Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163701) benfolds válasza Madwe (#163699) üzenetére


benfolds
őstag

ezen később átrágom magamat, most edzenem kell. :)
de könyörgöm, 72,5 kg vagyok és 178 centi. és edzés alatt jöttek fel a kilók, szóval azért nehogy már az legyen, hogy én itt tiszta háj lettem. nem tudom mennyi belőle az izom, de azért bőven látszik, hogy alakulok. pl. a vállaim egész jók (sajnos hajlamos vagyok mindig vállból dolgozni, még nincs meg a kellő agy-izom kapcsolat. :) ), és azért nem egy vállra hízós típus vagyok.
sírba tesztek. ;]

(#163702) aelod válasza benfolds (#163700) üzenetére


aelod
veterán

Már akkor is tudtam, hogy nem a legjobb fehérje forrás viszont olcsó volt. Deccit.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163703) gyuri860213 válasza benfolds (#163701) üzenetére


gyuri860213
tag

Még szerencse hogy mindent meg tudsz magyarázni. Tényleg mindent. van hogy olyasmivel próbálod alátámasztani az igazadat aminek semmi köze az eredeti témához. Az a baj hogy te menekülsz a felelősség elől. félsz ha kiderült, hogy "bajod" van akkor foglalkozni kell vele, így inkább a szőnyeg alá söpröd. van itt pár értelmes ember (meglepő módon :D), szerinted ha mindenki kb azonos véleményen van akkor ők tévednek?
Figyelj sorolom a problémáidat:
- Kezeletlen és IR
-Kezeletlen pajzsmirigy alulműködés
- Túlzott intenzitás, túl sok aerob
- Feltehetően mellékvese/kortizol problémák, rossz közérzet, kimerültség, alvászavarok, túledzettség tünetekkel.
- Megterhelő/aktív életvitel mellett is hízás
Az egész stroyt rövidre lehetne zárni ha lecsoszognál a háziorvosodhoz egy beutalóért, és közben írnád hogy mennyit eszel egy héten, ezzel közelebb lennél a hízás valódi okához.
Te az edzéssel magyarázod a hízást de nem izomtömegben lettél több hanem zsírban, ami aggasztó tekintve hogy havonta több száz km-t tekersz. Érted már az anomáliát?

(#163704) Angel2014 válasza gyuri860213 (#163685) üzenetére


Angel2014
addikt

Mondom én inkább toljunk egy partit legalább nem idegeskedsz.Mehet tétbe is 1kg fehérje.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#163705) aelod válasza Angel2014 (#163704) üzenetére


aelod
veterán

Nemzetközi valuta most a klotyópapír.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163706) Speeedfire válasza aelod (#163705) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Egyelőre nem jöttem rá hogy miért viszik ennyire a kaja helyett. :N

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#163707) MATEO6600 válasza Speeedfire (#163706) üzenetére


MATEO6600
őstag

Enni kell, szarni muszáj. Tartja a mondás.

(#163708) Angel2014


Angel2014
addikt

Kezd komolyra fordulni.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#163709) benfolds válasza Madwe (#163699) üzenetére


benfolds
őstag

hallottam már erről a belső zsírosodásról, amit írsz. hát nem tudom, hogy nekem mennyire van ilyenem, talán nem annyira. :U néha már úgy érzem, hogy szívattok. :U az a vicc, hogy én amúgy eléggé hipochonder alkat vagyok, de valahogy itt se a májzsírosodás, se a mellékvese kimerülés stb. nem fog rajtam. köszönöm, hogy kigyógyítottatok a hipochondriából. :DDD amúgy a cukrot is ennek a topiknak köszönhetően tettem le valamikor tavaly nyár elején, szóval azóta már nem eszem édességet, néha 1-2 kocka étcsoki, ha gyorsan kell az energia. tudom, IR-nél nem csak ez számít, hanem általában minden szénhidrátra oda kell figyelni. kenyeret is jóval kevesebbet eszem. a gyümölcsöt nagyon szeretem, azt meg jobban elosztom a nap folyamán. feldolgozott élelmiszert azelőtt sem ettem.

