Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164351) rwin5 válasza dybo (#164350) üzenetére


rwin5
őstag

Köszi, ránéztem attól, de még alszok rá.

A dekában szinte mind készlethiányos.

Az alzáról rendelek majd én is valószínű, de még átgondolom, kettlebellt is gondoltam, hogy guggolás mellé kéne, de nem akarok a pesti lakásba bespájzolni se.

(#164352) proci985 válasza bigmasterg (#164341) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ne viccelj mar, vilag legjobb dolga lemenni 20 percet futni, 45percet crossfitre, aztan utana lemenni jogazni. avagy fel oraig megelni, hogy az embernek mindene faj mikozben a jogaoktato csaj mosolyog az egeszhez, aztan negyed orat kvazi aludni a szonyegen. ja meg a "mindene faj" periodusban egymason rohogni az ultrahajlekony azsiai kolleganovel aki valaha balettozni is jart, hogy hat eselytelen, hogy azt a pozt meg lehet csinalni (persze neki ment hamar aztan, en meg probaltam vazizombol megoldani amit tudtam). ahol edzek ott a fel crossfit / crosscage tarsasag jogazott is.

zumba becsapos, az attol fuggoen mennyire tudja kovetni az ember a tempot. ahova en jartam egy lightosabb les mills body attack volt, de meglepoen atfedtek. en mindig leizzadtam, meg az instruktor imadja az oldschool hiphopot es a trapet, szoval tetejeben remekul is szorakoztam. pentek delutani fel oras lehuzos edzesnek tok jo cucc.

aztan ott volt a kedvencem, a les mills "booty move", ami nev alapjan kb egyertelmuen noi cucc lenne... namost a ferfi oltozoben a crossfitre jarok kozott a "lab / fenek / also torzs intervallumtrening a pokolbol" volt a legtalalobb leiras, mert kivetel nelkul mindenkinek izomlaza volt a fenekeben es az oldalso combjaban masnap aki kiprobalta.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#164353) stratova


stratova
veterán

(#164354) Angel2014


Angel2014
addikt

Olyan kérésem van ha két izomcsoportot edzek akkor honnan tudja a fehérje mennyi kell az egyik csoportnak és mennyi a másiknak ha megiszom.

Szóval mell -hát.

Megiszom és ilyen mértékben ossza el...mell 80% mivel azzal kezdtem -hát 20% mert azzal végeztem.

Dr. Angel Gödény

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#164355) HussarF válasza Angel2014 (#164354) üzenetére

Weider mell-hát fehérjét kell innod, azon belül is a 80-20-ast, azt pont erre fejlesztették ki.

(#164356) t256 válasza Angel2014 (#164354) üzenetére


t256
őstag

Unalmamban ma olvasgattam az edző válaszol archívumot. Találtam egy hasonló kérdést:
Bunny fénykorában meg is válaszolta! :)

Valószínű, hogy az aznap edzett izomcsoportokba nagyobb arányban épül be, de beépül máshova is. Főleg, ha az előző napokon is edzettél mondjuk lábra és karra.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#164357) bigmasterg válasza Angel2014 (#164354) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ilyen esetben az a biztos, hogy ha nem is iszol fehérjét.
A végén még összezavarodik a fehérje és teljesen rossz helyre megy, az meg senkinek sem hiányzik.

(#164358) kicsiogre


kicsiogre
tag

Tegnap este megjött az edzőpad amit rendeltem .Ma kiprobáltam nagyon jo, csak nehéz felkászálodni ha vizszintbe van hiába öreg vagyok :C Gyorsak voltak jövö hét keddre igérték mikor rendeltem :R

(#164359) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Sziasztok!Véleményetekre lennék kíváncsi, pár hete edzés után és másnap a bal vádlim külső oldalán forró, égető érzés jelentkezik.Egyéb fájdalom nincs, sem húzódás, se mást nem érzek.Adhat ez aggodalomra okot vagy csak túl van edzve?

