Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109801) Graphics válasza Alpachino (#109796) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olcsó és ár-értékbe jót tudsz mondani tejsavó-konct.-ból / egy totál laikusnak, mert lehet elmennék bizonyos márka mellett.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#109802) kk831228 válasza aleister (#109795) üzenetére


kk831228
addikt

Jó ember vagy!!! :R :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#109803) Graphics válasza Alpachino (#109796) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na összeállt a kezdő pakk, ez most egy időre elég lesz, meg legalább kipróbálom bírja-e a gyomrom ezt a tejsavót.

1. Zabpehelyliszt (1 kg)

2. Creatine Monohydrate (500 gr.) Pharma First

3. 100% Whey Protein Gold Standard (0,45 kg) csoki / Optimum Nutrition/

4. Mega Daily One Plus (60 kap.) / Scitec /

És relatíve olcsó is volt :) a többit megpróbálom kajával pótolni.

@HussarF: Megnézve a többi kg/FT arányát ez teljesen vállalható ársávan mozgott, még néztem a Full Force-t, de nem mertem 2kg-ot megvenni, mert mi van ha befosat :D

Valószínűleg majd az lesz a következő.

Ezt most kipróbálom, egyelőre erőből akarok úgy is visszaszedni, azon a kreatin segített régebben is, a többi meg kiegészítés gyanánt. Tömegelni egyáltalán nem akarok jelenleg, mert a hasam kritikus irányba indult el :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#109804) HussarF válasza Graphics (#109803) üzenetére

Optimum Whey Pro Gold??? Az a fehérjék Ferrarija :D Fentebb nem azt írtad, hogy olcsót keresel? :D

(#109805) Graphics válasza HussarF (#109804) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Most hogy mondod :D lehet elkalandoztam .

Na írok az ügyfélszolgálatnak, hogy cseréljék ki a Full Force-ra, az tényleg jobb ár-értékű, korán volt még :D jól benéztem

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#109806) Zola007 válasza Graphics (#109805) üzenetére


Zola007
veterán

én a helyedben kicseréltetném egy 5 kilós Impact Wheyre.
Mint mikor Csáknorisz dupla McRoyalt kért a Burger Kingben... És kapott :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#109807) Graphics válasza Zola007 (#109806) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Áh, egyelőre akkora bödönnel nem terveztem :D

Majd idővel, most 3 év kihagyást kéne összekaparni

szerk.: Viszont sajnos cserélni nem tudják, mert már elutaltam az árát... Most lemondtam a rendelést, és újrarendelem a kért termékekkel.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#109808) Woodslave válasza HussarF (#109804) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Igaz ugyanúgy 50km/h-s átlagsebességgel jutsz oda többszörös áron, de Ferrari az igaz ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#109809) HussarF válasza Woodslave (#109808) üzenetére

Végig egymás mellett araszoltunk a hétvégén a Nagykörúton, ugyanannyival mentünk, ettől függetlenül szívesen cseréltem volna a sofőrrel :D

(#109810) Woodslave válasza HussarF (#109809) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C :D

na akkor pontosítsuk úgy, hogy te is egy alfában ülsz ami szintén olasz autó még akkora különbség sincs.

Tegnap a hidrolizátumról volt cikk a bb-n mert a scitec új vonala tartalmazza. Azért qrvára kiváncsi lennék, hogy mondjuk 3 év múlva aki hidrolizátumot iszik vitargoval edzés után vagy aki simán impact wheyt, minden egyéb állandó mellett mennyivel lenne izmosabb :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#109811) kolosanyi válasza HussarF (#109809) üzenetére


kolosanyi
veterán

Múltkor az autópályán ellenőriztünk, erre begurult a parkolóba egy i8-as, R8-as, DB9-es, 911 Turbo, M3-as, M5-ös meg egy valamilyen Maseratit. Holland rendszám, ugyanolyan klubmatrica, meg szőke ciklonok a jobb 1-en. Az M5-ös csóka elfelejtett fizetni a benzinkúton, úgy terelte vissza a rendőr, győzött szabadkozni, hogy bocsi, otthon ezt az embere intézi és nincs hozzászokva. ;]