(#163710) benfolds válasza gyuri860213 (#163703) üzenetére


benfolds
őstag

persze, meg van beszélve. lesz vérkép nemsokára. :R
arra gondoltam, hogy a félzsíros túró helyett zsírszegénnyel kéne próbálkoznom (bár utálom), a földimogyoró helyett is ki kéne találni valamit, mert nagyon nagy az energiatartalma. nyilván a 20% fehérje miatt eszem. a nap végén szoktam tolni, ha fehérje mínuszban vagyok. lehet, hogy kénytelen leszek a napi kétszeri húsra átállni. vagy megy helyette egy fehérje.
másik megoldás: még több bicikli :DDD (csak vicc)
más: az édesburgonya mennyire jó szénhidrátforrásnak? sütöttem ma sárgarépával, zellerrel, fehérrépával együtt, és egy kicsit túllőttem a célon, annyi lett, hogy két rétegben fért csak rá a tepsire. szóval ha jó köretnek rizs helyett, akkor talán nem kell kidobnom a felét 3 nap múlva.
egyébként zöldségként szoktam enni, nem köretként. felszelem a zöldségeket fél centis csíkokra, só, bors, rozmaring, olívaolajban átforgatom, és megy fél órára a sütőbe. próbáljátok ki, tök jó.

(#163711) stratova válasza benfolds (#163710) üzenetére


stratova
veterán

Elvileg egetverő eltérés szénhidrát szempontjából nincs, valamivel lassabban szívódik fel, 50-70 a glikémiás indexe míg a burgonyáé 80-90. Bővebben.

(#163712) t256 válasza Angel2014 (#163708) üzenetére


t256
őstag

Komoly!
Vida Zoli nemrég posztolta, hogy nem marad el a Bodysport kupa. A versenyzők attól még lemondhatják.
Egy versenyfelkészülés eléggé megterheli a szervezetet. Könnyebben össze lehet szedni egy ilyen vírust.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#163713) aelod válasza t256 (#163712) üzenetére


aelod
veterán

Így van. Pontosan ezért nem készülök én sem most tavasszal. Sajnos mindenkinek áldozatokat kell most hozni, hogy ne legyen később nagyobb baj.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163714) gyuri860213 válasza benfolds (#163710) üzenetére


gyuri860213
tag

az édesburgi pont olyan mint a sima krumpli ch tekintetben. 100g/20g ch. szóval nem zöldségként edd. amúgy jó ch forrás igen.
"se a mellékvese kimerülés stb. nem fog rajtam"
az elég baj, mert ott a régi laborod, tisztán látszik hogy szarok az értékeid, orvos is megmondta neked hogy ez magától nem fog helyrejönni. mégis mit vársz? az elmondott tüneteid alapján én 99%-ra mondom hogy gond van a kortizolszinteddel is. de ezt csak a labor támasztja alá. És az a nemsokára mikor lesz? :D mert már 3 hete is ezt írtad. nekem mindegy, csak kérdezem, a Te életed...

(#163715) #15490560 válasza t256 (#163712) üzenetére


#15490560
törölt tag

Nem értem miért nem zárják be a plázákat, termeket, stb. Vagy a terem tulajoknak lehetne esze maguktól. Több hely is dicsekedett, hogy kitették a fertőtlenítőket és jöjjön mindenki belátása szerint, viszont saját szememmel láttam pénteken, hogy az egyik ilyen helyen 40-50 emberből 2-3 fertőtlenítette maga után a gépeket, sokan még szokás szerint a törölközőt se használták vagy max telefon tartónak. Volt köhögős kolléga is, akkor léptem le inkább. SENKI nem szólt rá! Értem én, hogy kínos meg xy akárki kikéri magának ha rá szólnak, de azért vállalnia kéne ezt a feladatot is valakinek. Ahogy ki tudják tenni a reklámjaikat, kitehetnének egy molinót a bejáratokba, hogy mi a teendő, hogyan kéne viselkedni. Vagy a pultosok -kínos vagy sem- mindenkinek szóljanak bemenetelkor, hogy megkérünk a fertőtlenítésre, stb. Szerintem még az sem lenne ördögtől való, hogy megmérje valaki a betérők lázát (ez már nagyon szélsőséges, de külföldöt látva ahol már minden zárva van és így is terjed a vírus ....)

