Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102551) Woodslave válasza pocokxx (#102533) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Miért kéne enni?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102552) troller válasza pocokxx (#102533) üzenetére


troller
senior tag

"Mit esztek két étkezés között, ha megéheztek?"
Cukormentes orbit rágót. :)

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#102553) Zola007 válasza troller (#102552) üzenetére


Zola007
veterán

apropó rágó, nem tudja valaki hol lehetne nagyob kiszerelésben olcsón venni? (nem ukrán piacit)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#102554) Zola007 válasza TBone (#102547) üzenetére


Zola007
veterán

3x100g rizs (főve 3x320-340, 210g CH)
1x150g zabpehely (100g CH
1x100g zabpehelyliszt (70g CH)
1x150g tk. kenyér (105g CH
Mindegyik étkezéshez 1 alma/körte (~70-80g ch) és úgy 50g van a napi 70-80dkg zöldségben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#102555) KoVee84 válasza Zola007 (#102554) üzenetére


KoVee84
senior tag

És te ettől nem hízol??? nekem csak attól, hogy elolvastam az első sort feljött 1 kiló :DDD

(#102556) pocokxx válasza Woodslave (#102551) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Mert megéhezem... :) Nyilván két fő étkezés közötti étkezésekre gondoltam. Almától valahogy éhesebb leszek. A müzli szeletek többé-kevésbé beváltak, de nem tudom mennyire ehetők. (ilyen Cerbona félékre gondolok.) Esetleg Korpovit vagy zabkeksz, de gondolom ezek sem a legjobb választások. A rágó jó ötlet, lehet teszek vele egy próbát.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#102557) Woodslave válasza pocokxx (#102556) üzenetére


Woodslave
nagyúr

És akkor mi van? Mondjuk ebben a kontextusban tök mindegy. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102558) pocokxx válasza Woodslave (#102557) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Az a baj, ha nem eszem, akkor a következő étkezésre "túleszek".

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#102559) Woodslave válasza Zola007 (#102554) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Úgy nézem akkor nálad működik ez a reverse diet dolog azaz folyamatosan emelve a kalóriát alkalmazkodik az anyagcsere...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102560) HussarF válasza pocokxx (#102558) üzenetére

Mindig csak a kifogások. Kiméred a kaját már reggel, beleteszed a dobozba, aztán nincs, olyan, hogy "túleszek". Pont annyi kaja van nálad és annyit tudsz enni, amennyit kimértél.

(#102561) Woodslave válasza pocokxx (#102558) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Erre gondoltam ha ilyet kérdezel nyilván nincs tervezett kaja. Ha megvan az adag akkor nem eszik túl az ember. Nekem is akkor van elbaxva ha nem főztem egyik Estére pl.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102562) pocokxx válasza HussarF (#102560) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Úgy tudom jobb többször keveset. Lehet rosszul tettem fel a kérdést, de tulajdonképpen az érdekelne, hogy két tartalmasabb kaja között mit esztek. Pl nézzük tegnap:

Reggeli: 80g zab + 200g friss sajt
Ebéd: 150g főtt tészta + 150g csirkeszárny pörkölt
Vacsora: 2 szelet tk kenyér + 60g csirkemell sonka + 40g erdész szalámi + paprika, paradicsom, uborka

Reggeli előtt 40 perc aerob, ebéd után kar+has. A vacsorát úgy vártam, hogy egy lovat meg tudnék enni... Végül annyit ettem, amennyit írtam, de reggelre olyan éhes voltam már, hogy fájt a fejem... Nyilván, ha valamit ettem volna az étkezések között, nem így lett volna. Kérdés, hogy mit? Gyümölcs, zabkeksz, müzliszelet? Mi lehet a legjobb választás?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#102563) Woodslave válasza pocokxx (#102562) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Megkérek Mindenkit építő jelleggel szóljon hozzá ;) (ha már én nem tudok :D)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102564) gaborn1 válasza Woodslave (#102563) üzenetére


gaborn1
tag

Erre a diétás étrendre még nekem sincs ötletem, pedig kérdezd hussarf-t jókat szoktam írni. :DD

(#102565) Zola007 válasza Woodslave (#102559) üzenetére


Zola007
veterán

Volumen és intenzitás is nő és sokat megyek mellette
Heti 3x 1,5 óra pofázós edzéshez varrnőként bizonyára sok lenne :)
Másrészt én kiskoromtól nagy és utána kövér voltam, sose volt lassú az anyagcserém, de a zsírra vigyáznom kell, mert attól könnyen hízom én is.
Most
200-550-80 a menü

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#102566) Woodslave válasza Zola007 (#102565) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó hát te nyilván tudod mit csinálsz és látod az eredményét. Durva számok. :D jól gondolom hogy a fehérjében benne van nemcsak a kimondott fehérjeforrásnak tartott hanem mondjuk a rizsből jövő is?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102567) HussarF válasza pocokxx (#102562) üzenetére

Megeszel egy kígyóuborkát délelőtt, meg egyet délután. Vagy egy fél fej káposztát. Vagy valami egyéb ilyen low-carb zöldséget, esetleg csinálsz valamilyen salátát. Amit hosszan el tudsz nyammogni. De szerintem ha kicsit végiggondolod a problémát, akkor erre magadtól is rájöttél volna.

