Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109401) HussarF válasza Ijk (#109398) üzenetére

Akkor feltételezem, hogy csak egy kis időt kell neki adni, esetleg még heti 1-2 15 perces intervall edzés. Vagy az úszást is így nyomod?

(#109402) Ijk válasza HussarF (#109401) üzenetére


Ijk
nagyúr

4 hónapja így csinálom. Úszás meg néha intervall, néha meg leúszom állandó sebességgel ahogy bírom. Az nálam elég intenzív, mellet nyomok és egy ismerős mondta hogy nem szeret velem szembe úszni, mert amikor találkozunk visszafelé halad. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#109403) kolosanyi válasza HussarF (#109396) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezt én is tapasztalom. Az alacsonyabb bevitel ellenére tudok edzeni, szóval egyelőre nem aggódom. Ma reggel egyébként becsúsztam 116 alá, 115,7 voltam. Szóval az ötödik héten 10 kiló mínusznál járok, bárcsak ilyen gyorsan és egyszerűen menne végig. :)

(#109404) Alpachino válasza kolosanyi (#109403) üzenetére


Alpachino
veterán

...és bárcsak a jelenlegi izomtömeget is meglehetne őrizni végig :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#109405) celf válasza Ijk (#109402) üzenetére


celf
őstag

szerintem uszassal zsiregetni nem fogsz.
mar, ha azert csinalod

[ Szerkesztve ]

(#109406) scapegt


scapegt
senior tag

Az itteni étrend szerint az első tétellel kapcsolatban ... ööö ... hogy is kell elképzelni azt a reggelit? A zabpelyhet szárazon, semmi nélkül meg bírja bárki is enni? A tojásfehérjét sütve? A cottage cheese-zel nincs bajom.

Ezek alapján összeállítottam magamnak egy napi étrendet, sajnos sok kiesik nekem, mert sem halat, sem gombát, spenótot nem eszek. Viszont ha minden nap azt az egy étrendet fogom követni, attól kb. a 3. napon kikészülök és felfalom a hűtőt ...

(#109407) scapegt


scapegt
senior tag

Elnézést, lejárt a szerkesztési idő ...

[link]

Ez jónak tűnik? Vállalható fogyás céljából?

(#109408) kolosanyi válasza scapegt (#109406) üzenetére


kolosanyi
veterán

Viszont ha minden nap azt az egy étrendet fogom követni, attól kb. a 3. napon kikészülök és felfalom a hűtőt ...

Ez a dolog szépsége, ezért mondtam, hogy baromira nem egyszerű műfaj ez. :)

Az étrend okés lesz, de tegyél hozzá zsírt, kell a zsírban oldódó vitaminok és a normálisan működő anyagcsere miatt. Az az egyébként nagyon alacsony 1100 kcal bevitelt is rendbe teszi. Ehhez még hozzáadsz 50 g olajos magot egy napra (nem sózott, pörkölt, ízesített akármi, hanem natúr mag) és rendben lesz.

(#109409) szuszinho válasza kolosanyi (#109408) üzenetére


szuszinho
őstag

Szerintem ez még a magokkal is nagyon alacsony kalória.

(#109410) Cassidey válasza scapegt (#109407) üzenetére


Cassidey
senior tag

Tul keves kcal, tul keves zsir. A zsir nagyon fontos, legalabb 50g-ot hozz ossze, ha nem akarod, hogy gond legyen a hormonjaiddal/menstruacioddal.

(#109411) kolosanyi válasza szuszinho (#109409) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igen, úgy 30 pár gramm lenne a zsírbevitel, azon még lehet emelni kicsit. A fehérje okés, még sok is, a szénhidrát maradhat ilyen alacsonyan, ha bírja.

(#109412) -Mike- válasza scapegt (#109406) üzenetére


-Mike-
addikt

Zabpehelyre víz, hogy ellepje és be a mikróba (2perc) vagy főzés. Utána pedig az ízesítése elég változatos lehet. (fehérjepor, fahéj, kis méz, magok, bogyók, gyümölcsök...) Az a lényeg, hogy mindig kicsit főzd fel/meg a pelyhet, natúr sose.

