Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70601) ígyvanferi válasza parandroid (#70588) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A sanasport szállít hozzátok vagy csak itt kelet-európában működnek? Náluk elég sokféle ON van (a típusokat nem ismerem), és napi szinten van extra akció a kiírt árra. Néha mindenre, néha csak egy-két márkára, néha csak mondjuk 10-15%, de van hogy 25% is, és ezt napi szinten variálják, szóval kis türelemmel/szerencsével elég jó áron ki lehet fogni cipőt.

(#70602) ígyvanferi válasza Pawaja79 (#70598) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én most pl. ezt a Saucony Guide 15-öt venném zalandoról 32 ezer Ft-ért: [link]
A megadott paramétereknek/felhasználásnak egész jól megfelel.

Van még itt most pár jóféle akció, pl.: Ride 15 TR GTX minden méretben 33 ezer Ft [link] vagy Pegasus Turbo NN 32 ezer Ft [link], szintén sok méretben.
Utóbbira lehet én is rárepülök, hiába elég vegyes a fogadtatása, mégiscsak egy Pegasus Turbo, az 'elődjéhez' sok kellemes emlék és PB fűződik.

[ Szerkesztve ]

(#70603) parandroid válasza ígyvanferi (#70601) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi a tippet, ezt mad nézegetem, legfeljebb anyámhoz rendelek MO-ra. Azért tényleg vannak jó akcióik, bár itt nem a 25e-s ajándékutalványra gondolok, amit 30e-ért adnak. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70604) ígyvanferi válasza parandroid (#70603) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azt nem is néztem. :DD
Ki kell várni legalább egy 20%-os extra kupont, és akkor már le lehet csapni a kinézett cuccra. Karácsony előtt kb. egy hétig volt 25% kedvezmény a kiírt árból szinte mindenre. De az azért ritka, 15-20% viszont nagyjából mindig van (most épp nincs semmi...), a lap tetején írják is, amikor elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#70605) Zozo0525 válasza ígyvanferi (#70600) üzenetére


Zozo0525
őstag

Na, köszi ezt nem is tudtam, ezek szerint ezek sem annyira drágák
:R

(#70606) -Pepe- válasza tomcica (#70595) üzenetére


-Pepe-
tag

16.4km lett a mai nap, így 98.4km lett a hét. Szépen lecsúsztam a 100-ról. :D Nem is számolgattam, ha tudom még rá teszek. :K Most mit kezdjek 1600m-rel? Én már ki nem megyek futni ilyenkor.

Run fasta, eat cipőpaszta

(#70607) tisn válasza Zozo0525 (#70589) üzenetére


tisn
addikt

pedig a azok a legkenyelmesebbek. ha nem futok tobbet barmi miatt, tovabbra is csak futocipot fogok venni...

(#70608) tisn válasza ígyvanferi (#70602) üzenetére


tisn
addikt

pega nekem setahoz is tul "vekony", nem csak futashoz. pedig en kicsit sovanyabb vagyok mint a kollega.

reg le van fokozva utcaiva, de csak rovid tavokhoz. (pedig nem futottam benne max 50km-t, nem volt komfortos.)

ha valaki lat akcios 45-os bondit, szoljon, meg ki akarom probalni, mielott vege a futobulinak.

[ Szerkesztve ]

(#70609) Alg


Alg
veterán

Garmin napi edzések, 1/3 távnál az 1:45-ös félmaratonra:
Ma járt le az első blokk - alapozás, 2 hónap alatt:
- 320km futás
- kb. 32 óra alatt
- 32 futóedzés (+8 bringa)

Az ajánlott távokat és tempókat általában túlteljesítettem kicsit az elején, az ilyen 4-6km távoknak nem sok értelmét láttam... Néha a tempós edzések helyett is alapozó tempót mentem, anaerob edzés (sprintek) csak egyszer volt. Emiatt (anaerobic shortage) folyamatosan "maintaining" státuszban ragadtam, de amúgy érezhetően fejlődtem.
A prediction jelenleg 1:45:47, és most kezdődik a 2 hónapos "építkező" fázis, bármi is legyen az...