(#102568) Zola007 válasza Woodslave (#102566) üzenetére


Zola007
veterán

Az is fehérje
Megnéztem, de nincs kis "not animal protein" tábla rágravírozva a rizsszemekre, hogy tudja a gyomrom, hogy nem szabad megemészteni a benne lévőt

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#102569) Woodslave válasza Zola007 (#102568) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D ja csak attól nem leszel izmos ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102570) Perijon


Perijon
tag

Köszönöm a válaszokat az előző üzenetemmel kapcsolatban. :R

Amióta edzek, szépen fejlődik minden izomcsoport, de a bicepsszel elégedetlen vagyok, nem fejlődik úgy. Azért vagyok bizonytalan, mert így is 3 féle gyakorlatot csinálok rá, szabályosan, lehető legnagyobb súllyal. Az edzéseket követő napon mindig érzek kellemes izomlázat a megedzett izomcsoportnál, de a bicepsznél nem, holott keményen elfáradok közben. Még jobban meg kéne dolgoztatni?

(#102571) KoVee84 válasza Perijon (#102570) üzenetére


KoVee84
senior tag

"Amióta edzek, szépen fejlődik minden izomcsoport" - de jó neked :( :R

;]

(#102572) syl5


syl5
őstag

Rúd fogási technikákról, módokról nincs valakinek egy jó cikke?

Deadlift-nél fordul ki a rúd a kezemből normál (nem biztos, hogy normál, csak ahogy természetesen rámarkolok a rúdra) fogásnál, és érzem, hogy a lábam, csípőm, hátam még bőven bírná, de az alkarom a szűk kersztmetszet a rossz fogás miatt.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#102573) pocokxx válasza HussarF (#102567) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Rendben, köszi mindenkinek.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#102574) Zola007 válasza Woodslave (#102569) üzenetére


Zola007
veterán

Az izomtömeg engem már annyira nem motivál, a többi hobbim mellett nem tartható fenn hosszú távon sem időben, sem anyagilag.
83-85 kiló kockahassal nekem bőven elég lesz ha megérem, ez kb. egy madle fórumtárs féle forma, abba pedig belefér a rizsfehérje.
Most olyan 70-72kg lehet a zsírmentesem,
állati fehérje bevitelem megvan 1,8g, a növényi csak grátisz

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#102575) Zola007 válasza syl5 (#102572) üzenetére


Zola007
veterán

Hook grip, folyékony magnézia.

A fogásod meg nem rossz, hanem gyenge
Edzzél fogásra.
Fogj meg egy kézzel egy tárcsát azon a részen ahol sima, nincs fül és legszarabb a fogás rajta. Aztán tartsd ameddig bírod, olyat válassz, amig ~30mp-ig bírsz. Utána másik kéz.
10 kör.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#102576) FollowTheORI válasza Zola007 (#102575) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vagy csak simán húzodzkodón hosszú ideig kapaszkodni. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102577) Woodslave válasza Zola007 (#102574) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ironizáltam csak

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102578) Zola007 válasza Woodslave (#102577) üzenetére


Zola007
veterán

akkor jó, mert én nem :)
NetTom: az is egy megoldás egy ideig, de azzal az a gond, hogy ha sokáig bírod, akkor széthúzza a vállízületet és ha nem egyformán erős/fáradt a két kéz, akkor a gyengébbik miatt hamarabb elengeded

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#102579) negyedes


negyedes
addikt

ket het kihagyas utan ujra edzes. :C kozben meg szurcsolgetem a protein adagomat. :D fos egy ize van.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#102580) gaborn1 válasza negyedes (#102579) üzenetére


gaborn1
tag

Milyen proteint iszol h fos íze van?

Egyik ismerős nem érti miért nem izmosodik/erősödik pedig már évek eddz és Jumbo prot is szokott edzés után inni (ami magába nyílván nem sokat ér). Kiderült, hogy 30-40 gros adagokat szed, azt hitte ebből is annyi egy adag, mint fehérjéből. :DD

(#102581) Perijon válasza KoVee84 (#102571) üzenetére


Perijon
tag

Úgy értettem, hogy minden izomcsoport, amire edzek. Kivétel, amit említettem.

(#102582) negyedes válasza gaborn1 (#102580) üzenetére


negyedes
addikt

sima protein: wpc80 izesites nelkuli.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#102583) troller válasza Zola007 (#102578) üzenetére


troller
senior tag

Egy kézzel kapaszkodva kell csinálni, akkor nem zavar be a másik kéz. :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#102584) Zola007 válasza troller (#102583) üzenetére


Zola007
veterán

ja, csak a vér megy ki a kezedből és ha bírnád még, ha nem, elengeded

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#102585) FollowTheORI válasza Zola007 (#102578) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah mondjuk eleve ezért vagyok amugy azon a véleményen hogy egy kezdő vagy újrakezdő hosszú kihagyás után egy-két hónapig csak huzodzkodjon, tolodzkodjon, felhúzzon (moderált súllyal) meg guggoljon, meg ilyesmi... addig amíg nem megy kisujjból csukott szemmel is ágyból kipattanva, akkor jól megerősödik minden ahhoz hogy tovább tudjon lépni az izolációkban meg a nagyobb súlyok felé.

