Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163651) Madwe válasza medica (#163649) üzenetére


Madwe
nagyúr

speciel egy 3as metrón jobban félnék h elkapom... vagy a boltban...
s nem, nem attól kell tartani, h ledönt a lábadról (jellemzően aki ittolvas gondolom röhögve kihordja) hanem h továbbterjeszted, rokonaid dőlnek ki + ez a kezdődő gazdasági válság nagyobb lesz mint kéne...

(#163652) headhunter


headhunter
addikt

The Game Changers (2019)

..."A UFC fighter's world is turned upside down when he discovers an elite group of world-renowned athletes and scientists who prove that everything he had been taught about protein was a lie"...

(#163653) aelod válasza headhunter (#163652) üzenetére


aelod
veterán

Láttam. Hatásvadász nagyon.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163654) medica válasza aelod (#163653) üzenetére


medica
senior tag

finoman szólva

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#163655) MATEO6600 válasza headhunter (#163652) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nem láttam, de a leírás alapján valami újabb bullshit vegán mozgalmat véltem érzékelni.
Igaz ez?

(#163656) Jim-X válasza HussarF (#163650) üzenetére


Jim-X
őstag

Nem is magad miatt kell aggodni...

Amugy ha mernek se tudnek terembe menni, mert tegnaptol bezart az osszes itt Madridban...Otthoni gyurosok elonyben... :Y :W :O

A játék az nem játék!

(#163657) t256 válasza Jim-X (#163656) üzenetére


t256
őstag

Itt Magyarországon még nyitva vannak a termek. Facebookon láttam néhány bejegyzést edzőtermektől, hogy nyitva tartanak. Nem érik el a megadott létszámot.
Kedvencem, hogy tettek ki fertőtlenítőszert és papírtörlőt. Mindenki le tudja magának törölni a gépeket. Ez alap lenne, nem?

Én szerdán voltam edzeni a héten utoljára. Hétfőig szabadságon vagyok, hogy tudjak pihenni.
Hétfőn szeretnék edzeni. Hát gondolkodom.
Túl sokat voltam most itthon. Kezdem elhinni, hogy pánik van. Pedig annyira talán nem rossz a hazai helyzet.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#163658) gyuri860213 válasza MATEO6600 (#163655) üzenetére


gyuri860213
tag

méghogy bullshit. Nézd meg Lucai Balázst. ő is izmos ;]

(#163659) kexksz válasza benfolds (#163639) üzenetére


kexksz
addikt

Hany centi vagy? En 78 kiloval hordok 31-es nadragokat, pedig boven van rajtam zsir is. Amugy ha pesti vagy johetnek a nadragok. :DDD

(#163660) MATEO6600 válasza gyuri860213 (#163658) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nem nézek olyan egyszerű embereket akik olyan céllal sportolnak hogy szépek legyenek.

(#163661) aelod válasza MATEO6600 (#163655) üzenetére


aelod
veterán

Egy rakás fél igazság és társai nagyon nagy hype-al leöntve.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163662) gyuri860213 válasza MATEO6600 (#163660) üzenetére


gyuri860213
tag

Viccnek szántam, ő jutott hirtelen eszembe. Bár nem világos, hogy mit keresel egy gyúrós fórumon ha így gondolod... ;]

(#163663) MATEO6600 válasza gyuri860213 (#163662) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nagy ritkán vannak érdekes témák, kb azért az 1%ért követem a topikot.
Voltak itt értelmes eszmecserék is, meg vannak is, csak turkálni kell a szar között.

(#163664) gyuri860213 válasza MATEO6600 (#163663) üzenetére


gyuri860213
tag

Ösztrogénes dolgok? vagy a 7000 kalóriás diéta? :DDD

(#163665) patex1983 válasza t256 (#163657) üzenetére


patex1983
őstag

Hát szerintem én sem fogok menni egy darabig.... Amúgy fasza, hogy pont másfél hete vettem meg 3 hónapra előre a bérletet a terembe.... :W

X

(#163666) t256 válasza patex1983 (#163665) üzenetére


t256
őstag

UTP kábelt kerestem itthon, erre megtaláltam az edzőkesztyűmet. Ha megyek, akkor használni fogom.

