Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150551) aelod válasza Woodslave (#150537) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudom eldönteni, hogy ilyenkor szarkasztikus vagy tényleg komolyan gondolod ezt a dolgot :U

(#150545) AsakuraDave

Attól függ, hogy gyakorlod e vagy sem.

(#150538) AsakuraDave

Ez a kategória követelmény. Ha nem tetszik minek nézed? :U
Egy Mr. O színpadán meg doppingrol értekezni nettó BS és felesleges.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150552) Zola007 válasza Woodslave (#150550) üzenetére


Zola007
veterán

már a kox se a régi... :(

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#150553) brownus


brownus
veterán

Arnold Schwarzenegger Wins Mr. Universe Bodybuilding Contest (1969) | British Pathé

nálam ők voltak szép és arányos testépítők, nem ezek a mai amorf lények...

(#150554) brownus válasza Mukucs (#150547) üzenetére


brownus
veterán

(#150555) aelod válasza brownus (#150553) üzenetére


aelod
veterán

Kicsit már unom ezt a visszasírjuk a golden era témát. Az akkor volt, most most van. Akkor más volt a standard most is más. Fogadjuk már ezt el. ;)

(#150556) Woodslave

Akkor mesterien csinálod :R :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150556) Woodslave válasza aelod (#150551) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát mondhatnám hogy eléggé sértő hogy nem tudod :K :D de mindegy :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150557) lionshamlet válasza Radnix (#150548) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Köszi, akkor maradok a himalayanal.

(#150558) brownus válasza aelod (#150555) üzenetére


brownus
veterán

nekem ez nem megy (nem mintha célom lenne a ->testépítés, csak fitt szeretnék lenni olyan idősen is mint wood :D )

a standardnek nem lett volna szabad változnia!! sztem...

na, mindegy, elengedem :)

aztán lehet van bennem egy kis irigység is :D

[ Szerkesztve ]

(#150559) aelod válasza brownus (#150558) üzenetére


aelod
veterán

Jobb is :DDD :B ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150560) Woodslave válasza aelod (#150555) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem nem a standard változással van a bajom, mert teljesen rendben van hogy egyre extrémebb minden teljesítmény, a 100m-es síkfutástól a lassan 2 órán belüli maratonig. Én egyszerűen csak azt látom, hogy nem hozzák a színpadra azt a minőséget amit korábban akiket felsoroltam. Én szeretnék 150kg-s csontszáraz Big Ramyket látni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150561) Apollyon válasza aelod (#150555) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez a "visszasírjuk a golden era" témát nagyrészt azért is van, mert a mai O inkább függ kémiától mint régen. Persze azt nem tudom pontosan hogy régen Arnoldék hogy nyomták ezeket, de életszerűbb formákat és méreteket mutattak, másrészt kicsit emberközelibb is volt a dolog.

A mostani meg már kezd átmenni (vagy már abban van) egy torz, groteszk formába, bár gyaníthatóan ennél jobban már tényleg nem fogják tudni fokozni. :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#150562) aelod válasza Woodslave (#150560) üzenetére


aelod
veterán

Akiket korábban felsoroltál ők sem voltak mindig top formában ahogy a mostaniak sem mindig vannak.
Levrone mesterien pózolt viszont a lába mindig is gyenge volt. Ronnie dominált de itt-ott azért kilógótt a bél a vége felé. Wheeler 1998 után nem tudta feldolgozni, hogy nem nyert O-t. Élete formája volt.

Azért ne mond, hogy egy 2011-es Phil vagy Kai (ugyan abból az évből), 2009-es Cutler nem hozták amit Levrone-ék anno.
Tény és való, hogy mostanában a szárazsággal nagyon nagy gondok vannak. De amíg ezt a bírók tolerálják és egy pontozó lapon a nagyobb de vizesebb versenyzőt nem pontoznak le addig kijönnek a 284lbs tömegű Ramyk.

(#150561) Apollyon

:DDD Bocs de nem értek egyet. Mindenkinek megvoltak, akkor is és most is az elérhető legjobb anabolikus és teljesítmény fokozó készítmények. Mégis volt aki 7 címet szerzett míg más egyet sem. (Tetszőlegesen behelyettesíthetőek a nevek ebbe a témakörbe)

A másik meg, hogy régen egy Arnold féle pajszer szerinted nem volt extrém? Vagy egy Platz láb? Vagy egy Haney úgy egészében?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150563) brownus válasza Apollyon (#150561) üzenetére


brownus
veterán

pontosan:

de életszerűbb formákat és méreteket mutattak, másrészt kicsit emberközelibb is volt a dolog.