Ellenben a visszatérő problémám megint kezd előjönni - Achilles tendinitis... hidegen fájdogál, ha bemelegszik ok. Most kicsit piehősebbre veszem a következő hetet is még, meg kap extra nyújtást+vádli hengerezést.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#70610) tomcica válasza ígyvanferi (#70602) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A leirasok alapjan jobban jarsz egy Brooks Hyperion Tempo-val,mint az uj Pega Turboval :K
En legalabbis a Tempot tudom a regi Turbohoz hasonlitani,mindkettot hasznaltam/om.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70611) Never79


Never79
tag

Boldog Karácsonyt mindenkinek! Nekem lesz mit ledolgozni januárban :D

(#70612) zzola válasza Never79 (#70611) üzenetére


zzola
félisten

Ezzel nem vagy egyedül azt hiszem. ;]

(#70613) tomcica válasza Never79 (#70611) üzenetére


tomcica
Topikgazda

januarig mit csinalsz? az meg 6 teljes nap :K rendes edzessel 3-5kg-t siman le lehetne guritani,ha tenyleg van mibol ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70614) LanyUs válasza Pawaja79 (#70598) üzenetére


LanyUs
senior tag

Pawaja79: Ezeket próbáld sorrendben fel Wide Bondi 8 -> Wide Clifton 8 -> Nike Pega 39 -> Kayano 28.
Barátomnak ( 172cm/130kg ) 15e Ft-ért eladtam a szinte új Kayano 26-ost. Nekem bántotta a külső talpélem. 44-es lába van, de a túlsúly és a vizesedés miatt kellett neki a 48-as lépőm. Sokat sétál benne, de bírja a gyűrődést.

Hkorn: az alacsony pulzusos keresztedzések és a közel nyélgázas kipucoló 8-10 km távok kezdik rendbe tenni a pulzust.

Tom: mostanában többet futottam Papival azonos lépésütemmel és a lényegi eltérés a 30kg súlytöbbleten kívül az elrugaszkodás. Nekem fing a repülési tartomány, puding az elrugaszkodás és erőtlen a mozdulatsor. Egylábas vádli gyakorlat lépcsőn? Egyedül a vádli edzése segít ezen? :R Ja és semmit nem szedtem fel Mester! Tartottam magam 96 kg :K

[ Szerkesztve ]

(#70615) tomcica válasza LanyUs (#70614) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ha az alkatreszek eleg erosek,akkor dinamikusabb (plyometrikus jellegu) edzes kell...ezzel viszont naaagyon ovatos legyel :K
ilyen dinamikus elso fazisban pl ugralokotelezes,paros labu...3x nehany perc eleg (ugye nem a kardio miatt csinaljuk,nem kell tobb ) kesobb egylabas ugralkotelezes. Aki nem szeret belegabajodni az tudja kotel nelkul is,mintha a kezedben lenne ugy mozgatod.
Kovetkezo fazis,lepcsore felfutas,majd minden masodik lepcsore lepni,majd minden harmadikra szokellni.
Harmadik fazis valtott labu szokdeles,na ez mar hibatlan felkeszulest igenyel,ennek a halodja emelkedore ugyanez.
[link]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70616) tomcica válasza LanyUs (#70614) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Alapozos keresztedzesek alacsony pulzuson + heti 1-2x 8-12km ilyen 3/4 pulzuson (a birok beszelni,de mar nem tul kenyelmes...kb max pulzus 80-85%-an akar fokozos is lehet 4-5km 80-os pulzus,4-5km 85% pulzus).
Kesobb nehany laza pulzusos km gyujtes is mehet,akar terepen is,ha elszall a pulzus,akkor akar setalva a combosabb emelkedoket.
4-6 het ilyen,majd a 8-12km-es napot elkezded nyujtani,nem kell gyorsitani...csak felfele egesz 12-14km.
4-6het es 14-16km.
Utana johet a FM felmero,majd indulhat az elezes az 5-10K-ra,na ott mehet a valtogato 200/200...400/400 es 1000/1000 :K

