Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150451) S e t h válasza aelod (#150440) üzenetére


S e t h
nagyúr

Erős idén az elit, Ramynál a szemet szúrja ki a comb, tönkre is teszi az alsó és felsőtest arányait is, de a karja ugyanez. Kellene neki vagy 65-ös kar ehhez a termethez.

Phil egyre nehezebben kontrollálja a belét, Shawn meg egy faragott szobor, nem fognám meg a seggét, mert elvágná a kezem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#150452) S e t h


S e t h
nagyúr

Megcsinálta.

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#150453) Zola007 válasza S e t h (#150452) üzenetére


Zola007
veterán

Ideje volt :R

Ebből a Ramyból kijönne két másik.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#150454) tibcsi0407 válasza S e t h (#150452) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szuper! Nagyon bíztam benne hogy Ő nyer, amikor láttam Őket egymás mellett.

https://utdetailing.hu/

(#150455) AMD Power válasza medica (#150422) üzenetére


AMD Power
titán

Meg fogfajasra. Baratom Boliviaban el. Fogfajaskor is hasznaljak.

(#150456) patex1983 válasza Sterilzona (#150443) üzenetére


patex1983
őstag

Nekem a párom eszik pont ilyen adagot reggelire... 52kg...ja és nő... :DD
Én pl. 100g zab, 30g fehérje, banán (opcionális: chiamag, fahéj, mogyoró, mogyoróvaj, mogyoró olaj) kombót tolok. Ezzel reggel fél 6-tól olyan fél 9-ig kibírom újabb kaja nélkül.

X

(#150457) Shingen válasza S e t h (#150452) üzenetére


Shingen
addikt

Phil kicsit ideg volt................
Érezte nyakán a hurok...

風林火山

(#150458) Zola007 válasza Shingen (#150457) üzenetére


Zola007
veterán

azért ő se gondolhatta, hogy a színpadról fog nyugdíjba menni 65 évesen

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#150459) Mukucs válasza patex1983 (#150456) üzenetére


Mukucs
senior tag

Én ma 150g zab, 15g fehérje, 1ek lenmagolajjal kezdtem.

Ezt ma még1x megismétlem.

64 kiló vagyok...:DDD

(#150460) Shingen válasza Zola007 (#150458) üzenetére


Shingen
addikt

Pedig de..... :DDD

風林火山

(#150461) patex1983 válasza Mukucs (#150459) üzenetére


patex1983
őstag

Én meg 74kg.

X

(#150462) Shingen


Shingen
addikt

Amikor meglátjátok, hogy valaki elfoglalta a gépet

Akkor Dani gyilkosan néz rá............. ;]

風林火山

(#150463) S e t h válasza Zola007 (#150458) üzenetére


S e t h
nagyúr

A genetikája még mindig az egyik, ha nem a legjobb, de a középrész látványosan elromlott nála, ez szinte minden front összehasonlításban erősen kijött.

Nem néztem még nagyon videókat, de az egyik snittben viszont Winklaart láttam még odabaxósnak, pillanatra meg is lepődtem rajta, de amikor jött szembe az első öt listája, akkor gondoltam rá, hogy utána kellene nézni, mert nem hittem benne, hogy ennyit fog, tud csiszolódni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#150464) CptAdamica válasza S e t h (#150452) üzenetére


CptAdamica
veterán

Végre! Ideje volt már Phil-t letaszítani a trónról, már tavaly sem neki kellett volna győznie.

Megyen!

(#150465) tibcsi0407 válasza S e t h (#150463) üzenetére


tibcsi0407
félisten

iHerb-ön is volt közvetítés, ott néztem. Winklaar nagy volt, de nem volt elég száraz szerintem. Ramy meg úgy egy az egyben szarul nézett ki, hiába volt rohadt nagy.
Én még Brandon Curry-től vártam, hogy meglep mindenkit, de nem történt meg egyelőre.

https://utdetailing.hu/

(#150466) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Pedig 40g zabot szoktak enni, legalább is annyi egy adag. De sztem nem az adaggal van a gond, mert van, hogy ' tökre ' jól lakok annyival is.
Mindegy, most egy kis időre szüneteltetem. Mogyoróvajjal is szoktam enni néha, isteni finom. Túró sajnos, amit szeretek, itt németbe nincs. Fehérjével szoktam ízesíteni, de most ez a mogyorós gymbeam valahogy nem az igazi.

