Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163951) benfolds


benfolds
őstag

van olyan kenőcsöm, hogy Dolobene. használta már valaki?

(#163952) aelod


aelod
veterán

link erőemelés vs. testépítés. Nem keverendő a kettő.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163953) gyuri860213 válasza benfolds (#163951) üzenetére


gyuri860213
tag

Nem ismerem, de ha sokáig fáj akkor írass fel Diclac 75mg tablettát. Elég ha írsz a háziorvosnak és igényelsz e-receptre. Tajszám, szül.hely és idő alapján megkeres a TB adatbázisban és felírják, aztán gyógyszertárban személyi, tajkártyával kiválthatod.

(#163954) aelod válasza gyuri860213 (#163953) üzenetére


aelod
veterán

Most bárki kiválthatja.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163955) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Sziasztok!

Otthonra szeretnék kondigepet, mert ugye eljarni jelen helyzetben nem lehet.
Szerintetek ezt megerheti?

Használtan árulják. 90 kg Robust márkájú súly van hozza. A gép nem tűnik rossznak, a Robust súly az gagyi és a rudak is. Elől scott pad is van. Van hozzá egyenes és francia rúd. Ti megvennetek vagy 100-ert kapok jobbat is?

(#163956) tibcsi0407 válasza rayoliviero (#163955) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Figy, simán át tudsz vele mozgatni mindent szépen. A tárogatós résznél lapsúlyos?
Én ezen gondolkoztam el: [link]
De az asszony megölne, ha megvenném. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#163957) rayoliviero válasza tibcsi0407 (#163956) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem lapsulyos a tarogatos része. Súlyzótárcsákat kell rápakolni. Az nem jó?

A merete miatt vagy az ára? :D
Ez is brutal nagy, amit kinéztem, elfoglal egy szobát. Ez aggaszt a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#163958) tibcsi0407 válasza rayoliviero (#163957) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Dehogynem, az is jó.
A merete miatt vagy az ára?
Most főleg az ára. Az építőipar lassan a földbeáll, szóval pár hónapig én csak a lábam fogom lógatni. Jól hangzik, de valójában nem az, mert kurva sok pénzt bukunk. :O

Ha van helyed neki, akkor nem lehet akadálya. :) De egyébként nem kizárt, hogy egy franciarúddal és egy állítható paddal is mindent el tudsz intézni. Én már azon a verzión is gondolkoztam..

https://utdetailing.hu/

(#163959) rayoliviero válasza tibcsi0407 (#163958) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én se akarok sok pénzt elkolteni most, de elég jó ajánlatnak tűnik.
Hely akadálya az lenne, lépni se fogok tudni, ha megveszem. :O

(#163960) tibcsi0407 válasza rayoliviero (#163959) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Lehet jobban járnál egy komoly súlyzókészlettel hasonló büdzséből.

https://utdetailing.hu/

(#163961) rayoliviero válasza tibcsi0407 (#163960) üzenetére


rayoliviero
veterán

És azt hol érdemes venni? Használtan nem igazán találok... Amit találtam, az rozsdás, igénytelen cucc. De az ára persze szép magas.

[ Szerkesztve ]

(#163962) tibcsi0407 válasza rayoliviero (#163961) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Példa: [link]
Ezekkel a tárcsákkal még oldalemelni is tudsz. :)

https://utdetailing.hu/

(#163963) aelod válasza rayoliviero (#163959) üzenetére


aelod
veterán

Most egyedül én vagyok kereső képes így nem költők ilyesmire. De amit mutattál annál biztos talalsz jobbat is. Vagy tényleg egy jó súlyzó készlet is elég lehet.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163964) rayoliviero válasza aelod (#163963) üzenetére


rayoliviero
veterán

Pedig az új ára 285 000 Ft, ezért gondoltam, hogy az új állapotú használt megérheti a 100 000-et.

[link]

(#163965) t256 válasza rayoliviero (#163955) üzenetére


t256
őstag

Nekem elég lenne egy guggoló állvány. Sajnos nincs helyem.

Ilyen jó videókat találok. Nagyon motivál, persze most nem lehet edzőterembe menni. Sajnos arról még nincsenek hírek, hogy mikor lesz vége a járványnak.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#163966) rwin5 válasza rayoliviero (#163955) üzenetére


rwin5
őstag

Szerintem pont ilyen volt a második otthoni kondigépem/gépünk. Faterom vette magának anno, jó pár évet használta amúgy, szóval zsírújan biztos nem lehetett rossz vétel, mert faterom is a ~100kg környékét súrolta akkoriban. Aztán mikor ráunt, meg eléggé szét is lett hajtva megvettem tőle, szinte ingyért és áthoztuk a garázsomba. Ekkor már javában jártam kondiba edzeni, szóval nem nagyon mozgatta meg a fantáziámat, hogy rajta edzek. 1-2 évet használtam összesen, héba hóba, főleg nyáron, aztán darabjaira szedtem.