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70617) ballazol válasza -Pepe- (#70606) üzenetére


ballazol
senior tag

túlagyalod :)
én lenyomtam idén 2010 km-t, január 2-áig meg nem mozdulok... :))

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#70618) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Áldott karácsonyt kívánok mindenkinek!
Itt egy jó cipő 22-ért: GT-1000

(#70619) zzola válasza Chuck Norris (#70618) üzenetére


zzola
félisten

"Lúdtalpbetétes"

(#70620) LanyUs válasza tomcica (#70616) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ez elmúlt pár alkalommal nem is büszkélkedtem itt, mert hrm 95%-on tapostam párosban :) Tudom, hogy sok ( tompa is a fejem kissé ). Jó, hogy írtad merre az arra, mert 1 hét múlva épp kezdeni akartam a résztávos edzést. De akkor január-február marad a fenti + plyometrikus és március-április kigyorsítás. Május első hetében borvidéki fm talán most minden összeáll :R

(#70621) bandus válasza ígyvanferi (#70602) üzenetére


bandus
veterán

pont akartam kérdezni, hogy mi újság ezzel a pegasus cipővel? a színe is tetszik nagyon. kellhet-e belőle más méret mint bármely más nike-ból? nem hiszem. :F

peterkeT: ez a modell ausztriában is akciós, minimálisan drágább csak. gondolom németeknél is hasonló lehet az ára (96 eur -20%)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#70622) LanyUs válasza tisn (#70608) üzenetére


LanyUs
senior tag

Anno teszteltem a Kayano 20 vs. Clifton 1. Bár hajszállal, de már akkor is a Clifton nyert csillapításban. A Clifton 2-es az egyik kedvenc modellem volt. Aztán jött ez a talp szűkítés és a boltív probléma. Pega 38 at nem érzem annyira gáznak betonon, de ha így nézzük akkor Saucony Guide,ISO Ride 2,Shift is kiesik. Kayano nekem nem vált be. Szóval túl sok választék nincs mázsa és beton kombóra. Tele a polc, már tutira megyek legközelebb. A rózsaszín Pega 39 még nem vittem ki, hogy ne legyen piszkos :)

(#70623) Hi!King


Hi!King
őstag

Én ma durván másnapos voltam, úgyhogy futottam 10 km-t lazán ebben a meleg, napos időben, amitől nagyjából elmúlt a fejfájásom. Gyógyfutásnak szoktam mondani az ilyet, máskor is jól működötr.

(#70624) TripleB válasza bandus (#70621) üzenetére


TripleB
senior tag

Mindhárom Pegasus cipőm 44-es 42,5 (27cm belső talphosszhoz.)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#70625) Never79 válasza tomcica (#70613) üzenetére


Never79
tag

:D Lesz még egy 7 km a tatai Öreg tónàl. Nem verseny csak szilveszteri tömegsport rendezvény. Lehet megküldöm, ha nem is úgy, hogy az órámat se tudjam nézni, de azért tempósan.
A hétre még nem is teljes értékűeket, de már kapom az edzést ;)

(#70626) norby_42 válasza Hi!King (#70623) üzenetére


norby_42
aktív tag

Én is megkezdtem a felzárkózást. Laza futásnak indult, de belefutottam (szó szerint) egy felázott földútba, amit szétvágtak a traktorok. Na, az kivette a beigli-erőt rendesen...

