Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69401) Never79 válasza tomcica (#69392) üzenetére


Never79
tag

Nekem így néz ki, heti 5 edzés mellett:
Kedd 10-12 km semmi megerőltető pulzus. Szerda 1 óra benne 4-6x 4p fm tempó közte 2 p pihi (nekem 800-900 m a 4 p). Csütörtök 1:20-1:30, benne 3x-4x 5-10 p maratoni tempó/pulzus. Ennek a végén szokott elfogyni a kraft (itt eltérnk a te javaslatodtól, szerintem azért, van így kialakítva, hogy legyen fáradt lábra futás). Péntek pihi, de ha heti 6 van, akkor itt egy nagyon laza 50 p 1 óra. Szombat megint 1 ó - 1:10 benne megint 4-6 p 3x4x fm pulzus környéke (ez szokott nekem dombon felfelé edzés lenni. Vasárnap meg a hosszú 1:50-től 2:30-ig, ami mindenképp terep mostanában. Szóval szerintem hasonló, csak a napok vannak megvariálva.

(#69402) -Pepe- válasza Never79 (#69401) üzenetére


-Pepe-
tag

Nálad hány km a hosszú?

Run fasta, eat cipőpaszta

(#69403) tisn válasza jimpo (#69370) üzenetére


tisn
addikt

majd megkukkolom a teremben a gepeket van e tarto. az a baj, a mobilon filmnezeshez mar nem eleg jo a szemem.

(#69404) tisn válasza Agony (#69373) üzenetére


tisn
addikt

koszonom. ha a terdnek jobb, akkor azon fogok futni, mindegy mennyire uncsi. podcastokat sajna nem szeretem, boomer vagyok :) lehet viszek egy kindlet, azt feltamasztom es olvasok.

(#69405) Chuck Norris válasza Peterhappy (#69385) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Nagy a mellényed :D
Ha itt nem kellene senkinek az enyémet valamelyik facebookos futós csoportban adta el az asszony amikor kicsi lett.

(#69406) Chuck Norris válasza Never79 (#69349) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Működik csak pár éve bemérették aztán volt ami a határérték felett van, van rá esély, hogy utána pár napig f*sol, legalábbis nekem ezt magyarázta a Vérkörös fickó aki az érmeket szokta adni.

Ilyenkor télen már futni kell rendesen különben belemégy a sötétbe, van 9 órád, legfeljebb plusz egy fél. Mikor akarsz menni?

(#69407) Never79 válasza -Pepe- (#69402) üzenetére


Never79
tag

Alapvetően én percben kapom meg az edzést, nem km-ben. A vasárnapiak olyan 17-23 km, attól függ mennyi szint van benne. Ahogy jön a verseny ideje ez természetesen kitolódik, de leginkább max 3 óra környékére. Én ilyenkor inkább nem is a távot növelem, hanem inkább szintet gyűjtök. Van egy 21 km 1000 szintes pilisi köröm, Börzsönyben is van hasonló, esetleg Mókus kört futok (illegálba).

(#69408) Never79 válasza Chuck Norris (#69406) üzenetére


Never79
tag

December 10 vagy 17. Most arra hajlok, hogy 10, de ismerősünk mondta, jönne velem egy darabig ha, 17-én mennék. Reggel hat felé indulnék. Mindenképp fejlámpás mutatvány lesz. Jó volna 9-10 óra között behúzni :B

(#69409) totron válasza ladybug (#69333) üzenetére


totron
addikt

Ezek az Asicsok milyen névre hallgatnak? Nálam beigazolódott amit az egyik webáruház írt, hogy bizony ennél a gyártónál 1 számmal nagyobban kell gondolkodni.

(#69410) ladybug válasza totron (#69409) üzenetére


ladybug
őstag

Van már Asicsom, de azokat 3-4 éve vettem. Ott rendben volt a méretezés.

Ez az egyik Gel Cumulus - ez tökéletes. Nem nyom, nem szorít, nem hosszú, nem széles.

