Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102301) God Vazzeg válasza Woodslave (#102294) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagyon naív vagy :N

(#102302) Ribi válasza Woodslave (#102299) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mi az a normális?
Szerinted ott nézik a naptárat, hogy Pityu még csak 17, nem adunk neki semmit, mert hát az mennyire csúnya dolog. De Géza holnap lesz 18, szóval neki lehet készíteni az inyót a tablettákat meg a tevehugy készítményeket, mert 18 felett már mindent szabad. Ja izé nem, mert mindenki natural. :))
De szerinted minden tornász és 18 alatti sportoló full naturalban nyomja? De tényleg. Vagy ők nem számítanak? Vagy a 18-as szám az valami mágikus izé? :U
Ja és amikor valaki a genetikát hozza fel egy láthatóan túlméretezett jószágra, na akkor jön ez...

[ Szerkesztve ]

(#102303) Woodslave válasza Ribi (#102302) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom. Mesélj. Mit tudsz mit szednek a 10 éves tornászgyerekek? Vagy csak 16 évesen kezdik? :D

nem vagyok naív, mert tisztában vagyok vele hogy az élsport nincs kox nélkül (kivéve Hosszú Katinkát meg a magyar úszókat :D ). Csak annyiban vagyok naív, hogy azt gondolom, egy kibaxott rézkupáért ne koxoltassunk már egy 16 éves gyereket. (vagy 18 tök mindegy). Persze lehet majd ez alapozza meg a 8x Mr. Olympia címét ahogy Ronnie se bánta meg amit csinált annak ellenére hogy 51 évesen nem tud járni (reméljük átmenetileg) de ő legalább multimilliomos lett ebből.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102304) Woodslave válasza God Vazzeg (#102301) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudom én azt is elhittem hogy egy rákból felgyógyult srác tisztán lesz WABBA (vagy mibba) világbajnok :K

mint ő bár ő nem világbajnok de ráktúlélő és naturál

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102305) Ribi válasza Woodslave (#102303) üzenetére


Ribi
nagyúr

De most tényleg, mi a különbség a 16 és a 18 éves, vagy a 20 éves között. Egy edzőnek ott van 20db 16 éves ember, azok közül lesz 1-2 aki megtesz "mindent" hogy ő legyen a legjobb. Abból 5 tol szúr miegymás, így 15 eleve kiesik. Na utána dönthetsz, hogy mennyire tolod. Mert ha csak úgy "naturál szinten" akkor jobb ha nem is csinálod. Az meg hogy "rézkupáért ne koxoltassunk már" hát hogyismondjam. Mindenki azért tolja, meg a száundra. Vagy szerinted azért, hogy egészséges és erős legyen ;] :P
Ahogy te is írtad meg kell alapozni. És ahogy az örök érvényű mondás tartja, nem lehet elég korán elkezdeni. Csak van aki morálisan ezt elutasítja, de hát ott a nyomában másik 50 aki pont leszarja.

Hogy jön de a rák? Ha valaki rákos volt akkor onnantól testépítés a nagy könyv szerint kizárt? Az is egy betegség. Vagy milyen betegségből kigyógyulva nem szabad gyúrni? Érdekes megfogalmazásaid vannak :K

[ Szerkesztve ]

(#102306) Woodslave válasza Ribi (#102305) üzenetére


Woodslave
nagyúr

gyúrni lehet nem arról beszéltem hanem a koxról

de te látom qrávra vágod :R

hagyjuk már az ilyen általános okosságokat. Mondjad konkrétan a tizenéves tornászoknak milyen teljesítménynövelő szereket adnak és milyen formában. :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102307) Ribi válasza Woodslave (#102306) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ehh, inkább kitöröltem, mert az ilyen írások után látom honnan ez a naív hozzáállás. Meg mindenki natural mert nincs a homlokára írva. És ő azt mondja magáról. :(

(#102308) Woodslave válasza Ribi (#102307) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ok. Így megmaradtál a szerepbe. Mindent tudsz ki hogy tolja minden szinten. :K

Igazad van hagyjuk. Mindenki koxol aki izmos. Remélem is :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102309) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na lássunk egy tényleg naturált: este megyek edzeni :D megpróbálok lábazni megint. A térdem nem fáj és már hiányzik az érzés szóval guggolni fogok méghozzá kőkemény 90 kg-val reményeim szerint 5*8-at. (szerintem aki ennél többel guggol nem naturál) ;]

aztán felhúzás szintén 5*8 itt marad a múlt héten is bejáratott 127 kg...

ha ezek után még nem hánytam el magam és maradt némi nafta akkor egylábas guggolás meg valami combhajlítóra :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102310) HussarF válasza Woodslave (#102309) üzenetére

