Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150651) mayday00 válasza aelod (#150650) üzenetére


mayday00
őstag

Soha elhiheted. :K Szobafestő vagyok, 40 múltam májusban. Van hogy nehéz dolgokat kell emelni, gipsz, festék, stb...Csiszolni egész nap..Ha hétköznap éjszaka nem tudom magamat rendesen kipihenni, sebaj, ott a hétvége..Füldugó, alszok 9- 10 ig. :K Hétfőre teljesen friss vagyok. Nem szedek semmit, kizárólag alkalmanként bcaa, külön leucin, ennyi. Porlasztott tojásfehérjeport iszok, vízzel elkeverve, tejsavó kell a halálnak. Minden nap megeszek 2db nyers xl-es tojást is. Hidegen sajtolt olajokat iszok, gyümölcsöt nem eszek, mert szerintem a fruktóz pont olyan méreg, mint a gabona. Teljesen felborítja a normális inzulin háztartást. Ezért van ennyi kövér, nyomorék ember mindenhol.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#150652) Apollyon válasza mayday00 (#150648) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nincs veled bajom, mert egy normális user vagy itt a fórumon, egyetértünk sok dologban is, és no offense, de ez a hsz-ed elég szektás lett. :D

Az egy dolog, hogy amit leírtál, számomra abszolút elképzelhetetlen lenne még irodai munkával is; jelenleg is így tolom és muszáj legfeljebb 3-3,5 óránként zabálnom, de akkor már négykézláb mászok az éhségtől. Fizikai munkával meg bele sem merek gondolni...

...de ezt akkor mégis hogy kell elképzelni? Végeztél edzéssel, mi a menü, és milyen makrókkal?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#150653) aelod válasza mayday00 (#150651) üzenetére


aelod
veterán

Én elhiszem, azért mondtam, hogy jó neked.

Napi 6 óra alvásokkal, 500g chn egyik paramétert sem tudom hozni :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150654) Woodslave válasza Apollyon (#150652) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja mindenki igy érzi, tök mindegy keto, vegán böjt stb. Persze normális kaján megfelelő ch-val, normális makrókkal, egész nap enervált az ember :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150655) mayday00 válasza Apollyon (#150652) üzenetére


mayday00
őstag

Jó minőségű, kizárólag hidegen sajtolt olajat iszok, olajos magok, vajak..Mogyoróvaj, stb..Ír vaj, kókuszzsír, avokádó, stb..Ebből fedezem a zsírt. Ezek bőven tartalmaznak fontos vitaminokat, stb.

Fehérjeforrás. Főt tojás fehérje, totu túró, egésztojás..Ez is bőven tartalmaz fontos anyagokat..Hal. Néha csirke, sertés.

CH: zabpehely, zabkorpa, zabpehelyliszt, rizs. Sorolhatnám.

De a Ch mindig alacsony, több a zsír, fehérje. A sok szénhidráttól csak beteg, álmos, puffadt, szar közérzetű voltam, gyenge, stb. Erről lemondtam. Vége.

Méregetek, aztán kijön a végén valami.. :D

Pont ez a lényege az egésznek..

Harcosok étrendje. Egy harcos leszel idővel, nem egy nyámnyila akárki, akinek folyton kaja kell, sír, rinyál, hogy mennyire éhes...

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#150656) brownus válasza mayday00 (#150651) üzenetére


brownus
veterán

Nem bírnám gyümölcsök nélkül..

(#150657) Apollyon válasza mayday00 (#150655) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azt írtad, hogy grammra ki van számolva, de pontosan mennyi kalória, vagy úgy kb., 3-4000?

Illetve ezt is írtad:
"Napközben méregtelenít a szervezetem, tud regenerálódni."

Ha nem eszel szemét kaját egyáltalán, akkor mit kell méregteleníteni? Pontosan mik azok a mérgek, amiket el kell a szervezetből távolítani?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#150658) Jorus


Jorus
nagyúr

Konténerrakodás volt tegnap egész nap. Fél óra pihi után fogtam volna alá a betontömbnek, amikor már ki volt hűlve a bicepszem, peng. Most 4 hét pihi. Ffffff*szom. Szerencsére nagyobb gáz nincs.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#150659) medica válasza aelod (#150650) üzenetére


medica
senior tag

sose csinál semmit

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#150660) tibcsi0407 válasza Jorus (#150658) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Elszakadt az izom, vagy wtf?
Jobbulást! :(

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#150661) Jorus válasza tibcsi0407 (#150660) üzenetére


Jorus
nagyúr

Szerencsére csak részleges a szakadás. Jobb bicepsz, rövid fej alsó felén van a szakadás az UH vizsgálat által említett 20*12 mm-en. Marha bosszantó, persze saját hülyeségből fakadt.
Volt már többfelé részleges szakadásom, baromi ijesztő érzés, főleg hogy egyből beugrott a markedone által a napokban linkelt bicepszszakadásos videó... :)

Köszi!

