Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163801) HussarF válasza Angel2014 (#163800) üzenetére

Nem csak az öregekre veszélyes, hanem alapvetően a legyengült immunrendszerű emberekre. És nyilván az öregek között van sokkal több ilyen. De simán lehet, hogy te is kimondottan veszélyeztetett vagy, ha azt vesszük mennyi egészségügyi problémád volt az utóbbi időben...

(#163802) Angel2014


Angel2014
addikt

Így van .

De ha nem fontos nem is megyek sehová.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#163803) benfolds


benfolds
őstag

tibcsi, nem kell aggódni, otthon is mehet ám a futópadozás. :DDD
[link]

(#163804) do3om válasza Ed3r_X_ (#163793) üzenetére


do3om
addikt

Sima napon akció idején 10kg ot is veszek, az a 20 semmi. Főleg ebben a fórumban kéne annak lenni.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#163805) medica válasza do3om (#163804) üzenetére


medica
senior tag

persze én is mindig 10-20 kilót veszek ha tehetem, van egy ismerősöm aki nevel csirkéket tőle szoktam általában.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#163806) nepszter1


nepszter1
addikt

Valaki készített már házilag trxet? Illetve hogy milyen alap anyagok kellenek?

(#163807) medica


medica
senior tag

Két napja semmi hús nincs (csak lófasz) itt győrben.

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#163808) aelod válasza medica (#163807) üzenetére


aelod
veterán

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163809) flash-


flash-
veterán

Sziasztok!
Glutaminnak hány év a lejárati ideje?
Van itt egy csomag nyitva, kb 3 éves... (protein buzz)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#163810) aelod válasza flash- (#163809) üzenetére


aelod
veterán

Dobd ki.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163811) sutyesz96 válasza aelod (#163808) üzenetére


sutyesz96
őstag

Szingli csajok újra fel is használják. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#163812) Speeedfire válasza nepszter1 (#163806) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nem. De dekából olcsón vettem anno. Annyit bőven megért.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#163813) tibcsi0407 válasza Speeedfire (#163812) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Deca olcsón? Hol? ;]

https://utdetailing.hu/

(#163814) HussarF

Csirkemell országban sincs sehol. Haverom Coop-nál dolgozik központi beszerzésért felelős. Mondta, hogy a boltoktól érkező rendelések karácsony körül 15-20 tonna/nap a csirkemellfilére. Ehhez képest a tegnapi rendelés 60 tonna volt. Mutatott egy excel táblát, mondta, hogy ha a készlet szint 96%-on van, az már szarnak minősül. A csirkemellnél ilyen 20-40%-ok voltak most.
Reggel én is mentem a henteshez, fél 8kor már nagy volt sor. Ismernek ott, mikor lépek be az ajtón a srác már veszi elő a csirkemellet. Most ahogy beléptem, már integetett, hgoy nincs csirkemell, nem is lesz (kedden és csütörtökön szokott érkezni, azért mentem ma reggel). Úgyhogy vettem pulyka medaliont, jó lesz az is. És olcsóbb is volt, mnit a csirkemell filé békebeli ára :D

[ Szerkesztve ]

(#163815) aelod válasza tibcsi0407 (#163813) üzenetére


aelod
veterán

Pont ezt akartam írni. Nemhogy olcsón, egyáltalán nincs. Minden személyes edző most feltankolt az otthoni eszközökből.

Pesten amúgy nincs fórumos akinek lenne súlyzó készlete esetleg?

(#163814) HussarF

Jó az, nem most kell készülni a szuperesbádira. Ha télen szarul néztél ki ezt most szépen lehet konzerválni ;]

Elvileg normalizálódik. Érdekes, hogy a digók nem spájzolnak. Én tarját vettem. Van még 3 kiló mell is a fagyóban. Este mindig megy egy házi áldás is. Biztos ami ziher :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163816) tibcsi0407 válasza aelod (#163815) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mondjuk én másik decára (nandrolon) gondoltam. :))

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#163817) aelod válasza tibcsi0407 (#163816) üzenetére


aelod
veterán

LoL. Télleg. Hát most foglaltak le B.Kornélnál sokat, pm-ben lehet nála érdeklődni ;] Ja nem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163818) HussarF válasza aelod (#163815) üzenetére

Nálunk még nyitva a kondi, nem aggódok :D
Nyáron mindenki szarul fog kinézni, csak én leszek strandformában ;] :C

(Aztán lehet jövő héten már bezárják azt is :DDD )

(#163819) gyuri860213 válasza aelod (#163817) üzenetére


gyuri860213
tag

ez valami új story? lebukott megint a cuccal?

