Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70101) norby_42 válasza Chuck Norris (#70100) üzenetére


norby_42
aktív tag

Úgy megindulni én is tudok, megállni a nehéz...

Eat pasta, run fasta

(#70102) tomcica válasza Peterhappy (#70097) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A "kenyjuk egymas majat" rovatot hallottuk Peterhappy-tol ;]

Viccet felre,99% ide-oda,ha nem a megfeleloen hibbant-megszallott topiklakok lennenek itt,akkor nem is vallalnek topikgazda szerepet ;)
Szoval rovidgatyat fel es mehet a km gyujtes :DDD nincs itt meg eleg hideg a hosszu alsohoz :N

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70103) emvy válasza Never79 (#70076) üzenetére


emvy
nagyúr

:R megpróbállak majd követni 2 év távolságban, mint eddig is :)

while (!sleep) sheep++;

(#70104) Never79


Never79
tag

Alg, emvy: :R

Chuck Norris: én sem értem, szerintem nincs lent a lábuk, így nincs min/mivel megcsúszni :D . Számít ott (is) a magasság, és te sem vagy egy alacsony ha jól rémlik. Kisebb a lábhossz, könnyebbek, vagy nem tudom. De nem is találkozol velük 50+ - 100 km-es vagy afeletti TT-ken, vagy igen?

(#70105) Peterhappy válasza tomcica (#70102) üzenetére


Peterhappy
őstag

:C
Az aldott jo vajszived :)

(#70106) la_cc


la_cc
addikt

Adidas-ból melyek az ajánlott stabil tartású futócipők? Ahogy nézem várhatok az akciós Kayano-ra, nem lesz úgy sem... :o

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#70107) la_cc válasza la_cc (#70106) üzenetére


la_cc
addikt

Esetleg más ajánlott márkák / típusok 35k körül akcióban?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#70108) Phapcy13


Phapcy13
csendes tag

Sziasztok. Lelkesen követem a topic-ot, igaz csak read-only módban. Abban tudnátok segíteni, hogy használt, de jó állapotú futócipőt hova lehetne adományként eljuttatni? Hol lenne rá igazán szükség? Köszi

(#70109) ígyvanferi válasza la_cc (#70107) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Pl. GT-1000 29 ezerért, GT-2000 36 600-ért, de Kayano is van, igaz az már 41 000 Ft és kicsit hiányosabb a méretsor. Esetleg van még női Kayano 29-es is, 42 ezerért, a legnagyobb méret 44-es belőle.

Ja, igen, a kupon miatt ezek az árak csak ma(!) érvényesek valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

(#70110) tomcica válasza la_cc (#70106) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Solar Boost ST van egyik kolleganak,szereti :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70111) la_cc válasza ígyvanferi (#70109) üzenetére


la_cc
addikt

Milyen kupon? :) 49k-t és 55k-kat látok itt. Ja látom -25% a honlap tetején.

Ezek nem rossz árak egyébként, nézegetem egy ideje őket. 43,5 remélhetőleg jó is lehet méretben.

GT-2000 10 vs. Gel-Kayano 28 pro és kontra? Megéri a Kayano a kb. 5k felárat?

#70110 tomcica

Rákukkantok arra is, köszi. :R

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#70112) margithid válasza ígyvanferi (#70109) üzenetére


margithid
veterán

Sok mizuno is jó áron van. Kár hogy azokkal nincs tapasztalatom.

(#70113) la_cc válasza la_cc (#70111) üzenetére


la_cc
addikt

A -25% egyikre sem érvényes sajnos, gondolom, mert már eleve akciós, így viszont nem nagy kaland árak ezek. :o

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#70114) LanyUs válasza Peterhappy (#70105) üzenetére