(#163716) medica válasza #15490560 (#163715) üzenetére


medica
senior tag

hiába törölgetsz mert levegőben is terjed és még 3 óráig fertőz ott is. Úgyis elkapja mindenki, csak a hulladék magyar egészségügy összeomlását húzzák. A kínaiak egy nap alatt felhúztak mobilkórházakat, figyelmeztették is európát hogy készüljön fel. Na erre szartak a döntéshozók (akik a mi adónkból híznak).

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#163717) MATEO6600 válasza #15490560 (#163715) üzenetére


MATEO6600
őstag

Itt hollanba' már bezártak a termek de nem nagyon érdekel, még ha rendszeresen jártam is.
Sokan meglepődnének mennyire effektíven le lehet edzeni otthon is.
Remélem sokan meg is fognak lepődni.
Ez egy cudar helyzet, viszont rengeteget lehet tanulni minden téren.

(#163718) aelod válasza #15490560 (#163715) üzenetére


aelod
veterán

Vagy a terem tulajoknak lehetne esze maguktól

Arra azért gondolj, hogy mint mindig itt is a pénz beszél. Edzők, alkalmazottak, a terem tulajok mekkora bevételtől esnek el és amíg nincs regula addig nyitva vannak..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163719) #15490560 válasza medica (#163716) üzenetére


#15490560
törölt tag

Legalább valami látszata lenne, hogy próbálnak tenni valamit az emberek. Amikor xy testépítő példakép (én eddig se tartottam annak) összeköhögi a kezét, majd összefogdos mindent, kezet fog, az sokat elárul az intelligenciáról. Sok EU ország már bezárt vagy kezd bezárni, itt meg semmi.

MATEO6600 Én is itthon edzek az fix. Bicepszre nem tudom mit találok ki mert nincs súlyzóm, max valami vödröt megtöltök vízzel :DDD

aelod Gondolok rá, de eddig mennyi pénzt kaszáltak? A vállalkozás ilyen, egyszer megy, egyszer nem. Tudnék mesélni a gazdasági válság alatti dolgokról, hogyan mentem majdnem csődbe. Én azt mondom ilyenkor azoknak akik sajnálják most az termeseket, éttermeseket, stb. hogy akkor amikor x összeg felett csúcson jár(t) a business, akkor szedjünk be tőlük plusz adót! Ha már most amikor nem megy, akkor már sírnak hogy legyenek államilag kisegítve meg nem hajlandóak semmit tenni kb. Ja, az igazságtalanság lenne. Nézd meg a szomszéd országokat! Fegyelmezetten mindenki szó nélkül teszi a dolgát, egyik vállalkozó ismerősöm se siránkozik. Aki okos volt, azt nem teszi tönkre 1 hónap bezárás, de még 3 sem.

(#163720) Jim-X válasza aelod (#163718) üzenetére


Jim-X
őstag

Csak tudod nem mindegy, hogy bezar 2-4-6 hetre, vagy 6 honapra... erted? Mert ez lesz, csak senki nem akarja elfogadni :(((

A játék az nem játék!

(#163721) aelod válasza #15490560 (#163719) üzenetére


aelod
veterán

Én nem azt mondtam ezzel, hogy sajnálom a terem tulajokat (Amúgy is a nagy láncok mind pénzmosodák) hanem azt, hogy mint mindig most is az anyagi érdek lebeg egyesek szeme előtt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163722) #15490560 válasza aelod (#163721) üzenetére


#15490560
törölt tag

Értem, igazad van. Én ezt nem akartam így kiírni, de vágom én is ki-kicsoda, mit-miért, hogyan :K

Jim-X ha mindenki önmérsékletet tanúsítana, sokkal hamarabb túllennénk rajta. Akár 1 hónapon belül is szerintem. Érdemes figyelni a környező országokat, a számokat majd, náluk mi alakul így a bezárások miatt.