[ Szerkesztve ]

(#109413) scapegt


scapegt
senior tag

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást! :R

Nyilván majd még módosítgatok rajta naponta, pl. uborkát is belecsempészek, meg mondjuk a zsír miatt a karfiol+cs.mell+rizs étkezéshez hozzácsapok egy kis tejfölt és máris meg lesz :)

A málna helyett valószínűleg inkább cseresznye vagy meggy lesz, vagy valamilyen más gyümölcs.

Azért lemértem most egy kicsi almát, hát 14 dkg ... igaz hogy magházzal együtt ... de elég durva, hogy azt lehet csak enni 2 szelet puffasztott rizzsel és egy adag iso whey zeroval ... nem tudom ki lakik jól vele :D

Szerk.: a táblázattal kapcsolatban ... a biotech oldaláról írtam az adatokat, nyilván nem tudom, hogy valósak-e, no meg az adott termékről kéne leirkálni majd, ha megvannak. Rizsből pedig valószínűleg barnát fogok enni, gondolom az "jobb".

Még valami ... zsírszegény sajtok mik vannak? Mert az étrendek közt van a cottage cheese is, pedig abban több a zsír, mint a mozzarellában :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#109414) gaborn1 válasza scapegt (#109413) üzenetére


gaborn1
tag

Tolle light, Szarvasi mozarella light, aldi new lifestyle Carloni mozarella, hirtelen nekem ennyi jutott eszembe. Aldi new lifestyle cottage cheese meg túró is van, ezekbe kb 250gr 1 tégely170 kcal, 30gr fehérje és alig van zsír.

[ Szerkesztve ]

(#109415) Woodslave válasza scapegt (#109413) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom ki lakik jól vele . miért kéne jóllakni diétában?

pedig abban több a zsír, mint a mozzarellában milyen mozzarella sajt ez? Mert a kalkulátor szerint 21 gramm van 100 grammban de még a lightban is 11. A cottage cheese meg 4.5 :U Kalóriában is 3x-osa. Igaz fehérje is dupla annyi van benne

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#109416) scapegt válasza Woodslave (#109415) üzenetére


scapegt
senior tag

Sparban vettem, Cheeseland cottage cheese natúr, 150 grammos, de rosszul írtam, ennyi az annyi:
Adatok: 100 grammban: 103 kcal, zsír: 4,5 gramm, melyből telített zsírsavak 2,9 g, szénhidrát: 3,0 g, ez mind cukor ráadásul, fehérje 13 g.

Zsírnál az összeset kell nézni, vagy csak a telítettet?

[ Szerkesztve ]

(#109417) gaborn1 válasza Woodslave (#109415) üzenetére


gaborn1
tag

Biztos valami spéci tepertő krém bevonatos. :D

(#109418) Woodslave válasza scapegt (#109416) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a telítetlenben is van kalória

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#109419) scapegt válasza Woodslave (#109418) üzenetére


scapegt
senior tag

Csak azért kérdeztem, mert a biotech oldalán megadottak alapján csak azt számolták, de valószínűleg más összetevőjű cottage cheese volt. Nem tudtam, hogy ennyire eltérnek ilyen kis grammnál. De nyilván mindet kell számolni, csak ez furcsa volt.

(#109420) celf válasza scapegt (#109419) üzenetére


celf
őstag

igen-igen, kell számolni mindent,
de ahogy azt fentebb is irtak a sracok: terj vissza az otthoni fekvotamasz, felules, stb-hez. szerezz kis kezisulyzokat, gumiszalagot otthonra.

ha ezeket nem kezded el ujra es meg annal is jobban csinalni, szerintem nem fogsz tudni elerni sokkal tobbet.
amit meg fentebb kerdeztel, h. lehet-e h azert novekedett kicsivel a sulyod mert az izom: ez siman lehet.
ezert irta a Sanyi h ne a merleget nezd.