(#163820) Madwe válasza aelod (#163815) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én vettem súlyzó szettet dekában, napokban írtam is ide :) Óránként 2 kiló csirkemellért lehet jönni :)

(#163821) aelod válasza gyuri860213 (#163819) üzenetére


aelod
veterán

[link]

(#163820) Madwe

Minek az neked megenni sem tudod. ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163822) gyuri860213 válasza aelod (#163821) üzenetére


gyuri860213
tag

ez még a régi sztori csak újra leporolták nem? átadták az ügyészségnek. vagy rosszul értelmezem?

(#163823) aelod válasza gyuri860213 (#163822) üzenetére


aelod
veterán

Lehet most göngyölítik fel a szálakat.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163824) Madwe válasza aelod (#163821) üzenetére


Madwe
nagyúr

úgy hallottam most csirkemell jó barterban,. wc papírra akarom cserélni, wc papírért elvileg meg már egész nagy belvárosi bedőlt airbnbs pecókat kapni ;]

(#163825) Speeedfire válasza tibcsi0407 (#163813) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Kb 6e Ft volt. Annyit bőven megért.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#163826) medica válasza aelod (#163808) üzenetére


medica
senior tag

:DD

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#163827) nepszter1 válasza medica (#163807) üzenetére


nepszter1
addikt

Szólj ha találtál valahol húst ! :D

(#163828) medica válasza nepszter1 (#163827) üzenetére


medica
senior tag

szemben van egy jó kondiban lévő kuvasz...
sparban ma volt reggel mellfilé akciós de látni nem lehetett. Cba-ban semmi hús, aldit ki nem várom, holnap újra megpróbáljuk - többfrontos támadás lesz.

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#163829) benfolds


benfolds
őstag

azért ne higgyük azt, hogy a fiatal, sportos életmódot folytatókra nem veszélyes ez a kurva vírus. :((

(#163830) medica válasza benfolds (#163829) üzenetére


medica
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#163831) benfolds válasza medica (#163830) üzenetére


benfolds
őstag

(mondjuk azóta már 3400 halottnál járnak az olaszok)

az olasz 30-39-es korosztály 0,25-ös halálozási rátája is két és félszer több, mint a szezonális influenza teljes népességben mért 0,1%-a...
amerika, 20-44-es korosztály: 14-20% kórház, 5-10% intenzív.
nem hangzik túl jól.

[ Szerkesztve ]

(#163832) medica válasza benfolds (#163831) üzenetére


medica
senior tag

és ha jön a második hullám, mutálódik, stb. A who szerint juniusra vége lehet ha mindenki betart mindent (ez hogy jött ki?). Gyógymód kellene, nem lehet az egész világot karanténba zárni. A gazdasági rombolást nehezebb lesz kiheverni mint a vírust.

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#163833) Speeedfire válasza medica (#163832) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

A gazdasági rombolást nehezebb lesz kiheverni mint a vírust.
+1 tegnap 359 volt az euró. Ma nap végén 357. De kitudja, hogy meddig fog még emelkedni...

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#163834) rwin5 válasza benfolds (#163831) üzenetére


rwin5
őstag

ebben a topicban úgyis utálja mindenki az orvosokat, majd a scitec multivitamin meggyógyít mindenkit :P

(#163835) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

Korábban műanyag shakereket használtam, de ezekkel az a gond, hogy egy idő után az anyag elkezdi megadni magát, és bizonyos vegyületek ki is oldódhatnak, ezért átálltam a drágább, fémből készültekre. Meglepetésre ma azt tapasztaltam, hogy a fedél műanyag része egyszerűen kettévált (pedig csak néhány hónapja használtam napi két alkalommal):

Ezzel lehet valami kezdeni, vagy kuka?
Van esetleg olyan fém shaker, amit jó szívvel tudnátok ajánlani?

(#163836) Speeedfire válasza Apollo17hu (#163835) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

A múltkor láttam üvegből készültet, amiben van önkeverő motor is. :D
Valami ilyesmi volt.
[link]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#163837) benfolds válasza medica (#163832) üzenetére


benfolds
őstag

itt van egy jó cikk arról, hogy hogy jönnek ki a számok. a lényeg, hogy annak, hogy megbénítják az egész európai gazdaságot (ami max néhány hétig tartható), csak akkor lenne értelme, ha tényleg full kijárási tilalom lenne kb. két-három hétig, mint vuhanban.
bírom, hogy bőszen keresik az okokat, hogy miért ilyen rosszak a számok az olaszoknál, de az csak ritkán merül fel, hogy az egyik lehetséges ok, hogy az európai, főleg a dél-európai ember, nem annyira fegyelmezett, mint a kínai. pl. ott akkor is maszkot hordanak, ha nincs világjárvány.

