Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150351) BurgBurg


BurgBurg
tag

Sziasztok!
Tömegnövelőből, Fehérjeporból, kreatinbol, BCAA-bol milyen márkát javasoltok?
Ár/érték arány fontos, ne a legdrágábbat, közepes árfekvésben gondolkozom.
(Decathlon saját készítményei felejtősek?)

(#150352) Radnix válasza BurgBurg (#150351) üzenetére


Radnix
senior tag

Tömegnövelőből a kalóriatöbbletet javaslom (vagy fehérje+szőlőcukor+zab). Fehérjéből myprotein impact whey. BCAA-t ne vegyél.

(#150353) aelod válasza Radnix (#150352) üzenetére


aelod
veterán

Ha jót akarsz neki akkor nem tömöd tele szőlőcukorral ;)

(#150351) BurgBurg

Tömegnövelő ha nagyon gyors anyagcserés vagy akkor jó lehet de olyant válassz ami nincs tele cukorral. BCAA tök felesleges. Fehérje most akciós a scitecnél, vagy ott a netes rendelős myprotein.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150354) Mukucs válasza aelod (#150353) üzenetére


Mukucs
senior tag

Melyik t.növelő nincs teleba**va cukorral!? Komolyan érdekel! :)

(#150355) whitezo88 válasza Mukucs (#150354) üzenetére


whitezo88
nagyúr

(#150356) BurgBurg


BurgBurg
tag

Köszönöm a válaszokat!

(#150357) Zola007 válasza Mukucs (#150354) üzenetére


Zola007
veterán

töltöttkáposzta

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#150358) Angel2014 válasza Mukucs (#150354) üzenetére


Angel2014
addikt

Ez is...ez teljes kiörlésű kennyérel van.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#150359) AsakuraDave válasza aelod (#150353) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Az oldalukon az árak akciósan vannak vagy anélkül? Mert nekem úgy rémlik hogy pl a 100% WPP 2350g-os az akció nélkül szokott ilyen 15k körül lenni.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#150360) Zola007 válasza AsakuraDave (#150359) üzenetére


Zola007
veterán

Azèrt veszel 5 kiló májproteint
Komolyan nehezemrr esik elképzelni, hogy évek óta edző emberek képesek tejsavóért 6-8e forintot adni kilónként.
Ez nettó pazarlás.
Aki megteheti, inkább vegyen 3 ezerért valami olcsót, a többit meg küldje el valamelyik nemzetközi segélyszervezetnek, de ne ezeknek a pofátlan cégeknek tömje a zsebét.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#150361) Apollyon válasza Zola007 (#150360) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Egyetértek.
Régen én is csakaszájtek, mert úgy azt ismertem kb. egyedül, meg nem volt bajom a minőségével. Egy olyan laza 8 éven keresztül. Manapság meg (4 éve kb) egy kilónként max. 2-3 ezer forintos stillmass vagy gymbeam vagy májprotkót veszek, és semmivel sem lett rosszabb semmilyen tekintetben, csak több maradt a pénzem. :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#150362) AsakuraDave válasza Zola007 (#150360) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nem terveztem venni csak néztem az árakat. 3k/kg arányba még akcióba se látok fehérjéket :/

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#150363) Woodslave válasza AsakuraDave (#150362) üzenetére


Woodslave
nagyúr

már reklámembernek érzem magam de stillmass 3100 (nekem nagyon bejött másnak lehet olvasni itt hogy nem) igaz erre jön még 1500Ft szállítás. De a 4 kg-s kiszerelés 3000 alatt van (mármint kg-ként). Mivel nekem nagyon bejön nem is kell agyalnom többet. :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150364) AsakuraDave válasza Apollyon (#150361) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Ez a stillmass milyen? :D "Nagyon olcsó" és ezek a magyar szövegű leírások az oldalukon hát eléggé google translate-es :D Itt melyik fehérje felel meg mondjuk a scitec 100% WPP-nek? Lehet rendelek valami kis kiszerelést azt meglássuk :)

(#150363) Woodslave

Melyik árújukat veszed? Mármint a fehérjék közül mert van itt excelent whey, wpc 80, whey 80 stb...