Érdekes, de manapság senkin nem látok kesztyűt a teremben. Régen nagyon sokan hordák. Lehet most vissza jön a divatba...

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#163667) benfolds válasza gyuri860213 (#163643) üzenetére


benfolds
őstag

"és mitol hiztal ilyen " sokat"? mennyit eszel egyaltalan?"
szerintem főleg a napi negyed kg félzsíros túró, vagy nem tudom. sok kis +/- dolog összeadódik. pl. elég lazára vettem a munkát idén, sokkal kevesebb a stressz. szerintem ez a legfőbb ok, amiért kevesebb kalóriát égetek. enni nem igen eszem többet. nyilván télen valamivel kevesebbet is tekertem, de ősszel is híztam, amikor a minden másnapi edzés mellé még (akkor még) izomból tekertem is elég sokat.
"bar eleg paradox hogy hizol mikor hulyere kardiozod magad... "
de hát mint tudjuk, a háj megmaradt, alatta az izmot elégettem. ;) ;]

(#163668) benfolds válasza kexksz (#163659) üzenetére


benfolds
őstag

178 centi vagyok és nem pesti. attól függ, hogy milyen gatya, szabása válogatja. a legtöbb 31-es gatyám még mindig jó, a legtöbb 32-es meg még mindig nagy, de van már olyan 32-es, amelyik megint jó. a 31-es levis 511 meg már nem jó. egyelőre edzek, aztán meglátom, hogy alakul a forma, de annyira nem vagyok kétségbe esve. nyilván azon leszek, hogy az izom nőjön, végül is ennyi tzs még bőven jó lenne, jól érzem így magamat és nyilván senki nem mondaná azt, hogy el vagyok hízva vagy ilyesmi. van egy olcsó h&m-es gatyám, amit nagyon szeretek, azt nagyon sajnálnám, ha kihíznám. :DDD akartam belőle venni többet, esetleg most már nagyobb méretet, de úgy tűnik, hogy nem lehet már kapni. persze ha izomból jönne fel annyi, hogy nem férnék bele, akkor egye fene. :DDD

(#163669) bigmasterg válasza benfolds (#163667) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ezek szerint fogalmad sincs, hogy mennyit eszel és mit (makrókra). Így az eredmény is esetleges.
Nyilván van akinek megy szamolgatás nélkül (pl ha sokáig csinalta előtte), de minél jobb eredményhez nem lehet elhagyni a food trackinget.

(#163670) MATEO6600 válasza gyuri860213 (#163664) üzenetére


MATEO6600
őstag

Na pl benfolds egyetlen egy hozzászólása sem tartozik bele abba az 1%-ba :DD

(#163671) benfolds válasza t256 (#163666) üzenetére


benfolds
őstag

szerintem az egyetlen helyes magatartás ilyenkor, ha mindenki csak annyit jár emberek közé, amennyit nagyon muszáj. az edzőterem tök nonszensz kesztyűvel is meg anélkül is, csodálkozom, hogy még nem záratták be őket. ez a vírus nem úgy terjedt el, hogy mindenki bement a kórházba halálos beteget csókolgatni. gondolj bele, hogy egyetlen emberrel kezdődött tavaly novemberben és mára talán egy vírusmentes ország sincs. most még meg lehet állítani, ha minimálisra szorítják az emberek a társas érintkezést. de csak akkor.

(#163672) benfolds válasza bigmasterg (#163669) üzenetére


benfolds
őstag

pontosan tudom, hogy mennyit eszem. a fehérjét számolom. utaltam rá, hogy nem a kaja lett több vagy más, hanem valószínűleg az elégetett energia lett kevesebb. nagyon nem mindegy, hogy napi 16 órát stresszelsz, esetleg még mellé nem is alszol, vagy nem stresszelsz és még jobban is alszol. de gondolom MATEO6600-nak az ilyen ingadozásokra is van egy tűpontos kalkulátora.