Eat pasta, run fasta

(#70627) sherlock82


sherlock82
senior tag

Tegnap este futottam egy jó 5 km t, de meló után lassabb tempóval, erlőködés nélkül futottam. Illetve délután megittam 3 dl bort lehet azt is éreztem magamban picit. :U

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#70628) LanyUs válasza tomcica (#70616) üzenetére


LanyUs
senior tag

Közben leesett, hogy mi ez a 4-6 hét 3/4 pulzus. Ez egy új periódus kezdete és egy mini alapozás, ami után élezünk.Februári hajnalok még jó hidegek, ezért csinálom 8 hétig, majd utána 8 hét élezés ( a torkom nem szereti a hajnali intervall futásokat ). Valójában meg is van a futó edzésem 4 havi adagja :R

[ Szerkesztve ]

(#70629) tomcica válasza Never79 (#70625) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:R

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70630) tomcica válasza sherlock82 (#70627) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Iszol te rendesen?! ;] meg ha 3 uveggel akkor ertheto,de 3 deci?! :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70631) tomcica válasza LanyUs (#70628) üzenetére


tomcica
Topikgazda

heti max 2 alkalom a 3/4 pulzusos futas,joleso limitalt tempocska,xarabb napon ez lehet csak erosebb alapozos sebesseget ad,az nem baj. Mindketto tud ugyanolyan pulzust produkalni,szoval ha nem adja napod van es a pulzusod mar ott van ezen a 160bpm kornyeken de alig haladsz akkor azon a heten az az egyik eros napod,nem potolunk csak folytatjuk a kovetkezo nappal tovabb az epitkezest...laza alap pulzuson,ja es a heti 2db 3/4 pulzusos kozott legyen 2-3nap laza alap pulzusos edzes!
Laza napos neked 140bpm limittel megy,azert 130 ala se essen :N
Ennel a pulzus limites alapozasnal az edzes vegen az ATLAGPULZUS legyen a kivant limitben...szoval itt-ott elszalad 3-5utest (emelkedon,vagy random) de direkt lassitasz es az atlagot behozod laza napon <=140 ,3/4 napon <=160 -ra.
3/4-es napon 2-3km laza melegites okvetlen menjen 130-140 pulzusos + 5-6x 50-70m fokozos repulo joleso porges (itt nem erdekes a pulzus,elmehet ahova elmegy). Melegites utan indits uj edzest az oran,es ugy kezdd meg a 3/4-es tempocskat 8-12km.
Kifutas lehet rovid,hazaig joleso 140rol csokkeno kocogasig.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70632) tomcica válasza tomcica (#70631) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Laza napon ha nem futsz,akkor a szobabringan meg kell nezni,hogy milyen erofeszites kell ahhoz a kb 130-140-es kinti futos pulzushoz. Nagyjabol a legzest,es erzesbol az edzes erosseget oda kell illeszteni.Ugyanis szobabringan a pulzus NEM biztos hogy egy az egyben ugyanaz,mint a kinti laza futas :N
Ha meleg van a szobaban,ha nincs levegod akkor siman lehet magasabb pulzus is.Ha jol megy a bringa bent akkor meg siman lehet 100-110bpm bringan,ami kint futva 140 lenne :K
Ezt ki kell tapasztalni.A lenyeg h ne fozd le magad a laza napokon.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70633) tomcica


tomcica
Topikgazda

dec 18 vasarnap 32km extra laza...akkor bezzeg -4 fok volt az edzes elejen,tegnap meg rovidujju alul-felul es meg ugy is melegem volt.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70634) tomcica válasza tomcica (#70631) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ja, @Lanyus - kethetente csinalj egy ultras edzest...ez 130bpm vagy alacsonyabb es 120-150perc turelemjatek.Mehet terepen is,nem erdekes a sebesseg.
Elotte relativ legyel ures,ha reggel csinalod akkor csak annyit igyal-egyel amennyit okvetlen muszaj (ha erzekeny a vercukrod) de ne teljes etkezest.
Az ultras edzes kozben ihatsz,de csak vizet,vagy asvanyvizet.
Az edzes utan ehetsz-ihatsz normalisan.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70635) tomcica válasza tomcica (#70634) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A pulzust ovvel merd,a csuklos meres kepes neha a futoritmusra raallni es fals eredmenyt mutatni...sokat fejlodott a csuklos meres,de az oves meg mindig megbizhatobb :K
Persze az erzes,a legzes es a pulzus par het utan szepen osszeall,erezdni fogod ha valamit elmer az ora/ov.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70636) sherlock82


