Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88851) .: JuSzT :. válasza Woodslave (#88849) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Már alig várom, hogy csináljak. Szerzek kókuszos fehérjét, fahéj a tetejére. Sose hagyom abba :D

(#88852) Alpachino válasza Woodslave (#88844) üzenetére


Alpachino
veterán

500g zsírszegény túrót alaposan összekeverek 4 tojással, 150g zabpehellyel, 2evőkanál folyékony édesítő, egy kis sütőpor, esetleg ízlés szerint fahéj. Beteszem a hűtőbe 1-2 órára, hogy a zab megszívja magát.
( ez fontos, hogy ne essen szét később főzés közben)

Én 3 nagyobb óriásgombócot készítek/formálok belőle, azt hiszem darabja olyan 270g körül lehet nyersen mérve. Forrásban lévő sós vízben, (de nem lobogó ) kifőzöm. Miután feljöttek a tetejére még kb. 7-8 percig főzöm, mert elég nagyra nőnek a gombócok, és nehogy nyers maradjon a közepe.

Természetesem mivel a 3 gombóc db-ja kb. 170g túrót, 1.3 tojást, és 50g zabot tartalmaz ez komplett reggelinek kiváló :K

Én nem csicsázom semmivel a tetejét, de bármivel nyakon lehet önteni :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#88853) Zola007 válasza aleister (#88847) üzenetére


Zola007
veterán

SPAR-os túró szerintem nem jó, pontosabban az íze jó, de sok víz fagy ki belőle és csomószor megromlott nekem már lejárat előtt. Én már nem is veszek belőle.

ez:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88854) Zola007 válasza Alpachino (#88852) üzenetére


Zola007
veterán

ezt ki is próbálom, zabpehelyliszttel vagy aprószemű zabbal próbáltad?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88855) Alpachino válasza Zola007 (#88854) üzenetére


Alpachino
veterán

Aprószemű zabbal készítettem idáig. Zabliszttel még nem próbáltam. Régebben teljes kiőrlésű durum búzadarával csináltam, azzal is finom volt, de horror áron kínálják és inkább a finomabb és sokkal olcsóbb zabpehely mellett maradtam. :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#88856) Woodslave válasza Alpachino (#88855) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na még egy utolsó kérdés. A tojást simán felvered. Nem kell habverő meg mittomén mi :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#88857) Apollyon válasza Woodslave (#88850) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én se nagyon komázom a túrót. Csak "kőrözöttként" tudom megenni, mármint kefirrel, hagymával, pirospaprikával. A sült húst meg sosem unom meg.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#88858) Alpachino válasza Woodslave (#88856) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem kell felverni meg ilyenek :N egyszerűen egy közepes tálban összegyúrod az említett alapanyagokat.

Én először a túrót a tojással keverem össze, majd édesítő, sűtőpor, fahéj, mikor ez megvan ráöntöm a 150g zabot és azzal is alaposan összegyúrom az egészet :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#88859) Zola007 válasza Apollyon (#88857) üzenetére


Zola007
veterán

jó hogy írjátok ezeket, nem is tudom mikor ettem utoljára körözöttet.
Már épp kérdezni akartam, hogy mivel dobjam fel a kajáim, mert kicsit ellaposodott az étrendem mint Kate Hudson mellei

csirkecsöcsre mondjatok valami jó receptet, mert otthon van még 1,5 kiló és nagyon nem volt kedvem már hagyományosan megcsinálni. Tudom, gugli, de most durcás vagyok és lusta

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88860) KoVee84 válasza Alpachino (#88858) üzenetére


KoVee84
senior tag

De így tiszta kopár a túrógombóc felülete nem? :DDD
Pirítsál zabpelyhet és forgasd bele a gombócokat, és akkor nem csak finom lesz, hanem jól is fog kinézni :K

(#88861) aleister válasza Zola007 (#88859) üzenetére


aleister
veterán

A körözöttbe tegyél juhtúrót is! Sokat dob rajta.

Csirkére meg fenomenális a csirketorta. Én felesben teszek hozzá füstölt sajtot is, úgy sokkal finomabb.
Aki diétázik, az ne is kattintson a linkre! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#88862) Eagl3 válasza Peti78 (#88777) üzenetére


Eagl3
veterán

Marhára felesleges neked a kreatin.

(#88863) KoVee84 válasza Zola007 (#88859) üzenetére


KoVee84
senior tag

felkockázod, lepirítod, só-bors. Aztán kókusztej, abba meg vagy 20 dkg juhtúró. Megvárod míg összeforr meg elolvad a juhtúró és eheted is. Nekem egyik kedvencem. Ha meg akarod kicsit extrázni, akkor adhatsz hozzá újhagymát.

