Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164201) gyuri860213 válasza mayday00 (#164197) üzenetére


gyuri860213
tag

Nem akarok vitatkozni de szerintem ez butaság :) ha nem lenne emészthető akkor mindenki fosna vagy hányna a glutén tartalmú dolgoktól. Ha valamit nem emészthető az emésztési problémákat okoz, én nem tapasztaltam ilyet. A szennyezett gabona, vagy a sok adalékanyag amit a nagyipari pékségekben használnak már inkább gondot okoz. Szerintem a glutén és az IR nem kapcsolódik szorosan össze. inkább a túlzott, magas GI szénhidrát fogyasztás = IR. Ebbe bele tartozik a fehérliszt és a túlzott fogyasztása igen, de ettől még nem gluténtól leszel inzulin rezisztens mivel az csak egy hosszú molekulaláncú növényi fehérje amit nehezebben emészt a szervezet de megemészti.
#164198) aelod
Csak azoknál akiknek gluténérzékenységük/cöliákia vagy glutén intolarencia vagy áteresztő bélszindróma van. sok klinikai vizsgálatot végeztek már és nem bizonyított hogy egy egészséges embernél gondot okozna a mérsékelt gluténfogyasztás.

(#164202) tibcsi0407 válasza marked one94 (#164199) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Persze, de nem is az befolyásolja a teljes testsúlyod. Én diétánál féltávon sokszor erősebb vagyok, mint tömegelés alatt.

https://utdetailing.hu/

(#164203) aelod válasza marked one94 (#164199) üzenetére


aelod
veterán

Van egy adott súly ami felett nem biztos, hogy nőni fog a teljesítmény. Szív-érrendszer a szűk keresztmetszet véleményem szerint.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#164204) tibcsi0407 válasza aelod (#164203) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én is így gondolom. Javul a kondíció is, ahogy csökken a BF%.

https://utdetailing.hu/

(#164205) Mukucs


Mukucs
senior tag

De mivel tudnám helyettesíteni a CH-t, ha nincs lehetőségem főttkaját enni épp?

Vannak ezek az exurdált bio kenyerek, azok is felejtősek?

[kép]

(#164206) BurgBurg


BurgBurg
tag

Sziasztok!
Edzoterem bezaras temakorhoz.
Nem kellett volna bezarniuk, nyilan lattak, hogy alig van ember aki lemegy igy bezartak.
A konditerem uzemeltetojenek kell betartani, hogy ne legyen csurig a terem, legyen meg a tavolsag a gyurmasok kozott. Ergo 30% on uzemeljen, nincs az a szerv aki ezt kimerne. Beneznek es latjak hogy immel ámmal vannak akkor nem kotozkodnek.

Ennyi.

(#164207) aelod válasza Mukucs (#164205) üzenetére


aelod
veterán

Miért nem tudsz főtt ételt enni?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#164208) marked one94 válasza tibcsi0407 (#164202) üzenetére


marked one94
őstag

Ezért kell jól időzíteni :) diétával egy volumen blokkot nem fogsz kibírni, 2 hetet utána életkedve elmegy az embernek.

You'll Never Walk Alone

(#164209) tibcsi0407 válasza marked one94 (#164208) üzenetére


tibcsi0407
félisten

De ha súlykategória alá kell fogynod, akkor előtte két héttel fogysz mondjuk 1-2 kilóval többet a biztonság kedvéért?

https://utdetailing.hu/

(#164210) Mukucs válasza aelod (#164207) üzenetére


Mukucs
senior tag

Építőiprban melózom, nincs mikró. :(

(#164211) aelod válasza Mukucs (#164210) üzenetére


aelod
veterán

És előző nap este nem tudsz főzni előre mondjuk rizst?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#164212) Mukucs válasza aelod (#164211) üzenetére


Mukucs
senior tag

De, az oké. Csak hidegen tudnám enni. Jó az úgy... :F

(#164213) aelod válasza Mukucs (#164212) üzenetére


aelod
veterán

Jó az, több ezer testépítő így eszik naponta. Hidegen pedig nem okoz akkora inzulin választ ha fehér rizst ennél.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#164214) marked one94 válasza tibcsi0407 (#164209) üzenetére


marked one94
őstag

Változó, van aki szereti kicentizni valaki picit biztosabbra megy. Én általában biztosra megyek, megnyugtatja a lelkem hogy ezen nem kell izgulni.
Ez annak szokott gond lenni aki nagyrészt magasabb sulyon van edzéseken mint a versenysulya, sok ilyen van, például en is nagyrészt 2-3kgval felette vagyok mint a határ. Én versenyre mindig osszetudom szedni magam de van olyan akinek akkor nehezebb sullyal rosszabb teljesítményt sikerül elérnie.