De kb 2014 óta nem használtam.

Amire emlékszek belőle: a bowden már csomó helyen ki volt bojtosodva. A lehúzó részét alig lehetett használni, nem nőttem magasra, de még így is alig volt mozgástartománya a karomnak, tehát ilyen hátizmot nagyon gyengén lehetett vele edzeni. Amire nagyon jól lehetett használni az a tricepsz volt, meg anno adtak hozzá minden ilyen kis kiegészítőt amivel lehetett cserélgetni (kötél, rúd stb).

A mellre tárogató úgy akadt a kopás miatt, hogy az szinte használhatatlan volt, plusz szűk is volt, emlékszek úgy tárogattam rajta, hogy nyújtott kar és valahol a könyök résznél volt a szivacs.

A bakokat (fogalmam sincs h hívják a kondis nyelvben) ha maxra állítottam, mint itt a képen is, tök ingovány volt. Meg itt is látszik, hogyha nagyon elfáradsz nem tudod hátra dobni a súlyt, mert kb 10 centi lehet ami megfogja a rudat, kicsit jobban odavágod akkor átdobod rajta. Fekvenyomni viszont jól lehetett rajta, de a támlát nem nagyon állítgattam.

A lábazó része is el ment egynek, de arra se lehetett olyan sok súlyt pakolni - nem fért rá + ha tele raktad, akkor a térded a hülye üléspozíció miatt kiugrott a helyéről.

Na mindegy, szóval ez saját tapasztalat. Ha nem vagy túl kreatív edzés téren akkor szerintem hamar rá lehet unni, főleg ha jártál már terembe. Őszintén szólva én 5 e ft-ért se venném meg, mert tudom, hogy az lenne a sorsa, hogy jövő nyáron szét lenne szedve és a dogóm hugyozná le a kertbe, mint megjelölendő terület. ;]

Egyedüli kontra, hogy faterom élte jópár évig szóval ha valaki elszánt azért el lehet rajta edzegetni, de ő is el járt mellette kondiba is. 100 ezret egyébként szerintem tuti nem ér, pláne most, ahol pár hó és az emberek az ájfónjukat elárverezik, csak legyen miből fizetni a lakbért. :P

(#163967) rwin5 válasza rwin5 (#163966) üzenetére


rwin5
őstag

juj, a pro és kontra.. pont negatív értelem ;] nézd el, ma annyit melóztam, hogy este 8-ig aludtam :DDD :DDD

(#163968) Jim-X


Jim-X
őstag

Itt meghosszabbitottak a karantent aprilis kozepeig... de biztos vagyok benne, hogy a termek meg honapokig zarva lesznek... :(((

Viszont ma olyat edzettem itthon, hogy szetszakadtam :))
Eskuszom motivaltabb vagyok, hogy akkor is odateszem magam :K

A játék az nem játék!

(#163969) medica válasza Jim-X (#163968) üzenetére


medica
senior tag

hol?

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#163970) Jim-X válasza medica (#163969) üzenetére


Jim-X
őstag

Madridban elek

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#163971) rwin5 válasza Jim-X (#163968) üzenetére


rwin5
őstag

szerintem se lesz még jó időre semmi se, én is sajnálom a helyzetet, legalább az emberek kicsit jobban fogják értékelni (remélem) az életet, ha minden visszakerül a régi kerékvágásba

a kondi részét meg azért sajnálom ennyire, mert fogalmam sincs mióta nem mentem ilyen jókedvűen edzeni, mentálisan is eléggé feltöltött

nem is tudom a sok koxos instás műmájer akinek ez az élete, hogy 3 percenként lefotózta magát most mit kezd magával otthon :DDD

(#163972) rayoliviero válasza rwin5 (#163966) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszönöm szépen a részletes választ. Ezt olvasva kihagyom a vételt. Ha itt lenne a szobában annyit használnám, hogy gyorsan tönkremenne.