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#150662) tibcsi0407 válasza Jorus (#150661) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Sógoromnak szakadt le egyszer, gumiszervízben pakolták a gumikat és egy kurva nagy gumi elszabadult és megütötte a felkarját. Leszakadt egyből a bicepsze, Neki sokáig gyógyult, de az nem "csak" részleges volt.

https://utdetailing.hu/

(#150663) mayday00 válasza Apollyon (#150657) üzenetére


mayday00
őstag

3-4000?Minek annyit enni? Max 2000. Bőven elég. :K De ehetek 4000 is, max öreg koromra egy nagy hasú nyomorék ember leszek. De köszi ebből nem kérek. :K Nem ez a célom. :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#150664) tibcsi0407 válasza mayday00 (#150663) üzenetére


tibcsi0407
félisten

:F

https://utdetailing.hu/

(#150665) mayday00 válasza tibcsi0407 (#150664) üzenetére


mayday00
őstag

Miből gondoljátok azt, hogy minden áldott nap, hatalmas mennyiségű kajára van szükség ahhoz, hogy normálisan működjön az emberi szervezet.. :(( Nem értem..Szerencsére csak Bruce Lee kinézetű emberek jönnek az utcán velem szembe.. :((

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#150666) tibcsi0407 válasza mayday00 (#150665) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Egyszerű biológiai alapok miatt.
Ha pedig festő vagy és sokat mozogsz, akkor Neked a napi kcal szükségleted csak a fenntartáshoz is jóval 2000 kcal fölött van.

https://utdetailing.hu/

(#150667) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Ma kipróbáltam a crossfit-et, munkatársam jár régebb óta és mondta, hogy menjek el.
Kis aranyos sport, de hogy ettől nem lehet izmosodni, abban is biztos vagyok. :D
Pontosabban, aki ettől izmos lesz, az genetikailag igen jó lehet és normális edzéstől még sokkal izmosabb lenne.

Elvileg a mai a "súlyzós" nap, volt sima back squat, és power clean, de ettől függetlenül inkább mondanám erőnléti edzésnek.

Persze csoportos óra, 15(+) körüli emberrel, láttam olyan szabálytalan guggolásokat, hogy ihaj.
Power clean-t meg most csináltam először, szóval tutira az sem volt teljesen okés.
Szóval eléggé hiányzott belőle az edzői korrekció. Tükrök meg nem voltak a teremben, hogy legalább látnám magam közben, hogy hasonlít-e.

[ Szerkesztve ]

(#150668) medica válasza tibcsi0407 (#150666) üzenetére


medica
senior tag

láttam én már olyan festőt aki 200-at se égetett el egy hét alatti munkával

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#150669) tibcsi0407 válasza medica (#150668) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen, olyan festő nálunk is dolgozott. Csúszott is pár hetet az átadással és cserébe szarul is dolgozott drágán. :D Jövőre újra festetünk mindent. :W

https://utdetailing.hu/

(#150670) mayday00 válasza tibcsi0407 (#150666) üzenetére


mayday00
őstag

Szerencsére nem minden ember egyforma.. :K Sok melós ismerősöm van, festők, kartonos, kőművesek, stb..Mind kövér, mind 2000 kalóriánál többet eszik, ez miért van? 3000 kalóriánál egy melós aki egész nap mozog, annak nem full szálkásnak kellene lennie? Miért van mindenkin, 20-30 kiló felesleg, ha nem elég a 2000? Nem lehet, hogy jóval kevesebbel is beéri az ember? Hiába melózik mindenki, szakad róla a víz, mégis évről évre híznak...Mi ebből a tanulság..?

,,sokat kell enni egy melósnak, mert nem fog menni a meló, elájul, kidől.." Közben a 20-30 kiló feleslegtől 0 ereje van, nem tud lépcsőzni, stb...Nem lenne elég a 1000-1500 max?