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#150365) kicsiogre válasza aelod (#150353) üzenetére


kicsiogre
tag

Szerinted a fehér rizs + fehérje edzés után nem jó tömegnövelö? A rizs olcso aztán aki nehezen hizik annak pont jó.

(#150366) Woodslave válasza AsakuraDave (#150364) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150367) kicsiogre válasza Zola007 (#150360) üzenetére


kicsiogre
tag

Föleg hogy myproteinnel facebokon van csoport szépen be lehet társulni több embernek rendelni , akcio meg nagyon sokszor van ( fehérjét énis onnan rendelem)

[ Szerkesztve ]

(#150368) Apollyon válasza AsakuraDave (#150364) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én négy ízben próbáltam a stillmasst. Csoki, eper, vanília, ezek mind steviasok. Illetve a fehércsokis az szukralózos (mint majdnem az összes többi, nem stevias fehérje).
A steviasoknak alig van íze, a csokinak csoki íze van, de nem jön be (sciteces se jött be), az epernek alig van íze, a vaníliának szintúgy. Hozzáteszem, az alig van íze, az nem azt jelenti, hogy rossz íze van. :)

A fehércsokis viszont isteni. Az annyira finom komolyan, hogy a következő rendelésnél veszek belőle egy raklappal. De wood meg annyit reklámozta a vaníliásat (nem stevias), hogy abból is veszek. :D

Csokis fehérjéből egyébként még semmi sem ízlett, kivéve a májprotkó csoki-brownie ízesítésű, az tényleg nagyon frankó.

Ja, oldódással amúgy egyiknél sincs baj, nem is csomósodik, én hideg vízzel iszom a fehérjét.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#150369) gyuri860213 válasza Apollyon (#150368) üzenetére


gyuri860213
tag

Sosem értettem ezt az íz mániát. Ki a fenét érdekel? nem az élvezeti értéke miatt issza az ember hanem mert gyors fehérje forrás, akkor meg miért nem az a szempont hogy több fehérjét vigyen be egységnyi mennyiséggel. Ha finomat akarok inni csinálok egy forró csokit vagy mittudomén... Régen az MHN holland csokit ittam sokáig de puffadtam is mindig.
Évek óta a májpro ízesetetlen fehérjét iszom, nem különösebben finom de nincs benne semmi amitől puffadok és nem tömöm magam mesterséges édesítővel sem feleslegesen és akkor nem beszéltünk arról hogy mennyit fizettek kilónként egy kis kakaóporért és édesítőért.
Pl:
Unflavoured: Protein Blend (99%)
Chocolate Mint Flavour: Protein Blend (94%)

[ Szerkesztve ]

(#150370) Woodslave válasza gyuri860213 (#150369) üzenetére


Woodslave
nagyúr

engem azért érdekel, mert egy étkezésem. A zabot fehérjével keverem el. Ha arról lenne szó, hogy edzés után az öltözőben húzom le, akkor valszeg engem se érdekelne. :U

Apollyon a vaníliás (nem steviás) nagyon jó, meg a dupla csokis :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150371) HussarF válasza gyuri860213 (#150369) üzenetére

Mert egy diétában kb ez az egyetlen igazán édes, finom dolog? Lehet, hogy te vereted be a forró csokikat diétában is, de nekem az nem fér bele. Így azért nagyon nem mnidegy, hogy az a kevés kaja, amit megeszek, még az is undorító-e vagy legalább van egy kis élvezeti értéke. Én is ittam sokáig mypro ízesítetlent, de ki volt vele a faszom, hogy a kevés táplálékom is ilyen szar ízű. A mesterséges színezék meg ízesítő a legutolsó dolog, amivel bárkinek is problémája lehet, ha ez zavar, akkor gondolom te gázmaszkban vagy 0-24-ben, emrt még lehet, hogy a légszennyezettség is károsabb, mint ezek.

(#150372) Lacy6 válasza gyuri860213 (#150369) üzenetére


Lacy6
senior tag

Én is leadtam az igényből ízre vonatkozóan.
De nem az ár miatt, hanem nem akarok mesterséges édesítőszert bevinni nagy mennyiségben.
Ízesítetlen vagy steviás fehérjét veszek ezért, és ezt is szoktam tanácsolni mindenkinek aki kérdezi.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#150373) Apollyon válasza gyuri860213 (#150369) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Ha finomat akarok inni csinálok egy forró csokit vagy mittudomén..."