(#163973) benfolds válasza gyuri860213 (#163953) üzenetére


benfolds
őstag

köszi. igazából nem a fájdalom a gáz (bár éjjel 18-szor, minden mozdulatnál felébredtem), hanem hogy nem tudom mikor merjem újra használni. ha azt akarnám megvárni, hogy teljesen elmúljon a fájdalom, az sok hét. az előző ilyennél is, amikor már használhatónak éreztem, akkor edzettem, aztán végül is azóta is fájogat a jobb vállam is folyamatosan, de ez ilyen. picit javult mára, szerintem egy hét múlva már lehet terhelni. addig is lábazok. túl vagyok az első rendes guggolásomon... (eddig inkább csak a kettlerrel bohóckodtam) aztabüdös@#&#@#@@{xxvb&{ fúúúú. annyit izzadtam, mint az összes eddigi edzéseimen összesen. kegyetlen. már edzés után is alig tudtam menni, mi lesz holnap? meg lehet előzni esetleg az izomlázat valahogy? nyújtani nyújtottam.

(#163974) benfolds


benfolds
őstag

nekem is van ilyesmim. csak a pad része ér valamit, de abból meg tudsz jobbakat venni, ami csak egy sima normális keret, ráadásul valószínűleg olcsóbb is. amellé veszel egykezeseket, és szerintem bőven jó vagy.

(#163975) do3om válasza rayoliviero (#163972) üzenetére


do3om
addikt

Én kb. ugyan ilyenen edzek, mivel csak otthon nyomom. Nekem pl. Megfelelő.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#163976) HussarF

Nálunk is bezárt a kondi a mai nappal. De Szekszárdon még nyitva vannak. És úgyis olcsó az üzemanyag, megéri ingázni egy kicsit :D

(#163977) rwin5 válasza HussarF (#163976) üzenetére


rwin5
őstag

Hétvégén voltam a régi edzőterembe ahova jártam, azt mondták nem éri meg kinyitni, alig van vendég, eléggé paráznak az emberek a fertőzéstől, ők is lehúzták a rolót, hétfő óta zárva vannak.

De kb. minden bezárt már ahova járni szoktam, a kajálda, fodrász, a munkahelyi büfé, masszőr, a jump fitness még asszem nyitva van 3-ig, de 3 óra 40 ig szoktam melózni, így sokat nem érek vele. :D

(#163978) HussarF válasza rwin5 (#163977) üzenetére

Ezért jó a Home Office. Rugalmas munkarend, elmentem 1-3ig edzeni (itt is 3ig volt kondi). Aztán itthon tolhattam még 7-8ig a melót. A skype konferenciákat meg úgy szerveztem, hogy hamarabb vagy később.

(#163979) Angel2014 válasza t256 (#163965) üzenetére


Angel2014
addikt

Elég lenne ha szolnák zolinak hogy adjon neked egy padot egy verseny rudat és 80 kg súlyt

Fekvenyomás tárogatás pollower megvan. mellre

Váll oldallemelés nyakból vagy mellrőnyomás állva állíghúzás előreemelés tárcsával.

Állva bicepsz, kalapácsos bicepsz ,koncentrált bicepsz , tricepsz homlokhoz engedés padon, fekve fülhöz engedés,lórógás,

hát: Döntött törzsű evezés , egykezessel evezés, húzódszkodás ha nem megy veszel trx gumit.

láb : Guggolás 10x10 amennyivel bírod..

simán leedzek egy paddal is így intenzíven.

padot 35 be adta rudat 10 be súlyt meg kilóra nekem anno..

life fittness hátgáp evezős résszel 70 k volt .140 kiló súllyal

Gym 80 melltőlnyomót 60 ba..

a másodikkal mindent meg tudok edzeni. a pad rész nem hozzá van.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#163980) Angel2014 válasza Angel2014 (#163979) üzenetére


Angel2014
addikt

De mindjárt jön a két Egyik és Másik izomkolosszus és oktatásban részesít hogy ez nem jó.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#163981) tibcsi0407 válasza Angel2014 (#163980) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Csak szeretnéd. :DDD
Jelenleg bárminek IS örülnék. Nagyon nehezen állom meg, hogy ne vegyek itthonra valamit..

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#163982) aelod válasza Angel2014 (#163979) üzenetére


aelod
veterán

A lomb utcai Gym City most árulja a gépparkját. Ott kéne szétnézni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163983) t256 válasza Angel2014 (#163979) üzenetére


t256
őstag

Jó is lenne, de sajnos nincs hova tenni. Ha lenne egy garázsom biztos nem az autót tartanám benne :N

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#163984) Angel2014 válasza t256 (#163983) üzenetére


Angel2014
addikt

Az első képen a szürke lehúzó évtizedekig volt zolinál.