(#150467) Jorus


Jorus
nagyúr

Bizonyos szempontból gigafosch 3 nap volt ez az elmúlt... haverokkal csütörtöktől nyaralóban, no edzés, sok pia, szar kaja. Érzem is, hogy leesett minden izom és híztam 8 kilót. Persze nem, de pfejj, érzésre a testem egy meggyalázott zen-templom ilyenkor. :D Node holnaptól csirke, rizs, zölcség, vasak!

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#150468) Woodslave válasza Sterilzona (#150466) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy adag? :C Azt nem kupakban mérik?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150469) Mukucs válasza Jorus (#150467) üzenetére


Mukucs
senior tag

Az nem zölcség, hanem zőccség. ;]

Ti mennyit esztek naponta, ha már itt tartunk!?

(#150470) patex1983 válasza Mukucs (#150469) üzenetére


patex1983
őstag

2600 kcal/3000 kcal edzős napon.

Az elmúlt napok... Utoljára múlt csütörtökön voltam edzeni... Mióta elkezdtem ezt az életmódot, nem volt még ekkora kihagyás.... :( Na de majd ma adok az érzésnek :D

X

(#150471) Jorus válasza Mukucs (#150469) üzenetére


Jorus
nagyúr

2000 kcal / 250-300 gramm prot.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#150472) Mukucs


Mukucs
senior tag

Zöldségre gondoltam! :)

(#150473) patex1983 válasza Jorus (#150471) üzenetére


patex1983
őstag

Diéta van? :)

X

(#150474) patex1983 válasza Mukucs (#150472) üzenetére


patex1983
őstag

70-100g/étkezés.

X

(#150475) aelod válasza tibcsi0407 (#150465) üzenetére


aelod
veterán

Reggel direkt nem néztem semmit nehogy valaki spoilerezzen. Végignéztem a közvetítést. Ramy csalódás. Egyszerűen túl nagy. Szimmetria és kondíció pontozásnál ez hatalmas hátrány. Az arányai borzalmasak. Egy nagy comb szemből. Hátsó pózokban is látszik ez. A részleteket viszont nem látni. Brandon meglepetés, hogy bejutott a top 5be ez nagyon nagy teljesítmény tőle. Bonac egy igazi giant killer viszont az élességet nem tudta hozni. Winklaar meglepő de száraz volt így abszolút megérdemelte a bronzot. Phil közép része nagyon elment, látszott rajta, hogy nem annyira biztos most a dolgában. Hát és oldalsó pózokat hozta többiben Shawn jobb volt.
Megmondom őszintén az elődöntőig én egyáltalán nem számoltam Rhowdennel. A felkészülés alatt készült videók és fotók alapján olyan semmilyen sem volt. Aztán tegnap látva felvételről szinte biztos voltam, hogy itt nem lesz fél hétből fél 8.
A súly adatok érdekesek. Flexatron 250, Phil is akörül, Ramy 284lbs volt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150476) whitezo88 válasza aelod (#150475) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Tavaly mégis 2. lett Ramy. Nekem ehhez nincs szemem, most annyira mások lettek az arányai?

(#150477) aelod válasza whitezo88 (#150476) üzenetére


aelod
veterán

Sokkal fedettebb volt mint 2017ben és a többiek sokkal sokkal jobbak most mint korábban.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150478) medica válasza AMD Power (#150455) üzenetére


medica
senior tag

Tulajdonképpen mindenre jó :)
Mr O: videon winky tetszett, rhoden talán az elegánsabb vonal de a hát meg a tricepsz...persze lehet csak a video miatt.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#150479) Jorus válasza patex1983 (#150473) üzenetére