A Fuji Speed az, ami miatt nem tudok dönteni, de ez a másik 3 cipőhöz képest is egy más kaliberű cipő, mint a megszokott futócipők. Illetve már önmagában is egy egyéniség.
Hajlok arra, hogy valószínű nem nekem való, mert ez egy gyors versenycipő. Emiatt a különleges fűzés, kiképzés, súly és stílus.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#69411) Peterhappy válasza Chuck Norris (#69405) üzenetére


Peterhappy
őstag

:D na köszi
Kösz szépen a tippet, megkérem majd Feleségem, hogy nézzünk rá, én nem facebookozok...

(#69412) tomcica válasza -Pepe- (#69395) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Heti 80km csak egy szam :N viszont egy ilyen valtozatos alapozas hetrol-hetre szepen kiepiti az alapot.Amikor mar szepen megy,akkor itt-ott lehet 1-2km/nap novelni es elerni a heti kivant km mennyiseget.
Nem is szamoltam,h ez mennyi igy. :N

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#69413) tomcica válasza margithid (#69397) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Csokis feherjevel + mazsola :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#69414) tomcica válasza Never79 (#69401) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jol ossze van a tied is rakva :K plane ha az a szombati emelkedos,mert akkor elter a szerdaitol.
Jol irod faradt labra futas kell majd a hosszutavu versenyzehez,de Pepe-nek az elso alapozasahoz OVERKILL lenne :K lesz meg ra ido,ki kell elotte epiteni hozza mindent.
Felenk amikor mar versenykozeli munka van akkor back-to-back napokkal szoktuk ezt csinalni...szombat kozepes hosszu fokozos a vegen + vasarnap hosszu eros (vagy darabolt tempo benne).
Nalunk amikor alapozas van akkor ritkan teszunk bele ilyen darabolt fm/m tempot :N egyben futott konnyebb tempokkal (Maratonos vagy 5-10mp-vel lassabb) valamint fokozos futassal szoktuk csinalni.
Kiveve akiknek kell a gyorsabb tempo,na nekik van 7-8x 4perc kb 15K/Fm tempon,heti egyszer. Vannak akiknek 90-120perc laza hosszu van hetente,meg vannak rutinos rokak nekik 100-180perc benne feladatokkal,vagy 25km M tempo stb. Kemeny munka zajlik,plane akik 40km+ vagy 6oras versenyre keszulnek,es nem csak teljesiteni,hanem megcelozni a dobogot.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#69415) tomcica válasza ladybug (#69410) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Birsz benne gyors munkat vegezni a heti edzesen :K akar kivinni 10x100m v 5x200m-es rovid porgesre...esetleg rovid eles tempora neha. Jo az ilyen keznel. Ugy is birod h az edzes egyik szakaszat masik cipoben futod,es erre a par perc gyors munkara cipot cserelsz.En szoktam ugy.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#69416) #76500480


#76500480
törölt tag

Régen kezdődött 3-al a számom de annyit írtatok erről a táv kitolásról, hogy muszáj volt alkotni :DDD Sebesség egy nagy 0 amit a második szám is jelez… :C Túl korán álltam neki gyakorolni, 1hete volt az FM én meg rá 2napra futottam egy hasonló távot 48h regeneráció nélkül. Bármit csinálok 48 óra mindig kell, hiába fejlesztem az állóképességet/ dinamikát.:N [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#69417) stefyY válasza #76500480 (#69416) üzenetére


stefyY
őstag

Na ezt a 30k időt aláírnám én is, gratulálok... :R

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#69418) tomcica válasza #76500480 (#69416) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nalam az egyik Viktor van epp ebben a fazisaban a hosszutavos epitkezesnek :K szep munka,ez ilyen,csinalni kell...konnyebb nem lesz :N
Neki is a maratonos tavot 4:35-4:30/km-re programozzuk. Igazi hosszutavos labu,szoval a 4:00 alatti sebessegek nem igazan epitik (sot,tobbszor is romboltak) de ez a maratonos +-10-15mp/km (4:45-4:15) kulonbozo leosztasokban szepen epiti.
Neki a mostani epitkezesben kedd vagy szerdan van egy 8-12km fokozo tempoja 4:45-4:15 (kb 4:30-4:25os atlagra...tavtol fuggoen) + penteken 80-90perc 4:35-4:30 + vasarnap 16km @4:30-4:15 egyik heten ,es 25-30km 5:00-4:50 masik heten. A vasarnapival fel fogunk menni 20-25km 4:30 valamint 35-40km @5:00
Mindez telen,szoval tavaszra ramehet a maratonra 4:35-4:30/km tempoval,nem fog meglepodni csak 35km utan ;] de ott mas is.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#69419) Zozo0525 válasza #76500480 (#69416) üzenetére