(#109812) Apollyon válasza kolosanyi (#109811) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az ilyen autóknál a szőkék a kesztyűtartóhoz járnak.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#109813) Zola007 válasza HussarF (#109809) üzenetére


Zola007
veterán

Van egy srác Debrecenben, aki Maseratival jár, többször parkolt ott és találkoztam már vele a Lidl-ben.
Múltkor előttem fizetett, megvette a kis kefírjét, paradicsom, alma, narancs, valami mogyorószerűség meg egy pár zsemle.
Tök laza, jó fej egyébként, egyszerű gyerek. Meg nem mondanád ránézésre, hogy gyalog jött vagy 30 millás autóval.
Azért vicces volt látni, ahogy gurul ki a Maserati a parkolóból a kalaptartón egy kiló naranccsal :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#109814) Zola007 válasza Woodslave (#109808) üzenetére


Zola007
veterán

Ismered a mondást: A pénz nem boldogít, de jobb egy Ferrariban sírni mint egy Trabantban ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#109815) Woodslave válasza Zola007 (#109813) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nálunk is volt egy arcnak. Meg a új 911 (asszem) porsche ami faxán néz még ki itt a kisvárosban...

meg amikor ez parkol a panelek tövében... :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#109816) HussarF válasza Woodslave (#109810) üzenetére

Ja, csak az én Alfám újonnan 10 millió körül volt, ez az F12 Berlinetta meg 100 millió. Szerintem jóval nagyobb a különbség a kocsim, meg e között a Ferrari között az utóbbi javára, mint a kocsim meg egy Suzuki között az enyém javára. Nem abszolút, még relatíve is :D

(#109812) Iscariah
Egy ilyen 45-50 körüli fazon vezette, amúgy csinos nő ült mellette, de nem 20-25 éves, hanem inkább a saját korosztály volt. Biztos a MILF-eket szereti ;]

(#109817) Woodslave válasza HussarF (#109816) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az lehet de a protein por analógiát próbáltam tovább vinni. A lényeg hogy optimum meg mp között izmosodásban szerintem qrvára nem fogsz érezni/látni különbséget, de még ízélményben se nagyon.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#109818) kolosanyi válasza HussarF (#109816) üzenetére


kolosanyi
veterán

Most egy fullos Grand Vitarában ülök (utasként), ez például egy elég jó autó, belül meg se mondod, hogy Suzuki. Mondjuk nem is volt olcsó újonnan. Asszem ebben is Fiat dízel van.

(#109819) Woodslave


Woodslave
nagyúr

faxom ebbe a myproteinbe most titkos akcióként kipróbáltam bedobott egy 32%-ot (jó mert 10-30-at írt :C ) 12.200 + szállítás és 2.5 kiló fehérje meg 1 kg kreatin. De ellent kell állnom. A nyarat már kihúzom a készletemmel, aztán úgyis lesz.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#109820) Zola007 válasza HussarF (#109816) üzenetére


Zola007
veterán

az az anyósa volt, azért hívják anyósülésnek
aztán van a hátsó, azt gyerekülésnek
Meg van a kétszemélyes, azt közösülésnek. ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#109821) GoTReX válasza Zola007 (#109820) üzenetére


GoTReX
őstag

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#109822) aleister válasza kk831228 (#109802) üzenetére


aleister
veterán

Köszi! :)

Én sem vagyok szent, de lehetőségeimhez mérten próbálok tenni azokért, akikkel igazságtalanság történt, és nem tudnak magukért kiállni.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#109823) kk831228 válasza kolosanyi (#109818) üzenetére


kk831228
addikt

Igen teccik nekem is az új vitara, jól néz ki viszont látom a gagyi dolgokat rajta, mondjuk az sima vitara volt, bem grand... 1 tonna az autó, ami nekem nem tetszik egyáltalán... Mivel tudom hogy ahol csak lehet meg van spórolva minden... Persze nem csak a suzinál hanem más kus kategóriás autón is... A Mercibe meg rönó diesel hova jutott a világ... Fillér b.. ás megy mindenütt és ezt a vásrárló issza meg mindig... :(

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#109824) kolosanyi válasza kk831228 (#109823) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez a régebbi, az új az személyautósabb. Ezen azért van difi meg felező, meg egy erős dízelmotor. Viszont puha, nem csörgős műanyagok vannak a belterében, ami idegen a márkától.