You'll Never Walk Alone

(#164215) benfolds válasza gyuri860213 (#164195) üzenetére


benfolds
őstag

Aldiban lehet kapni "e-mentes" roszkenyeret (ez a neve). Nem egy kulináris gyönyör mondjuk. Van kovászos fehér is, az nem tudom, hogy jó-e a kérdéses dolog szempontjából. Én ezt a két kenyeret eszem, bár szerintem egy igazi friss, jó fehér kenyérnek tejjel nincs párja. :D

(#164216) aelod válasza marked one94 (#164214) üzenetére


aelod
veterán

2-3 kiló azért nem a világvége amit le lehet "diétázni".

(#164215) benfolds

A most kapható fehér kenyeret senkinek nem szabadna ennie...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#164217) benfolds válasza Mukucs (#164212) üzenetére


benfolds
őstag

És finom hidegen? Jót tesz szerinted a gyomrodnak? Annak is megvan ám az oka, hogy ezeket az ételeket melegen esszük, bár ha nem ilyen 5-10 fokosan eszed rendszeresen, akkor nem lesz tőle semmi bajod.

(#164218) benfolds válasza aelod (#164216) üzenetére


benfolds
őstag

Most is lehet jó kenyeret kapni néhány helyen, egy barátomnak péksége van, 3 összetevős, kemencés kenyeret árulnak csak.

(#164219) benfolds válasza benfolds (#164215) üzenetére


benfolds
őstag

"rozs"

(#164220) Mukucs válasza benfolds (#164217) üzenetére


Mukucs
senior tag

De, pont azért kérdeztem a kenyér dolgot.

(#164221) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Próbáltam rákeresni, de nem igazán találtam infót.
Otthonra keresek edzőpadot.
Ezeket néztem ki.
Gorilla Sports Univerzális Gyronetics E-Series multi-döntött pad
Gorilla Sports Univerzális edzőpad
Edzőpad inSPORTline Hero

Használt nem jöhet szóba, nem tudok elmenni érte.
Nem várok sokat, csak használható legyen, ne essen szét.

Köszönöm! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#164222) aelod válasza benfolds (#164217) üzenetére


aelod
veterán

LoL
Semmi baja nem lesz a gyomrodnak attól, hogy hidegen eszed az ételt.

Nem ettől leszel, IR-es és társai :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#164223) tibcsi0407 válasza marked one94 (#164214) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az annyira nem gáz.

https://utdetailing.hu/

(#164224) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

https://utdetailing.hu/

(#164225) gyuri860213 válasza tibcsi0407 (#164224) üzenetére


gyuri860213
tag

Crowe sosem volt kigyúrva. ;]

(#164226) tibcsi0407 válasza gyuri860213 (#164225) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az első kép Mr. O a másodikhoz képest. ;]
De jobban illett volna ide Gerard Butler. :))

https://utdetailing.hu/

(#164227) Mukucs


Mukucs
senior tag

Az ígért kép, tényleg csak kezdetleges.



Csirkerizs problémára visszatérve, rengeteg olyan ismerősöm van, aki azt se tudja mi az a mikro/makro tápanyag, viszont egész életükben a parizeres zsemlét eszik, azokkal mi van?

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem igazán hiszem el, hogy nincs semmi “hidegkaja”, amivel pótolni tudnám az előbb említett “csirkerizst hidegen”.. kinek van ahhoz étvágya?!

2 napja t.kiörlésű bucit eszek, mozarellával és tálcás cs.mell sonkával, zöldséggel. Annyira érvágás ez?

(#164228) aelod válasza Mukucs (#164227) üzenetére


aelod
veterán

Nem ha nem akarsz komolyan fejlődni. ;]

Rengeteg ember meg abban hisz pl. , hogy a Föld lapos...

Amúgy meg tényleg csak a kenyér lehet a rizsen kívül a ch forrás. Más nincs mi?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#164229) t256 válasza Mukucs (#164227) üzenetére


t256
őstag

Szénhidrátnak ott a pufi rizs. Fehérjének túró. Ez kifejezetten hidegen jó. Ennek a kiváltóját keresem én is. A tejcukor miatt nem eszem már tejterméket.
Esetleg szardínia/makréla/tonhal konzerv? Ezeken gondolkodtál?

Azt írtad építőiparban mozogsz. Oda viszont kell az energia (kalória).
Szóval kéne valami kiadós kaja, hogy egyáltalán a melót végig tudd csinálni.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#164230) Ļantos válasza Silent77 (#164221) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Az insportosat stabilabbnak nézem, tárogatni meg kézivel jobb, stabilitást is növeled legalább.