(#109421) scapegt válasza celf (#109420) üzenetére


scapegt
senior tag

Ha valóban úgy van, hogy izmot szedtem fel inkább, az azért gáz, mert a combom egyébként is vastag, abból szeretnék faragni, izomra nincs már szükségem (nem nagyképűségből írom, de fogyni akarok és már van elég izmom úgy gondolom :D). Gondolom ne kérdezzem meg, mi fogyasztja legjobban a combot, mert ez gyúrós topik :D Neten utánanézek.

(#109422) szuszinho válasza scapegt (#109421) üzenetére


szuszinho
őstag

Ne aggódj, nem vagy/leszel túl izmos :) Helyi zsírvesztés még mindig nincs. A combod nem az izom miatt túl vastag, majd szépen lemegy az is.

(#109423) HussarF válasza scapegt (#109421) üzenetére

Nyugodj meg, ha minden zsír lejönne onnan, akkor meglepődnél, hogy mennyi az az izom, ami ott van. Nem éreznéd azt, hogy túlzott mennyiséget pakoltál fel ;]

(#109424) Jorus válasza scapegt (#109421) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha sokat fekszel, az például fogyasztja a combot. :) Mondjuk ha folyamatosan lépcsőzőgépezel, akkor miért meglepő, hogy erősödik a combod?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#109425) Cassidey válasza HussarF (#109423) üzenetére


Cassidey
senior tag

Ha latna a combom meglepodne mennyire lett izmos es vastag 1 ev sulyzos edzes utan. :DDD De szep is a naivitas.

(#109426) gaborn1 válasza Cassidey (#109425) üzenetére


gaborn1
tag

Naaaa, csak azért mert tömegnövelés és súlyzós edzés mellett nem lett izmos a lábad, egy átlag ember lépcsőzéstől kalória deficitbe lehet izmos lábú. ;] Látnád milyen combom/seggem lett napi 3-4x 5 emelet liftezéstől. :D

(#109427) scapegt


scapegt
senior tag

Azért az megint más, hogy egy nőn mennyi izom legyen :) Ha megfeszítem, számomra elég izmos már a lábam. Naponta minimum 2x lépcsőzök fel a negyedikre egy 11 kilós gyerekkel, van, hogy cipelek a másik kezemben még 10 kiló cuccot + a táskám ... és olyan helyen lakunk, ahol akadálymentesítés nuku ... mindenhol lépcső van ... azért ez is dob valamelyest az izmosításon a stepperezésen kívül :D De ha nem is, akkor állóképességet mindenképpen adott mindkettő, mivel már nem annyira nehéz feljönni így, cipekedve sem. Más már a másodikon liheg, pedig csak magát hozza fel.

Na meg azt nem is állítottam, hogy csupa izom, csak azt, hogy számomra elég :)

Cassidey: nem figyeltem az avatarodat, elnézésedet kérem. Nem naív vagyok, fentebb részleteztem. Az sem mindegy, kinek mi a szép ... egy nő ha csupa izom, az elég kevés pasinak jön be ... ízlések és pofonok ...

[ Szerkesztve ]

(#109428) Cassidey válasza scapegt (#109427) üzenetére


Cassidey
senior tag

Bocsass meg, azt hittem az avatarombol kiderul, hogy no vagyok!

Tul izmos haha, a fiuk most fetrengenek a rohogestol, hogy en tul izmos. :D XS-es ruhakat hordok. ;) Btw nem tudom miert ebbe a topicba jottel, ha a valasztott mozgasformad gyerekcipelos meg taposogep..

madle: reszletkerdes.. :D

[ Szerkesztve ]

(#109429) madle válasza Cassidey (#109428) üzenetére


madle
őstag

Meg a nevedből. :Y

(#109430) -Mike- válasza scapegt (#109427) üzenetére


-Mike-
addikt

Ezt az izmos lábat csak akkor hisszük el, hogy ha... minimum a kád szélére állsz kis bugyingóban ;] (Cassidey magasra tette a lécet, sry:D )

(#109431) Shingen válasza -Mike- (#109430) üzenetére


Shingen
addikt

ne piszkáld már. :))
családanya

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#109432) kulejmani


kulejmani
újonc

Sziasztok!