A mostani meg már kezd átmenni (vagy már abban van) egy torz, groteszk formába

(#150564) tibcsi0407 válasza Apollyon (#150561) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Dehogy függ a kémiától. Egyenlő esélyekkel indul mindenki, ami a kiegészítőket illeti. A befektetett munka és a genetika már más tészta. De ez mindig is így volt.

https://utdetailing.hu/

(#150565) aelod válasza tibcsi0407 (#150564) üzenetére


aelod
veterán

Hagyd rá :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150566) Scale


Scale
őstag

Sziasztok!

Másfél évig nem volt lehetőségem edzeni, és van egy ~áprilisban lejárt tejsavó fehérjém. Száraz, sötét de nem feltétlen hűvös helyen (nap nem érte azért) volt tárolva.

Szerintetek ezt még el lehet fogyasztani? Megpróbálkozzam vele? Illetve miből lehet tudni, hogy már megromlott egy fehérjepor?

Köszi! :R

(#150567) Apollyon válasza aelod (#150562) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Tom Platz lába is extrém ja, de nem is nyert O-t. Lee Haney klassz volt, de mégse egy Ramy. Nekem inkább a '70-es évek tetszik ilyen szempontból, akkor még nem voltak ekkora méretek. Persze szubjektív vélemény. :)

Amúgy a mai extrém testépítéssel sincs sok bajom azon kívül, hogy kevésbé emberközeli/emberszerű a dolog.

Inkább cirkusz már, mint sport.

(#150564) tibcsi0407: Azért nem hinném, hogy a 70-es vagy akár a 80-as években annyi gyogyót magukba toltak volna, mint ma. Mert azért nagyban függ attól is az egész, hogy mennyire tolerálja a szervezet azt a sok gyógyszert. De ha tévedek, akkor szóljatok plz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#150568) tibcsi0407 válasza Apollyon (#150567) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ugyanazt a gyógyszert tudta tolni Arni, amit tudott tolni Franco, vagy a többi versenytársa, akkor sem volt személyreszabott csodaszer, ha már a régi időkre tekintünk vissza. Egyenlő esélyekkel indult mindenki, ami a kémiát illeti, ahogy ma is teszik.
Az pedig, hogy ki hogyan tolerálta ismét genetika kérdése, nem a kémiáé.
Vagytok itt páran, akik amolyan szteroidos boszorkányüldözést végeztek állandóan, hogy ez kokszos, az kokszos. Ez mire jó?
Én nem nyomok semmit, de az sem érdekel, hogy más mit nyom. Számomra az a fontos, hogy én hogy fejlődök, nem az, hogy a másik mit csinál.
Nem ítélem el azt sem, aki 10+ év után hozzányúl valami szerhez, mert többre vágyik, ez az ő dolga.
Bár az olyan idióta már zavar, aki pár hónap gyúrás után már szúrja magát valami fossal, mert büdös a munka. :)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#150569) Woodslave válasza Apollyon (#150567) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt hogy mennyire tolerálja a genetika része :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150570) aelod válasza Apollyon (#150567) üzenetére


aelod
veterán

Akkor vizsgáljuk meg közelebbről ezt az egészet. Ez mindig is cirkusz volt. Eugen Sandow-tól kezdve Rhowdenig bezárólag.
Gondolod, hogy ha elérhető lett volna Ferrignonak az olyan szerek amik manapság akkor nem tömi magába, hogy megverje Arnoldot? A választ szerintem te is tudod.

A testépítésben semmivel nincs kevesebb dopping mint más sportban. Tudod, ahol az élsport kezdődik ott ér véget az egészség ;)

(#150568) tibcsi0407

Az pedig, hogy ki hogyan tolerálta ismét genetika kérdése, nem a kémiáé.
Vagytok itt páran, akik amolyan szteroidos boszorkányüldözést végeztek állandóan, hogy ez kokszos, az kokszos. Ez mire jó?

Van miről beszélni :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150571) Woodslave válasza tibcsi0407 (#150568) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért beszélünk róla, mert ad 1. bulvár, ad 2 van egy olyan alap, hogy a szteroid az nem is számít igazán, mert mindig jön a kemény munka stb..