Jorus
nagyúr

Azzz. Jövő nyár közepére le kéne adni egy 20-ast. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#150480) tibcsi0407 válasza aelod (#150475) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én sem számoltam vele. A press conference-en ugye Phil be is szólogatott Neki, lehet, hogy pszichológiai játék volt ez már, mert sejtették, hogy jó formával áll fel a színpadra.
Ugye ott Ramy is mondta, hogy idén minden más lesz, mert 310 lbs, stb. Hát valóban más lett, olyan aránytalan volt, mint Hulk, szerintem nagyon gagyi. Annak a palinak nagyon komoly kardioedzéseket kellene nyomatnia a versenyek előtt, hogy ne csak zsírt, de izmot is pucoljon le magáról, mert nagyon szarul nézett ki.
Rhoden viszont meglepetés volt, főleg középen, ahogy írod is. Ugye ezt a műsorvezetők is mondták, hogy nagyon jók az arányai.
Jövőre Brandon is közelebb kerülhet a TOP3-hoz szerintem.
A Scitec is elég jó lóra tett ezekkel a srácokkal, komoly marketingértéke lesz a győzelemnek.

https://utdetailing.hu/

(#150481) Ļantos


Ļantos
aktív tag

Ismerős vett ilyen hasstimuláló gépet, aszongya napi 10 perc, másnap izomláza van. Erdőre jár dolgozni, karját is ezzel edzi, hogy formába legyen, most mondjátok meg mit lehetett volna reagálnom :DDD

Elképzeltem otthon a fotelba, zabálja a sznikerszet, közbe meg zümmög a karján az a genyó, facén írja, most várjá bazmeg mer edzek :D

(#150482) Apollyon válasza Ļantos (#150481) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem járhat mindenki konditerembe, különben nem férnénk el. :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#150483) S e t h


S e t h
nagyúr

Phil most vagy pszichésen nem bírta a terhelést, vagy tényleg ennyire megterhelte fizikálisan a verseny, de sokszor nekem úgy tűnt, hogy levegőt sem kap, a bele külön életet élt, nem tudta egyszerűen kontrollálni, hogy ne buggyanjon ki.

Ramy egy szörny, egyik videón lehetett látni a háttér világításnak köszönhetően, amikor csak a sziluettjük látszott, hogy egy aránytalan Hulk, hozzá képest Winklaar az esztétikum maga. Sajnos a többi versenyzőt nem vágták így be, nem tudtam őket is összevetni.

Nekem Bonac sosem jött be, nagyon erős derékban, mármint a magasságához képest, ez zömök formát kölcsönöz neki, nem tud ellene tenni, Shawn mellett állva ez különösen kijön, pedig alacsonyabb nála, így sajnos még látványosabb.

Winklaar a közönség bajnoka és bizony elgondolkodtató, hogy jó lett volna-e a második helyre is, mert bizony ez a Phil üthető lett volna lejjebb is.

És akkor Shawn, csontig száradva, nagyobb tömeg nélkül, nálam a most muscular póza nagyon gyengének tűnik, a válla ilyenkor jól kijön, de az alkar és tricepsz ekkor átmegy láthatatlanba. Örülök annak, hogy nyert, de ő az a bajnok, akit az ezt követő versenysorozatban vélhetően akár többen is meg tudnák verni, nem magaslik annyival a mezőny fölé, mint anno Phil.

Lesz-e visszatérés Phil számára? Volt aki megcsinálta, de mégis úgy gondolom, hogy neki nagyon nehéz lesz, mert egyrészt a mezőny erős és ugyan a genetikája( gift) eddig előnyt biztosított számára, főleg ebben szerepet játszó kar, alkar, viszont 7 éves át a csúcson lenni ebben a szériában nem múlik el nyom nélkül, lásd Ronnie példáját.