Aki gurtnit használ az nem erős ahhoz a súlyhoz amit emelni akar... ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102586) Woodslave válasza syl5 (#102572) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ha már a kezdetektől akkor fogást erősíteni. Ha csak elfárad akkor felemás fogás de ha nincs poweres ambíciód akkor gurtni. Annyira soha nem fogod megerősíteni a fogásod hogy ne az legyen a gyenge láncszem egy komoly deadliftnél. Én is izmozok sima majd felemás fogással de múltkor már gurtniztam pedig nem szeretem mert hajlamos könnyelművé tenni az embert...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102587) Zola007 válasza FollowTheORI (#102585) üzenetére


Zola007
veterán

Én is így gondolom.
Ha már az első ismétléshez is gurtni kell, akkor dolgozni kell a fogáson.
Többek között azért is mert az agy a fogáserősség alapján detektálja, hogy mekkora súlyról van szó és ehhez alakítja a mozgásmintázatot.
Nem ugyanúgy emeled ugyanazt a súlyt gurtnival és gurtni nélkül.
A fáradás miatti gurtnihasználat az más tészta

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#102588) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Lábedzés. Ti mivel kezditek? Bemelegítés után. Érdemes először comb nyújtózni? Szinte,mindig guggolással kezdek.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#102589) FollowTheORI válasza FIREBLADE78 (#102588) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én mindig a nehézzel kezdek minden napot... szóval guggolás és/vagy tábtoló, aztán feszítő/hajlító és végén vádli.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102590) negyedes válasza FIREBLADE78 (#102588) üzenetére


negyedes
addikt

en forditva: vadli, combfeszite/hajlitas, gugolas majd labkozelites/tavolitas es sulyzos kitores. :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#102591) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Egyszer kezdtem vádlival,soha többet. Utána nem tudtam normálisan edzeni :(

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#102592) shteer válasza FIREBLADE78 (#102588) üzenetére


shteer
titán

Ti mivel kezditek?

Átöltözök és hazamegyek ;]

..szerintem jónak tűnik

(#102593) FIREBLADE78 válasza shteer (#102592) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

köszönjük emese ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#102594) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok.

hidrolizált kollagén az micsoda?

Méregdrága ízületvédőben láttam mint hatóanyag.

Nem sima étkezési zselatin a hidrolizált kollagén? :)

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#102595) FollowTheORI válasza mayday00 (#102594) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De... csak így tudományosabb. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102596) gaborn1


gaborn1
tag

Ti a vallási alapú böjtöt tartjátok amúgy? Arra gondolok, h péntekenként nem eszünk húst.

(#102597) Shingen válasza Zola007 (#102539) üzenetére


Shingen
addikt

Ezt az emelt ch, hogy csinálod majd?
Nagyobb mennyiség vagy mást is beillesztesz az étrendbe?
Mert én akár hogy akarok próbálok nehezen megy.
Ha simán megiszom a fehérjeturmixot akkor előbb leszek éhes, de ha turmixba teszek zablisztet meg kitolódik a kajálás.

風林火山

(#102598) Shingen válasza pocokxx (#102562) üzenetére


Shingen
addikt

két tartalmasabb kaja között mit esztek

Fehérjeturmix, felturbózva zabliszttel.

風林火山

(#102599) Shingen válasza FollowTheORI (#102585) üzenetére


Shingen
addikt

Pedig én most veszek gurtnit. :DDD
Súlyok mennének feljebb simán, de a fogásom már nem bírja.
Főleg a hét 5 napjából 4 napot edzettem, ma már éreztem a felhúzásnál és a hashoz húzásnál kellett volna a gurtni.

Ma Hát edzés volt, meg Tricre rámentem még 1x a héten.
Végére volt derékerősítésnek hiperhajlítás 5x20, meg has is kapott felülést 5x20.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#102600) Shingen válasza FIREBLADE78 (#102588) üzenetére


Shingen
addikt

Lábedzés. Ti mivel kezditek? Bemelegítés után.
Bemelegítésnek. szobabicaj, vagy elipszist. 10 perc, utána guggolás rúddal nagy ismétlésszám, illetve combhajlító nagy ismétlésszám kb. 50 db.

Mehetnek a gyakorlatok:
Guggolás piramisba
lábtoló piramisba
lábhajlító4x12
combhajlító 4x12
kitörés rúddal
comb, lábhajlító 2xMAXozás.
Ennyi........... ez csak egy példa
és ezután jöhet a Vádli! :D

[ Szerkesztve ]

風林火山

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.