(#88864) Alpachino válasza KoVee84 (#88860) üzenetére


Alpachino
veterán

Volt egy időszak, mikor ilyenekkel kínlódtam még pluszban :) ma már nem érdekel mi van a tetején mert nekem így is finom :K A fahéjat a tésztájából mostanában nem hagyom ki, én ezzel dobom fel egy kicsit :)

De mint írtam ízlés kérdése, kinek mi jön be a tetején :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#88865) .: JuSzT :. válasza Alpachino (#88858) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Mindig is akartam Myprotein szirupot. Na erre lesz az tökéletes. Jó ötlet. Még bele kéne tesztelni, hogy mennyi ízesített fehérjét érdemes hozzáadni.

(#88866) szuszinho válasza Zola007 (#88859) üzenetére


szuszinho
őstag

Ma rakott kelt csinálok csirkéből. Valami hasonlót.

Alpachino:
Megfőzöd előtte a zabot?

[ Szerkesztve ]

(#88867) Zola007 válasza KoVee84 (#88863) üzenetére


Zola007
veterán

már csak kókusztej meg juhtúró kell :)
az a gáz, hogy a minap realizáltam, hogy végignyitogattam a konyhát és eléggé beszűkült a menü, pedig időm lenne főzni, csak kedvem nincs.
Enni sincs kedvem ebben a melegben, az a baj. Ennek köszönhetően június 01. óta a "tömegelésem" eredménye kerek 1kg :DDD
nem baj, jövőre már klímás lakásba költözök, a tulajnak meg a rva-nyát

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88868) Alpachino válasza szuszinho (#88866) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem főzöm meg előtte és nem is kell, :N mivel a túróval és a tojással együtt gyönyörűen puhára kifől :K

.: JuSzT :. a tetejére egy csokis protein öntet nem is lenne rossz...mondjuk én mellé szoktam inni,.... olyan, mint ha kakaós kávét reggeliznék túrógombóccal :D

Esetleg van egy nagyon jó kis proteines, zablisztes, túróslepény receptem is....kéritek ? :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#88869) .: JuSzT :. válasza Alpachino (#88868) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

NA... várjál, fokozom. A csokis fehérje + zabliszt kombó amúgy is elég sűrű tud lenni, az tök jó öntet. Akár zsírszegény tejjel lehet kicsit csalni.

(#88870) Zola007


Zola007
veterán

Nem érdekel, ha fotosopp, ami szép az szép:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88871) .: JuSzT :. válasza Zola007 (#88870) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

jó az a baseball sapka.

megnyertem az U betűt? :D

(#88872) Dexar007 válasza Zola007 (#88870) üzenetére


Dexar007
veterán

Szerintem bikasegg.

Give me your cum,bull!

(#88873) Peti78 válasza Woodslave (#88831) üzenetére


Peti78
őstag

Bocs, hogy bele vau-vau, de erről a sajtról van szó?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#88874) Alpachino válasza Dexar007 (#88872) üzenetére


Alpachino
veterán

Szerintem meg szeretnéd, ha egy ilyen "bikasegg" a szádra ülne :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#88875) Nightmare válasza Peti78 (#88873) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nem. :N Ugyanolyan vödörben van, csak világoskék, új termékként feltüntetve.

(#88868) Alpachino engem érdekel, cserébe kapsz zabos kakaóporos "sütemény" és pizza receptet. :K

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#88876) Dexar007 válasza Alpachino (#88874) üzenetére


Dexar007
veterán

Azt ugye tudod,hogy nagy segg-nagy kaka?

Give me your cum,bull!

(#88877) .: JuSzT :. válasza Dexar007 (#88876) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Kizárt. alig van seggem és olyat szarok mint egy gyereksír.

(#88878) Alpachino válasza Dexar007 (#88876) üzenetére


Alpachino
veterán

Nagyon sajnállak, hogy egy ilyen tökéletes női hátsóról ez jut eszedbe :N No komment... ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#88879) aelod válasza Alpachino (#88878) üzenetére


aelod
veterán

Most mit vársz az a neve is, hogy deszar :DDD

(#88870) Zola007

PS lenne? Szerintem real. Bitang :)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#88880) Dexar007 válasza Alpachino (#88878) üzenetére


Dexar007
veterán

Altalaban ha meglatok egy kisminkelt felpimpelt ribit akkor mindig az ugrik be elsökent,hogy ,,bazzeg ez mar biztos vattacukrot szarik". ;]

Give me your cum,bull!