Vegyél bandázst. Nem sajnálnám a helyedben azt a pár ezer forintot, ha ennyire lelkesen guggolsz. Sokkal jobb lesz.
Anno, mikor nagyon fájt a könyököm, fekvenyomás előtt a térdbandázs könyökre csavartam fel. Plusz 5 kg-t hozott :D

Szerk: Mármnit 5 kg-val többet tudtam nyomni, nem 5 kg színizom ugrott fel edzés után, mielőtt valaki félreértené ;]

[ Szerkesztve ]

(#102311) Woodslave válasza HussarF (#102310) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mennyire nehéz felrakni (értve itt hogy mennyire nagy eséllyel baxa el az ember és ez jelent-e valamit)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102312) HussarF válasza Woodslave (#102311) üzenetére

Szerintem semennyire. Biztos van róla amúgy oktató youtube videó, de most, hogy így mondod, én valójában csak megfogtam, betekertem így, ahogy jónak gondoltam, aztán empirikus úton fejlődött a technikám. Így megy ez már sok-sok éve, de ebből sosem lett bajom.
Lényeg, hogy teljesen be legyen fedve a térded, meg én arra is szoktam figyelni, hogy közvetlen térdkalács alatt meg felett ugyanolyan erősen húzzam meg, hogy ne tolja egyik irányba sem a térdkalácsot. De lehet ez csak az én hülyeségem.

(#102313) rwin5 válasza Shingen (#102278) üzenetére


rwin5
őstag

Képről azthittem van vagy 190 centi magas :D

(#102314) tutis


tutis
őstag

nutriversium fehérje izolátum: ízre kellemes (csokis), oldódásra megfelelő, csak ajánlani tudom...

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#102315) aleister válasza HussarF (#102310) üzenetére


aleister
veterán

A bandázs csuklómerevítésre is jó?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#102316) BÁ Nutrition válasza Shingen (#102278) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ez milyen buzi egy kérdés istenem :W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#102317) Woodslave válasza Woodslave (#102309) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na a guggolás megvolt utolsó szettben 10. De már nehéznek éreztem...
Felhúzás xarul ment. A második sorban 4-től felemás fogásra váltottam de éreztem hogy a bicepszem bedurrant szóval biztonság kedvéért gurtnival csináltam az utolsó három sorozatot. Aztán split squat. Kipróbáltam a occlusion asszem igy mondják amikor elszorítod a testrészt... Legközelebb teljes testnél próbálom nyakon. Alsótest nagyon visszaveszi az önbizalmam :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102318) BÁ Nutrition válasza Shingen (#102282) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a suly"ingadozas" a versenyformara vonatkozik, verseny utan par nappal akor 5-10 kilot is visszakompenzalhat, ha mar nincs masik verseny, maradek 10 kilo meg az 5%tzs vs12-15% +par kilo izom. nincs itt csoda

van gyozikes fotoja is :) [link]

natural-e
nem bukott meg doppingteszten tehat az :)
mit tolt: nem tartozik ram, de kb mindent

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#102319) rwin5 válasza BÁ Nutrition (#102318) üzenetére


rwin5
őstag

de akkor natural nyugtass meg :P

(#102320) BÁ Nutrition válasza rwin5 (#102319) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mindenki az.
en csak azert szoltam hozza mert pont jo pelda a multkori Scooby-s videora, nem kell irrealis celokat kituzni, es nem er csalodas annyira

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#102321) Shingen


Shingen
addikt

Ma láb- váll vót atta.
Vállnál most rúddal nyomtam a vállvonogatást, úgy beállt olyan vagyok mint a robotzsaru. :D

風林火山

(#102322) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link]

Még egy utolsó kajakép. Most némiképp több Ch megy edzés előtt bár elég punnyadt vagyok tőle. A rizses edzés után lesz. Elotte lesz 200 gr főtt krumpli kb ugyanennyi cékla némi spenót. Zabkása kefirrel naranccsal. Meg edzés előtt után fehérje.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102323) Alpachino válasza BÁ Nutrition (#102318) üzenetére


Alpachino
veterán

Na most látszik igazán Győzike tejeszacskó alkata :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#102324) Peti78 válasza BÁ Nutrition (#102318) üzenetére


Peti78
őstag

Az a papucsmiafaszom?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#102325) Alpachino válasza Peti78 (#102324) üzenetére


Alpachino
veterán

Az egy kínai klumpa....(egyébként ocsmány) :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#102326) bandus válasza Woodslave (#102262) üzenetére


bandus
veterán

ne is mondd. vissza kell allnom a sajat fozesre. uj melohely, kajalasi lehetoseg egy csarda a faluban, meg egy masik csarda egy masik faluban. olyan zsirosan-olajosan foznek, hogy keptelenseg normalis kajat valasztani, igy muszaj lesz vasarnaponkent lefoznom 3-4 adag kajat.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#102327) rwin5 válasza Peti78 (#102324) üzenetére


rwin5
őstag

sztem a fijjú göndör hajjal a háttébe naturál, de csak tipp

(#102328) Lacee1986 válasza Woodslave (#102322) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ez az egész napi kajád?