Én meg iszok egy ízesített fehérjét. Amit egyébként edzés után nem szoktam, mert a teremből látom a házunkat, szóval miután leraktam az utolsó súlyt és végeztem a nyújtással, 10 perccel később már otthon eszem a rendes kaját.
Másrészt detto, ahogy Wood is írta, én is bele szoktam főzni egy adag zabba és úgy is megeszem, amikor épp az a menü.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#150374) HussarF válasza Lacy6 (#150372) üzenetére

Miért nem egyből a noklapja.hu-ról linkelsz? :C ;]

E955 Sucralose - health effects

(#150375) Woodslave válasza Lacy6 (#150372) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mindezt egy tények tévhitek oldal alapján ;] Ez lehet pont a tévhit nem? Persze lehet hogy így van :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150376) Lacy6 válasza HussarF (#150374) üzenetére


Lacy6
senior tag

Az hogy ki írja meg az egy dolog....
De ha figyelmes vagy akkor a cikk alján ott vannak a források is.
Sőt akár az állat kísérleteket is meg lehet keresni...elárulom annyira nem vicces dolog ha utánaolvasol.
Nekem nem fér bele, hogy napi szinten egy viszonylag új mesterséges édesítőt tömjek magamba.
Főleg úgy hogy van alternatíva és nem vagyok rákényszerítve hogy mesterséges édesítővel készített terméket vegyek.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#150377) HussarF válasza Lacy6 (#150376) üzenetére

És mi van azokban a cikkekben? Mennyire relevánsak? Az ilyen oldalak pont erre játszanak, hogy meglátod a végén a hivatkozásokat és azt hiszed hiteles. Láttam már olyat is, hogy be volt linkelve egy cikk, amibe beleolvastam és homlokegyenest az ellenkezőjét állította, mint amit a rá hivatkozó oldal. Ne hagyd magad konteókkal átverni. A chemtrail is csak kamu :))

[ Szerkesztve ]

(#150378) aelod válasza kicsiogre (#150365) üzenetére


aelod
veterán

Tömegnövelő maga egy étrend. Belevágok 150g zabot meg 30g fehérjét ezt iszom edzés után.
Rizs is jó de én napközben eszem azt inkább rendes étkezéssel nem turmixba.

(#150360) Zola007

Szar az íze nekem nem ízlik. Minek kínozzam magam olyannal ha választhatok :U :F Mondjuk most nem is vettem egy jó ideje semmit sem. Edzés után a pultban kérek valamit aztán kész.

(#150377) HussarF

Ahogy a Holdraszállás is ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150379) Lacy6 válasza HussarF (#150377) üzenetére


Lacy6
senior tag

Persze az is lehet, hogy nem ártalmas.
De az is lehet, hogy ártalmas csak akkora üzlet van benne hogy nem is tudsz róla.
De én inkább nem kísérletezek magamon.
Egyébként és kicsit érzékeny is vagyok rá, szóval alapvetően ezért kezdtem utánanézni.
Egy idő után tompa fájdalom volt hasamnál bal oldalon étkezés után.
Eritrit esetében is brutál hasmenés volt az eredmény.
Stevia az természetes és nincs tőle bajom.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#150380) gyuri860213 válasza Woodslave (#150370) üzenetére


gyuri860213
tag

Nekem nem önálló étkezés, reggel ébredés után lehúzom és edzés után öltözőben. Van amikor a zabkásába keverem de akkor rakok hozzá zsírszegény kakaóport vagy fahéjat és némi édesítőt.