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#164360) rwin5 válasza Gaboman (#164359) üzenetére


rwin5
őstag

vádlit elég nehéz túledzeni, én egy időben minden edzés végén nyomtam 2 vádli gyakorlatot, vádlim is faxa volt tőle, sajna már nem az :D

(#164361) proci985 válasza Gaboman (#164359) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

beverzesi nyomok vannak?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#164362) rwin5


rwin5
őstag

mai edzés is megvolt guggolás, kitörés, meg kehely guggolás

vállból meg amit lehetett, ott semmi extra

héten ez volt az első edzés, az otthoni fekvőtámaszozásokat, meg súly nélküli guggolásokat leszámítva :(

(#164363) patex1983 válasza rwin5 (#164360) üzenetére


patex1983
őstag

Nekem sikerült már... Egy jó pár napig csak a szokásos izomlázat éreztem, de utána úgy bedurrant, hogy a következő 1 hétben a könnyem is majd kifolyt, ha lábra kellett állni, kegyetlen volt. Nyújtás mindig megvan, edzés közben sem éreztem, hogy annyira túltoltam volna, külsérelmi nyom sem látszott semmi. Fene tudja mi történt, de aztán elmúlt szép lassan.

X

(#164364) rwin5 válasza patex1983 (#164363) üzenetére


rwin5
őstag

így akkor jártam régen, mikor gyenge volt a vádlim aztán el kezdtem rá edzeni ezerrel, nyújtást meg kihagytam, azért nem gondolom, hogy túledzés lett volna, mert attól jött helyre ha vádliztam - bármennyire is fájt + nyújtottam

spiccelve tudtam csak járni, ha erre gondoltál te is akkor szerintem egy dologról beszélünk

(#164365) patex1983 válasza rwin5 (#164364) üzenetére


patex1983
őstag

Hát nem tudom, én minden lábedzéskor megküldtem a vádlikat azelőtt is, nyújtani meg mindig jól lenyújtottam, mert korábban hajlamos volt begörcsölni. A "sérüléskor" sem végeztem olyan gyakorlatot, amit korábban ne csináltam volna.
Mindegy is már, elmúlt és azóta sem volt ilyen "élményem" szerencsére :D
Csak azért osztottam meg ezt, mert így is előfordulhat, hogy valaki akaratlanul is lesérül.

X

(#164366) aelod válasza patex1983 (#164365) üzenetére


aelod
veterán

100 kilós ülő vádlinál én is meghúztam a m.flexor-om.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#164367) Gaboman válasza proci985 (#164361) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nincsen rajta semmi bevérzézi nyom, nem fáj, nincs húzódásom, csak forró, égető érzés jelentkezik. Ma is kétszer jött elő.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#164368) dybo


dybo
tag

Wood se jár már erre?

(#164369) Bubee82 válasza dybo (#164368) üzenetére


Bubee82
őstag

Túl izmos lett a sok kogsztól és derogál már neki egyengetni a kezdők sorsát :( ;] Ő is már egy insta szuperhős kockahassal, akinek a lába előtt hevernek a nagy dudájú csajok :DDD

(#164370) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. Szép napot, kellemes ünnepeket. Kérdésem lenne, hátha tudtok segíteni.

Sissy guggolást házilag valahogy meg lehetne oldani? Tudom kell hozzá egy speckó pad..Kimondott van Sissy pad. De ha nincs. Valahogy megoldható, valami házi barkács akármivel? :F Biztos valahogy megoldható házilag a hozzávaló pad nélkül.

Köszönöm. :R

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#164371) Bubee82 válasza mayday00 (#164370) üzenetére


Bubee82
őstag

Nem kell hozzá semmilyen eszköz.

[link]

(#164372) mayday00 válasza Bubee82 (#164371) üzenetére


mayday00
őstag

Ez nem az a verzió, amit a paddal lehet csinálni, ez egy teljesen másik.

Ezt szeretném csinálni. [link] Gondolom ehhez mindenképpen kell pad. Vagy házilag valamit kellene mókolni, csak nem tudom mit. :F

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#164373) aelod válasza mayday00 (#164372) üzenetére


aelod
veterán

Ez nem másik ez az. Tévesen hívják sissynek a padosat.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#164374) Bubee82 válasza aelod (#164373) üzenetére


Bubee82
őstag

Így van :K ;)

(#164375) rwin5


rwin5
őstag

nem nagyon vagyok képben a makróval, de ez a valós? 172 centi magasan, 70 kilósan

FOGYÁSHOZ
Energia: 1540 kcal/nap
Fehérje: 58 g/nap (15%)
Zsír: 51 g/nap (30%)
Szénhidrát: 212 g/nap (55%)

1540 kcal az brutál kevés nem?