(#163838) rwin5 válasza benfolds (#163837) üzenetére


rwin5
őstag

akkor is hordanak maszkot, mikor a denevért zabálják? :DDD hagyjuk már ezt a fegyelmezetlenséget, valós adatot meg sehonnan nem fogsz most megtudni szerintem, fölösleges olvasgatni a portálokat, haladni kell az árral és követni a kormány által kiadott intézkedéseket

amúgy várható volt, hogy lesz valami előbb-utóbb, bár örültem volna, ha nem élem meg, de az emberek higiéniája egyenlő a nullával. ami intézkedések most vannak, annak kb. alapnak kéne lennie

az emberek többsége nem mos fogat, csak max napi 1x, nem fürdik napi rendszerességgel, kezét nem mossa meg budi előtt/után, 1 hetes ruhában rohad nyáron a tömegközlekedésen, beleköhög a másik arcába stb., prevenciónk a béka segge alatt van/volt, én nem csodálkozom a helyzeten. Arra vagyok kíváncsi amit fent is írtak, hogy gazdaságilag mi lesz, lesz-e melónk, mekkora infláció várható, valamint, hogy ki fogja eltartani ezt a sok segélyen élő embert, az a maradék pár millió dolgozó ember további adóemeléssel, esetleg az ország nyakába vesz még pár csilliárd hitelt és majd abból eteti a népet :U

szerk: a maszkot pedig a szmog miatt hordták már korábban is, nem a vírusok miatt

[ Szerkesztve ]

(#163839) benfolds válasza rwin5 (#163838) üzenetére


benfolds
őstag

nem lesz ez sokáig, mert ez nem tartható. tehát vagy szabadjára engedjük a vírust (idősek, más legveszélyeztetettebbek izolációja mellett), vagy azt csináljuk, mint a kínaik, ahol már nincs új eset. szerintem jobb lenne az utóbbi.

(#163840) do3om válasza rwin5 (#163834) üzenetére


do3om
addikt

Meg még az elején volt pár okos aki szerint a sima influenza veszélyesebb, olyat is olvastam, hogy úgy is csak azok halnak bele akik az influenzába is meghalna.... Valaki beleolvas aztán csodálkoztok az agyatlan kifejezésen ami a kondis társadalmat illeti meg.
Pedig a gyúrós köménymagnak (cuccal tele) szerintem van most félelem.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#163841) aelod válasza rwin5 (#163834) üzenetére


aelod
veterán

És mégis ki a sz*rt érdekel mennyi az euro? :W

Digóknál meg ment a dzembori (most meg elkezdtek kijárkálni mondvacsinált okokkal), emelkedett a tesztek szám tehát emelkedett a regisztrált fertőzöttek száma is. Tegnap néztem az operatív törzs élőjét és említették, hogy valaki hatósági karantén alatt kérte a sorban a dokinál, hogy had mehessen előre mert hatósági karanténben van. Agyfasz. :W

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163842) #15490560 válasza aelod (#163841) üzenetére


#15490560
törölt tag

Pl engem. Nekem a megélhetésem múlik a külföldi üzleteimen és már most buktam csak az árfolyam miatt majd 10%-ot. Arról ne is beszéljünk hogy 280 volt az átlag árfolyam az első években. De nem panaszkodom, mert én választottam, benne volt a pakliban hogy nem megy majd mindig a business. Csak engem nem ment meg senki mint a taxisokat, éttermeseket, bár szerintem ők is egy vállalkozást futtattak, amivel kockázat jár, el kéne fogadni ha bukta van, nem kiemelni szakmákat és megmenteni őket. Pl a katás fodrászoknak mikor engedik el a havi 50-et? De ez messzire vezet, hagyjuk is.
Nyaralni majd ha lemegy addigra talán ez a vírus, ti se nagyon mentek ilyen árfolyamok mellett max a Muscle Beachre.
Elképesztő amúgy (ezt nem rád értem Előd) hogy a Facebook kamu, eltorzított “hírekből” az átlag birka milyen következtetéseket tud levonni. Apósom külföldön dolgozik, “ottragadt” (de amúgy is áprilisban jött volna csak haza) és elhitte azt hogy a házilag készített maszk megvédi mindentől. Boltba jár, dolgozni, nem törődik semmivel. Amikor mondtuk neki, hogy fater azért maradj inkább a szálláson, nagy mellénnyel mondta, hogy neki van maszkja, több is! Ő nem kaphatja el. (Tanult emberről van szó, de néha meglepődök, hogy egyesek vajon hogyan végeztek el egyetemeket)

(#163843) aelod válasza #15490560 (#163842) üzenetére


aelod
veterán

Jogos amit írsz. Sajnálom. Igen most pár intézkedéssel elodázzák a törlesztőket és a KATA-s vállalkozó rétegnek az adóterheit. Asszony most váltotta ki egy hónapja, műkörmözik. Gondolhatod. Ő még nyitva tart. Neki sem engedik el a havi 50-et, ha nagyon nagy baj lesz max szünetelteti.