(#150381) gyuri860213 válasza HussarF (#150371) üzenetére


gyuri860213
tag

Diétában én sem iszom forrócsokit , sőt szerinte még soha nem is ittam :DDD
Nekem a fehérje ivás nem több mint funkcionális étkezés, így pont leszarom az ízét csak a "funkcióját" nézem ebben az esetben. Ha jót akarok enni diétában akkor csinálok egy mikrós protein felfújtat, 15g 75% os étcsokival meg édesítővel , zabkorpából vagy zabpehely lisztből, esetleg egy teáskanál kókuszzsír.
Amúgy nem zavar különösképp az édesítő mert napi 6 pötyi simán lemegy a kávékkal, de nem muszáj nyilván nem eszem feleslegesen. és ha választhatok hogy azonos áron magasabb fehérjetartalmú vagy "csokis" ízű fehérjét igyak akkor én az előbbire voksolok. Tudom nem vagyunk egyformák, nem is téríteni jöttem csak leírni hogy sokaknak mennyi gyötrődést okoz a megfelelő íz megtalálása, mikor a másik oldalról nézve meg tök felesleges az egész hiszen a fehérjét nem azért iszod alapvetően mert olyan kurva finom.

(#150382) HussarF válasza gyuri860213 (#150381) üzenetére

Régebben engem sem különösebben zavart, de ahogy öregszem kezdek ilyen wellnes gyúrós lenni ;]
Mondjuk nagyon válogatós nem vagyok, de azért az ízesítetlenhez diétában már nem nagyon lenne kedvem. Off-szezonban, ha eszek édességeket is, akkor mindegy, mert nem tényező. De úgy, hogy nem akarok off szezont tartani ezen a télen, így nem jöhet számításba.
Mondjuk a sciteccel eleve nincs ilyen gond az ízekkel. Néha, ha elkap a gépszíj, hogy venni kéne valami mást, akkor általában a még drágábbat veszem. ON, Dymatize, MusclePharm stb. Nem a spórolás miatt szoktam váltani, hanem a "toljunk vmi amerikait" feeling miatt. Azokkal ízre nem szokott gond lenni. Lehet egyszer kipróbálom ezt a stillmasst-t vagy melyik szokott még menni? GymBeam? Úgy kíváncsiságból. Lehet azzal sem lenne bajom, mert amúgy nem vagyok nagyon válogatós.

(#150383) gyuri860213 válasza HussarF (#150382) üzenetére


gyuri860213
tag

Más dolog... Izomlázra valakinek bevált módszer? Átmozgatás, nyújtás, valami? Kedden túlküldtem a lábazást és alig bírok járni, szombatra jó lenne kicsit redukálni ezt a fájdalmat és a mozgástartományt növelni mert újra lábnap jön. A rá kell dolgozni elv működik (persze csak érzéssel)? vagy az csak a tejsavra megoldás?

(#150384) Apollyon válasza gyuri860213 (#150383) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem anno az acetil-L-karnitin nem várt hatásként elmúlasztotta, viszont csak izomláz miatt ne vegyél ilyesmit. :D
Egyébként a túlküldött lábazás mindig két nappal utána a legrosszabb (nálam), harmadik napra már simán jó lesz magától is.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#150385) aelod válasza Apollyon (#150384) üzenetére


aelod
veterán

+1

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150386) kicsiogre válasza aelod (#150378) üzenetére


kicsiogre
tag

Ez okés , én amiatt kérdeztem mert sokan veszik a drága tömegnövelőt ami full cukor szerintem a rizs vagy a zabpehely bőven jó és olcsóbb.

(#150387) kicsiogre válasza gyuri860213 (#150381) üzenetére


kicsiogre
tag

Én most vettem izesitő cseppeket aztán azt teszem bele plusz édesítő igy pont jó tudom variálni az ízeket

(#150388) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Tejet szoktatok inni, vsgy egyaltalan nem?
Mert en zabot, kukoricapelyhet vizzel egyszerűen nem tudom lekuldeni.
Picsa vagyok nyilvánvalóan.

A napi 3 dl, annyira nem ordogtol valo?

(#150389) Walter_White válasza lionshamlet (#150388) üzenetére


Walter_White
senior tag

Próbáld meg ezzel (Tescoban kapható,de vigyázz mert van olyan ami CH-t is tartalmaz, bár én diétán vagyok :) ):

Fehérjével se megy, esetleg aromát csöpögtetni bele? Én reggel 150g zabpelyhet - 60g Vaniliás Protein.buzz - 20g lenmagolaj - minimális instantkávé - 700ml víz :) összeturmixolom és úgy leküldöm mint a huzat, csak a fehérje íze érződik krémesen :D

[ Szerkesztve ]

(#150390) lionshamlet válasza Walter_White (#150389) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Koszi, utananezek.
Bar a mai tejekrol elmondható - foleg amit en veszek, spar 1.5% :D - hogy koze nincs a vidéki riska emlojebol kucsmazott valadekhoz.
Felvizezett, izesitett lötty.