(#102329) Woodslave válasza Lacee1986 (#102328) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja. Ennyi a tervezett kajám. Aztán sajnos/szerencsére gyakran becsúszik némi extra.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102330) Shingen válasza Alpachino (#102325) üzenetére


Shingen
addikt

:K

風林火山

(#102331) Shingen


Shingen
addikt

kigyúrt vállalkozó
Kigyúrt azért túlzás. :DDD
Lábazást ő is hanyagolta. :))

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#102332) HussarF válasza Shingen (#102331) üzenetére

Tegnap lábtolózás közben meghúztam a baloldali farizmom. Hülye egy érzés :DDD

(#102333) brownus válasza Woodslave (#102329) üzenetére


brownus
veterán

gazdánk, ő is szar az ágyban biztos!? :D

nagyon gáz, ezek nem veszik észre, hogy kicsit aránytalanok? :D

[ Szerkesztve ]

(#102334) footy válasza Peti78 (#102324) üzenetére


footy
addikt

Crocs vagy annak valami klónja

(#102335) Woodslave válasza brownus (#102333) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom de biztos később fárad ;] :D

mondjuk nekem nem jön be annyira. :N

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102336) Perijon


Perijon
tag

Szevasztok!
Egy ideje járok edzeni, de csak úgy tudom megoldani, hogy heti 2 nap. Így egy edzésen 3 gyakorlatot végzek. Tudom, az lenne a jó, ha heti 3 nap lenne.
Így is lehet érdemben fejlődni? Esetleg van valamilyen hasznos tanács erre a helyzetre? Igyekezzek úgy kombinálni, hogy mind a két edzésen legyen nagy és kis izomcsoport megedzve? Pl, ne legyen a mell és a hát együtt.

(#102337) Woodslave válasza Perijon (#102336) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hacsak nem egymás utáni két nap akkor egyértelmű, hogy két teljes test edzés a leghatékonyabb. Ha egymás utáni nap akkor toló-húzó.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102338) Perijon válasza Woodslave (#102337) üzenetére


Perijon
tag

Nem egymást követő napokon vannak. Általában 2-3 mindig elteltek a kettő között. Akkor érdemesebb 2 enyhébb teljes test edzés, mint 1-1 izomcsoportra heti 1 kemény?

(#102339) Woodslave válasza Perijon (#102338) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én azt az álláspontot hiszem el, hogy nem az a lényeg hogy xarrá edzd az adott izmot, hanem hogy minél többször teremts alkalmat a proteinszintézisére.

de ki tudja. Én biztos ha kétszer edzenék a héten két teljes test lenne. Nem feltétlenül ugyanazzal a gyakorlatsorral, pl. egyiknél váll prioritás és kieg mell magasabb ismétlés a másikon meg fordítva. Stb.

de mindegyik módszer mellett vannak izmos emberek (persze koxal ;] :D )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102340) Perijon válasza Woodslave (#102339) üzenetére


Perijon
tag

Rendben van, köszönöm szépen a tanácsot! :K

(igaz, de a kox nekem kimarad :D )

[ Szerkesztve ]

(#102341) gaborn1


gaborn1
tag

Nem tudom volt-e már, én behaltam. Ha igen, akkor bocs. :D

[akönnyünaptegnapvolt]

(#102342) brownus válasza gaborn1 (#102341) üzenetére


brownus
veterán

hogy ragadna beléd a reggeli zab! :P :D szabó kinga egész jó, csak nemtom jó-e a szexben...

(#102343) Cassidey válasza brownus (#102342) üzenetére


Cassidey
senior tag

Kérdezd meg Schönekkert. ;]

(#102345) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Kar volt. "Atta". Félek a holnaptól... Bicepszet hogy szoktátok nyújtani? :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#102346) brownus válasza pocokxx (#102345) üzenetére


brownus
veterán

(#102347) pocokxx válasza brownus (#102346) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

:R

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#102348) God Vazzeg válasza gaborn1 (#102341) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Belenéztem, kisült a szemem :D Olyan szinten nevetséges ez az ember hogy az elképesztő, de hát ez kell az embereknek, akkor hajrá :D

(#102349) troller válasza FIREBLADE78 (#102344) üzenetére


troller
senior tag

Majd a verseny előtt megtolják egy roid kúrával, aszt hipp-hopp ő is kigyúrt lesz, mint a berki... :O

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#102350) margithid válasza God Vazzeg (#102348) üzenetére


margithid
veterán

Talán mert az a cél is, hogy nevetséges legyen.
Ez semmi másról nem szól csak arról, hogy az átlagember nézze és közben azt gondolja ő mennyivel különb mint a "bohóc".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.