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150572) tibcsi0407 válasza aelod (#150570) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Van miről beszélni :DDD

Szerencsére van azért ebben a sportban kismillió téma még. :))

(#150571) Woodslave

Na igen. Beszúrod és még a terembe sem kell lemenned, alapból akkora leszel, mint Ramy.
Bezzeg mi naturálok, számunkra minden nap egy háború! :))

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#150573) aelod válasza tibcsi0407 (#150572) üzenetére


aelod
veterán

De az nem ennyire "érdekes", hogy kis pista yt-er mit hazungált magáról a zinterneten, hogy ő nemszedettsemmit. ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150574) tibcsi0407 válasza aelod (#150573) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Újabban úgy is PC van, szóval Pista még azt is eléri, hogy ezért megveregessék a vállát, mert évekig hazudozott magáról.
Mint Brad Castleberry. Egyébként is bír kurva nagy súlyokkal dolgozni, nem tudom minek kellett a sok kamusúlyos video.

https://utdetailing.hu/

(#150575) aelod válasza tibcsi0407 (#150574) üzenetére


aelod
veterán

Azt sem tudom ki az :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150576) tibcsi0407 válasza aelod (#150575) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez a forma: [link]
Volt egy csomó videója, ahol kamusúlyokkal dolgozott és "rekordokat döntögetett". Kapott a pofájára rendesen a néptől érte. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#150577) Apollyon válasza tibcsi0407 (#150568) üzenetére


Apollyon
Korrektor

& (#150570) aelod: Oké, kicsit túlfogalmaztam a dolgot, de akkor most röviden kifejtem az álláspontom én hogy gondolom:
Az, hogy régen is betoltak volna-e annyi gyogyót mint ma teszik, számomra irreleváns. Egyszerűen jobban tetszik a régi, kisebb forma, ennyi az egész. Ez ne legyen már baj.)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#150578) HussarF válasza tibcsi0407 (#150564) üzenetére

Hogy indulna mindenki egyenlő esélyekkel a kémiát illetően? Nincs mögöttük egy nagy kommuna, ami mindenkinek felebaráti szeretetből odaadja a legjobb kémiát. A kapcsolataitól meg a szponzoraitól függ, hogy mit tud beszerezni. Mit gondolsz, minek zarándokolnak ezek el mindig a kuvaiti O2 gym-be?

(#150570) aelod
Rhowden? Már nem először írod le így, de a dábljú a keresztnevében van. Shawn Rhoden. Nem adod meg a tiszteletet a bajnoknak ;]
Ja, meg ideje belehúznod. Tegnap volt egy tag a teremben, 40 kg-sokkal kalapácsozott :C

[ Szerkesztve ]

(#150579) tibcsi0407 válasza Apollyon (#150577) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem is jobban tetszett a régi éra, de ez nem azért van, amit írtál, hogy jobban függ a kémiától ma, mint régen.
Bár szerintem Rhoden elég classic fizikumot hozott most a színpadra.

(#150578) HussarF

Mindenkinek adott a lehetőség, hogy elzarándokoljon.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#150580) Woodslave válasza tibcsi0407 (#150572) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na igen pont erről beszélek :C :D

Senki nem ezt mondja.

Kox nélkül ott állna pár 90kg-s (lehet túlzás ez is) ember a Mr.O színpadán :C Nézd meg Big Ramyt kox nélkül volt róla pár kép. Edzésvideóját nem láttam de biztos sokkal keményebben és okosabban edzi a lábait mint bárki más :D

Annyi csak a történet, hogy kox néllkül közelébe se lenne senki ennek (ok semmilyen más sport eredménynek de nem erről van szó) és ha hobbiból koxolsz akkor vagy igenis kevesebbet kell szopnod és dolgoznod ugyanazért az eredményért, vagy ha odateszed magad akkor meg olyan eredményt érsz el amit lásd előbb mint anélkül soha. Ebből a szempontból igen naturálban minden nap háború (lenne), pláne ha nem olyan a genetikád.

És megint nem arról van szó hogy koxxal nem lehet xarul kinézni, meg naturban nagyon jól ezt se keverjük bele

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150581) aelod válasza HussarF (#150578) üzenetére


aelod
veterán

Ez van buta gyúrós vagyok írni sem tudok, nem tisztelem már őt sem, Dextert sem, Varga Danit sem :DDD

#150582) Woodslave

Ebből a szempontból igen naturálban minden nap háború, pláne ha nem olyan a genetikád.

Doriannak is az volt mégis behúzott 6 címet szar genetikával.

Kox nélkül ott állna pár 90kg-s (lehet túlzás ez is) ember a Mr.O színpadán

Koksz nélkül fél óra után sírna mindenki a foci pályán, fél óra alatt úsznák a 400 vegyes váltót, mellé lőne az összes céllövő ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150582) Woodslave válasza aelod (#150581) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ráadásul még két keresztneved is van ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150583) brownus válasza tibcsi0407 (#150568) üzenetére


brownus
veterán

nem, nem. egyszerűen nekünk még van szépérzékünk :D

meg persze ízlés dolga is. kinek mi, hát nekem nem :)

a lentebb linkelt videón aki dob egy hátra szaltót, na, az a fasza gyerek mert még izmos is. tudom, nektek ő már kicsi.... :D