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#150671) tibcsi0407 válasza mayday00 (#150670) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem minden ember egyforma, de az alapok ugyanazok. Ha nehéz fizikai munkát végzel és még mellé edzéseid is vannak, akkor biztosan nem fogsz nagy tömeget felszedni 2000 kcal mellett.
Nem hiszem, hogy a melós a sok kajától dől ki. Gondolom egyszerű szénhidrátokat visz be, netán még letol 1-2 sört is esténként a szalonna és a kenyér mellé, de minden bizonnyal nem tiszta testépítő kajákat visznek be ott a kollégák. :)
Ha rajtam is sok a túlsúly, akkor én is fulladok a sok mozgástól, lépcsőzéstől ez természetes jelenség.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#150672) mayday00 válasza tibcsi0407 (#150671) üzenetére


mayday00
őstag

Igazad van, ők szart esznek, moslékot ezt tapasztalom én is. :K Tipikus magyar étkezés.. :((

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#150673) kk831228 válasza mayday00 (#150670) üzenetére


kk831228
addikt

hát az 1000-1500 szerintem nem, talán egy nőnek ... :B Mennyi kg is vagy pontosan és milyen magas..? 🤔

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#150674) Mukucs


Mukucs
senior tag

Szerintetek a 3-3200 kalória nem túlzás 65 kilós testsúlyhoz, tömegnövelés alatt?

8 óra fizikai munka, hol könnyebben-hol nehezebben. Mikor mennyi főnök van bent.. :DDD

Most a 250g rizs + 250g zabpelyhet + 50g mogyit erőltetem, ami így nyersen.:

2100-2200 kalória.
340g szénhidrát.

Ha a zabhoz megy a lenmagolaj+wpp (napi 60g), a rizshez a csirkemell (250g/nap) - zöldség (amennyi jólesik), akkor is csak ~2800 kalóriánál járok.

Mivel egészítenétek ki a +300-400 kalóriát? :U thx

(#150675) Jorus válasza mayday00 (#150670) üzenetére


Jorus
nagyúr

Azért azt tegyünk hozzá, hogy a legtöbb ember megbecsülni sem tudja, mennyi kalóriát visz be egy nap. Sógorom például 110 kiló a 190 centijéhez, ülőmunkát végez, és elmondása szerint alig csipeget valami, mert a munka mellett nincs ideje. Mint kiderült, ez azt jelenti, hogy ebédre megeszik 2 szendvicset felvágottal, este megiszik egy 2 deci pálinkát, 2 sört, és rendel egy kis pizzát.
4 szelet fehérkenyér: 440 kcal
200 gramm szalámi: 800 kcal
100 gramm sajt: 330 kcal
2 deci pálesz: 520 kcal
2 sör: 430 kcal
32-es pizza: 2000 kcal

Ez szumma: 4500 kcal, de elmondása szerint csak tízóraizott és evett egy pici pizzát este. :) Ha azt mondod neki, hogy egyen 2000-et, azt úgy fogja értelmezni, hogy a napi kajájába csak a két szendvics és 1 sör fér bele, kétségbeesik és éhenhal.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#150676) Mukucs válasza Jorus (#150675) üzenetére


Mukucs
senior tag

Amit a sógorod elcsipeget, attól heti két kilót híznék szerintem. :C

(#150677) yodamastah válasza Jorus (#150675) üzenetére


yodamastah
őstag

Lehet elég lenne a páleszt meg a sört kidobni......étvágya is kevesebb lenne mindjárt...... de gondolom a piát elhagyni menne a legnehezebben :D

[ Szerkesztve ]

(#150678) tibcsi0407 válasza Jorus (#150675) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Pontosan erre gondolok én is.

https://utdetailing.hu/

(#150679) zzz03 válasza Jorus (#150675) üzenetére


zzz03
őstag

igaza van. ebben a dog melegbe sor nelkul en is ehen halnek. napi 2 sor az kell a ferfinek. ha meg 2 sort megiszol akk kell 1 palinka is h jol aludjal.

(#150680) Mukucs válasza zzz03 (#150679) üzenetére


Mukucs
senior tag

Meg mellé napi 2 doboz cigi, hogy jobban essen a sör + a pálinka. Nem? :)

De csak férfiaknak! :P

(#150681) Apollyon válasza zzz03 (#150679) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Így van, kell a heti rekesz sör, különben máshogy nem megy az élet.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#150682) HussarF válasza Jorus (#150658) üzenetére