(#163673) do3om válasza t256 (#163666) üzenetére


do3om
addikt

Igaz én otthon edzek de a sima fekete precíziós szerelőkesztyű, vagy mártott kesztyű, sok neve van, szóval ez a típus igen tetszik. Olcsó és mégis jó, gumis tenyerével sokkal biztosabb a fogás. Edzőkesztyűt amúgy sosem használtam, a párnázott részek kifejetetten zavarnak. Na meg most jól is jön hogy ez rendes kesztyű, mert ugye az edzős az sokszor ujjatlant jelent.
Érdemes kipróbálni.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#163674) patex1983 válasza t256 (#163666) üzenetére


patex1983
őstag

Mit fogsz érni vele? Az orrodra, meg a szádra húzod és az majd megszűri a belélegzett levegőt?
:N

X

(#163675) rwin5 válasza HussarF (#163637) üzenetére


rwin5
őstag

(#163676) Speeedfire válasza rwin5 (#163675) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#163677) stratova válasza Speeedfire (#163676) üzenetére


stratova
veterán

:DDD tudom kissé topikidegen.

[ Szerkesztve ]

(#163678) gyuri860213 válasza benfolds (#163672) üzenetére


gyuri860213
tag

Szerintem a stressz nem éget extra kalóriát, vagy ha igen az nem számottevő. Mi lenne ha 1-2 napig írnál mindent yasioba vagy bárhova? hogy lásd egy átlagos napon mennyit ettél, anélkül hogy extrán figyelnél bármire. Abból kiderülne hogy tényleg sokat eszel vagy más a gond.

[ Szerkesztve ]

(#163679) tibcsi0407 válasza gyuri860213 (#163678) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A stressz szépen felk*rja a kortizolod és az ösztrogén is megy vele szépen lassan. Nemhogy kalóriát éget, hanem könnyebben is hízol. :)
[link]

https://utdetailing.hu/

(#163680) gyuri860213 válasza tibcsi0407 (#163679) üzenetére


gyuri860213
tag

Nem tudjuk ő hol tart a kortizol hullámvasúton. Ha már kimerülőben van akkor lehet folyamatosan alacsony az ő esetében.

(#163681) tibcsi0407 válasza gyuri860213 (#163680) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor viszont a mellékvese fáradtság meg is magyarázná a túledzett állapotot.

https://utdetailing.hu/

(#163682) benfolds válasza gyuri860213 (#163678) üzenetére


benfolds
őstag

letöltöttem, amikor tibcsi ajánlotta valakinek, de még nem kezdtem el használni. úgy voltam vele, hogy a fehérjét könnyen tudom számolni, ami általában hús, hal, bab, mellé meg eszem a szokásos köreteket, normál mennyiségben, reggel zab, joghurt, kefír + gyümölcs, este túró, szóval ebben olyan nagy mozgásteret nem éreztem, ha a mennyiségeket csökkentem, akkor a fehérjét is csökkentem. annyi, hogy el lehetne venni a gyümölcsöt meg a hüvelyesek mellől a kenyeret. de a gyümölcsöt nem akarom elvenni, a babfőzeléket sem akarom kenyér nélkül enni. szóval max az egészet lehetne újragondolni, mert picit belenyúlni nem nagyon tudnék. de amúgy nem hinném, hogy gázos a dolog, szerintem egy deklarált tömegelésnél ennél több háj jött volna fel.

a stresszt nem úgy értettem, hogy a munkahelyeden naponta kétszer felkúrják az agyadat. hanem mondjuk folyamatosan nyomás alatt vagy. rengeteg kalóriát el tudsz égetni az agyaddal, ezt annak idején extrém módon megtapasztaltam. egy sakkozó kilókat tud fogyni egy parti alatt, és ennek sokkal nagyobb része a stresszre megy el, mint a gondolkodásra.

(#163683) aelod válasza benfolds (#163682) üzenetére


aelod
veterán

Kenyér, babfőzelék...:C :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163684) Angel2014


Angel2014
addikt

A korona vírusra tekintettel be fognak zárni a termek.

Aki szeret sakkozni [Sakk] itt megtalál és kihívom egy partíra. ;] bigman001 :B

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#163685) gyuri860213 válasza Angel2014 (#163684) üzenetére


gyuri860213
tag

Ez hivatalos forrásból származik vagy csak a helyi "ivóban" terjed?