LanyUs
senior tag

A PB az legfőképp akart kérdése. Neked meg az van bőven :R Már jobban vagyunk. Influenza után óvatosabb leszek és nem futok minőséget sem. Szépen lassan visszaépítem. Aztán ha végre tudok egy lappangó vírusoktól mentes futást csinálni, akkor jelentkezem :D
Azért beletettem közel 2 hónapot a spec. edzésbe, érdekelt volna mit hoz, de nem tudtam meg... Azért remélem nem ment a levesbe az egész. Ha meg igen, akkor felhajtom az újra táblát. Ez van.
Már kezd rutinom lenni, hogy észrevegyem a betegség jeleit. Pl. 1 hete érzet +30sec volt a tempó. Vagy szellemi fáradtság vagy rotty. 2. lett :)

[ Szerkesztve ]

(#70115) Mclovin válasza la_cc (#70113) üzenetére


Mclovin
senior tag

Saucony Guide 15, Mizuno Wave Inspire 18, Mizuno Wave Horizon 6 - nálam ezekre viszi a kupont.

(#70116) la_cc válasza Mclovin (#70115) üzenetére


la_cc
addikt

Azokra nekem is.

Mizuno-ról kb. most hallok először. Minőségre milyenek ezek?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#70117) Mclovin válasza la_cc (#70116) üzenetére


Mclovin
senior tag

Nagyon régen volt wave inspire nekem és bejött anno. Amúgy elég jókat írnak róluk.

(#70118) itouchfan válasza la_cc (#70116) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nekem Asics GT-1000 és Adidas Solar Glide 4 ST van, ajánlom mindkettőt.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#70119) la_cc


la_cc
addikt

Köszi mindenkinek a segítséget! Rendeltem egy Mizuno Wave Horizon 6 43-at, remélem jó lesz méretben. :U

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#70120) ígyvanferi válasza la_cc (#70113) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na látod azt nem néztem, hogy nem mindenre érvényes. De közben akkor meglett az alternatíva.

(#70121) Zozo0525 válasza tomcica (#70110) üzenetére


Zozo0525
őstag

Az nekem is bejön 😁

(#70122) bandus válasza Phapcy13 (#70108) üzenetére


bandus
veterán

írj a gepárdoknak, én legutóbb náluk adtam le, ők segítenek ezeket szétosztani orsós feri, a kenyai kobra segítségével [link]

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#70123) Chuck Norris válasza Never79 (#70104) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Nem szoktak járni, vagy csak nagyon elvétve, a Vulkánt azért szeretik mert pont maratoni táv és végig jól futható, ezen kívül még van pár TT amire eljönnek de nem jellemző. A Piros85-re szoktak amíg rendezték meg most volt a Tanuhegyek oda is járnak.

[ Szerkesztve ]

(#70124) margithid válasza la_cc (#70119) üzenetére


margithid
veterán

Azt én is néztem, elég jókat írnak róla. Nem tudom milyen lehet egy kayanohoz képest.

(#70125) margithid válasza margithid (#70124) üzenetére


margithid
veterán

Én inkább kihagyom, habár 32k elég jó ár érte, az alapárhoz képest.
Engem a hosszú betörési idő tántorít el...
Meg nehéznek is írják.

(#70126) #76500480


#76500480
törölt tag

[kép] Elkezdett zavarni, hogy novemberben 21km-en indultam, mert így teljesíthető lett volna délelőtt 10:00(14km) 12:30(FM) délután 16:00(7km) az összetett maraton(ha már futás közben nem tudok frissíteni így könnyebb lett volna). Az első hajnali körnél szó szerint sz.rtam az időre :(

[ Szerkesztve ]

(#70127) Peetta14 válasza ígyvanferi (#70109) üzenetére


Peetta14
tag

Beszéltünk nem rég az esőkabátokról.
Odlo (szeretem ezt a márkát, minőségi cuccai vannak)
22k M-es méretben ma a kuponnal:
[link]

@LanyUS - jobbulást, itt is hozza haza a vírusokat a nagyobbik, éppen 4 éves, de valahogy az asszony szedi össze őket, engem elkerülnek.

(#70128) Phapcy13 válasza bandus (#70122) üzenetére


Phapcy13
csendes tag

Köszönöm. :)

(#70129) ladybug


ladybug
őstag

A téli hidegben az örökös és visszatérő problémám, hogy annyira kiszárad a sarkam, hogy bereped. (Ez futósérülésnek számít.) :B
Eléggé tud fájni és nehezen gyógyul, főleg, ha terhelem a lábamat.
Valaki küzd még ilyennel?