Zozo0525
őstag

komoly! gratulálok :R :R :R

(#69420) Peterhappy válasza #76500480 (#69416) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szép :R

(#69421) jimpo válasza -Pepe- (#69396) üzenetére


jimpo
aktív tag

Jó észrevétel, igyekszem is. A jó ételek kicsit túlzás. :U Ha a zabfalatokba pálmaolaj helyett shea vaj, vagy kakaóvaj lenne benne jobban adná. :C Egyébként én nem vagyok odáig érte, inkább ropizok, vagy kesudió, pisztácia, dió, esetleg földimogyoró. :))
A kompromisszumkészség nem az erősségem. Hogy ez jó vagy rossz az szituáció függő...
Bár azt hozzáteszem volt kollégákat idézve: "Se kutyád, se macskád, neked könnyű." :B
Úgy azért könnyebb, ha főként csak magadra kell figyelmet fordítani. :K

margithid pont pennys 90%-ban. Önmagában ritkán eszem, az elkészítés általában így néz ki nálam.

A cipők tárolása nem megoldott, mindenhol is van egy pár. :DDD De egyébként a sűrűbben, napi használatba lévő darabok könnyebben hozzáférhető helyen, doboz nélkül. A ritkább ünneplős darabok, már egymáson dobozban alul a szökő évente használtak vannak. :W
Jó lenne valami tárolási tipp, szekrény, polc bármi.

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#69422) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Én kissé széthajtottam magam melóban az utóbbi hónapokban, főleg a legutóbbi pár hétben.
A bringázást sajnos már ősz elején elengedtem, de a november futás szempontjából is kínkeservesre sikeredett, még a 100km is alig lesz meg. Úgy tartottam tegnap 81km-nél, hogy ebből 24km-et az elsejei elfuserált maraton-kísérletem tett ki.
Illő is hozzátennem, azt hiszem az a kudarcélmény is hozzájárult a futás iránti lelkesedésem lankadásához, nem csak az időfaktor és az időjárás.

Ráadásul nemrég összeraktam a görgőt is, azóta pedig végképp háttérbe szorult minden más - de a cél "nemes", a görgővel akarom leizzasztani magamról a makacsabb, évtizedes zsírpárnácskát - az alacsonyabb, átlagosan ~125-135 HRM között végzett tekerés pedig a téli alapozást is jól szolgálja. Remélem végig fogják bírni a térdeim.

Mindenestre kedd este sikerrel zártam az éves projektemet, megérte túlhajszolni magam, és mindezt ma, a szabadságom első napján 5km PB-vel ünnepeltem. :)

Tempót akartam futni, a körpályán egy-egy gyorsabb körrel megtámogatva, de mást dobott a gép. :)

Több, mint egy percet faragtam a szeptemberi rekordomon, aminek még úgy is örülni tudok, hogy némiképp "csaltam", rövid emelkedő után lassan, de fokozatosan lejtő úton futottam.
Ha még egy kilométerig bírom, betolom 21:00 alá az időmet - nem bírtam. Legalább maradt cél jövő évre is. Addigra pedig remélem pár kiló még leolvad rólam.

(#69423) totron válasza jimpo (#69421) üzenetére


totron
addikt

Nincs mese, ki kell bővíteni a házat egy dedikált cipőgardróbbal. :K

(#69424) -Pepe- válasza Peterhappy (#69422) üzenetére


-Pepe-
tag

Jó lett ez, van pulzus is.
Mennyi a súlyod és a magasságod?
Évtizedek óta rakódik? Pedig sportolsz. Nincs emésztési problémád, vagy anyagcsere?
Belek rendben vannak?
Nálam a rostok nagyban hozzájárultak a fogyáshoz.