A spórolás meg igen. Mindenhol ez megy. Múltkor néztem a hibrid Rav4-et meg a Lexus SUV-ot. Ugyanaz a két autó, mire fizeti ki a vevő a felárat? Nem mintha engem az a veszély fenyeget, hogy feleslegesen veszek Rav4 helyett Lexust... ;]

(#109825) ooooobi válasza Woodslave (#109819) üzenetére


ooooobi
senior tag

myprotein.de-n 60% van most a fehérjére (1kg11,5€ 2,5kg 26,4 5kg51,19)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#109826) Woodslave válasza ooooobi (#109825) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de onnan nem szállítanak Magyarországra nem? Vmi ilyesmi rémlik...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#109827) gaborn1 válasza Woodslave (#109826) üzenetére


gaborn1
tag

Azt hiszem Zola mondta nekem. Mondjuk kár, mert arra az 52 eurora rá lehet küldeni még 1 hónap íze kódot is, és így 38 euro egy 5 kilós protein...

(#109828) gaborn1 válasza gaborn1 (#109827) üzenetére


gaborn1
tag

Ugy látom angol oldalon is ez a helyzet, hónap íze akcióval 34 font az 5 kilós protein. Kicsit barangolva az oldalon azért találni cifra dolgokat, mint a protein csoki vagy a kalória mentes cukor (juhar) szirup. :D

(#109829) Woodslave válasza gaborn1 (#109827) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja tényleg ő mondta. Paypalig eljutottam 14k szállítással egy banános-csokis 5 kg-s :U Ezután fogják írni hogy nem szállítanak? :D

Ezek átcsorognak azért szóval lesz ez a magyaron is sztem. Akkor viszont tuti rendelek. :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#109830) bigmasterg válasza kolosanyi (#109824) üzenetére


bigmasterg
addikt

"meg egy erős dízelmotor"
Haha, azért ne túlozzunk. :)

Most én ezzel járok. Ez már kezd hasonlítani egy erős dízelhez.
Csak hát 1700kg az autó mellé, ami azért érződik rajta. Előtte nc mx5öm volt (1000kg), annak jobban szerettem kanyarban és féktávon a viselkedését.

[ Szerkesztve ]

(#109831) Zola007 válasza bigmasterg (#109830) üzenetére


Zola007
veterán

Ez milyen traktor?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#109832) kolosanyi válasza bigmasterg (#109830) üzenetére


kolosanyi
veterán

130 lóerő, 300 nm nyomaték, azért ez nem annyira gyenge. Persze mihez képest, de azért azt te is elismerheted, hogy az általad linkelt görbe az nem épp átlagos.

(#109833) aleister válasza ooooobi (#109825) üzenetére


aleister
veterán

Ez egy hatalmas nagy átverés. Tipikus MP akció. Nem 60% kedvezmény van, hanem AKÁR 60% kedvezmény is LEHET. Van különbség a kettő között. :)

Ez olyan, mint a 80%-os amino akció. Szóljon az, aki megtalálta, hogy melyik termék, milyen kiszerelésben lett ennyivel leakciózva. Nekem még sosem sikerült. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#109834) kk831228 válasza bigmasterg (#109830) üzenetére


kk831228
addikt

Ha ez lenne 1000 kg-os autó ba az lenne az igazi... :K

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#109835) Apollyon válasza aleister (#109833) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én múltkor 75%-kal olcsóbban szerváltam az ALC-t. Utána kb. 1,5 hónappal később megint volt. Szerintem csak a nagyon durván nem fogyó termékekre van ilyen kedvezmény.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#109836) GoTReX


GoTReX
őstag

Ma érkezett meg a Whey Sós Karamell ízben. BAromi kíváncsi vagyok már rá :DDD

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#109837) kolosanyi válasza kk831228 (#109834) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ki kell pakolni a kárpitot, hátsó üléssort, zajszigetelést, szórakoztató elektronikát stb. és máris közelebb lesz hozzá. ;]

(#109838) gaborn1 válasza kolosanyi (#109837) üzenetére


gaborn1
tag

Na meg az sem hátrány ha nem magadfajta 115 kilós a sofőr. ;]