Sajnos.. :((

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#163985) t256 válasza Angel2014 (#163984) üzenetére


t256
őstag

Szélesről szűkre húz?
Vida Zoli folyamatosan fejleszti a gépparkot. Azon csodálkozom, hogy még nem nyitott több termet. Persze elég ezzel az egyel foglalkozni. Plusz Neki ott vannak a versenyzők is.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#163986) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Kaphatnék ötletet súlyokat hol érdemes venni? (reális áron)
:R

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#163987) rwin5 válasza DonThomasino (#163986) üzenetére


rwin5
őstag

az elég aranyárban van, legalább is én kb fél éve vettem otthonra kézisúlyzókat, meg pár kettlebeltt (asszem így írják) és kb 50 ezret költöttem :D

ha kisebb súlyokat akarsz akkor szerintem a decathlon, ha meg nagyobb akkor inkább használtan érdemes pl a jófogáson, de ez csak tipp

[ Szerkesztve ]

(#163988) proci985 válasza DonThomasino (#163986) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

intersportnal is szokott lenni raktaron es nekik van boltjuk eleg sok helyen

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#163989) DonThomasino válasza rwin5 (#163987) üzenetére


DonThomasino
veterán

Köszi, csak most lett ennek ilyen aranyára? kb 1000 ft/kg
@proci985 : köszi

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#163990) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Vettem egy ilyet:
Fekvenyomópad rúddal, 40 kg súllyal, 2 db 10 kg-os kézisúlyzóval.
40000 Ft volt. Annyit remélem megért. Súlytárcsákat azt vennem kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#163991) Mukucs


Mukucs
senior tag

Srácok!
Szerintetek megér ez a szett 250.000Ft-ot?

Nincs több képem/infóm, ennyit tudok, amit már Ti is.

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#163992) Ļantos válasza Mukucs (#163991) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Nem.

Decából vennék ferdepadot, egykezes-kétkezes súlyzókat, kevesebb mint a feléből megvagy. Nekem most van itthon két egykezesem variálható tárcsákkal, egy haspadom meg két fekvőtámaszkeretem, kint felfogatva húzódzkodó keretem, egy lábazós zsákom és egy evezőpadom. Maradtak a régi időkből, párezreket kaptam volna érte, inkább félretettem, hátha kell oszt most pont jól jön. Heti 5 nap edzek, hétfőn volt a nemzetközi mellnap, kedden kar, ma váll, holnap hát, pénteken meg montit izzítom a hegyekbe, semmivel se szarabb mint a terem. Vagyis de, a társaság már most hiányzik, a marhulás, a specifikus gépek, a feeling. Nyitva van még itt a Cutler de mivel a gyerekek asztmásak voltak kisebb korukban így nem kockáztatok, hiába nem beteg errefele senki. A haspadon nyomtam negatívba, sima fekpadként meg scottpadnak is kiváló, hátsóvállat is megedzettem vele, meg amit csak akarsz.

Én nem venném meg ezeket 250-be de ha már annyit rádobálsz akkor a lentebb linkelt dekás komplett gépet meg kéziket vennék és több mint elég.

Ám elárulom a titkot, az otthoni edzés nem a megvett eszközök milyenségétől lesz eredményes hanem az akarattól. Sokkal nehezebb otthon intenzíven edzeni, a nagy edzős haverok is panaszkodnak, hogy hajlamosak ellógni. Oda kell baszni és azt mondom ha van pár súlyzód meg kellően kreatív vagy akkor beszarsz úgy meg tudod edzeni magad :R

[ Szerkesztve ]

(#163993) swoody


swoody
senior tag

Sziasztok!
Tudtok ajanlani tesztofokozot csak ne daa es tribus alapu legyen.

Koszontem szepen.

(#163994) benfolds


benfolds
őstag

hm.

[ Szerkesztve ]

(#163995) tibcsi0407 válasza swoody (#163993) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Arimistane ;]

https://utdetailing.hu/

(#163996) Hansomester válasza swoody (#163993) üzenetére


Hansomester
tag

BPI A-HD Elite

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#163997) aelod válasza benfolds (#163994) üzenetére


aelod
veterán

30%-os terhelésnél mit várunk? Nincs ebben semmi meglepő.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163998) Angel2014 válasza kicsiogre (#163950) üzenetére


Angel2014
addikt

És tényleg igazad volt.. :D ;]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#163999) swoody


swoody
senior tag

tibcsi0407: azok a nevek. :)
Hansomester:
meglessuk.


Koszontem szepen, sajnos lesz ido keresgelni. :)

(#164000) Radnix válasza Angel2014 (#163998) üzenetére


Radnix
senior tag

Úgy hallottam, hogy te is elkaptad a koronavírust, de jó fej voltál és már el is engedted. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.