Run fasta, eat cipőpaszta

(#69425) tomcica válasza jimpo (#69421) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nalam a garazsban vannak a padlasfeljaro letran :K amiket hasznalok,a tobbi dobozban az agy alatt (ujak)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#69426) tomcica válasza Peterhappy (#69422) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:C bravo PB az PB :R
Gorgos alacsony HRM-s zsiregeteshez annyit,hogy abbol napi 2x2ora nem artana,kulonben csak annyi lesz a vege,hogy meg jobban megjon az etvagy :K
Amugy ahhoz a tipusu edzeshez meg a keto jellegu etrend is passzol,az lekap rolad mindent IS. Akar egy reszleges bojt verzio eleg,nem kell fullba tolni a kretent. Ilyen 16ora kaja nelkul 8oras ablak ahol ehetsz. Mert az edzest annal az intenzitasnal el birod vegezni "uresen" bojtolve is :K
Viszont fegyelmet ker,az elejen plaaaane. ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#69427) -Pepe- válasza tomcica (#69426) üzenetére


-Pepe-
tag

Tulajdonképpen mennyi cipő kell?
1 regeneráló
2 rotálva a hosszúkra
2 a gyorsakra
:F
Itt meg 10 és 20 között repkednek a számok. :D
Akció szinte mindig van, amire le lehet csapai, már csak a cipőket kell addigra kihajtani.

Run fasta, eat cipőpaszta

(#69428) Peterhappy válasza -Pepe- (#69424) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszönöm. Érdekes, mert pulzus alapján azt mondanám, maradt benne, de ott és akkor úgy éreztem, nem. Meg is lepődtem, hogy 184 volt csak a maximum és az utolsó méterekre majdnem 170-ig visszament.

Úgy 180cm lehetek, ehhez most 79kg párosul - volt ez tíz éve 72kg is (akkor még csak bringáztam, de rengeteget), két éve 97kg is.

Az évtizedes talán erős túlzás, az van, hogy iszonyatosan nagy combjaim vannak. Abból kellene farigcsálni valahogy - genetika, már bringázás előtt is ilyen volt (18 évesen tanultam meg biciklizni), de nyilván az évi többezer km tekeréstől nem javult a helyzet...

Gondok vannak - de hát kinek nincsenek? - a probléma 90+%-át kezelem már. Közel nullára redukáltam a húsbevitelt és szökőévente iszom tejet. Alkoholt is csak igen ritkán.

(#69429) tomcica válasza -Pepe- (#69427) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ennyi eleg amit irsz :K esetleg terepre kulon cipo,meg regeneralonal szoktam konnyu cipot es nehezebbet is rotalni.
+ versenyre tavtol fuggoen nehany cipo szoges,palya flat,10-21K porgos de parnazott,21K+ parnazott...lehet cifrazni :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#69430) tomcica válasza Peterhappy (#69428) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ezert kell edzesen kiepiteni a versenytempot es erofeszitest,mert sokszor hallom ezt,hogy a vegen ugy erzi ment volna meg jobban,de kozben amikor 1-2km utan "eltalaja a xar a ventillatort" akkor meg megszeppen :K
Van egy allapot amiben tortenik a verseny,fizikai,mentalis is. Igen kihegyezett :DD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#69431) Peterhappy válasza tomcica (#69426) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszönöm Sensei :)

Köszönöm a tippet! Mostanában nem böjtöltem, bár a vacsorám és a reggelim között bőven hagyok időt, de 16 órát talán nem. Újra kellene kezdeni azt is, igen.
Hát ketozni nem fogok :N Nem használunk zsírt, nem eszek húst, csak halat.

Most egy meccset szoktam végiggörgőzni, de ha valamikor nagyon eldurran az agyam, kipróbálok kettőt. Az a gond, hogy a Lányom bringáját használom (46-os váz), nem vészesen pici, de azért két óra után már érzem, hogy ez minden, csak nem ideális.