(#109839) kk831228 válasza kolosanyi (#109837) üzenetére


kk831228
addikt

Egy nagy vasból nem bírsz annyit kipakolni... Nem csak az a többlet súly, hanem a motor futómű stb... Ott nem hurkapálcikák vannak a futóműbe mint egy Dusternél pl. ;] Múltkor alánéztem egy dusternek... Hát... :Y Hagyjuk...
16 éves szaromba 8 lengőkar van egy oldalon... :B És nem is összkerekes... Gondold el mi van egy "quattro" futóműbe... :) Szóval amikor egy vitara 1000 kg akkor egy kicsit bizonytalan vagyok... Mindenki aztal jön hogy 5 csillagos a törés tesztje, de akkor is gyenge szar alkatrészekből van... Meg majd arra leszek kíváncsi mennyore lesz szétrohadva 16 éves korában... :F

Amúgy múltkor mentem egy golf3 tdi-vel 220 le körül lehetett és 1000 kg... Na az ment, mondjuk egy Audi A6 3.0 tdi próbálkozott, de nagyon lemaradt... ;] Pedig az is 300 ló körül van... :)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#109840) Shingen


Shingen
addikt

Full force bcaa próbálta vki?

風林火山

(#109841) Alpachino válasza Shingen (#109840) üzenetére


Alpachino
veterán

Igen...mi a kérdés vele kapcsolatban ? :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#109842) Shingen válasza Alpachino (#109841) üzenetére


Shingen
addikt

Milyen az íze, oldódása?
Illetve érdemesebb-e drágább bcca beruházni, célnak megfelel?
4:1:1 aránya vagy 2:1:1?
Köszi

風林火山

(#109843) aleister válasza Apollyon (#109835) üzenetére


aleister
veterán

Az szép!
Szerintem is egyébként.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#109844) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na voltam atta.

Guggolás 70%-on 95kg 4x8, de az utolsóban 15-öt tornáztam bele
Felhúzás 158kg 5*2. Az első sort fordított fogással, a másodikban a második már nem jött fel, xar fogású a rúd ( ;] :D ) aztán gurtnival megcsináltam utolsóban 3-at. Kezd kicsit javulni kezdek megint hozzászokni.
Lábtoló, némi vádli és has.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#109845) Alpachino válasza Shingen (#109842) üzenetére


Alpachino
veterán

Ízre jó, bár nekem a javallott 3dl vízben nagyon tömény, de 5dl-ben már teljesen élvezhető üdítőt kapunk :) Oldódása is jó....és a célnak teljesen megfelel. :K Én edzés előtt/közben iszogatom (10g-ot)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#109846) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Tótamatta. Guggolás 140 kg 8-8-8 ismétlés, aztán elkezdtem úgy üvölteni, mint Kathi Béla és beleguggoltam 15-öt. Fekvenyomás 115 kg 5-5-5-5-8 ismétlés, military press 55 kg 3*12, evezés 85 kg 4*12, plank +25 kg oldalra 40-40 sec, előre 60. Most kicsit gyaloglok, mert reggel elmaradt. No para, vettem be L-karnitint meg BCAA-t is, így egyszerre égetek zsírt és építek izmot. ;]

(#109847) Shingen válasza Alpachino (#109845) üzenetére


Shingen
addikt

Okés, köszi
Én edzés előtt/közben iszogatom (10g-ot)
Én is így tervezem. :)

風林火山

(#109848) szuszinho


szuszinho
őstag

Fekvenyomás közben kicsúszott alul egy kis levegő, mellettem ismerős csajszi guggolt közben, atta :DDD majdnem rajtam maradt a súly, úgy kellett röhögnöm. Amúgy jó edzés volt. Felvettem a guggolásom, most kielemzem :D

(#109849) kolosanyi válasza szuszinho (#109848) üzenetére


kolosanyi
veterán

Sógorostól jött? ;]

(#109850) FIREBLADE78 válasza aleister (#109795) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nagyon jó. Az a baj,hogy iszonyat sajnálom őket. Mindet örökbefogadnám. Lehet egyszer beadom a derekam.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.