(#164376) Speeedfire válasza rwin5 (#164375) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Az a fehérje elég kevés. Vegán étrendben szokott ilyen alacsony lenni.
Amúgy ja, elég kevés még ha csak fekszik akkor is.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#164377) Angel2014 válasza Bubee82 (#164369) üzenetére


Angel2014
addikt

:DD

Pedig nagyon hiányzik és zoola is.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#164378) rwin5 válasza Speeedfire (#164376) üzenetére


rwin5
őstag

jah, aztán néztem, hogy a fehérje is 58g, hát 30 deka húsban van annyi kb. (én sertést eszek)

lehet a zabot totál kiveszem az étrendből, kcalt nagyon megnyomja

[ Szerkesztve ]

(#164379) Angel2014


Angel2014
addikt

Rossz hír, fehérjébe csomagolva: a koronavírus genomja

Ugye nem a mi fehérjénkről van szó?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#164380) medica válasza Angel2014 (#164379) üzenetére


medica
senior tag

ha benned van a vírus akkor már a tiéd is

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#164381) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. Szájtek Jumbo protein szelet gyártása megszűnt? Jó ideje nem kapni. Ízre, állagra szar volt. de legalább nagy volt :-D :D

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#164382) marked one94 válasza mayday00 (#164381) üzenetére


marked one94
őstag

Sajnos egy jó ideje már igen, pedig én is csíptem.

You'll Never Walk Alone

(#164383) benfolds


benfolds
őstag

ez az 5-i lábazás még annál is szarabbul sikerült, mint ahogy akkor éreztem. pedig akkor is nagyon szar volt. a jobb fülemben még mindig megvan a pulzusszinkron fülzúgás, bár csökkent az ereje és néha teljesen meg is szűnik. viszont a fejem azóta is fáj, főleg jobb oldalon és lüktetésszerűen, de kb. ugyanannyit fáj az egész fejem. nekem, akinek szinte soha nem fáj a feje, kb. 6 vagy 7 éve fájt jobban 2-3 napig, szóval annyira ritka, hogy így megjegyzem. tudom, hogy nem itt kéne ezt elmesélnem, de szerintem a háziorvos most nem sokat tud csinálni, mert vizsgálatokra úgysem tud beutalni ezzel. szóval itt kérdezem, hátha van itt doki, vagy valaki, akinek van tapasztalata esetleg ilyesmivel. lehet ez egy kisebb stroke esetleg? ugye úgy kezdődött, hogy kitörésnél pattanást-nyomást éreztem a jobb fülemben, ill. a fejem jobb oldalán. egyből meg is fájdult a fejem, abba is hagytam a gyakorlatot, csak vádliztam utána 6 sorozatot, ami már nem volt olyan megterhelő. aztán pár órával később ez átment egy nagyon erős, órákig tartó, lüktető fejfájásba. másnapra már nem fájt annyira elviselhetetlenül, de hol jobban, hol kevésbé azóta is fáj, immár 10. napja. első nap volt még egy kis látászavarom is, nagyon nehezen tudtam elolvasni a telefonomon a szöveget, a látóterem kb. közepén volt egy fényes pont. azóta ez elmúlt, szóval már csak a fejfájás és a fülzúgás van, mint tünetek. edzeni persze nem mertem azóta sem. kétszer elmentem biciklizni, de ahogy picit felpörögtem, erősödött a pulzáló fájdalom a fejemben. nyilván valami keringési probléma lehet, a kérdés, hogy mennyire súlyos, vajon meddig tart, mit csináljak, mit ne. jó lenne most egy vérnyomásmérő.

(#164384) Angel2014 válasza benfolds (#164383) üzenetére


Angel2014
addikt

Ez inkább influenza ,magas vérnyomás, de meszes csigolyák és erek is okozhatják!

Az hogy a füled cseng az meszesedés és elzáródás okozza.

Ugyan ezek a tünetek voltak nekem is. Pont ezzel a lüktető fejfájással kerültem kórházba ahol szétrobbantották a vénám tavaly.

Jó lenne mivel nem vagy csepeli ;] vissza vennél a tempóból és kis terheléssel fokozatosan szoktatnád magad hozzá a gyakorlatokhoz. A kitörés nem hiszem hogy ide való lenne.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#164385) t256


t256
őstag

Shop.builderen mi ez az új tendencia, hogy a teljes test edzést ajánlgatják mindenkinek?
Cikkekben, cikkek, edzéstervek alatt a hozzászólásoknál.