Továbbra is fenntartom ugyanakkor, hogy egy ferdepaddal meg kézikkel aki normálisan csinálja, meg tudja edzeni magát. Persze ilyen cuccal jóval egyszerűbb, komplexebben tudsz mozogni.
Illetve jó tanács, rendelés előtt hívd fel, mondják meg mikorra kapod meg, mert ha hónapok múlva, az nem túl fasza.

(#164231) Mukucs válasza t256 (#164229) üzenetére


Mukucs
senior tag

A fehérje nem téma, a szénhidráttal vagyok gondban csak.. :)

Az imént írt “menüm” 920 kalória (2 banán lemaradt), szerintem azzal ki lehet húzni egy műszakot! :B

Pufi rizst is próbáltam, csak azmeg térfogatra tűnt soknak. Sokkal hamarabb lecsúszik az a 3 buci.. ;]

Na majd igyekszem..

[ Szerkesztve ]

(#164232) Ļantos válasza Mukucs (#164231) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Ha beruháztál ennyi eszközre akkor az ilyen bucis dolgokat felejtsd már el.

(#164233) Zoli-bácsi válasza Zoli-bácsi (#164186) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Erre valaki? Senki nem ismeri?

(#164234) Mukucs válasza Ļantos (#164232) üzenetére


Mukucs
senior tag

Csupán abban a hitben voltam, hogy ez egy makk egészséges dolog. És továbbra sem hiszem el, hogy nincs sehol olyan valóban t.kiörlésű zsemle/buci/kenyér, ami jó lenne tényleg.. :(

Nem csak a kondi az életem, tehát nekem annyit nem ér a dolog, hogy hidegen egyek főttkajákat... és ezzel nem azt mondom, hogy sz@rok az egészre, csak egy élhető/épeszű étrendet próbálok felállítani.

(#164235) logaritmus válasza Mukucs (#164234) üzenetére


logaritmus
tag

Mikrot nem találták ki arrafelé? Épitőiparban én is dolgoztam, de mindig volt legalább egy mikro....

(#164236) Hansomester válasza Zoli-bácsi (#164186) üzenetére


Hansomester
tag

Elég vegyesek a netes vélemények.
[link]
Általában vagy 5 csillag vagy 1 csillag. Köztes nincs.
Én ilyenkor mindig az 1 csillagnak hiszek, mert az 5 csillag java része szerintem fizetett.
Szerintem találsz a piacon olyat ami már bevált, de kísérletezhetsz is vele.

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#164237) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Válaszolt a Gorillas. Úgy el vannak havazva, mint a szar. Kb 2 hét és küldik a cuccost. :)

https://utdetailing.hu/

(#164238) paye válasza gyuri860213 (#164225) üzenetére


paye
tag

Robin Hood...
Amikor levetkőztetik fürdéshez, azért ott verte az átlagot...?

(#164239) Zoli-bácsi válasza Hansomester (#164236) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Szia, a trustpilotot olvastam én is, de azt nem tekintem hitelesnek, mert ahogy írtad is, lehet fizetett, az 1csillagosak is. Ezért kérdeztem itt, hátha ismeritek. UK. Ebayen pl. 50ezer+ eladás után 99.7% elégedettség indexe van, ami azért elég biztató.

Egyébként általános multivitamint [link] néztem ki, van esetleg ajánlott? Fontos hogy vegán, glutén és lactose free legyen.

(#164240) Hansomester válasza Zoli-bácsi (#164239) üzenetére


Hansomester
tag

Csak az oldalon látom Kereső optimalizálás miatt ezeket a szavakat, hogy vegán, gluten free, lactose free, stb. De a termék csomagolásán nem.
Vagy én vagyok a vak.
Amúgy is nehéz ilyeneket gyártani, mert óhatatlan hogy érintkezik olyan termékekkel amik tartalmazzák ezeket. Minimálisan mindegyik tartalmazza de elvileg ezt észre sem veszed. Tehát olyan gyártótól keress aki csak ezekkel foglalkozik.
Amúgy még a Myproteinnek van egész vállalható multivitaminja ami vegán.
De amúgy a legjobb az Animal Pak, csak a sötét kapszulát ne vedd be, mert az nem vegán :)
Allnutrition prémium vitamin pack is az egyik legkomplexebb multi-vitamin ár érték arányban verhetetlen. De ezek nem vegánok :(

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#164241) Zoli-bácsi válasza Hansomester (#164240) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Köszi az ötleteket. :R Igazából a gluténmentesség a legfontosabb, a laktóz és vegán kevésbé.