Toltam én már fullba a kretént (tavaly májusban) :D

(#69432) tomcica válasza Peterhappy (#69431) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Le szabad arrol a bringarol szallni es setalni par percet,sot akar torzserosites (hasizom stb.) mehet h megtord a monotonitast,es kicsit mashogy alljon a test :K
Attol az meg X perc bringa,hogy felenel volt 10perc torzsedzes.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#69433) Alg válasza -Pepe- (#69427) üzenetére


Alg
veterán

+ terepcipő hosszúra
+ terepcipő versenyre/technikás terepre
+ vízálló cipő latyakba
+ egy Hoka papucs mert miért ne

:DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#69434) margithid válasza -Pepe- (#69427) üzenetére


margithid
veterán

Nem tudom, de nekem futásra bőven elég egy is most.
Egy kayano 28, sétára egy GT 2000.
Egy Cumulus 23 és egy GT 1000 meg a dobozában várja a sorsát :)
De lehet ez nem mostanában lesz, mivel a Kayano iszonyat jól bírja a strapát. Meg félek is, hogy a Cumulus és a GT 1000 nem lesz olyan jó mint a kayano.
GT 2000 már esik szét, igaz abba séta megy minden nap, 1-1.5 óra.

(#69435) -Pepe- válasza Peterhappy (#69431) üzenetére


-Pepe-
tag

Azért a 79kg nem vészes. Normál súlyú vagy a BMI kalkulátor szerint. Van még a csonttömeg is, az is változó. Gondolom, jó nagyot gyorsultál 97-ről. Kb. én is 20-at dobtam el. Már kezdett víztorony méretűvé nőni a hátsóm. :DDD Pedig férfi vagyok, ész megáll. A combomon meg mikor végighúztam a kezem látszódott, hogy gyűrődik a zsír a bőr alatt. Á, na ott lett elegem...

Run fasta, eat cipőpaszta

(#69436) Peterhappy válasza tomcica (#69430) üzenetére


Peterhappy
őstag

A szeptemberi 300km alatt rengeteg izmot veszítettem - aztán az októberi felkészülésem ugye csődöt mondott - és azóta nem mennek a hosszú futások, egyszerűen érzem, hogy el-elfogyok.
E tekintetben a november egyenesen borzalmas, bár reggel konstans óriási a páratartalom, én azt sajnos rettentő rosszul viselem - most nézem, még mindig 94% a kerületben.

Kipróbálom a féltávos pár perces mozgást, köszi a tippet!

(#69437) tomcica válasza -Pepe- (#69435) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ott valtottal,amikor a strandon a green peace-sek veletlen betoltak a vizbe,mert azt hittek partra vetett balna vagy ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#69438) stefyY válasza tomcica (#69430) üzenetére


stefyY
őstag

Valamelyik lexikonban olvastam hasonlóan magasröptű filozófiai értekezéseket, mint ami itt a kommented közepén van... :DDD

#69436 Peterhappy: Az izomvesztést hogyan veszed észre...? :)

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#69439) -Pepe- válasza Alg (#69433) üzenetére


-Pepe-
tag

Igazad van, azokat kihagytam. A terep lehet egyben vízálló is. A Nike Pega Traileket sokan dícsérik.

Hoka papucs mekkora holdjáró! :DD

Nem mondod, hogy a van verseny terep is. Ott mit nyersz, mert a talaj puha. Hosszú terep esetleg még puhább?

Run fasta, eat cipőpaszta

(#69440) Peterhappy válasza -Pepe- (#69435) üzenetére


Peterhappy
őstag

97 kilósan nem futottam, nem mertem.
2021. november elején kezdtem újra futni, ahhoz képest tudok viszonítani - voltak sikerélményeim. :)

A gond, hogy egyáltalán nem vagyok egy izmos alkat (sajnos), ellenben a combomon izom is akad dögivel.

