átlagember szintjén. Gyúrós szemmel értékelhetetlennek tartom a fizikumom amúgy is.

Tavaly emlékszem egy hetet voltunk olyan helyen ahol volt reggeli harmadik nap ugy néztem ki mint egy kalap xar. Mondjuk nem is tojásfehérjét ettem :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#87476) Zola007 válasza Woodslave (#87475) üzenetére


Zola007
veterán

hát, csak úgy....
Ha rólad van szó, igényel a cseszegetés bármiféle indoklást? ;]

Ha rossz a fazon , azért
Ha jó, akkor azért
Ha nincs rajtad sapka, akkor meg látszik a kopasz fejed, azért.

Utóbbit legalább Scooby megtanulta megúszni :P ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87477) HussarF

Toltam egy sprintes HIIT-et itt a 40 fokban. Előtte azért izgultam, hogy hogy ússzam meg az ájulást. Végül vittem a pályára két shaker vizet, az egyik hideg volt, a másik jeges. 10 kört nyomtam egy perc kocogás, fél perc sprinttel. A 4. után mikor kocogva értem a víz mellé, gyorsan kortyoltam párat meg öntöttem a nyakamba a jegesből. Ugyanígy a 7. kör után.
Végül nem ájultam el és hányni is csak egyszer kellett leállni, akkor se sokat, szóval sikeresnek könyvelem el a projektet

(#87478) Silverr válasza HussarF (#87477) üzenetére


Silverr
aktív tag

Akkor könyveld sikeresnek ha nem kapsz egy jó kis tüdőgyulladást ettől akciótól. :(

(#87479) syl5 válasza Silverr (#87478) üzenetére


syl5
őstag

Már miért kapna?

Egész nyarat így toltam le, 2 HIIT + 2 aerob / hét időjárástól függetlenül, semmi bajom...

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#87480) Silverr válasza syl5 (#87479) üzenetére


Silverr
aktív tag

Rögtön utánna toltad a jeges hideg vizet is? Csináljátok sok szerencsével, én nem tenném. :N

(#87481) GoTReX válasza Woodslave (#87264) üzenetére


GoTReX
őstag

Grat. szép teljesítmény. Csípő szerintem egyáltalán nem vész.Ennyi erővel falhoz vághatnám a kesztyűt a mai formámmal...

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#87482) GoTReX


GoTReX
őstag

Change your life bullshit

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#87483) aelod válasza GoTReX (#87481) üzenetére


aelod
veterán

;] Csak a csajok edzenek kesztyűben :)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87484) sutyesz96 válasza GoTReX (#87482) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ez még hozható naturálban nem?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#87485) HussarF válasza syl5 (#87479) üzenetére

Igaza van. Ahogy hazajöttem, éreztem is, hogy telik meg az orrom és tüsszögök. Mindig ez van, amikor ennyire a határomon hajtom magam. Szigorú diéta, kemény edzés szélsőséges körülmények között. Szerencsére elég erős szervezetem van, bírni szokta, csak hagyni kell neki időt, hogy regenerálódni is tudjon. Aztán helyrejönnek hamar a dolgok.

(#87486) Morris válasza sutyesz96 (#87484) üzenetére


Morris
veterán

Persze, hogy hozható. De azt nem életnek hívják!

(#87488) GoTReX válasza aelod (#87483) üzenetére


GoTReX
őstag

És ha még azt hozzáteszem hogy ma gyantáztam is, akkor garantáltan buzi leszek...

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#87489) Ijk válasza HussarF (#87477) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó hülye vagy te is, véletlen sem lehet este 7-8 után edzeni kint hogy ne keljen előre betárcsázni a mentőket.
De hát nem lepődöm már meg az idiótákkal teli topikban, illetve fórumon. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#87490) GoTReX válasza sutyesz96 (#87484) üzenetére


GoTReX
őstag

Ezt majd itt a nálam jártasabbak megmondják. Szerintem kilóg a lóláb mert írja hogy mindezt mennyi idő alatt. Másfelől ha felszednék még keveset és durván ráálnék nyáron majd a szálkásításra (amit még sohasem tettem), akkor lehet hogy hasonlóban kötnék de a f*szom tudja addig.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#87491) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Égettem már kicsit magam a kalóriákat az izmokat. Na csak összejön már.. :))

[link]

És sikerült túllépni a 8km-t!! :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#87492) aelod


aelod
veterán

(#87489) Ijk
:)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87493) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sziasztok!

Nem gyurok, viszont probalok atmenni kicsit tudatosabb taplalkozas iranyaba elso korben :) Viszont mashol igy hirtelen nem tudnam megkerdezni amit szeretnek.

Ti mit ajanlotok turmixgep gyanant? Cel, hogy a durvabb dolgokat mint pl: sargarepa-gyoker zoldség-karalabe-cekla-jeget stb. tudjon "csuklodol" azaz erolkodes nelkul leturmixolni :)

Nezegettem argepen peldanyokat, de vannak draga gepek keves watt szammal (teljesitmeny fontos?) meg olcsobbak erosebb ertekekkel.

Mit ajanlotok elsore? Sokat nem szeretnek ra kolteni :)

Koszonom! :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#87494) aelod válasza _ocsisajt (#87493) üzenetére


aelod
veterán

[link] Ilyent?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87495) HussarF válasza Ijk (#87489) üzenetére

Jajj, de cuki vagy. ;]
Szombat este van. Szerinted 7-8-kor nincs már program? Edzeni nem akkor kell, amikor szeretnél vagy amikor jobban esne. Hanem amikor van időd :))

(#87496) Ijk válasza HussarF (#87495) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kivéve amikor 45 fok van. Bevonulhattok kolosanyival Lipótmezőre.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#87497) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nyomtam egy Street workoutot. Hát nem az én világom. Nekem kell a terem meg a súlyok. Pedig nem xar helyen húzódzkodtam :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#87498) t1 válasza HussarF (#87495) üzenetére


t1
addikt

Egyetértek :R

(#87499) -Mike-


-Mike-
addikt

(#87500) aelod válasza Woodslave (#87497) üzenetére


aelod
veterán

[link] Van benne némi igazság.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.