Más: Többször esett szó a sötétben futásról. Érdekelne, hogy ti ezt férfiként hogyan élitek meg?
Ha sötétben futok nagyon meg kell válasszam az útvonalat, értsd nem tudok a szokásos útvonalaimon futni, mert ott nincs vagy csak részben közvilágítás. Jó környéken lakunk, de mégis tartok ezektől a futásoktól.
Sok történet van neten is futókról, akiket sötétben megtámadtak. Ti nem tartatok ilyesmitől? Mindig kivilágított utakon jártok?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#70130) emvy válasza ladybug (#70129) üzenetére


emvy
nagyúr

Kend be vazelinnel, mielott elmesz futni, vagy csak ugy siman barmikor, mielott zoknit huzol ra. Extran nyero, ha esetleg kibirod, hogy zokniban alszol, es elotte bekremezed a sarkad.

Ejszakai futas: nagyon ritkak a tamadasok szerintem, a zebran atmenesnek nagyobb a kockazata.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#70131) tomcica válasza ladybug (#70129) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Body Shop-tol a Hemp (kender) kremet hasznalja az asszony hasonlo problemara :K
esetleg a Neutrogena Norveg Formula ami meg jol muzsikal ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70132) tomcica válasza ladybug (#70129) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Kutya mar harapott meg,ugy is hogy ott volt a gazda,meg olyan is,amelyik kobor :K
Mas problema meg nem volt :N
Sotetben is futok,erdo mellett is (vannak neha "reti negerek",gyujtik khmm lopjak a fat,na ott azert nagyobb ivben kerulok...biztos,ami biztos :K )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70133) bandus válasza tomcica (#70132) üzenetére


bandus
veterán

nem mintha teged utol tudnanak erni ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#70134) tomcica válasza bandus (#70133) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Plane az erdo mellett :P ;] ott azert "bokafogo" a terep,aki nem fut rendszeresen igen kellemetlen meglepetesben reszesulhet nehany vakondturas,vaddisznoturas utan :K (gyakorlatilag kibicsaklik a bokad)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70135) Peterhappy válasza emvy (#70130) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Extran nyero, ha esetleg kibirod, hogy zokniban alszol, es elotte bekremezed a sarkad."

+1 :K
DM-ben és Aldiban van urea-s lábkrém (és kézkrém), azok nagyon jófélék ár/érték arányban. De biztosan lehet máshol is kapni (de ezek tuti vannak Németországban is).

Szerencsére - lekopogom - mi békés környéken lakunk, de még így sem nagyon szeretek sötétben futni, halovány fénynél, főleg most, hogy fagyosak az utak. Erdőbe pedig végképp nem járok, a fejlámpázás nem az én világom.

(#70136) norby_42 válasza ladybug (#70129) üzenetére


norby_42
aktív tag

Neutrogena+zokni éjszakára.

Én nem félek, de van egy kis Krav Maga múltam. Mondjuk az is azt mondja, hogy fuss el, amint tudsz, szóval lendületből megoldanám :)
Egyébként folyamatosan jár a szemem, ha valami gyanús, szóval készülök a váratlanra.
De ha nincs komfortérzeted, akkor próbáld megoldani máshogy, nem jó érzés a bizonytalanság.

Eat pasta, run fasta

(#70137) ladybug válasza tomcica (#70131) üzenetére


ladybug
őstag

Rákerestem a Body Shopos krémre. Nagyon jónak tűnik, de sajnos nincs készleten, de megnézem amazonon. Ott minden is van.
A Neutrogenatól eddig kézkrémet használtam, de ha jó a tapasztalat, azt is beszerzem.

Eddig a Scholltól használtam egy krémet. Próbáltam egy speckó krémet is, amit egy lábmasszőrtől kaptam, meg sok másfélét. Hosszan tartó ápolást eddig egyik sem adott.

Kutya nem harapott meg, de egyszer egy Jack Russel terrier neki akart támadni a lábamnak. Megálltam és ez teljesen elbizonytalanította.