[ Szerkesztve ]

(#150584) Woodslave válasza aelod (#150581) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Doriannak is az volt mégis behúzott 6 címet szar genetikával.
- ráadásul naturál vol :K :D

Kai is naturál volt 2006-ban bizonyos értelemben, ezt a bodybuilding.com fórumon találtam nem tudom mikori amgy az idézet :D

I'd like to get to a point where I am not considered natural by myself. When I say that I mean that I don't want to fit within the guidelines of what other people feel it is to be natural. If people feel that natural bodybuilders usually are the ones who lack legs or have poor body parts or don't train very hard or aren't very strong or aren't very intense, if that's your perception of what a natural bodybuilder is, then that's not what I want to be. If you accuse me of being on drugs because I'm very focused on what I do, because I'm very serious, because I'm very hungry, because I can squat 800 lbs, because I can bench 500 lbs, because I can press 315 behind my neck, and if these things don't fit under what you consider to be natural, then I don't want to be a natural. I don't want to be what you depict as a natural. I want to define myself for me. For me I'm natural not because somebody else believes I'm natural, I'm natural because I don't use steroids, I don't use growth hormone, I don't use any of those enhancers. I'm natural in my own right because I don1t do that and not because other people accept the fact that I'm natural or not.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150585) aelod válasza Woodslave (#150584) üzenetére


aelod
veterán

Kedvenc natural testépítőm, Marcus Rühl és Paul Dillett után :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150586) HussarF válasza Woodslave (#150584) üzenetére

Azon a fórumon is hangosan kiröhögték ezt?

(#150587) aelod válasza HussarF (#150586) üzenetére


aelod
veterán

Bontottak egy grapefruitot.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150588) tibcsi0407 válasza HussarF (#150586) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Miért? Chul Soon is naturál. :DDD Bírom amikor instán a képei alá benyomja, hogy #natural. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#150589) brownus válasza Woodslave (#150584) üzenetére


brownus
veterán

lehet ezt még az áltsuliban írta

(#150590) Woodslave válasza HussarF (#150586) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az a vicc hogy annyira nem :D

a kétkedő: I dont kno man..he is pretty friggen big if he is natural

a hívő: i believe him. who the hell am i to say he's not natural. i know what you're saying, but i'll give him the benefit of the doubt.

másik hívő: I believe there are some honest people out there. And he's on the smaller end for a pro.

if he is then that is a great accomplishment to be on an ifbb stage

Persze volt ott is aki nem hitte el ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150591) tibcsi0407 válasza Woodslave (#150590) üzenetére


tibcsi0407
félisten

De ezek a srácok mind kivételes genetikával rendelkeznek, gondolom a naturál maximuma is jóval feljebb van, mint egy földi halandónak. :)
Lehet már azon a képen nem úgy volt, ezt csak úgy általánosságban gondolom.

https://utdetailing.hu/

(#150592) Woodslave válasza tibcsi0407 (#150591) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze :K nyilvánvaló hogy sokkal izmosabbak letttek naturálon mint az átlag.

Mike O Hearn is 100kg- volt 16 évesen középiskolás focistaként. Szóval lehet naturál ;] (kox ide vagy oda de kivételes genetika hogy 49 évesen így néz ki)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150593) aelod válasza Woodslave (#150592) üzenetére


aelod
veterán

Coleman sem volt éppen kicsi amikor focizott a suliban :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150594) Woodslave válasza aelod (#150593) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lee Priest 14 évesen [link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150595) HussarF válasza Woodslave (#150592) üzenetére

A focisták is tele vannak koxxal, ne az legyen a naturál referencia.

(#150594) Woodslave
Úgy néz ki, mint aelod 30 évesen ;]

(#150596) aelod válasza Woodslave (#150594) üzenetére


aelod
veterán

Állat az a faszi. Imádom a beszólásait instan. :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150597) Woodslave válasza HussarF (#150595) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igazából a 16 éves kor miatt remélem hogy naturál volt :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150598) HussarF

Amúgy van valami oldal, ahol szépen össze vannak szedve a Mr. O. eredmények, képek, videók a versenyről? Nyilván google-ben össze tudom vadászgatni, csak az érdekelne, hogy valahol ez jól össze van-e szedve, mert elsőre ilyet nem találtam

(#150599) kicsiogre válasza Woodslave (#150560) üzenetére


kicsiogre
tag

Na majd jövöre angel indul és mindenkit lesöpör a szinpadrol akkor majd leshetünk.

(#150600) HussarF válasza kicsiogre (#150599) üzenetére

Ha a háttérben csempe lett volna, sztem már most tudnánk, hogy ő méretben lenyomott volna mindenkit ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.