(#164242) rwin5


rwin5
őstag

tudom, hogy senkit nem érdekel, így megszólítással kezdem, hogy ne legyen ciki ;] ;]

Kedves Naplóm!

Nem vagyok valami nagy pózolós, de ma kisgatyában betoltam egyet a folyosó tükörnek, hát elszörnyedtem, olyan a hasam, mint a növis gyúrósoknak, csak nekem mellé nincs 60as karom.

Az elmúlt 2-3 hétben, mióta bezárt a munkahelyi büfé is a vírus miatt azt eszek amit épp meglátok a pékségben: virslis kifli, lekváros croissant, csoki, előre csomagolt szendvics, üdítő stb

Visszaszoktam az energiaitalra is, pedig legnagyobb atyafiként szidtam mindenkit a topicban aki tolja :DDD de egyszerűen nem tudok mástól felébredni reggelente, de sokat dob a ch is, úgyhogy nem cukormenteset iszok. Az energiaüdítő tuti marad, de azon kívül semmi cukros üdítőt nem akarok tolni, bár ez szokott a legkönnyebben menni. A ch kell az agyamnak a melóban, de próbálom a csokikat is elengedni.

péntekre még rendeltem egy csomó kaját efoodon, persze nem diétásat, úgyhogy szombattól megreformálom a kaját

Ma már az első lépést megtettem, akciós volt a joghurt, de néztem, hogy 400 grammban majdnem 50g szénhidrát, úgyhogy visszatettem és vettem helyette egy tábla csokoládét :P
Héten volt home officeban burger king is, pedig nem vagyok valami fast foodos.

Szombaton megyek gyúrni, nem olvastam a fejleményeket, csak amiket HussarF írt, hogy lehet menni, szóval ha megbüntetnének, akkor megy privát üziben a csekk

Mukucs a képen megakadt a szemem, a keret királyul néz ki, így tovább, szerintem az otthoni terem ha tényleg akarja az ember, olyan mint a tetoválás, 1x lesz valamid utána egyre többet akarsz, jó egészséget hozzá

szia naplóm!

(#164243) Hansomester válasza rwin5 (#164242) üzenetére


Hansomester
tag

Gyúráshoz menő energia italt kell tolni ;]

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#164244) rwin5 válasza Hansomester (#164243) üzenetére


rwin5
őstag

a csomagolás amúgy tényleg faxa

az energiaitalok többsége szerintem full ugyanaz, csak más a címke rajta, red bullt se értem miért veszik 400-500 ft-ért, nekem ugyanaz, mint egy tescos tutti frutti

(#164245) Hansomester válasza rwin5 (#164244) üzenetére


Hansomester
tag

Amit itthon kapsz azok lebutított cukrozott üdítők, némi koffeinnel.
Ez az Animal full olyan ízre mint a hell fénykorában.
A C4 Energy meg... Na az valóban energia ital :K
Eszement jó cucc edzés előtt :)
Csak ezeket hivatalosan itthon nem tudod megvenni :(

[ Szerkesztve ]

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#164246) rayoliviero válasza tibcsi0407 (#164237) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem is válaszolt a Vital-Force, hogy nem küldik, mert abból a típusból amit rendeltem, hiány van egész Európában.

Helyette ma vettem ezt:

2x30 kg egykezes súlyzó
2x16 kg egykezes szerelhető súlyzó
Francia rúd
Dönthető masszív fekpad

Ez volt így 70 000 Ft. Ez jobb vétel volt, mint a pesti lett volna 100-ért.
Annyi, hogy a francia rúd kicsit rozsdás és a két 16 kg-os is valamennyire.

[ Szerkesztve ]

(#164247) goodboy007 válasza Mukucs (#164234) üzenetére


goodboy007
senior tag

Vegyél kenyérsütő gépet, ha ennyire ragaszkodsz a kenyérhez. A fehérlisztet ha ki tudod váltani megfelelő minőségű alapanyaggal, akkor finom kenyeret tudsz vele sütni.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#164248) rwin5 válasza rayoliviero (#164246) üzenetére


rwin5
őstag

jól bespájzoltál, viszont masszív cuccnak néz ki

a kettő 30-as súlyzótól meg ránézésre is leszakadt a tököm, nem szarral gurítasz, jó egészséget hozzájuk :R

(#164249) tibcsi0407 válasza rayoliviero (#164246) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez tökéletes kiindulópont. Apránként majd tudod bővíteni a szettet.

https://utdetailing.hu/

(#164250) HussarF válasza rwin5 (#164242) üzenetére

Küldjed nyugodtan, majd egy fotót én is küldök a pénzről ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.