sherlock82
senior tag

Amikor jól indul a nap.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#70637) tomcica válasza sherlock82 (#70636) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:R

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70638) sherlock82 válasza tomcica (#70630) üzenetére


sherlock82
senior tag

Nekem az is sok. :D
Remek teljesítményt nyújtottatok.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#70639) tomcica válasza sherlock82 (#70638) üzenetére


tomcica
Topikgazda

nekem is csak a szam jar,nem igazan iszok :N lehet meg kevesebb is a fejembe szallna azonnal :K :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70640) LanyUs válasza tomcica (#70632) üzenetére


LanyUs
senior tag

Összefoglalom
1. Kettő db edzés 155-160 hrm tartományban ( Nekem a max. pulzus csak 184-185, a 160-as tartomány már 86% körül mozog, de az is közepesen futható kategória ).
2. A másik 2 futás 130-140 között laza reggeli.
3. És 2 hetente felkelek négykor egy 2 órásra.
Ó hát ez a 8 hét milyen nyugis, laza, örömfutás lesz :K

A szoba bringát jól látod! "lehet 100-110bpm bringan,ami kint futva 140 lenne ", tehát pörgetem a térdeim miatt kicsi ellenállással, akkor 100 hrm körül mozog. Ahhoz, hogy 140 legyen már át kell üljek a spinning gépre.
Pulzust mindig övvel mérem ( nincs órám :)) ). Érzés rendben szokott lenni. Az influenza óta van némi elcsúszás, de helyreáll majd.

[ Szerkesztve ]

(#70641) tomcica válasza LanyUs (#70640) üzenetére


tomcica
Topikgazda

akkor 152-158 bpm eleg lesz a 3/4-es napra :K amikor raall a szervezet az alapozasra,akkor durva tempot is kepes par honap utan mar 155bpm-en is produkalni ADJA napon,szoval a 160bpm-el ilyen esetekben le lehet fozni magad...legyen lejjebb a limit ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70642) tomcica válasza tomcica (#70641) üzenetére


tomcica
Topikgazda

minden edzesen exra lazan indulj,nehogy egyybol 140bpm-en ahogyy kilepsz az utcara :N siman mehet par perc kocogas es szepen fokozod...majd a vegen par percet intenzivebben futsz,ha jol esik es kesz...ha meg nehezek a labak,akkor kihozol egy 125-130bpm-es laza napot es kesz.Lesz ilyen is neha. Laza napon ha mar 130bpm-nel erzed h munka van vele,akkor aznap lassitsd le,nem baj ez...majd alakul.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70643) #76500480 válasza tomcica (#70633) üzenetére


#76500480
törölt tag

Szerk: ünnep sincs nálatok pihenés :Y

[kép] “dejós bejgli daráló” Mert étvágy az még van, csak erő nincs. Hurutos köhögés(vigyázni kellett bele nem lépjek :B ), feszítő homlok, futás után 37,5 fok ,30percig égő mellkas sportolásnál. :N Hát nem pihentem ki, ráedzettem. :W Szerintem visszatérek az állandó maszk használatra….