Emvy: Köszi a tippeket. Ezt szoktam tenni. Este jó alaposan bekenem a sarkamat és zokniban fekszek egy órát.

Peterhappy: Az ureasok közül volt DM-es, Lidl-s, Rossmannos, Mülleres. Sajnos nem jöttek be :-(

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#70138) -Pepe-


-Pepe-
tag

Régen nekem is volt ilyen a sarkamon. A régi időkben edződött, 24-ben a sarkon álló, legszívósabb, 50-es korú rosszlányoknak nem volt akkora bőrkeményedés a sarkukon, mint nekem. :DDD Vettem hozzá követ, majd beáztatva elkezdtem lecsiszolni róla. Aztán lett a bütyköm alatt is, azt is csiszmákoltam, majd otthagytam, had combosodjon ki. Már a palaszeget is felfogná, ha olyanba lépnék vele. :D Nem fáj, de nem szoktam mutogatni. Frédinek (Flintstones) lehetett hasonló a sok lábbal hajtós kocsikázás után.

Run fasta, eat cipőpaszta

(#70139) -Pepe- válasza tomcica (#70132) üzenetére


-Pepe-
tag

A fagyűjtők nem akartak megharapni? :DD

Run fasta, eat cipőpaszta

(#70140) norby_42 válasza -Pepe- (#70139) üzenetére


norby_42
aktív tag

Á, egy rendes falat nincs rajta;]

Eat pasta, run fasta

(#70141) LanyUs válasza bandus (#70133) üzenetére


LanyUs
senior tag

Hát ez az :C Preyben is ha a predator Tommal akadt volna össze megszívja. Néztünk volna 90 perc kergetőzést, ahol a predator folyamatosan lemarad :))( Nem mintha unalmas lenne 90 perc Tomról félre értés ne essék, csak hát mégis mozifilm stb. :) ).

[ Szerkesztve ]

(#70142) tomcica válasza LanyUs (#70141) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jol van,latom a mai futas utan meg maradt energiatok....szoval a kerdes a regi:
"FUTTOK TI RENDESEN?! " ;] :DD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70143) LanyUs válasza tomcica (#70142) üzenetére


LanyUs
senior tag

Én mindent beleadok! Múlt héten hétfőn futottam 7 km-ert! Abból 2 bemelegítés és 5 km minőség. Keddtől vasárnapig regen napok, majd a héten kipihenten már lesz kb. 2x10 km. Jelen pillanatban már a normális járást is becsülöm a görnyedés helyett :)

(#70144) Zozo0525 válasza LanyUs (#70143) üzenetére


Zozo0525
őstag

jobbulást :F

(#70145) ladybug


ladybug
őstag

Találtam egy kis tubus Neutrogena SOS kézkrémet. Azzal kentem be a sarkamat. Jól bebugyoláltam zokniba, aztán most várom a hatást.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#70146) Chuck Norris válasza tomcica (#70134) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Volt egy ilyen eset tavaly, hogy egy tényleg nagyon gyors srác beszólt nekik, aztán utána mentek biciklivel páran. Szerencsére nem volt messze az ellenőrző pont, oda még el tudott érni, aztán kihívták a rendőröket.

(#70147) Peterhappy válasza LanyUs (#70114) üzenetére


Peterhappy
őstag

Dehogy van, ha lenne, mennek minden nap, melo elott.
Jobbulast!

(#70148) tisn válasza ladybug (#70129) üzenetére


tisn
addikt

csajom sem szeret, multkor a helyi kiserdo mellett futott a bicajuton, valami poenkiraly kiszolt a sotetbol valamit, azota nem nagyon mer sotetben menni. max a salakos korpalyara hajnali fel 6-kor.

(#70149) tisn válasza norby_42 (#70140) üzenetére


tisn
addikt

oldalrol nem is latszik :)

(#70150) tomcica válasza Chuck Norris (#70146) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Kereste a bajt, az meg megtalalta :F en csak kikerulom oket, nem hianyzik az eletembol ilyen izgalom mar :N (azt mind letudtam kb. 30eves koromig)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.