(#88881) szuszinho válasza .: JuSzT :. (#88877) üzenetére


szuszinho
őstag

Micsoda hasonlat :C

(#88882) Alpachino válasza Dexar007 (#88880) üzenetére


Alpachino
veterán

Te tudod...biztos jó így neked...de szerintem inkább gyúrjál, vagy ..mit tudom én :C

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#88883) aelod válasza Dexar007 (#88880) üzenetére


aelod
veterán

Nekem az, hogy mikor fog rám ülni :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#88884) GoTReX válasza Zola007 (#88870) üzenetére


GoTReX
őstag

Én meg csak "szúrós" szemmel nézem. :P

XBOX ID: GoTReX #4839

(#88885) Eagl3 válasza szuszinho (#88866) üzenetére


Eagl3
veterán

Én csirkepörköltet ettem rizzsel, combból, kókuszzsíron főzve és a bőrét nem ettem meg. :D

(#88886) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Székesfehérvári topiklakókat kérdezném hogy hol szoktatok csirkemellet venni? Van valami fasza húsbolt ahol nem teszkó minőségű, büdös húsokat árulnak?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#88887) Zola007 válasza aelod (#88879) üzenetére


Zola007
veterán

hát ha real, akkor kell nekem egy ilyen ;]

lapvetően magamért gyúrok, de ha azt mondja valaki - akinek hiszek is ;] - hogy érdemes magam kigyúrni , mert cserébe egyszer lesz egy ilyenem, akkor 10 perc múlva a 20 percre lévő teremben vagyok :K

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88888) Dexar007 válasza Zola007 (#88887) üzenetére


Dexar007
veterán

A magamert gyurokat senki sem hiszi el. ;]

Give me your cum,bull!

(#88889) Zola007 válasza Dexar007 (#88888) üzenetére


Zola007
veterán

140 kilósan is 60 kilós és mások szerint is szép barátnőm volt

A legtöbb-
- kövér, de gazdag
- sovány, de doktor
- ronda, de motoros
ismerősömnek szép / intelligens - vagy egyszerre mindkettő - barátnője vagy felesége van

Ellenben a kigyúrt ismerőseim közül legtöbbnek átlagos vagy plázap.csa barátnője.
Vagy éppen senkije, mert egy azon kívül hogy izmos, egy büdös bunkó

Ezek után szerinted látok fantáziát a kigyúrtságban mint No.1 párkeresési tulajdonság?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88890) Ijk válasza Zola007 (#88889) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor még gazdagodj meg és vegyél egy motort, akkor már biztos befutó leszel. A doktori titulussal nem emlékszem már hogy állsz. ;]

Neked akkor jó sok ismerősöd van.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#88891) .: JuSzT :. válasza Zola007 (#88889) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nem is tudnom hova tudnám időben beszorítani, ha most új kapcsolatom lenne. Mert nincs, de ahogy számolom, időm sincs rá. Vagy nem annyi, amit megérdemelne egy új kapcsolat. Max edzés után, 1-2 órára :D

(#88892) aelod


aelod
veterán

[link] van baj :) nincs ott egy szerencsétlen aki megmutatni mit, hogyan kell?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#88893) Zola007 válasza Ijk (#88890) üzenetére


Zola007
veterán

van egy pár
ellenben akit barátnak nevezhetek, abból nagyságrenddel kevesebb

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88894) God Vazzeg válasza Zola007 (#88889) üzenetére


God Vazzeg
veterán

+1. Ha csajozni akartok, csak nagyon minimálisan legyetek izmosak, inkább szálkásság a fontos, minél vékonyabb vagy annál jobb.

Szerencsére életem párjával élek, aki mindenhogy elfogad, mert nem (csak) ez neki a fontos. De az tuti hogy a negatív előítélet, beidegződések, és a média hatására degradált "gyúrósok" sokat rontanak a megítélésünkön.

Egyébként érdekes hogy külföldön meg mindenkinek tetszik, és pozitív a hozzáállásuk. Csaj témában nem tudom (nem engedi az asszony :DDD ) ;)

(#88895) -Mike- válasza aelod (#88892) üzenetére


-Mike-
addikt

De legalább nem dübörög a háttérben a tuctuc.

(#88896) Zola007 válasza aelod (#88892) üzenetére


Zola007
veterán

végignéztem, de fölösleges volt.
teljesen rossz kivitelezésű vádli, hasprés, lehúzás, de sehol egy rosszul végzett 30 kilós hammer curl ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88897) syl5 válasza Alpachino (#88852) üzenetére


syl5
őstag

Kösz.
Sutopor minek bele, nem fuj fel?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#88898) Alpachino válasza syl5 (#88897) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem sokat szoktam beletenni, tényleg egy csipetnyit...lehet csak megszokás, de anélkül is jó lehet...

Zola007 : :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#88899) Zola007


Zola007
veterán

tegnap hátedzés volt
mennék vállazni, mert nincs izomlázam, de némi kötöttséget érzek a nyakamban és a csuklyámban, pedig tegnap már vállvonogatásra nem is maradt idő.
menjek vállazni vagy inkább maradjak nyugton és kardiózzak?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88900) Dexar007 válasza Zola007 (#88889) üzenetére


Dexar007
veterán

Nekem van motorom,es rohadtul szep vagyok. Nekem akkor mi jar? ;]

Give me your cum,bull!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.