(#150391) mike1334 válasza lionshamlet (#150390) üzenetére


mike1334
veterán

:DDD

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#150392) headhunter


headhunter
addikt

...Nincs csodaszer, csak életmódváltás

A megoldás - bármennyire banálisnak és egyszerűnek tűnik is, mégsem alkalmazzuk általában - lazítás és mozgás. Vagyis csökkenteni kell a kalóriabevitelt, szabályos rendszerességgel enni, és emellett minél többet mozogni és kevesebbet stresszelni. Sajnos a fogyásra ma sincs ennél jobb recept, viszont van egy jó hírünk: mind tanulható folyamat, így például a stressz kezelése is!...

Hova rakódik le a testünkön a zsír, és miért pont oda?...

(#150393) mike1334 válasza headhunter (#150392) üzenetére


mike1334
veterán

A stressz önmagában nem káros, sőt. Csak a honfitársunk rossz marketinggel látta el, amit azótavmeg is bánt, és ptóbálta visszacsinálni az egészet kevés sikerrel. A stresszhez való (negatív) viszony az, ami károssá teheti. Persze, az extrém mértékű stressz nem túl egészséges, de azt a legtöbb ember nem éli át napi szinten szerencsére.

Ajánlott irodalom: A stressz napos oldala

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#150394) KoVee84 válasza lionshamlet (#150388) üzenetére


KoVee84
senior tag

Én minden reggel ezzel iszom a turmixot.
19 kcal/dl
400Ft a pennyben

(#150395) Lacy6 válasza KoVee84 (#150394) üzenetére


Lacy6
senior tag

Mára a növényi tejek is ugyanannyira vitatottak mint a tehéntej.
Mondjuk kérdés mi az ami nem? ;]
Sokan méregnek tekintik a tehéntejet is.
Szerintem csak nem szabad túlzásba vinni egyiket sem és nem okoz semmi problémát.
Természetesen ez arra vonatkozik, aki meg is tudja emészteni a tehéntejet.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#150396) Ļantos válasza Lacy6 (#150395) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Persze, méreg itt minden, a szalonna, a kenyér is.

Nagyapáim meg boldogan élegettek 90 éveket anno, elhízva sem voltak, a fogaik se voltak rosszak pedig azt se tudták mi az a fogkefe. Mondjuk nem is irodában húzták az igát, hanem egész nap kint a határba, gép helyett kézzel arattak, pakolták a földet a lovaskocsira, kerékpárral és gyalog jártak.

(#150397) HussarF válasza Ļantos (#150396) üzenetére

(#150398) Angel2014


Angel2014
addikt

Mindenki jobban járna ha meg tudná termeleni lassan már már minden étel ehettlen ...más volt ízre állagra régen.

Zalában volt 6 Tehenünk, 4 bikánk , Juh, 6 Hizó, 4 kakas vagy 50 tyúk.. kacsa, liba ....Minden megtermett szinte a kertben..kimentem az istálóba megcsöcsörésztem a marcsát és már adta is a fonom friss tejet.

Visszakéna hozni a Kosher boltokat azok tudtak tiszta ételeket csinálni.

Éste veszek is egy üveg kosher szilva pálinkát.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#150399) j0k3r! válasza Angel2014 (#150398) üzenetére


j0k3r!
senior tag

A pálinkától csak erősebbnek érzed magad leszel, nem pedig izmosabb ;]

some men just wanna watch the world burn...

(#150400) Angel2014 válasza j0k3r! (#150399) üzenetére


Angel2014
addikt

Úgy érzem nincs baj az erővel főleg ennyi kilós fogyás után sem.

14 évig egy kortyot sem ittam ..de nem is azért veszem megigyam egyszerre..hanem nalonta 1-2 kis tampóval ..ez jót tesz az agynak és a szívnek ereknek is mert tágítja az ereket.

De elmondom régen edzés előtt a súlyemelők megittak egy űveg minőségi bort vagy pezsgőt sokkal jobb volt a teljesítmény is.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.