Rendelni szeretnék egy Myprotein impact whey proteint, az ízesítetlen fajtáját. Azt szeretném tőletek megkérdezni (annyira nem látok bele ezekbe),hogy jó választás ez a fehérje? Jól járok vele? Persze rendelnék hozzá egy flavdrops-ot is.
Köszi előre is a válaszotokat! :)

(#109433) Shingen válasza kulejmani (#109432) üzenetére


Shingen
addikt

Nagyon jó fehérje veheted, többen is ezt toljuk. ;)

風林火山

(#109434) aleister


aleister
veterán

Höhö. :)

(#109432) kulejmani
Igen. Jó választás, csak várj ki valami akciót. 30%-os relatív hamar szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#109435) scapegt válasza Shingen (#109431) üzenetére


scapegt
senior tag

Köszi :)

Cassidey-nek: Egyébként avatarból sem feltétlen lehet tudni, hogy ki férfi/nő, tudok olyat, akinek női avatarja van, holott férfi ... mint ahogy játékban is a pasik általában női figurával játszanak ... szóval ilyenen nem kéne megsértődni :D No meg, ez gyúrós topik, ritka a nő ilyen téren, szóval még egyszer elnézést kérek, hogy nem vettem a lapot és te is 1-1 dinnyével jársz a hónod alatt :DDD :DDD :DDD vicceltem most is :)

[ Szerkesztve ]

(#109436) Shingen válasza aleister (#109434) üzenetére


Shingen
addikt

:DDD Ennyi.........

風林火山

(#109437) userxy válasza Cassidey (#109428) üzenetére


userxy
őstag

Na épp itt az ideje, hogy oszd meg az instádat a kedves, másik hölggyel. :DDD :DDD :DDD :DD

Az a Supermanes bugyingó igen király ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#109438) Jorus válasza userxy (#109437) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem, nem, a csipkés szoknyás a jó. ;]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#109439) userxy válasza Jorus (#109438) üzenetére


userxy
őstag

Nem azt mondtam, hogy abban nincs fantázia ;]

De az S logo a szívemhez közeli :D

(#109440) Shingen válasza YM (#109324) üzenetére


Shingen
addikt

(#109437) userxy Tudod csekkolni!

風林火山

(#109441) Shingen


Shingen
addikt

Ma láb nap volt.
Egy kis futásra lementem, meg elipszisre, kell az állóképesség.

風林火山

(#109442) kk831228 válasza userxy (#109437) üzenetére


kk831228
addikt

Küldj már egy instás linket légyszi... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#109443) userxy válasza kk831228 (#109442) üzenetére


userxy
őstag

Használd az eszed vagy inkább a keresőt ;]

Ne én osszam más instáját. Cassi már linkelte korábban :DDD

(#109444) troller válasza userxy (#109443) üzenetére


troller
senior tag

Már rég benne kéne lenni annak a linknek az 1. hsz.-ben ! Wood? :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#109445) Cassidey


Cassidey
senior tag

Haha de dilisek vagytok. :D

Na de hogy ON is legyen: nekem nagyon bena edzesem volt, faradt voltam es demotivalt es vegigszenvedtem az egeszet. A planket meg elsunnyogtam a vegen. :(

(#109446) FIREBLADE78 válasza Cassidey (#109445) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

sex hiány ;] :(

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#109447) Woodslave válasza troller (#109444) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

Guggoltam felhúztam atta

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#109448) kk831228 válasza userxy (#109443) üzenetére


kk831228
addikt

Á á , tudod milyen bonyolult, meg időm sincs rá hogy keresgessek... ;] :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#109449) -Mike- válasza kk831228 (#109448) üzenetére


-Mike-
addikt

Time to fap > [link]

(#109450) kk831228 válasza -Mike- (#109449) üzenetére


kk831228
addikt

"No fap challenge" - en vagyok... ;] Amúgy köszi ha meggondolnám magam... ;] :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.