Uhh, baszki, azt érezném, hogy szakad az izmom, sztem elsírnám magam :O :DDD

(#150683) kicsiogre válasza mayday00 (#150670) üzenetére


kicsiogre
tag

Azért kövérek mert olyat esznek aminek a tápértéke közel van a nullához a kalóriája meg az egekben , na normális kaját ennének nem lennének kövérek , a fizikai munkához bizony kell a kaja az igaz nem a szar minőségű. A másik meg sokan nem tudják mennyit esznek persze jóval kevesebbet gondol mint amit megeszik -ere jó az én példám amikor elkezdtem mérni az ételt jött a felismerés hogy jézusom én annyit zabáltam ami egy 4 tagú családnak bőven elég lett volna ( meg is lett az eredménye ) :(((

[ Szerkesztve ]

(#150684) Woodslave válasza mayday00 (#150670) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Visszakerestem de nem találtam szóval meg kell kérdeznem oszt izmos vagy-e :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150685) medica válasza tibcsi0407 (#150669) üzenetére


medica
senior tag

erre jutottam én is - inkább kifestek magam. Baromi nehéz korrekt szakembert találni, a legtöbb téren csak tolvajok vannak.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#150686) tibcsi0407 válasza medica (#150685) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Már találtunk szerencsére. A húgoméknál festett egy srác, nagyon-nagyon korrekt és becsületes munkát végzett. Nálunk még normálisan nem is glettelt a festő, tiszta érdes a fal. Nem fért bele a laza 2 millióba...

https://utdetailing.hu/

(#150687) Zola007 válasza mayday00 (#150670) üzenetére


Zola007
veterán

ha mond neked az a fogalom valamit, hogy indirekt kalorimetria, akkor lezárhatjuk a vitát a "2000 kcal mindenkinek mindenre elég" témában.
Ha nem, akkor vedd úgy, hogy már le is zártad

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#150688) Mukucs válasza Mukucs (#150674) üzenetére


Mukucs
senior tag

Nos? Mi legyen a maradék kalóriával?:)

(#150689) HussarF

Valakinek nincs kedve jönni szombaton edzeni egyet a Freezer's gym-be? Nem is tudom, fél 1 felé érek oda talán.

(#150690) kk831228 válasza Woodslave (#150684) üzenetére


kk831228
addikt

erre akartam célozni, csak nem ennyire lényegretörően.. ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#150691) AsakuraDave válasza HussarF (#150689) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Mármint az újpesti Freezer's gymbe? :Y :Y Megtisztelő lenne ha a negyedembe edzhetnék a tinder királyával :D

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#150692) Radnix válasza AsakuraDave (#150691) üzenetére


Radnix
senior tag

Ma volt edzés, plázázás is: meghaladtam a 13 ezer lépést az okoskarperec szerint. :R köszönöm-köszönöm :R

Lelkiismeretfurdalás nélkül döntöttem le 2 tányér carbonarat ennek örömére :)

(#150693) HussarF válasza AsakuraDave (#150691) üzenetére

Jaja, tudtommal csak ott van :D
Békásmegyeren járok majd, onnan meg már nincs messze.

(#150694) Zola007 válasza HussarF (#150693) üzenetére


Zola007
veterán

Békásmegyer, pff.
Budapest legszéle.
Közelebb nem mersz nenni Chepelhez, mi?
:)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#150695) HussarF válasza Zola007 (#150694) üzenetére

Útban oda, elsuhanok Csepel mellett. Majd lehúzom az ablakot, hogy bejöjjön egy kis csepeli levegő. Hátha az is elég lesz hozzá, hogy lenyomjak mindenkit a Freezer's-ben ;]

Ők is max 2000 kalóriáig mennek ;] [link]

[ Szerkesztve ]

(#150697) medica válasza headhunter (#150696) üzenetére


medica
senior tag

Amúgy nem baka csak pózer, (idióta focista)

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#150698) Apollyon válasza medica (#150697) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azért durván tolja.
Pl. a seggig befűzött bakancs kötelező ehhez az ugribugri edzéshez. Meg amikor tolódzkodik a plusz ~110 kilóval, szinte hallom az ízületek halálsikolyát amikor kiakasztja a könyökét. :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#150699) Sterilzona válasza mayday00 (#150663) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Szia
Irhatnal konkretan dolgokat, mit eszel, nagyon erdkelne.
En is epitoiparba dolgozok, es amit az eletmod valtas utan kezdtem el, azt most napkozbe nem tudom tartani, nagyon nehez megoldanom.
Most jutott eszembe, 20/4 ...
Igy mondjuk konnyebb, otthon meglehet oldani a tiszta etkezest.

(#150700) aelod válasza mayday00 (#150670) üzenetére


aelod
veterán

LoL

(#150692) Radnix

Tegnap megnyomtam kicsit a cht-t. 581g lett a vége :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.