Eddig az osztott edzésterv hívei voltak. Úgy tudtam a gyakorlatok helyes kivitelezése és az étrend számít.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#164386) tibcsi0407 válasza t256 (#164385) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Valamiről írni kell.

https://utdetailing.hu/

(#164387) aelod válasza t256 (#164385) üzenetére


aelod
veterán

Szimpla hozzá nem értés...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#164388) HussarF válasza t256 (#164385) üzenetére

Kiszámolták hány évente cserélődik le az olvasógárda és úgy rotáljak mindig a témakat. Az újaknak mindig fiss az info. Science ;]

(#164389) benfolds válasza Angel2014 (#164384) üzenetére


benfolds
őstag

nem hinném, hogy érelmeszesedés, mert egyik percről a másikra alakult ki, és konkrétan tudom kötni egy eseményhez. ja, azt nem is mondtam, hogy ijesztően kidagadt a jobb haléntékomon egy ér, egyik nap vettem észre. szóval minden jel arra utal, hogy túl sokat képzeltem magamról, és nagyon túltoltam ezt a lábazást, valami keringési/érrendszeri probléma lett belőle, de hogy mennyire súlyos és maradandó-e, azt nem tudom. végül is javulgat, de nagyon lassan. egyelőre pihenek addig, amíg úgy nem érzem, hogy minden oké, aztán mivel nem vagyok chepeli, így kénytelen leszek változtatni az edzéseimen. :D

(#164390) Speeedfire válasza aelod (#164387) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Mert teljes test edzést ajánlanak? :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#164391) aelod válasza Speeedfire (#164390) üzenetére


aelod
veterán

Nézd meg kik írják a cikkeket és akkor okafogyott a kérdésed.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#164392) Angel2014 válasza benfolds (#164389) üzenetére


Angel2014
addikt

Leszakad egy kis meszes plakk megsérti az eret az bevérzik egy picit..a vérzés elzár egy hajszál eret és ez okozza a fülzúgást..a sztrók ugyan ez..

De ez történhet erőltetéstől is ha megreped az ér.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#164393) Angel2014


Angel2014
addikt

Chepeli lehet a srác..

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#164394) HussarF válasza Angel2014 (#164393) üzenetére

Ott is vannak ilyen hiperpigmentáltak szép számmal, az tény ;]

(#164395) aelod válasza HussarF (#164394) üzenetére


aelod
veterán

:C :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#164396) #15490560


#15490560
törölt tag

Nagyon vicces hogy 2-3 hete nem tudok szerezni 2db állítható 20-as súlyzót. Alza rendelést 3 hét hitegetés után törölték, ti se reménykedjetek benne :W Máshol sincs semmi.

(#164397) aelod válasza #15490560 (#164396) üzenetére


aelod
veterán

Kösz de nem aggódom túl a dolgot :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#164398) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Sziasztok!

Egy egyszerű fekvenyomó padot vadásznék, de nem egyszerű a jelenlegi helyzetbene. Rúd, súlyok adottak.

Kicsit el vannak szállva az árak.

35-52E körül (minőség fügvényében szállhat a felső szegmensbe, vagy minimálisan tovább, ha pl. csiga, vagy egyéb extra van hozzá), de mindenhol vagy el vannak szállva az árak, vagy nincs készleten, vagy csak játék pad 30-50 kg-s nőknek, gyerekeknek, kisebb súlyokkal.

Láttatok valahol használhatót? Lehetőleg újat keresnék. A népszerűbb oldalakat, helyeket próbáltam átnézni, de kiábrándító volt a kép :DDD

Köszi előre is! ;)

Extra lenne, ha minimálisan szétszedhető lenne, mert valószínűleg a garázs lesz ideiglenes terem, mert a nappaliból ki lettem tiltva rúddal egyebekkel, miután egy fésülködő asztal kapott egy pofont ~60 KG-val rúdon... kicsit rosszul mértem fel a távolságot :DDD (most kereshettem bútorfaló/fabrikálót, aki a tényleg minimális esztétikai sérülést javítja ("de nekem fontos volt az a kis bútor... mondtam, hogy vigyázz rá!"), a kedélyeket megnyugtatja :D ) A 'karantén' és a közös home office szépségei... :)

[ Szerkesztve ]

(#164399) benfolds válasza Angel2014 (#164392) üzenetére


benfolds
őstag

nem hangzik túl jól. :U

(#164400) patex1983 válasza #15490560 (#164396) üzenetére


patex1983
őstag

Semmi olyat nem fogsz kapni mostanában, amire az van írva, hogy "antibakteriális", vagy az, hogy "otthoni edzéshez ajánlott".

X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.