(#163686) benfolds válasza aelod (#163683) üzenetére


benfolds
őstag

vártam. :D

(#163687) gyuri860213 válasza benfolds (#163682) üzenetére


gyuri860213
tag

IR-es vagy és kenyeret eszel :) szuper. főzelékben a rántás/habarás, ha "anyu" csinálja akkor az is lisztes.. "joghurt, kefír + gyümölcs, este túró" még jobb az IR-ben, jó kis tejcukor estére zsírral :)
"amúgy nem hinném, hogy gázos a dolog, szerintem egy deklarált tömegelésnél ennél több háj jött volna fel."
Igen de te nem tudod hogy tömegelsz-e, mert azt sem tudod mennyit eszel, másrészt a trackkelt bicajozásod alapján inkább fogynod kéne mint hízni még tömegelés mellett is. Tudom-tudom, az régen volt stb. de valahogy mégis azt érzem heti 100-200km még most is benne van a lábaidban a súlyzós edzések mellett. Na csak azt akarom ezzel mondani hogy ha ilyen aktivitás mellett hízol és így étkezel akkor ott valami gubanc van. Vagy megeszel napi 4000 kalóriát és azért híztál, vagy a hormonjaiddal van gond. Ezért kellene első körben legalább a kajádat összeírni egy átlagos héten hogy lásd hogyan állsz. de a megszokott adagon ne változtass mert magadat csapod be, maradjon a szemmérték ahogy eddig.

(#163688) gyuri860213 válasza aelod (#163683) üzenetére


gyuri860213
tag

Néha felmerült bennem hogy Benfolds egy v0.2-es Bot, Angel pedig a régi béta. A prohardver motor dobja be őket időnként hogy pörögjön a topik ;]

(#163689) aelod válasza benfolds (#163686) üzenetére


aelod
veterán

Mégis mire számítottál? :F

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163690) benfolds válasza aelod (#163689) üzenetére


benfolds
őstag

erre. :D
ok, én elhiszem, hogy vannak a fehérkenyérnél jobb megoldások is (amúgy inkább rozst szoktam venni, mert az jobban szeretem), de az a véleményem ezekről a folyamatosan változó mumusokról (korábban zsír, előtte tojás stb.), hogy az ember agya erre a logikára van ráállva. kell egy jó meg egy rossz. ennek biztos evolúciós okai vannak, mindig voltak az emberiség történetében ellenségeink. szerencsére már olyan fejlettek vagyunk, hogy ma focicsapatokban meg egyes kajákban kell megtalálni az ellenséget. :D de könyörgöm, évezredek óta eszik az ember a fehérkenyeret, aztán mégis elvergődött a sok IR-es 2020-ig.
én meggyőzhető vagyok, de a szkepticizmusomat és a kritikus gondolkodást szeretném megőrizni.

(#163691) Speeedfire válasza gyuri860213 (#163687) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Kenyérből is van tk, több gabonas stb. Meg a főzeléket is lehet önmagával suriteni, vagy zabliszttel. :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#163692) benfolds válasza gyuri860213 (#163688) üzenetére


benfolds
őstag

ezt kikérem magamnak, ha angel a v 0,1, akkor én legalább 0,5 vagyok. :DDD

(#163693) gyuri860213 válasza Speeedfire (#163691) üzenetére


gyuri860213
tag

és te feltételezed hogy így van? ;]

(#163694) aelod válasza benfolds (#163690) üzenetére


aelod
veterán

Az a baj, hogy hit kérdést csinálsz evidens dolgokból. Ez nem a gyíkemberek a Holdon vagy a chemtrail összeesküvés dolgok hanem tények.
De légy a legjobb hitedben.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163695) benfolds válasza gyuri860213 (#163687) üzenetére


benfolds
őstag

szerencsére utálom, ha lisztes a főzelék, csak nagyon keveset teszek bele. sárgaborsóba természetesen semennyit. látod, hogy azért a bicaj is elég ingadozó. január megint 330 volt. a városban is néha többet megyek, néha kevesebbet, de ott is van még átlag 20 km naponta (a tracking csak a sportolási célú tekeréseimet mutatja). szóval itt vannak azért komoly ingadozások az energiafelhasználásban. de a kaján is lehetne még mit javítani, tudom.
amúgy nekem az volt a parám, hogy nem fogok tudni hízni, ettől úgy látszik nem kell félnem, szóval megnyugodtam. most újra kell gondolni a dolgokat, de szerintem ez a tzs még bőven jó, efölé már nem akarok menni, szóval picit változtatnom kell.