Nyaralni majd ha lemegy addigra talán ez a vírus, ti se nagyon mentek ilyen árfolyamok mellett max a Muscle Beachre.

Nyaralni? LoL évek óta nem voltam. Max belföld, és igen muszkli bícs.

Tanult emberről van szó, de néha meglepődök, hogy egyesek vajon hogyan végeztek el egyetemeket

Figyelj ez mentális megnyugtatás. Fals biztonságérzetet ad. Akkor nem lehet baj ha csináltam otthon maszkot meg felveszem a Mr. Proper jelmezt. Az nem számít, hogy a kesztyűben veszi ki a cigit, bontja ki és gyújt rá (ez melóban van), vagy a villamoson ül a maszkban kesztyűben eszébe jut, hogy éhes és letolja a maszkot és tömi a fejét (ezt meg tegnap láttam).

hogy a Facebook kamu, eltorzított “hírekből” az átlag birka milyen következtetéseket tud levonni.

Pár éves cikket osztottak meg tömegével nemrég a face profilok képeinek személyiségi védelméről. Miről beszélünk?...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163844) #15490560 válasza aelod (#163843) üzenetére


#15490560
törölt tag

Kitartást a feleségednek/barátnődnek. Jelenleg én se “merek” elmenni egy barberbe. Pedig nem szeretném ha csődbe mennének.
Nézd, ha valakinek jó a belföldi nyaralás az teljesen rendben van, reméljük el is fogtok tudni menni. Én magam szeretek inkább külföldre menni, kiszakadni a napi átlagosból, nincs kedvem hallgatni a szokásos jómagyar témákat a strandokon.
”Mentális megnyugtatás” teljes mértékben igaz. Ha nem veszem tudomásul nem lehet baj. A T-Rex jelmez se rossz ötlet :D
Nincs facebookom, de folyamatosan közvetíti az Anyós miket írnak ott, meg az asszony is mutogatja. Idegrohamot kapnék ha ez menne a telefonomon, nem tudom ők hogy bírják ezt a sok f@szságot.

(#163845) aelod válasza #15490560 (#163844) üzenetére


aelod
veterán

Köszi.
Megfelelő mennyiségű alkohollal ki lehet bírni. Csak lassan elfogy a házi gyógyszer :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163846) stratova válasza #15490560 (#163844) üzenetére


stratova
veterán

Idegrohamot kapnék ha ez menne a telefonomon, nem tudom ők hogy bírják ezt a sok f@szságot.

Igazából nem bírják, unaloműzőnek használják, de csak frusztráltságot feszültséget szül. De ez is egy függőség.

(#163847) BurgBurg válasza nepszter1 (#163827) üzenetére


BurgBurg
tag

Ma reggel az ALDIban rogyásig csirkemell, comb, egyebek, sertés, marha, hal kevesebb. Ár ugyanannyi mint korábban, nincs emelés mint a rabló piaci árusoknál.

(#163848) inferno88 válasza BurgBurg (#163847) üzenetére


inferno88
őstag

Szerintem mostanra már a legtöbb pánikolós, 50kg-os bevásárlós már összelapátolta magának a készletet, ezért csökkenni fog a terhelés a kereskedelemben.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#163849) Radnix


Radnix
senior tag

Én berendeltem 5 kiló myprotkót, meg 1 kg kreatint, bár félek hogy a termek hamarosan mind bezárnak. Mondjuk a fehérje így is jó ha van, ha esetleg nem lehet kimozdulni majd, és a nemzetközi áruforgalom leállna.
Lehet hogy fegyvert kellene vásárolni, ha megindulnak az éhes munkanélküli hordák rabolni. :(

(#163850) BurgBurg válasza inferno88 (#163848) üzenetére


BurgBurg
tag

olvastam, hogy nagymértékben megemelkedtek a fagyasztó szekrény vásárlások

Igy van, én is igy gondolom, hogy a pánikolosok már bespájzoltak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.