(#163723) MATEO6600 válasza #15490560 (#163719) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nekem sincs súlyzóm. De van súlyom, 80 kiló is, és a gravitáció se változott ;)

(#163724) sutyesz96 válasza Jim-X (#163720) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem tudhatod az időintervallumot, ezek találgatások. Németországban az iskolák pl csak húsvétig tartanak zárva, a jelenlegi szabályozások értelmében.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#163725) #15490560 válasza MATEO6600 (#163723) üzenetére


#15490560
törölt tag

Hogy legyen egy kis ON is, aki tud írhatna be otthoni edzéstervet, módszereket.

Én fekvőtámaszozni fogok, hasprésezni, tolódzkodni a kanapé szélén, húzódzkodni az ajtófélfán, guggolni asszonnyal a nyakamban meg egy kis bicepsz vödrökkel. Ennyi jutott eszembe egyelőre.

(#163726) aelod válasza #15490560 (#163725) üzenetére


aelod
veterán

Én szarok az egészre :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163727) gyuri860213 válasza aelod (#163726) üzenetére


gyuri860213
tag

Tömegelj be classic physique-be :)

(#163728) aelod válasza gyuri860213 (#163727) üzenetére


aelod
veterán

Ahhoz már csak le kellene diétázni. Majd ősz lesz ebből, de ki tudja még ezt megmondani...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163729) #15490560 válasza aelod (#163726) üzenetére


#15490560
törölt tag

:DDD

(#163730) @tco@ válasza #15490560 (#163725) üzenetére


@tco@
aktív tag

Én is hasonlót terveztem, de még nem állítottam össze. Fekvőtámasz és tolódzkodás teszi ki majd a nagy részét, hátazásra, és vállra kéne még kitalálnom valamit leginkább. Lábra szobabringa mint eddig, valamint alap erősítő gyakorlatok. A semminél több...

(#163731) Angel2014 válasza gyuri860213 (#163727) üzenetére


Angel2014
addikt

Neki nem physique -kell hanem egy jó Pszichológus ;]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#163732) aelod válasza Angel2014 (#163731) üzenetére


aelod
veterán

Nézd már hát te is itt vagy? :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163733) tibcsi0407 válasza aelod (#163732) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem nehéz észrevenni a 160 kilójával. ;]

https://utdetailing.hu/

(#163734) aelod válasza tibcsi0407 (#163733) üzenetére


aelod
veterán

Pedig volt 240 is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163735) tibcsi0407 válasza aelod (#163734) üzenetére


tibcsi0407
félisten

https://utdetailing.hu/

(#163736) proci985 válasza #15490560 (#163725) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

(felig angol lesz, magyar terminologiat nem vagom annyira. Budapesten kondiztam, de ott meg foleg fekvenyomas - gepezes ment. youtubera igy mondjuk egyszerubben keresheto)

tippek mellett van egyszerubb / kemenyebb varians is. par kemenyebb varianshoz kondi is kell.