[ Szerkesztve ]

(#70644) tomcica válasza #76500480 (#70643) üzenetére


tomcica
Topikgazda

deee ez meg dec 18-as kep,uccso kozos hosszu laza :K mivel 7vegere esett/ik a karacsony es szilveszter is,igy rendhagyo modon mindenki het kozben edz,es az utolso ket hetvege OFF...van ilyen is :K a csaladi elet egyensulya miatt kell ez...lesz meg ido edzeni ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70645) LanyUs válasza tomcica (#70641) üzenetére


LanyUs
senior tag

Érdekességképpen megosztom az influenza és futás kapcsolatát nálam.

2022.12.03. Még nincs érezhető teljesítmény csökkenés
2022.12.05. Futás már érezhetően szenvedős, nincs oxigén és nem komfortos a résztáv edzés sem. Enyhe köhögés kezdődik.
Influenza 12.07-12.14. erőteljes, majd csökkenő mértékű. A következő futások:

I. 8.90km 1:03:38 7:09/km Elevation 71m Calories 1,082 ( Egyedül ) - 141 hrm 12.15.
II. 8.40km 55:40 6:37/km Elevation 56m Calories 1,021 ( Egyedül ) - 152 hrm 12.17.
III. 11.60km 1:13:02 6:18/km Elevation 127m Calories 1,434 ( Papi ) - 164 hrm 12.18.
IV. 8.23km 55:39 6:45/km Elevation 60m Calories 1,001 ( Egyedül ) - 141 hrm 12.22.
V. 10.00km 56:44 5:40/km Elevation 96m Calories 1,229 ( Papi ) - 170 hrm 12.24.
VI. 7.99km 38:46 4:51/km Elevation 35m Calories 964 ( Egyedül ) - 172 hrm 12.26.

comegetsome1: a feszítő homlok pár napja múlt csak el. Több, mint 2 hétig velem volt.

Tom: a fenti hrm eszetlenkedéseknek vége! :) Csak próba jelleggel toltam ezeket. Hát nekem ez most versenytempó érzetet adott.

[ Szerkesztve ]

(#70646) tomcica válasza LanyUs (#70640) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jol gondolod,a 8het utan ugy kell erezned magad,hogy: "mikor lehet mar megkuldeni,mikor lehet mar megkuldeni?!" :DDD akkor jol csinaltad :K Persze nem lehet majd akkor sem megkuldeni,hanem at kell vezetni tempo + elezesbe (majd megirom) es utana johet a megkuldes felmeron.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70647) tomcica válasza LanyUs (#70645) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ez a ket futas:
"V. 10.00km 56:44 5:40/km Elevation 96m Calories 1,229 ( Papi ) - 170 hrm 12.24.
VI. 7.99km 38:46 4:51/km Elevation 35m Calories 964 ( Egyedül ) - 172 hrm 12.26."
tobbet artott mint hasznalt :K csakmondom :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#70648) #76500480 válasza tomcica (#70644) üzenetére


#76500480
törölt tag

Mind1 milyen napra esnek az “események” hirtelen lesz sok idő a családra. Túl sok idő, és a végén egymás agyára megyünk.
Nem tudom, neked hogy és mikor indul a reggeled. De pl én 24en fel hatkor simán beiktattam 18km(75perc)evezést. Többi családtag ilyenkor 8kor kell, később van a közös (bőséges)reggeli+ ebed ki is marad, karácsonyi esti zabálás miatt. :B

[ Szerkesztve ]

(#70649) LanyUs válasza tomcica (#70647) üzenetére


LanyUs
senior tag

Fejben zsibbadt is maradtam utána :U De nézd a jó oldalát, legalább annyival kevesebbet zabáltam és jól látszik, hogy még mindig van akaraterő. De holnaptól már a megbeszéltek szerint megyek tovább és nem érdekel kivel találkozok épp, futom a saját tervem :R

[ Szerkesztve ]

(#70650) tomcica válasza #76500480 (#70648) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igen,en is reggel 60perc laza evezes unnepnapokon is,a tobbiek alszanak meg...detto,de azt nem tartom edzesnek,csak egy joleso atmozgatas

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.