Ramy

Winklaar

Nem ugyanaz a távolság, beállás, ( csempe is hiányzik) de a lényeg látszik.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#150484) Jim-X válasza aelod (#150475) üzenetére


Jim-X
őstag

Nagyon orulok Flexatron gyozelmenek, kierdemelte! 43 eves :Y :R :R

(#150483) S e t h: Ramy-n mintha rajta lenne ezen a kepen a Hulk rovidgatya, borzaszto :Y

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#150485) tibcsi0407 válasza S e t h (#150483) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kai Greene valószínűleg jól felkészülve elpicsázná csúnyán a tegnapi mezőnyt, csak ugye vannak okok, amiért nem lesz bajnok, nem véletlen, hogy nem versenyez már Mr.O-n soha.

https://utdetailing.hu/

(#150486) CptAdamica válasza S e t h (#150483) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mi lett Shawn-al és a Scitec-el, miért váltak szét? Pedig most mekkora reklám lett volna a Scitec-nek. :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#150487) tibcsi0407 válasza CptAdamica (#150486) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én még azt hittem, hogy együtt tolják. Akkor a korábbi kommentem egy része tárgytalan. :))

https://utdetailing.hu/

(#150488) patex1983 válasza Jorus (#150479) üzenetére


patex1983
őstag

Az simán meglesz, ha tartod a kaját rendesen.

X

(#150489) medica válasza CptAdamica (#150486) üzenetére


medica
senior tag

Győzelmének fő oka hogy megszabadult a szartektől.

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#150490) aelod válasza tibcsi0407 (#150485) üzenetére


aelod
veterán

Kai Greene jól felkészülve nem tudta megverni Philt. A mostani mezőnyben nem tudom hol végzett volna de bizonyos, hogy a belével ő sem tudott volna sokra menni Rhoden ellen.

Phil 2017-ben az O után majdnem megmurdelt ha a nője nem mondja neki, hogy menjenek orvoshoz. Nagy bajnok. Lehet szeretni nem szeretni, akkor is 7x győztes. (Személy szerint én nem kedvelem).

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150491) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!
Raktam össze egy kisebb étrendet magamnak, mit mondjak, elég macerás a számolgatás, méregetés, sütögetés, de remélem megéri. Megmutatom nektek, tatrtalmaz anyagi kalkulációt is, a napi költség egyáltalán nem olyan durva, mint gondoltam, ha rendelek kaját ebédre az is simán van ennyi:

Lecserélném a túrót fehérjeporra, mert ég tőle a gyomrom. Tudnátok ajánlani valamit? Jók ezek a "hagyományos" Scitec meg BiotechUSA?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#150492) jpeetr válasza Sterilzona (#150466) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Minek kérdezel, ha megmondták a választ és megcáfolod?
"Pedig 40g zabot szoktak enni, legalább is annyi egy adag." Ki? Annyit kell enni amennyi ki van számolva az étrendedbe.
40gramm zab az óvodásoknak való adag.

(#150493) Woodslave válasza rasotamas (#150491) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a zsír nagyon kevés. A rizst meg drágán veszed :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150494) aelod válasza rasotamas (#150491) üzenetére


aelod
veterán

És meddig tudod ezt az "étrendet" tartani? Amig el nem fogy a lecsó? Nem kötözködésből de némi változatosság nem árt hosszú távon hidd el.

(#150462) Shingen

Akkor szépen megvárja amíg befejezi az illető ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#150495) rasotamas válasza Woodslave (#150493) üzenetére


rasotamas
veterán

Kéne még egy kis savokádó mondjuk?
Valami drágább talán rizottó rizs volt otthon és azzal számoltam.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#150496) rasotamas válasza aelod (#150494) üzenetére


rasotamas
veterán

Persze, ezt tegnapi 4-5-6-os étkezésre és mára főztem, ma fogok holnap holnaputánra, van tészta, fagyasztott zöldség is, ha elfogy a csmell meg comb lesz az olcsóbb. A lecsó elfogyott, csak 2 paradicsom 2 paprika volt.
Mondjuk nem tudom az ilyen répa meg borsó mennyire mehet.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#150497) Woodslave válasza rasotamas (#150496) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mit akarsz? mármint diéta?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150498) rasotamas válasza Woodslave (#150497) üzenetére


rasotamas
veterán

Persze. Azért van 200 fehérje 150 ch.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#150499) Woodslave válasza rasotamas (#150498) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ezek ilyen mágikus számok?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#150500) rasotamas válasza Woodslave (#150499) üzenetére


rasotamas
veterán

Nem feltétlenül, de ha tömegelnék legalább 300ch lenne.

https://tinyurl.com/rasoapro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.