(#163696) HussarF válasza headhunter (#163623) üzenetére

Belenéztem most ebbe Netflix-en. Annyira nem kötött le kb. félig néztem, azt is csak háttérzajként, de jól beszopta a srác. Nem nagyon értem meg a bohóckodás a 180 kilós bicepszezéssel.
Leadott 20 kg izmot egy év alatt... durva

[ Szerkesztve ]

(#163697) aelod válasza HussarF (#163696) üzenetére


aelod
veterán

Hülyeségeket csinál akkor ne lepődjön meg ha sérül. A kutyája aranyos viszont :D

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#163698) Speeedfire válasza gyuri860213 (#163693) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nem tudom. :N
De remélem, hogy oda figyel

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#163699) Madwe válasza benfolds (#163690) üzenetére


Madwe
nagyúr

Bocs, de te nem vagy normális, már ne is haragudj. S most lehet nyers leszek, de csak jószándék vezérel...

Ha IR-es vagy (s gondolom nem dia 1 miatt, gondolom nem csak a tcg-d magas hanem a vldl szinted is) akkor márpedig te el vagy hízva belülről - olyankor lesz IRes az ember. Namármost az lehet, h a tzsd amúgy a bizonyos normák szerint jó, az nem jelent semmit, az h valaki elhízik, az egy védekezés a sok cukor ellen. Csakhogy genetikailag van egy határ, mindenkinél más, a zsírsejtjeinek függvénye, h mennyi, ami után több zsírt nem tud raktározni, ekkor elkezdi a májánéál tárolni (nafld, non alcoholic fatty liver disease) s emiatt kezdődnek az inzulin gondok - ez mint mondta, lehet h akár 20% körüli tzsnél történik már, van akinek 30 van akinek 40 s van akinek végtelen, soha nem lesz IRes cserébe akár 6000 kiló is lehetne.

Ha IRes vagy, kövér vagy, ez sajnos tény. Belülről. S igenis, ha fontos az egészséged, teszel ellene, változtatsz, nem elfogadod. Az emberek egyre nagyobb része érintett, egyre jobban elfogadott, de rengeteg problémád lesz ebből.

Ha nem is fogadod meg s nézel jobban utána, legalább fehér kenyeret ne egyél IResként, de leginkább semilyen kenyeret, amíg ezt nem rendezed, könyörgöm... ilyen esetben el kell fogadni, h a te szempontodból a cukor egy drog, te túltoltad, s nem tudsz lejönni róla, végső stádiumos drogfüggő vagy. Ne hagyd magad...

s igen, régóta fogyaztanak kenyeret valóban, de ilyen élelembőség, ilyen túlságosan is feldolgozott, hozzáadott cukorral és zsírral széttolt szarokat soha nem fogyasztott az emberiség csak az elmúlt kb 50 évben, 2. Vh vége óta, amikor ez nagy szó volt mert elötte éhezett épp mindenki. S igenis ebben a széttolt helyzetben a magas GI-s szénhidrátokkal, a rossz zsírokkal vigyázni kell.

[ Szerkesztve ]

(#163700) benfolds válasza aelod (#163694) üzenetére


benfolds
őstag

tudom, hogy önfejű tudok lenni...
de. te saját bevallásod szerint évekig megettél napi fél kiló túrót. aztán rájöttél, hogy semmi értelme nem volt. akkor azt hitted el, hogy a túró a jó, most meg mást hiszel el. nem mondom, hogy most rosszabbul csinálod, sőt, biztos okosodik az ember idővel, tapasztalatokat szerez stb. de alapvetően szerintem a legtöbb ember csak megy a fősodorral. (még egyszer mondom, ez nem azt jelenti, hogy rossz irányba tartanánk, csak azt, hogy én inkább itt látom a hitfaktort)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.