@margithid: SZERINTEM a GT-1000 piszkosul jó cipő. A Kayano már túlságosan is csillapít, az egy álom cipő, talán a legjobb cipőm. A GT-1000 fapadosabb, de épp amiatt pörgősebb is. Az biztos, hogy nem tudok majd annyi km-t beletenni, mint a Kayano-ba, de igen szépen lehet benne teperni - én ma is a GT-1000-ben votatm futni, szeptemberben is abban döntöttem meg az 5k és 10k rekordjaimat.

@Stefy: Úgy, hogy eddig voltak karjaim, most meg nincsenek :D
Múlt héten kimentem a kondiparkba és szánalmasan vergődtem a vasak között, 2*8 fekvőt nem bírtam kipréselni magamból, de a rég bejáratott szettjeim egyik gyakorlatát sem tudtam jóformán végigcsinálni tisztességgel - nem hogy a négyféle szettemből három-három kört végigcsinálni...

[ Szerkesztve ]

(#69441) tomcica válasza -Pepe- (#69439) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Erdos avaros vs sziklas hegyvideki eeeegesz mas vilag :K es meg cifrazhatnank ott is...tavfuggo szinten.

@stefyY - :DD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#69442) -Pepe- válasza tomcica (#69437) üzenetére


-Pepe-
tag

Tudod mi az érdekes? Több ember állította, hogy nem voltam akkora darab (kövér). Látták, hogy fogytam, de meglepődtek, hogy ekkorát. 102 -> 79. Ja a tegnapi 21-en megint 3 kg jött le, ami reggelre visszanőtt. Nem voltam béldózer, csak egy pöttyet emelkedett ki a mellkasvonaltól a bendő. Most meg horpadok. Egyik ismerős azt mondta, mikor meglátott a tapadós futóban, hogy gepárdtestű. :D

Run fasta, eat cipőpaszta

(#69443) tomcica válasza stefyY (#69438) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Mondhattam volna ugy is,hogy "nyitott szajjal rohant be a faxerdobe" ;] A lenyeg a lenyeg,felkeszuletlenul esett neki annak az allapotnak...aztan meg persze h levallt a test biztonsagi uzemmodra...van abban a PB-ben meg boooven :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#69444) stefyY válasza Peterhappy (#69440) üzenetére


stefyY
őstag

Ó, értem. Futáshoz nem is kell kar, felesleges teher csak... ;] :DDD

#69442 -Pepe-: 23kg az erős... :) :R

Napról-napra nem igazán mérvadó a súlyváltozás a vízháztartásunk miatt. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#69445) Peterhappy válasza tomcica (#69443) üzenetére


Peterhappy
őstag

:D

@Stefy: Jogos, bár azért nem volt rossz érzés, mikor valamelyest izmosabb voltam - na majd apránként visszaépítem :K

(#69446) norby_42 válasza Peterhappy (#69422) üzenetére


norby_42
aktív tag

Az elején azt gondoltam, húzz bele, hogy fogunk így tavasszal maratont futni? A végén rájöttem, hogy nekem kell a spenót :):C

Eat pasta, run fasta

(#69447) norby_42 válasza #76500480 (#69416) üzenetére


norby_42
aktív tag

Ez azért derekas:R

Eat pasta, run fasta

(#69448) -Pepe- válasza stefyY (#69444) üzenetére


-Pepe-
tag

Aztán van a terhes férfi forma, ahogy én hívom őket. Nagy bendő, hozzá vékony végtagok. Bár ott már szegényeknél felfúvódási probléma is előállhat, meg hazavágott bélrendszer. Aztán abból kialakulhat a hátizsák has. Az már nem kerek, hanem olyan, mintha táska lenne a póló, kabát alatt.

Run fasta, eat cipőpaszta

(#69449) stefyY válasza Peterhappy (#69440) üzenetére


stefyY
őstag

Nagyjából együtt kezdtünk el futni...visszamenőleg lehet, hogy nekiállok egy ilyen táblázatnak én is, bár az már nem olyan. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#69450) norby_42 válasza -Pepe- (#69427) üzenetére


norby_42
aktív tag

Én az itteni átlaghoz képest minimálba tolom: egy terep, egy sima és egy vízállóbb télre. Mind pega

Eat pasta, run fasta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.