- terdemeleses futas: jellemzoen ez tokeletes bemelegiteni
- lunges: adott esetben dumbbell / kettlebell ket oldalt is jo. rossz csipovel evvel nagyon ovatosan. ha cardio kell suly helyett jumping lunges.
- squat: adott esetben kinyujtott kezzel felallasnal, vagy sullyal. ha meg cardio kell akkor felallasnal ugras (jumping squat).
- push-up / fekvotamasz. ha nem birod akkor terden. ha eros vagy akkor felso pozicioban egyik kezzel erintsd meg a vallad.
- szoros fekvotamasz: karok bent test mellett, es jobb tricepszet edzeni
- jumping jack: ha nem birod ugras helyett egyik lab jobbra, majd a masik lab balra. ha jol birod ugras kozben szet a labak es vissza leerkezes elott.
- situp / felules: van CX varians is. ha jol vagy eroben akkor egyenes kez - egyenes labbal (v sit-ups)
- feloldalas situp: keresztben a konyok az atellenes terdhez mehet (bicycle crunch neven fut elvileg)
- plank: kezen vagy konyokon. ha nem birod terdelve. ha jol birod akkor ket "lepes" balra, majd ket "lepes" jobbra mozdulatsorral lehet kemenyebbe tenni.
- side plank: ha nem birod terden, ha birod akkor a nem foldon levo kart kiegyenesitheted a tested folott, majd lemehetsz onnan kb plankig es vissza oldalra (adott esetben sullyal)
- burpee (negyutemu fekvotamasz): le a foldre / fekvotamaszra, crunch, ugras, crunch, le a foldre/fekvotamasz. ha nem birod lehet lassitani es az ugrast ki lehet hagyni.
- skaters: oldaliranyu ugras
- mountain climbers: plankbol terdfelhuzas. wide mountain climbers ha jol birod.

nem feltetlenul ebben a sorrendben, de ebbol kb ki lehet hozni egy HIIT sessiont: 20secig csinalod, majd 10 sec pihenes, 4 ismetlessel, max valamibol talan ket varians is kell: ugy megvan a fel ora. elony, hogy tenyleg semmi cucc nem kell, bar feluleshez (vagy ha valamit csak terden birsz) en szereznek egy jogaszonyeget.

utana en 3-5 percig legalabb szoktam nyujtani.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#163737) Jim-X válasza sutyesz96 (#163724) üzenetére


Jim-X
őstag

En csak azt tudom ami itt van... es itt szopoalarc van :(((

A játék az nem játék!

(#163738) tibcsi0407 válasza Jim-X (#163737) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az leszűri a vírust? :DDD

https://utdetailing.hu/

(#163739) Jim-X válasza tibcsi0407 (#163738) üzenetére


Jim-X
őstag

Sajnos nem...de ha igy lenne, akkor felvennem :K :DDD

A játék az nem játék!

(#163740) tibcsi0407 válasza Jim-X (#163739) üzenetére


tibcsi0407
félisten

:DDD
Holnaptól én is már csak kardiozni, HIIT-ezni fogok. Kaját próbálom tartani, amennyire lehet deficitben, aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#163741) medica válasza Jim-X (#163739) üzenetére


medica
senior tag

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#163742) aelod válasza tibcsi0407 (#163740) üzenetére


aelod
veterán

En felzabálok mindent. Mindent is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163743) Angel2014 válasza aelod (#163742) üzenetére


Angel2014
addikt

Koksz mellett mersz enni mi? Megint hülyíted itt a fehér népet! ;]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#163744) Madwe válasza #15490560 (#163725) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én bevásároltam decathlonban súlyzót - moduláris, 2 kilótól 40 kilóig tudom kilónként emelni a dumbbellt, rúddal elmehetek gsakorlatilag bár,eddig, meg vettem húzódzkodáshoz rudat. Ahogy elnéztem, nem voltam ezzel a gondolattal egyedül, nyitásra mentem volt minden dögivel, délre leraboltak mindent :)

[ Szerkesztve ]

(#163745) aelod válasza Angel2014 (#163743) üzenetére


aelod
veterán

Mérlegedbe vettél elemet?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163746) tibcsi0407 válasza aelod (#163742) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ne ültesd a fülembe a kisördögöt, tudod, hogy jellemgyenge vagyok. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#163747) Angel2014


Angel2014
addikt

Az A fittness a 7, kerületben Garay téren nyit egy fullos termet nemsokára.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#163748) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Üdv, kinek milyen multivitamin készítmény vált be? :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#163749) tibcsi0407 válasza Graphics (#163748) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Allnutrition
Ebben van ízületvédelm is.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#163750) Graphics válasza tibcsi0407 (#163749) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szállítanak ide is?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.